Skoči na vsebino

Priporočene objave

No od tam naprej proti Jahorini pa paz na radarje,sem že 2x mel srečo,ker bosanci nas ne vidijo kot motoriste temveč malco na dveh kolesih..... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bosta šla v tej smeri bi predlagal da se zapelješ iz Sarajeva v Istočno Sarajevo - Lukavico in od tam naprej proti Jahorini, je par lepih ovinkov http://goo.gl/maps/R8f6z. Cesta zgrajena pred 2 leti. Nato lahko nadaljuješ na vrh Jahorine in po drugi strani nazaj na M5 (Podgrab) oziroma pred Jahorino nazaj na Pale in nato na M5. 

Sam sem se raje vozil na relaciji Sarajevo - Rogatica - Ustiprača (resda večkrat z avtomobilom). 

Lp

Ja fino. Tako ali tako imam v mislih, da bova v Sarajevu dan ali dva in bi ta tvoj predlog  in pa še Bjelašnico zvozila v enem dnevu na izi potem pa dalje.  Do Mrzle gore bo po tem kar tu preberem kar prava cesta M-19-3 (Sarajevo - Podromanija - Rogatica - Ustiprača ... Višegrad).

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja fino. Tako ali tako imam v mislih, da bova v Sarajevu dan ali dva in bi ta tvoj predlog  in pa še Bjelašnico zvozila v enem dnevu na izi potem pa dalje.  Do Mrzle gore bo po tem kar tu preberem kar prava cesta M-19-3 (Sarajevo - Podromanija - Rogatica - Ustiprača ... Višegrad).

Hvala.

Če boš šel po tej poti se lahko ustaviš tule http://goo.gl/maps/l8FA8 restavracija Točak, meni je bila hrana všeč :grim .  Malo nazaj je kamnolom, tam so 100% prijatelji s radarjem.

Pa še na par točkah je treba bit pozoren (moje izkušnje), npr tule http://goo.gl/maps/tWTlF, skriti za škarpo, jih opaziš ko je prepozno. Cesta ravna in lepa omejitev 60km/h.

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto štartam proti Tolminu z motorjem  torej  Kozina,Divača,Senožeče,Razdrto, Vipava, Wajdušna,N.Gorica, in po Soški proti Tolminu, predvsem me zanima kakšna je cesta od Gorice do Tolmina ker tam nisem bil vsaj 2 leti že  :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Konec maja moram v Beograd. Razmišljam o potovanju z motorjem, vendar je avtocesta brez veze, Podravska magistrala pa prav tako obupna. Zato razmišljam, da bi šel preko Siska do Bjeljine (tam prespal) in nato v Beograd (zbor je ob 11.00)

Pozna kdo te poti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od Bjeline do Beograda poznam, peljal nekajkrat, Bjelina-Pavloviča most mejni prehod, blo je nekaj za plačat, nato Šabac-Obrenovac-Beograd

Nič posebej zanimivega za motor, etno selo Stankoviči pa čista komerciala sredi polja :-) vendar lepo urejeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://goo.gl/maps/k6PWE

To cesto sem lani prevozil. Malo me je bilo strah, da bo dolg čas - sama ravnina.

Nič ni bilo dolg čas in prav lepa cesta je. Za prvomajske še gužve ni bilo, praktično sem bil sam, neverjetno.

 

post-12625-0-66594500-1397676213_thumb.jpg post-12625-0-00890900-1397676356_thumb.jpg

 

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prevozil od Siska do Kutine, preko Lonjskega polja. Traktorji, konjska vprega zanimiva arhitektura in veliko lokalnih zanimivosti te upočasni. Pri Okučanih skočil na drugo stran AC, lokalna cesta vodi ob njej vendar se vlečeee, vasi, omejitve in radarske kontrole. Je pa zanimiva izskušnja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti ki prihajate do vikija in se vozite do Kopra, pazite na zadnji desni ovinek pred naseljem Dekani ker je olje in pesek potleh od nesreče z motorjem v Torek 15.4 ...  Včeraj sem šel mimo je bilo še precej vsega čez celo cesto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaksna je cesta cez Vrsic? Uradno vem da je zaprta, ampak vcasih se da it kljub temu cez.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaksna je cesta cez Vrsic? Uradno vem da je zaprta, ampak vcasih se da it kljub temu cez.

Uceri k sm bil v Kranjski je en makaronar z geesibrstrojem prsu cez, tko da ocitno se da. Po pravici povedano, se mi zdi da na tabli ne pise vec gesperrt, zihr pa nism.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kakšna je cesta na relaciji Berane-Rožaje-Peč na prehodu iz Črne Gore na Kosovo?

 

 

LP   Toni

Rožaje-Peć je pa sploh lepa, voziš se na dobri nadmorski višini med konkretnimi gozdovi-divjina in potem vidiš kosovsko kotlino pod sabo. V Peć sem prišel okoli dvanajstih, kjer se je začel odvijati mestni prometni kaos. Takoj ga poosebiš v prijetno izkušnjo:)

 

Malo pred Rožaje pa imaš čudovito in poceni prenočišče Zeleni raj.

Popravljeno . Popravil Davorin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mi zna kdo povedat kakšna je kj cesta med Bogenšeprkom, in Šentvidom, je tle vmes kaj makadama? Skratka, rad bi pršu od Bogenšperka do Stične in Ivančne, ali je boljša cesta mimo Leskovcaa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi zna kdo povedat kakšna je kj cesta med Bogenšeprkom, in Šentvidom, je tle vmes kaj makadama? Skratka, rad bi pršu od Bogenšperka do Stične in Ivančne, ali je boljša cesta mimo Leskovcaa?

Zavito in lani je bilo še asfaltirano. Pričakujem, da je še vedno.

Del pred Šentvidom pa bolj odprto zavito in asfalt z dobrim oprijemom :D  

 

Če se že bo v tistih krajih, se lahko podaljša do Trebnjega in na jug: prek AC, Dobrnič, Žužemberk.

Če bo čas, ni več daleč do Dvor-a in Kočevja.

Popravljeno . Popravil gsxf750
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi zna kdo povedat kakšna je kj cesta med Bogenšeprkom, in Šentvidom, je tle vmes kaj makadama? Skratka, rad bi pršu od Bogenšperka do Stične in Ivančne, ali je boljša cesta mimo Leskovcaa?

Preden jo prevoziš si jo lahko ogledaš...

https://www.google.si/maps/@46.022886,14.855835,3a,75y,28.77h,79.88t/data=!3m4!1e1!3m2!1sxalhN5-iRS0ma2YUhcR6cw!2e0?hl=sl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je kdo prevozil cesto Beograd - Lazarevac - Valjevo - Rogačica. Planiram pot junija pa mi rumeno označena cesta od Lazarevca do Rogačice ne daje najboljšega občutka. Z mojo gajbo ni ravno prijetno po kakšnih luknjah ali pa makadamu.

Popravljeno . Popravil ton
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je kdo prevozil cesto Beograd - Lazarevac - Valjevo - Rogačica. Planiram pot junija pa mi rumeno označena cesta od Lazarevca do Rogačice ne daje najboljšega občutka. Z mojo gajbo ni ravno prijetno po kakšnih luknjah ali pa makadamu.

Prevozil sem del te poti. Lazarevac - Valjevo. Cesta je zelo lepa, vožnja je brez problema.

Včeraj sem prevozil cesto ob Drini, Bajina Bašta - Loznica. Še za naše razmere je na trenutke zelo slaba cesta. Res so odceki novi, ostalo je bolj za enduro varijanto.

Če sklepam iz tega je verjetno cesta Valjevo - Rogačica slaba. Moje izkušnje kažejo na slabo stanje cest ob meji - na meji ob Kosovu in Bosni.

Ali kaj je dobro in slabo je relativno. Če se podaš v te kraje boš vse prevozil, samo dnevna kilometrina bo precej manjša kot običajno.

Pa morda bo rit malo bolela, ampak dobra večerja s pijačo bo narisala nasmešek na obraz.

 

Scarabeo

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je kdo prevozil cesto Beograd - Lazarevac - Valjevo - Rogačica. Planiram pot junija pa mi rumeno označena cesta od Lazarevca do Rogačice ne daje najboljšega občutka. Z mojo gajbo ni ravno prijetno po kakšnih luknjah ali pa makadamu.

BG do Valjeva je glavna cesta, široka in dokaj dober asfalt naprej do Rogačice pa je lokalna cesta in pričakuj od novega asfalta do flik. Makadama ni. Od četrtka smo se potepali v okolici Valjeva in zaključek je da ne smeš pričakovati preveč, peljat se pa da po večini cest. Če greš v tiste kraje moraš bit pripravljen na vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je kaka dobra cesta/prelaz za "sprostitev duse" ? Iscem bolj zaprte ovinke (nizje hitrosti)

Zelo vsec in veckrat prevozil ze ovinke na cesti sentilj-selnica ob muri

Super zadeva, dober asvalt, toda nekako se navelicas.

Okolica maribora (max. 50km iz mb.)

Hvala in lep dan se naorej vsem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BG do Valjeva je glavna cesta, široka in dokaj dober asfalt naprej do Rogačice pa je lokalna cesta in pričakuj od novega asfalta do flik. Makadama ni. Od četrtka smo se potepali v okolici Valjeva in zaključek je da ne smeš pričakovati preveč, peljat se pa da po večini cest. Če greš v tiste kraje moraš bit pripravljen na vse.

Hvala za odgovor. V bistvu mi je le, da ni celoten makadam, ker v barvo cest na zemljevidu ne verjamem več odkar sem pred nekaj časa ugotovil, da Hrvati označujejo ceste za nekaj let vnaprej :headbang:. GW ni ravno prijetna za po makadam luknjah lovit. :hmm: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je kaka dobra cesta/prelaz za "sprostitev duse" ? Iscem bolj zaprte ovinke (nizje hitrosti)

Zelo vsec in veckrat prevozil ze ovinke na cesti sentilj-selnica ob muri

Super zadeva, dober asvalt, toda nekako se navelicas.

Okolica maribora (max. 50km iz mb.)

Hvala in lep dan se naorej vsem :D

Zapelji se do Radelj, pelji skozi mesto, na koncu desno na prelaz Radelj, kar naravnost do prvega krožišča, izvoz Lavamund, Bleiburg, pol pa gasa čez Golico. Pripelješ v Lavamund, polkrožno obrneš in še enkrat gor :OK: Maribor-Radlje 42,7 km.

Popravljeno . Popravil crasher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prevozil sem del te poti. Lazarevac - Valjevo. Cesta je zelo lepa, vožnja je brez problema.

Včeraj sem prevozil cesto ob Drini, Bajina Bašta - Loznica. Še za naše razmere je na trenutke zelo slaba cesta. Res so odceki novi, ostalo je bolj za enduro varijanto.

Če sklepam iz tega je verjetno cesta Valjevo - Rogačica slaba. Moje izkušnje kažejo na slabo stanje cest ob meji - na meji ob Kosovu in Bosni.

Ali kaj je dobro in slabo je relativno. Če se podaš v te kraje boš vse prevozil, samo dnevna kilometrina bo precej manjša kot običajno.

Pa morda bo rit malo bolela, ampak dobra večerja s pijačo bo narisala nasmešek na obraz.

 

Scarabeo

 

Pred leti sem vozil

 

Šabac-Loznica-Zvornik-Vlasenica-Han Pijesak-Sarajevo-Mostar itd.

Ob Drini je bila res bolj narukana.

 

Vozil sem tudi

 

Valjevo-Rogačica-Užice-Zlatibor

Ni bilo nič posebnega, razen table, da 40km :) obnavljajo cesto in so bili v tej razdalji nevarno razrezani kvadrati v asfaltu.

 

Malo poglej še stanje cest v Google Earthu, fotke panoramio od uporabnikov ali vprašaj na srbskem forumu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zapelji se do Radelj, pelji skozi mesto, na koncu desno na prelaz Radelj, kar naravnost do prvega krožišča, izvoz Lavamund, Bleiburg, pol pa gasa čez Golico. Pripelješ v Lavamund, polkrožno obrneš in še enkrat gor :OK: Maribor-Radlje 42,7 km.

 

Tako je, v Murski naj gre preko v Avstrijo in zvozi celotno cesto B69 pa bo prišel dol v Lavamund, nakar se vrne domov po Dravski dolini.

 

Lahko pa tudi obrne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovor. V bistvu mi je le, da ni celoten makadam, ker v barvo cest na zemljevidu ne verjamem več odkar sem pred nekaj časa ugotovil, da Hrvati označujejo ceste za nekaj let vnaprej :headbang:. GW ni ravno prijetna za po makadam luknjah lovit. :hmm:

Če rabiš še kaj informacij iz tistih krajev me kontaktiraj dokler imam še frišne spomine. U glavnem brez straha na pot, če prideš do slabega odseka pa obrni in poskusi po drugi cesti. Vse so bile enkrat asfaltirane samo cestarjev jim manjka ker vsi delajo v tujini.

VA -Pecka -Ljubovija (143) = zelo slaba cesta, udori, pesek,

VA - Osječina (26)= dobra cesta

Uzovnica (na Drini) - Krupanj (127) = makadam, kljub rdeči črti na kartah

VA - Kosjerič (21)= raje se je izogni

VA - Divčibare - Čestobradica (259 in 205) = solidna cesta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A se je kdo vozil po cesti Pontebba - Passo del Cason di Lanza - Paularo?

Hvala!

g.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!