Skoči na vsebino

Priporočene objave

Prevozna BP, kako nameravaš pa do Karlovca?

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej imam v planu Ptuj-Crikvenica(čez slo),potem senj-karlovac,nato pa odvisno kako bo z časom morda AC do doma,če bo čas pa vzporedna cesta do Samobor-a-brežice in domov..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej imam v planu Ptuj-Crikvenica(čez slo),potem senj-karlovac,nato pa odvisno kako bo z časom morda AC do doma,če bo čas pa vzporedna cesta do Samobor-a-brežice in domov..

 

Jaz imam v ponedeljek isti plan, ampak grem lepo gemitlih ....

 

Ptuj - Brežice - NM - Črnomelj - Vinica - Delnice - Krk

 

Sem se odločil, da na Krku prespiva (nima smisla, da letiva tja in nazaj) in se drug dan vrnema čez Delnice - Petrino čez Kočevje do NM - Škocjan in čez Sevnico - Zidani Most domov proti Ptuju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.Ali je bil kdo že letos na cesti od Avtovac - Foča in kako kaj izgleda? Iz Foče nadaljujem v Črno goro...

 

Do lani ste omenjali, da nekaj delajo in da so narejeni makadamski obvozi. Je zadeva že zaključena?

 

2.Kaj pa cesta iz Prizrena čez Šar planino? Oziroma, ali se da priti iz Kosova v Makedonijo po cesti 116, mejni prehod Globočice/a?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, za prvi del sem izvedel na srbskem forumu, da je narejen asfaltiran obvoz v dolžini cca 10km tam pri kraju Čemerno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me ali je šel kdo od Črne na Koroškem do Logarske http://goo.gl/maps/4qO9u kakšna je cesta?alsfalt?

Makadam - preverjeno pred enim mesecem .... no na par mestih je v vaseh par metrov asfalta ampak to je to.

Popravljeno . Popravil gaso65
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.Ali je bil kdo že letos na cesti od Avtovac - Foča in kako kaj izgleda? Iz Foče nadaljujem v Črno goro...

 

Do lani ste omenjali, da nekaj delajo in da so narejeni makadamski obvozi. Je zadeva že zaključena?

 

 Kot je že nekdo napisal - še vedno je obvoz (slab asfalt) ampak je kar šlo. Mi2 sva imela pot Foča-dolina Sutjeske-Avtovac-Bileča in v Trebinju levo na novo  cesto za smer Hercegnovi  in mejni prehod za Monte negro - ni bilo treba nič Hrvaško in se tam drenjat na mejnih prehodih.

 

LP in srečno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna je cesta proti logarski dolini? Iz smeri kamnika??

BP :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BP :)

 

ko sem šel jaz nazadnje, sem zavil levo proti Lučam... pa je bila polna peska... od Luč do Logarske pa je itak porazna cesta :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Brez skrbi cesta je asfaltirana, ovinkov zelo veliko in lepo speljanih :notworthy:  razgledi in narava prečudovita samo priporočam :worship:  :OK:

Res je   :OK:  :D

 

prepeljal pa tudi Vuhred-Ribnica na Pohorju:     :D  :OK:     kratko in sladko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Zanima me, če se je kdo peljal letos na relaciji: Vilusi - Broćanac - Petrovići - Vraćenovići (mejni prehod ČG/BiH) - Bileča ?

To je cesta R431 na bosanski strani.

 

Zanima me, v kakšnem stanju je ta odsek ceste?

 

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če se je kdo peljal letos na relaciji: Vilusi - Broćanac - Petrovići - Vraćenovići (mejni prehod ČG/BiH) - Bileča ?

To je cesta R431 na bosanski strani.

 

Zanima me, v kakšnem stanju je ta odsek ceste?

 

Hvala!

Čist v redu,kolikor se še spomnim od pomladi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Proti Karlovcu bi rad ubral del poti med Cerkljami ob Krki preko Kostanjevaca do Draganiča, kjer se priključi na cesto 1 (ZG-KA). Na Googlovem zemljevidu je videti precej vijugasta, kar običajno pomeni tudi hribovito, ne vem ali je v celoti asfaltirana oz. kakšne kvalitete je. To je cesta 671  v SI oz 505 na HR. Kak kilometer makadama bi še prenesel, hitrost pa tudi ni pomembna, da le ni preveč lukenj in grbin, saj VN900 ni ravno enduro). (običajna pot od Samobora do Karlovca je že malce dolgočasna, preko Plješivice pa sem tudi že bil.

 

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Proti Karlovcu bi rad ubral del poti med Cerkljami ob Krki preko Kostanjevaca do Draganiča, kjer se priključi na cesto 1 (ZG-KA). Na Googlovem zemljevidu je videti precej vijugasta, kar običajno pomeni tudi hribovito, ne vem ali je v celoti asfaltirana oz. kakšne kvalitete je. To je cesta 671  v SI oz 505 na HR. Kak kilometer makadama bi še prenesel, hitrost pa tudi ni pomembna, da le ni preveč lukenj in grbin, saj VN900 ni ravno enduro). (običajna pot od Samobora do Karlovca je že malce dolgočasna, preko Plješivice pa sem tudi že bil.

 

Hvala

 

Darko, a to si se peljal od Samobora do Karlovca po tej trasi (prilagam link)?

In, če si se peljal po tej trasi me zanima, kakšna je cesta od Samobora do Jastrebarskega?

 

LINK: http://goo.gl/maps/V7UPg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!