Skoči na vsebino

MITAS pnevmatike


vonAxl
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

anketa o doseženih kilometrih z Mitas cestno pnevmatiki (SF+ in ToF) ANKETA

Svetovani tlaki (glej spodaj razpredelnico) 

ali poišči na MITAS strani: MITAS

 

Mitas-Recommended-inflation-pressures.pdf

Priporočene objave

1 hour ago, alko1 said:

Dami

Mal imaš ušeska zavihana.

A so pokvarjene :boobies:

Ne sam moped ma prepočasno pamet da bi vzmetenje prilagajal damijevemu načinu vožnje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak dan ji posebej ušesca navijem

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 13. 8. 2016 at 20:44, DAMI34 pravi:

Mitas, eko touring stil, nekje 4000, pa bo gotova po sredi :ras:

mn tut podobno....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IVEK na K1200 pa zamenjal drugi komplet po dobrih 12000... od tega polovica po avtocestah...S prvim je naredil 16000, če ni kdo pozabil... po sredini je šla "cugrunt"...Zamenjal seveda ponovno za MITAS in že "naštepal" 3000... Je očitno eden redkih, ki gumi na težki kravi dviguje povprečje...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, ferek pravi:

IVEK na K1200 pa zamenjal drugi komplet po dobrih 12000... od tega polovica po avtocestah...S prvim je naredil 16000, če ni kdo pozabil... po sredini je šla "cugrunt"...Zamenjal seveda ponovno za MITAS in že "naštepal" 3000... Je očitno eden redkih, ki gumi na težki kravi dviguje povprečje...

a ni to že mal čudež ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, stuhec pravi:

a ni to že mal čudež ?

Ne ,pa čne zna vozit :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js tut čakam kak čudež na Mitaski, sm bil včeraj z njo v Međugorju, upam da bo kaj pomagalo :dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, DAMI34 pravi:

Js tut čakam kak čudež na Mitaski, sm bil včeraj z njo v Međugorju, upam da bo kaj pomagalo :dry:

...jest pa u Wajdušni....pa u Wrsarji

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja se je neki opogumla zgleda, prej z mitas delala 11-12000km, zdej pa sam dobrih 7000 in je že preko indikatorja obrabljenosti-ali mislite da je čas, da ji zaklenem motor? :twak:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, cb1300 said:

moja se je neki opogumla zgleda, prej z mitas delala 11-12000km, zdej pa sam dobrih 7000 in je že preko indikatorja obrabljenosti-ali mislite da je čas, da ji zaklenem motor? :twak:

Kakšno zaklepanje, zdaj je komaj ročko za gas začela božat :O ko bojo na 3k km fertik je čas da zakleneš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, cb1300 pravi:

moja se je neki opogumla zgleda, prej z mitas delala 11-12000km, zdej pa sam dobrih 7000 in je že preko indikatorja obrabljenosti-ali mislite da je čas, da ji zaklenem motor? :twak:

a dela ročki za gas indijanski ogenj :O

kmau bo pripraulena za taprave gume :jezik: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, maus said:

a dela ročki za gas indijanski ogenj :O

kmau bo pripraulena za taprave gume :jezik: 

mogoče je sardinija kriva :-)  Gume so že prave, so črne in okrogle :-)

18 minutes ago, NX650 said:

Kakšno zaklepanje, zdaj je komaj ročko za gas začela božat :O ko bojo na 3k km fertik je čas da zakleneš :D

boža gas bolje od marsikaterega desca :-) Na 3 jurje fertik-tega pa ne bo pr naš bajti, smo navajeni šparat :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 8/19/2016 at 6:01 PM, Texo said:

No, da vidimo .. še sveža, vroča in kosmata .. jutri pa bo že grizla jadranko .. :OK:

IMG_20160819_171657.jpg

:kva2::OK: :D .. tolko zaenkrat ..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

43 minutes ago, maus said:

umazano feltno maš :dry: 

To je vzorec taki .. :blush: ;)

Bom dal radkapo gor ...

Popravljeno . Popravil Texo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa pa wem tale mitas. Ko je nova lima kt hudič. Zdej ko jo mam pa čez polovico, je pa nebi več kupu...

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, skalar36 pravi:

Kwa pa wem tale mitas. Ko je nova lima kt hudič. Zdej ko jo mam pa čez polovico, je pa nebi več kupu...

 

o tem sem že enkrat pisau, pa so me samo spluvali :cry:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, skalar36 pravi:

Kwa pa wem tale mitas. Ko je nova lima kt hudič. Zdej ko jo mam pa čez polovico, je pa nebi več kupu...

 

valda, bolj kot gre prot koncu, manj mam želje, dab jo kupu :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, sam resno. Zdej je čez polovico. Pa mam full slab občutek. Kar pleše po cesti, večkrat dobim občutek kot bi bila prazna. TC se uklaplja večkrat. Na koncu bom prišel do ugotovitve "kolko para tolko muzke".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, skalar36 pravi:

Ne, sam resno. Zdej je čez polovico. Pa mam full slab občutek. Kar pleše po cesti, večkrat dobim občutek kot bi bila prazna. TC se uklaplja večkrat. Na koncu bom prišel do ugotovitve "kolko para tolko muzke".

menjaj, za drugo (dražjo) znamko, pa pol ko pade obraba čez polovico ne jokaj :P

 

mogoče en info, cca 150km sm se drajsal na conti Trail attack (komplet gre že h koncu), ki sploh ni slaba, a mi verjameš da drsi, res da je prot koncu, pa drsi. :D

Prva drsi ven iz ovinka, zadnja pa pleše ob polnem pospeševanju v nagibu. Drgač je pa fina gumica, mogoč celo prefina, preveč časa drži, pa nenadno spusti, zlo pozno začne opozarjat da bo drsela. Fino me zna sleparit, kar varljiva je. 

 

 

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom povedal naslednje:

vozim se z različnimi družbami in različnih terenih, opažam pa naslednje, ko men drsi, ponavad 100% drsi tudi drugim. Zadeva večkrat preverjena in tudi namensko vprašam, in odgovor je vedno isti, men tut.

Načeloma ne zaupam, svetlemu, svetlečemu in gladkemu asfaltu. Vse ostalo so pa zgolj in samo nianse.

Če pa guma (ponavad prva) nenadno zgubi oprijem, in ko udarim z nogo ob tla spet prime, potem se pa vprašam, a je to, ker je že prot koncu in trikotna, al je za en qurac.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, maus said:

o tem sem že enkrat pisau, pa so me samo spluvali :cry:

 

pismo, jez sm meu ta filing samo na mecelerju. in prvič sem mitaske nataknu s precej skepse. Skor bi reku de sm mel namen spalt eno in rečt mi ne sede....pa slabo lažem in ne znam blefirat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!