Skoči na vsebino

Moške tangice .... hmmm .... ?!


Magnolija

A bi oblekli tangice (moški) ?  

82 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Da
      61
    • Ne
      95


Priporočene objave

Ah, ne. Pa saj sem vedel. :shock: :o :oops:

Hallo, ja pa sej nisem nobeni nič ščvekala no :cry: :wink:

Sicer so mi pa presenečenja prav fajn ušeč :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej, dej Babi spet ste čvekale. Boste spet sneg naredile. :twisted:

Fruti. Ko sem bil jaz še študent, sem imel podobem problem kot ti. Močno kosmato rit, natančneje, področje okoli zadnjične odprtine. Potem sem pa po vezah prišel do tovarne zobnih ščetk Žima iz Ljubljene, kjer izdelujejo ščetke, čopiče,... iz konjske dlake. Imajo pa en velik problem namreč, ko Italijani na našem tržišču pokupijo vse konje jim, zmanjka dlake za proizvodnjo. Da ne pride v javnost potem po diskretnih kanalih prosijo občane Lj. za pomoč. Meni so napr, za eno striženje okoli ritne luknje plačali 1000 SIT. Samo, ker sem imel čvrste dlake so jih večinoma uporabili za zobne ščetke. Tako sem imel za ženske na pijačo vozit. Poskusi še ti. :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tangice?......Bril se pa tud nebi, k ne dosežem ke;))))).......ab me KATERA pobrila?;).....pa povdarjam KATERA....da se mi naujo spet tipi javlal;)....sam pol si predstavlite obrito rit pa kosmate noge.....bljak;)...pa čeb mi kera lubčka hotla na rit dat bi jo tko pikal k če si neobrit ....ne ne ne......no go....vse odpade;)))))))))

...če se bo kateri javil,to ziher ne bo zaradi britja dlak na riti,verjemi......... :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fruti. Ko sem bil jaz še študent, sem imel podobem problem kot ti. Močno kosmato rit, natančneje, področje okoli zadnjične odprtine. Potem sem pa po vezah prišel do tovarne zobnih ščetk Žima iz Ljubljene, kjer izdelujejo ščetke, čopiče,... iz konjske dlake. Imajo pa en velik problem namreč, ko Italijani na našem tržišču pokupijo vse konje jim, zmanjka dlake za proizvodnjo. Da ne pride v javnost potem po diskretnih kanalih prosijo občane Lj. za pomoč. Meni so napr, za eno striženje okoli ritne luknje plačali 1000 SIT. Samo, ker sem imel čvrste dlake so jih večinoma uporabili za zobne ščetke. Tako sem imel za ženske na pijačo vozit. Poskusi še ti. :idea:

Joj če bi blo to res tak .... :roll: :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motosvetovci. Upam, da vam danes ne zaudarja iz ust, ker si včeraj in danes zjutraj niste očistili ust z zobno ščetko. Ali vsi uporabljate Aquafresh? Ne se sekirat, saj tam so pa z drugih riti delali (Ruplu paše - Naslovnica Mladine). :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, ne. Pa saj sem vedel. :shock: :o :oops:

Hallo, ja pa sej nisem nobeni nič ščvekala no :cry: :wink:

Ja, pa ja! Kar vleči se ven, če misliš, da bo zaleglo :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leon....;))))......tok se pa ja cenim da si ne more vsak-a, čistiti zobe s krtčko ki je narejena iz kvalitetnega materiala, kateri prihaja iz okolice moje čokoladne luknjice;))))))))... to je samo za izbrane;)))))))))))))....bljak;))))))))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glavno, da jaz demantiram in s tem ovržem javno priznanje. Resnico pa tako ali tako pozna le pilotka na moji raketi(ci). :oops:

No glede na to, da rada čvekam :evil: vam bom danes mogoče zaupala resnico oz. prpopala eno lepo slikco Leonovih ..... :oops: :oops: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanja s... o koruzi :twisted: :D

Aaaaaaaa kje pa je .....ah nič, zgleda, da sem res sanjala. :oops: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm mel enkrat na žuru ženske gor pa mi niso ble preveč všeč...tko da bom ostal pri boksarcah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!