Skoči na vsebino

HOMOLOGACIJA vse (izpuhi, agregat, oprema)


motomanijak

Priporočene objave

Arzen...........spotaknil si se ko sem omenil da je dotični osebek ki je izdal kazen na Petrolu debil in tudi podkrepil zakaj tako mislim! 

V enem izmed svojih postov si omenil , zakaj treba takoj debil itd   ...............odgovoril si si sam ,jaz sem samo prekopiral  tvoje vprašanje in tvoj odgovor ...............ti je kaj bolj jasno , če ti ni preberi še enkrat kaj pišeš  in potem me spet vprašaj kaj hočem povedat ;)

lp

pred 5 minutami, maus pravi:

japajade ... se raj odpelem in me ceu vikend ni :P

wroooom PK wrooooooooom PK wrooooom PK ... WROOOOOOOOOM :jezik: 

Pa dobro a maš ti res preglasnega in predolgega da skoz čivkaš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Pa dobro a maš ti res preglasnega in predolgega da skoz čivkaš :P

zase se brigi, pa pust me pr mir :ras:

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Kmet2 pravi:

Arzen...........spotaknil si se ko sem omenil da je dotični osebek ki je izdal kazen na Petrolu debil in tudi podkrepil zakaj tako mislim! 

V enem izmed svojih postov si omenil , zakaj treba takoj debil itd   ...............odgovoril si si sam ,jaz sem samo prekopiral  tvoje vprašanje in tvoj odgovor ...............ti je kaj bolj jasno , če ti ni preberi še enkrat kaj pišeš  in potem me spet vprašaj kaj hočem povedat ;)

lp

Pa dobro a maš ti res preglasnega in predolgega da skoz čivkaš :P

Za kmeta maš nekam velik časa lajat na forumu :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 23. 7. 2016 at 11:15 PM, Borutt said:

Iz MNZ so sporočili, da so vprašanje naslovili na Ministrstvo za infrastrukturo, ker naj bi bilo to njihovo področje. Kljub temu, da sem jim odgovoril, da so oni izdajatelj pravilnika, vztrajajo pri odgovoru o razdelitvi področja. Čakam.

Kakšen odgovor? Meni so iz ministrstva za infrastrukturo dali nek glup odgovor, da so se izmuznili vprašanju. Nič uporabnega, standard.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, Lenkas pravi:

Kakšen odgovor? Meni so iz ministrstva za infrastrukturo dali nek glup odgovor, da so se izmuznili vprašanju. Nič uporabnega, standard.

Zaenkrat še brez odgovora.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Zaenkrat še brez odgovora.  

če so pa na dopustih, kaj si tok neučakan :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah itak bojo kej butastega in nelogičnega odgovorili. 

Sicer pa a ni cudno, za ene frčkarije, ki če nisi glih ekspert niti pogruntas ne da niso original je treba vpisat. vse mogoce nosilce za kolesa, pa stresne nosilce take in drugacne, ki spremenijo mere vozilu za meter in vec pa ni problem ce so gor.

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 1. 8. 2016 at 21:26, Arzen pravi:

Za kmeta maš nekam velik časa lajat na forumu :P

Moderen Kmet ma hlapce za delat :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, HD-Dyna pravi:

Moderen Kmet ma hlapce za delat :blush:

:lol1:....a zaposlim Arzena :cool:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, HD-Dyna pravi:

Ti bo prec kmečki punt naredu :blush:

Je problematičen ,se vidi po pisanju ja ......:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

evo .. vse je raziskano ... vsem vse jasno ... :P

KLONK :jezik: 

Se pravi, da ima ror homologacijo !!!

Hvala Bogu :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, HD-Dyna pravi:

Se pravi, da ima ror homologacijo !!!

Hvala Bogu :worship:

lej .. js sm si tut oddahnu, da je konc te drame :P

:ninja: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

lej .. js sm si tut oddahnu, da je konc te drame :P

:ninja: 

Ampak je blo pa napeto ... Do konca mi ni blo jasn, če bo dobu papir ...

.

.

.

.

.

.

..

.

....z listjem se brisat je jeba :P 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, cikadina pravi:

Mah itak bojo kej butastega in nelogičnega odgovorili. 

Sicer pa a ni cudno, za ene frčkarije, ki če nisi glih ekspert niti pogruntas ne da niso original je treba vpisat. vse mogoce nosilce za kolesa, pa stresne nosilce take in drugacne, ki spremenijo mere vozilu za meter in vec pa ni problem ce so gor.

Branje sprošča. Še posebej, ko razširja obzorja. 

54. člen

(neevidentirane spremembe)

Sprememb na vozilih, ki ne pomenijo poslabšanja varnostnih ali okoljevarstvenih lastnosti vozila in jih je mogoče pravilno in enostavno izvesti pred začetkom uporabe vozila, ni treba evidentirati (npr. namestitev prtljažnikov, anten, okrasnih pokrovov).

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Borutt pravi:

Branje sprošča. Še posebej, ko razširja obzorja. 

54. člen

(neevidentirane spremembe)

Sprememb na vozilih, ki ne pomenijo poslabšanja varnostnih ali okoljevarstvenih lastnosti vozila in jih je mogoče pravilno in enostavno izvesti pred začetkom uporabe vozila, ni treba evidentirati (npr. namestitev prtljažnikov, anten, okrasnih pokrovov).

js se tut enostavno (no ja .. mau zajamram ko zajaham) namontiram na motor .. a se morm homologirat :O

:P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Branje sprošča. Še posebej, ko razširja obzorja. 

54. člen

(neevidentirane spremembe)

Sprememb na vozilih, ki ne pomenijo poslabšanja varnostnih ali okoljevarstvenih lastnosti vozila in jih je mogoče pravilno in enostavno izvesti pred začetkom uporabe vozila, ni treba evidentirati (npr. namestitev prtljažnikov, anten, okrasnih pokrovov).

ma dej ne bluzi. ker sam ne verjames tem bučkam. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, cikadina pravi:

ma dej ne bluzi. ker sam ne verjames tem bučkam. 

Si se spraševala in si dobila odgovor. Če ti je všeč ali pa ne.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz uporabljam trobljo, da me vsi slišijo. Ampak skoraj vedno nenamensko, vsakokrat, ko hočem vžgat žmigavec :whistle:.

Ko prehitevam, je to zelo uporabna stvar. Vklopim žmigavec in trobim, vse hkrati, medtem ko prehitevam, če pa srečam kakšnega motorista mu še veselo pomaham, z desno, valjda, ker je leva polno zasedena. Ampak potem nastane problem, ker gre motor malo bolj počasi :blush:.

No, ni panike, mi ženske smo itak malo bolj počasne, zato pa znamo početi več stvari hkrati :cool:

Glasnega auspuha pa ne rabim, ker je moja prdulja dovolj glasna tudi s ta originalnim :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Branje sprošča. Še posebej, ko razširja obzorja. 

54. člen

(neevidentirane spremembe)

Sprememb na vozilih, ki ne pomenijo poslabšanja varnostnih ali okoljevarstvenih lastnosti vozila in jih je mogoče pravilno in enostavno izvesti pred začetkom uporabe vozila, ni treba evidentirati (npr. namestitev prtljažnikov, anten, okrasnih pokrovov).

pravljica, tut ror ma sam dva vijaka, enostavna montaža :P

okrasni pokrovi, mi pa niso všeč na mojmu mopedu :D

 

pred 2 urami, maus pravi:

js se tut enostavno (no ja .. mau zajamram ko zajaham) namontiram na motor .. a se morm homologirat :O

:P

 

jp, iz okoljevarstvenih razlogov :P

 

pred 34 minutami, KARMEN1 pravi:

Jaz uporabljam trobljo, da me vsi slišijo. Ampak skoraj vedno nenamensko, vsakokrat, ko hočem vžgat žmigavec :whistle:.

Ko prehitevam, je to zelo uporabna stvar. Vklopim žmigavec in trobim, vse hkrati, medtem ko prehitevam, če pa srečam kakšnega motorista mu še veselo pomaham, z desno, valjda, ker je leva polno zasedena. Ampak potem nastane problem, ker gre motor malo bolj počasi :blush:.

No, ni panike, mi ženske smo itak malo bolj počasne, zato pa znamo početi več stvari hkrati :cool:

Glasnega auspuha pa ne rabim, ker je moja prdulja dovolj glasna tudi s ta originalnim :whistle:

homologiraj roko če tok veselo mahaš, sigurno si nelegalna, bogve kaj si z njo prijemala, packa :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, KARMEN1 pravi:

Jaz uporabljam trobljo, da me vsi slišijo. Ampak skoraj vedno nenamensko, vsakokrat, ko hočem vžgat žmigavec :whistle:.

Ko prehitevam, je to zelo uporabna stvar. Vklopim žmigavec in trobim, vse hkrati, medtem ko prehitevam, če pa srečam kakšnega motorista mu še veselo pomaham, z desno, valjda, ker je leva polno zasedena. Ampak potem nastane problem, ker gre motor malo bolj počasi :blush:.

No, ni panike, mi ženske smo itak malo bolj počasne, zato pa znamo početi več stvari hkrati :cool:

Glasnega auspuha pa ne rabim, ker je moja prdulja dovolj glasna tudi s ta originalnim :whistle:

Sta mogoče stikali zamenjani, glede na ostale motorje ? Tako je pri Beti in potem ...

pred eno uro, DAMI34 pravi:

pravljica, tut ror ma sam dva vijaka, enostavna montaža :P

okrasni pokrovi, mi pa niso všeč na mojmu mopedu :D

 

jp, iz okoljevarstvenih razlogov :P

 

homologiraj roko če tok veselo mahaš, sigurno si nelegalna, bogve kaj si z njo prijemala, packa :P

 

Tisti tvoj kamin je ku fabrški. :jezik:

Na tvojmu mopeda je že skoraj toliko navlake, da si kot tisti dalenc s kozolcem :lol1:.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Borutt pravi:

Sta mogoče stikali zamenjani, glede na ostale motorje ? Tako je pri Beti in potem ...

Tisti tvoj kamin je ku fabrški. :jezik:

Na tvojmu mopeda je že skoraj toliko navlake, da si kot tisti dalenc s kozolcem :lol1:.

nehomologirana težko zmontirana, kr zajebana navlaka :P

Moj kamin prot TEŠ6 ni nič :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!