Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred 1 uro, Borutt pravi:

Še vedno nisem videl posnetek, kjer naj bi mladoletnica vozila in, kjer naj bi vsi skupaj pili kot smuki. Naša služba je takšna, da ta male prvo vrže iz službe, potem pa preučuje ali pa sploh ne preučuje dokaze. 

Lahko vozita policista med sluzbo okoli mladoletno prijateljico v privat namene?

V Jugoslaviji se ni smelo....koliko let pa se ze po tvoje sme?

 

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, Arzen pravi:

Zakaj moraš TI videti karkoli? Zadosti je, da so videli pristojni. Če pa ne zaupaš svojim pristojnim, pa izvoli menjat službo. Varnostnike in čistilce vedno iščejo. 

Saj lahko na prejšnji strani vidiš, kaj je nekdo prilepil. Veliko jih trdi, da je na posnetku očitano jim dejanje, samega posnetka oziroma tistega dejanja pa nikjer. Ker vedno omenjajo posnetek z mladoletnico za volanom in prilepijo posnetek nečesa drugega. 

Službo izvoli ti menjati. Menda si že našel, kaj iščejo. 

 

pred 7 minutami, sesir pravi:

Lahko vozita policista med sluzbo okoli mladoletno prijateljico v privat namene?

V Jugoslaviji se ni smelo....koliko let pa se ze po tvoje sme?

 

Poišči posnetek. Z veseljem si ga bom ogledal. 

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Borutt pravi:

.Poišči posnetek. Z veseljem si ga bom ogledal. 

Ce prav razumem....nisi videl niti njenega posnetka v marici?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm se kar mal odahnu, k vidm, da nism sam jest zoparn pa se kurčim za bz :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Sploh ne bo držalo, ker si citiral moj zapis o tem, da imamo delo sami s seboj in o pošiljanju kazni za modre luči in provido. 

Torej, kdo ima premočno robo? 

Bom raje tok kot Primosio ? brez veze, če si trd si trd?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Tex pravi:

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/pijan-ustavil-vozilo-in-zaspal-kar-na-voziscu.html

Kako prepovedali nadaljno voznjo ce pa ni vozil? Prepovedat bi mu morali nadaljno spanje.. :huh:

sj sploh ni vozu, kako mu lahko prepovejo ... lohka reče, da so ga prijatli ke pripelali, ga dali na sedež in spidili ... kaznovan je lahko edino za nepravilno ustavljeno vozilo, katerega sploh ni on parkiru, ampak žena in je ne bo izdau, ker pol jih lahko faše ... čist preprosto je vse skupaj :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 minutes ago, maus said:

sj sploh ni vozu, kako mu lahko prepovejo ... lohka reče, da so ga prijatli ke pripelali, ga dali na sedež in spidili ... kaznovan je lahko edino za nepravilno ustavljeno vozilo, katerega sploh ni on parkiru, ampak žena in je ne bo izdau, ker pol jih lahko faše ... čist preprosto je vse skupaj :huh:

vaaaljda, revček sploh ne ve za kaj se gre .. si predstavljaš, božček malo popiješ, se doma v topli posteljo lepo zlekneš, sladko zaspiš pol pa kar naenkrat "alo, dokumente al pa kakšno mladoletnico!" .. kaj češ zdaj, če imaš take zlobne/nagajive prijatelje, da ti to naštimajo ..

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj toliko komplicirate okrog teh policistov in dekline v kombiju. Pubeci so malo deklino peljali okrog, malo pa ona njih. Zdaj pa taka maša. Pokurli so par litrov davkoplačevalskega bencina...pa kaj.

Na štajerskem tega sploh porajtali ne bi....?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Borutt poglej si današnjih 24ur na POP TV je bil predstavljen tisti posnetek  , čeprav ti vir spet ne bo pasal , ker je proti vam , le poglej ! Vzorno obnašanje , ne vem res kaj delajo probleme ?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, KARMEN1 pravi:

In dva sta se že pritožila..........

Banana republika .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej sem gledala na tv in če je posnetek pristen.........

Ne vem, kdo si lahko v katerikoli službi, kaj takega privošči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kmet2 pravi:

Banana republika .....

Imata to pravico, nimata pa morale in ponosa. Najbrž se pa tud zavedata, da z svojo izobrazbo in inteligenco ne bosta najdla boljše službe, če sploh kakšno. Jaz bi jih vzel nazaj, vsaj vemo, da jih imamo na kupu.

pred 4 minutami, KARMEN1 pravi:

Prej sem gledala na tv in če je posnetek pristen.........

Ne vem, kdo si lahko v katerikoli službi, kaj takega privošči.

Mi v javni upravi :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, KARMEN1 pravi:

Prej sem gledala na tv in če je posnetek pristen.........

Ne vem, kdo si lahko v katerikoli službi, kaj takega privošči.

A ne vidiš kako se zagovarjajo med sabo , isti tiči skup letajo ......

Si že kdaj videla mešano jato ?

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kmet2 pravi:

Bom raje tok kot Primosio ? brez veze, če si trd si trd?

Žaljivke zadrži zase. Citiral si kazni za modre luči. Kdaj boš razredčil robo? 

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

@Borutt poglej si današnjih 24ur na POP TV je bil predstavljen tisti posnetek  , čeprav ti vir spet ne bo pasal , ker je proti vam , le poglej ! Vzorno obnašanje , ne vem res kaj delajo probleme ?

Nisem še gledal. Je videti mladoletnico za volanom marice? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne že spet no :whistle:. Ne ni jo za volanom, ker je večino pod njim.

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, isarajli1 pravi:

Pa ne že spet no :whistle:. Ne ni jo za volanom, ker je večino pod njim.

Kaj jim očitajo in naj bi bilo na posnetku? Če že vsi nekaj trdijo, pa naj še pokažejo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borut, ne jemlji to osebno, ker nisi nič kriv, da se vaši uslužbenci tako obnašajo.

Jaz sem pred leti tudi vedela za take cvetke, ki niso prišle v javnost, le odpovedi so padale. In to več kot upravičeno!

Zame je nedopustno, da uradna oseba, ki nosi uniformo, kakorkoli s svojimi dejanji sramoti svoje poslanstvo, uniformo in državo.

In če bi morali kateremkoli navadnemu smrtniku taka dejanja dokazati, jih uniformirani osebi ne bi bilo potrebno.

Preprosto knjižico v roke in ajd na zavod! In sindikat take osebe ne bi smel zastopati in zagovarjati!

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, KARMEN1 pravi:

Borut, ne jemlji to osebno, ker nisi nič kriv, da se vaši uslužbenci tako obnašajo.

Jaz sem pred leti tudi vedela za take cvetke, ki niso prišle v javnost, le odpovedi so padale. In to več kot upravičeno!

Zame je nedopustno, da uradna oseba, ki nosi uniformo, kakorkoli s svojimi dejanji sramoti svoje poslanstvo, uniformo in državo.

In če bi morali kateremkoli navadnemu smrtniku taka dejanja dokazati, jih uniformirani osebi ne bi bilo potrebno.

Preprosto knjižico v roke in ajd na zavod! In sindikat take osebe ne bi smel zastopati in zagovarjati!

Jaz sem pa še vedno firbčen :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Jaz sem pa še vedno firbčen :P

verjamem .. ampak povsod se najde gnilo jajce ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Borutt pravi:

Kaj jim očitajo in naj bi bilo na posnetku? Če že vsi nekaj trdijo, pa naj še pokažejo. 

Se ti zdi vse v skladu z vašimi predpisi ?

https://www.24ur.com/novice/slovenija/policisti-ki-so-pijancevali-z-mladoletnico-ob-sluzbo.html

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!