Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

1 minute ago, Primosio said:

PLačilni nalog.  V zapisnik sploh nimaš možnosti vpogleda.

Se mi je zdel, da....ampak sem cakal, da me palisman razsvetli....ce me je ze za cohones vlekel za vsako crko....sploh pa,...lovske zgodbe nabijam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, Primosio pravi:

Ali je dovoljeno izpuščati krmilo med vožnjo?

da, v tem primeru dela prostor za intervencijska vozila (metafizično) :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Primosio pravi:

Jaz pa mislim, da ne. V ZPrCP takšna situacija ni navedena kot izjema.

BMK za ZPrCP :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, thumper pravi:

pogled sm si zlomu na teh kraticah..

LOL :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Xebec pravi:

aha, če občan pade pri zaviranju ker mu je en pred nos skočil, je kriv ker ne obvladuje motornega kolesa, ko pa policaj je pa izsiljevanje? logično, štekam. :dry:

Seveda boš to tudi dokazal, kajne. Ali se boš za mamico skrival?

 

 

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Borutt pravi:

Seveda boš to tudi dokazal, kajne. Ali se boš za mamico skrival?

 

 

:yawn:

 

sj tam nek na goriškem se vam je tut en stresel zaradi "grbine". če bi bil privatnik, odmah neprilagojena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Xebec pravi:

:yawn:

 

sj tam nek na goriškem se vam je tut en stresel zaradi "grbine". če bi bil privatnik, odmah neprilagojena.

Sodni izvedenec je tako določil. Nisi vsega prebral. Tudi za goriško nisi vsega prebral. Samo tisto, kar ti paše.

pred 17 minutami, Tex pravi:

jeeeey, he's aliiiiiveeeeeee!!!! :OK:

smo držali pesti, da nisi ti, @Borutt .. (pa saj ne, da bi komurkoli privoščil) ..

Napihal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa da še pol slovnično in internetno pravilno oblikujem mojo objavo (ki ni replika).

"Repliciral" sem na @mausovo objavo:

6 hours ago, maus said:

upam, da ni bil ... 

Drugače pa, a je Koprivnikar dokazano pijan bil? Je bila prijava pa vse to kot mora bit? ;)

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Borutt pravi:

Sodni izvedenec je tako določil. Nisi vsega prebral. Tudi za goriško nisi vsega prebral. Samo tisto, kar ti paše.

Citiraj

Torej malo updata. Prišel sem domov, kosti se celijo. Obiskal me je tudi policist. Razložil zadevo, kako stvari stojijo, tako mi je bolj jasna zadeva. Stvar je v tem da v vsakem primeru dobim kazen, zaradi neprilagojene hitrosti, pred tem križiščem je znak za križišče z neprednostnima cestama, pri čemer bi moral prilagodit hitrost in vožnjo. Zavorna pot je nakazala, da nisem vozil prilagojeno, prav tako kasnejše drsenje ne govori meni v prid. 

Striček je dejansko bil ovira na cesti in jaz sem se ji neuspešno izognil zaradi neprilagojene hitrosti. Verjetno so botrovale tudi moje neizkušnje, da sem se pač prevrnil pri zaviranju, tega ne vem. Glede na potek zavorne poti pa sem zaviral proti nasprotnemu pasu, torej umikal, ampak je potem zavorna pot v loku, verjetno tudi ker je začelo zadnji konec zanašati v levo. 

Tako da kazen mi ostane ne glede na krivdo, torej 300€ in tri pike. In pa napisana je moja krivda, ker se pač nisem uspešno izmaknil oviri. Enak primer je povedal policist, v primeru da se zaletiš ali odletiš iz ceste zaradi umikanja divjadi na cesti je tvoja krivda, v primeru pa da nasadiš direktno, potem pa se stvar obrne drugače.

Stric bo avto popravil na svoje stroške in na svojo zavarovalnico, brez koriščenja moje police, meni ostane 150€ kazni, razbit motor, ki bo šel za dele, polomljene kosti in vedenje da če je stranska cesta da se lahko kaj takega še pripeti, tako na avtu kot motorju. Na čase se toliko poznam da vem, da sem bil kdaj pa kdaj preveč siguren v svojo cesto, še posebej če jo poznam zelo dobro kot to, recimo da je bil to pouk za naprej...

Zavorno pot je menda po parih dneh zabrisalo, tako da razno merjenje po skoraj enem mesecu naj bi bilo nemogoče..

Še vedno pa me čaka, ko se poberem, iskanje odvetnika, da iztrži pri moji zavarovalnici za moje poškodbe..

 

EDIT: še ena zagonetka. Imel sem ABS! Ampak kot je znano na fazerkah, ta zelo rad zataji... in tudi je zatajil. Ne morem pa se spomniti in tudi policaji so rekli da pa niso našli sledi črt sprednje gume ali sledi na prvi gumi, tako da ne vem ali sem sploh bremzal na prvo...

 

Citiraj

Glede na to zavorno pot oziroma vidno sled zaviranja (verjetno blokirano kolo) mi najde nekoga, kateri se bo varno ustavil na takšni razdalji pri hitrosti 90 km/h. Seveda so "strokovnjaki" v plavem nedvoumno ugotovili, da si vozil z neprilagojeno hitrostjo glede na ... To je samo dokaz njihove strokovnosti, saj moraš vedno predvideti vsako izsiljevanje in tudi varno ustaviti pred oviro, katero moraš pričakovati. Ni čudno, da smo označeni za inkasante. 

....

Tukaj so ti plavi "stručkoti" zakomplicirali življenje, ker so te določili za povzročitelja prometne nesreče. Tudi, ko boš, če boš, dokazal svojo nedolžnost, te bo zavarovalnica "zaj..." do onemoglosti, ker je v zapisniku napisano, kar je pač napisano. 

kul. "sodni izvedenec". štekam ;)

ne me več motit zdj. gledam spajdr mena. thx.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Xebec pravi:

 

kul. "sodni izvedenec". štekam ;)

ne me več motit zdj. gledam spajdr mena. thx.

Sam si prilepil objavo, kjer je omenjen sodni izvedenec. Torej sam sebi reči kul.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Tex pravi:

No, pa da še pol slovnično in internetno pravilno oblikujem mojo objavo (ki ni replika).

"Repliciral" sem na @mausovo objavo:

Drugače pa, a je Koprivnikar dokazano pijan bil? Je bila prijava pa vse to kot mora bit? ;)

Ne vem, kako si ti "repliciral" miškovo objavo, če si pisal pod moj zapis. Menda res na pol pišeš.

Piše, da je napihal.

Zezam te. Prvi stavek. In drugi. Pa še prej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, Borutt said:

Ne vem, kako si ti "repliciral" miškovo objavo, če si pisal pod moj zapis. Menda res na pol pišeš.

Piše, da je napihal.

Zezam te. Prvi stavek. In drugi. Pa še prej.

Če bi tebi kaj repliciral, bi "quotal". Nima veze pod čigav post pišem .. se moraš še malo naučit kako pa kaj te zadeve obratujejo ..

Ti samo zezaj. Saj se bova srečala v živo, slej ko prej.. :kick-ass: :twak: :boobies:

;) :D

Edit: kaimebrigavseskup ..

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Borutt pravi:

Sam si prilepil objavo, kjer je omenjen sodni izvedenec. Torej sam sebi reči kul.

limal sem ti celo temo, ne samo prvi post od OP-ja.

ker si pol itak prcal, ker ti je dolgcajt, sem ti kopiral objave. Prva je od OPja, kjer je povedal da so mu uniformiranci razložili par stvari. Druga je, pazi zdaj, TVOJA, kjer si napisal da ma probleme, ker so ga uniformiranci potunkali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Xebec pravi:

limal sem ti celo temo, ne samo prvi post od OP-ja.

ker si pol itak prcal, ker ti je dolgcajt, sem ti kopiral objave. Prva je od OPja, kjer je povedal da so mu uniformiranci razložili par stvari. Druga je, pazi zdaj, TVOJA, kjer si napisal da ma probleme, ker so ga uniformiranci potunkali.

Sem ti že napisal, da si ti prilepil zapis, kjer je omenjen sodni izvedenec.

Sedaj pa preberi še vse moje objave v tej isti temi, kjer pomagam ljudem in ne serjem, kot to ti počneš.

pred 4 minutami, Tex pravi:

Če bi tebi kaj repliciral, bi "quotal". Nima veze pod čigav post pišem .. se moraš še malo naučit kako pa kaj te zadeve obratujejo ..

Ti samo zezaj. Saj se bova srečala v živo, slej ko prej.. :kick-ass: :twak: :boobies:

;) :D

Edit: kaimebrigavseskup ..

Nauči se replicirati :ras:

V živo? Boš še drugo ključnico imel zavito. Ups, tisto nisi ti :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, Borutt said:

Nauči se replicirati :ras:

V živo? Boš še drugo ključnico imel zavito. Ups, tisto nisi ti :jezik:

Če bi hotel replicirat, bi repliciral. Tako pa sem izrazil splošno veselje in rajanje .. do not make me regret it! ;)

Ne, nisem. Brez skrbi, ti bo tudi ona dala eno konkretno vzgojno, pa čeprav samo z eno ne-kovinsko-ključnico - se bom jaz samo od daleč :D

:ras:

Edit: šeVednoKajMeBrigaVseskup .. ;)

 

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Tex pravi:

Če bi hotel replicirat, bi repliciral. Tako pa sem izrazil splošno veselje in rajanje .. do not make me regret it! ;)

Ne, nisem. Brez skrbi, ti bo tudi ona dala eno konkretno vzgojno, pa čeprav samo z eno ne-kovinsko-ključnico - se bom jaz samo od daleč :D

:ras:

Edit: šeVednoKajMeBrigaVseskup .. ;)

 

Smetiš temo :ras:

Menda si puliš lase. Za ušesa primi :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, Borutt said:

Smetiš temo :ras:

Menda si puliš lase. Za ušesa primi :jezik:

Kako smetim? Ne morem smetit. Če je topic "... nabijanje "u 3pm" .." .. je pa res, da je tvoja tema, tako daaaa .. hmm ..

Lase sem že vse odpulil v mladih letih, brez skrbi .. nekaj narastka sicer še je, ampak to hitro rešimo ..

Edit: piz.a, še vedno KajMeBrigaToVsePaOnoTut ..

@Borutt, v glavnem, v nesreči v KP nisi bil ti poškodovan, right?

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Borutt pravi:

Sem ti že napisal, da si ti prilepil zapis, kjer je omenjen sodni izvedenec.

Sedaj pa preberi še vse moje objave v tej isti temi, kjer pomagam ljudem in ne serjem, kot to ti počneš.

 

saj, ko zmanjka argumentov pa žaljenje ane?

sem ti razložil kaj sem ti limal.

noben ni rekel da nisi pomagal, ne vem kaj si to sploh privlekel sem zdaj.

v tisti zgodbi večkrat napisano s tvoje strani da so ga policaji zasrali, da so lenuhi, štručkoti, samo tebi je to dovoljeno reči, meni pa ne zgleda? power trip much?

pa a ni čudno da ko je bil pa policaj izsiljen, ni pa noben zasral, bil len al pa štručko?

 

zdaj pa piši kar češ, na ignore te mam 30 dni. so mi zanč pokazali kje se to klikne. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Tex pravi:

Kako smetim? Ne morem smetit. Če je topic "... nabijanje "u 3pm" .." .. je pa res, da je tvoja tema, tako daaaa .. hmm ..

Lase sem že vse odpulil v mladih letih, brez skrbi .. nekaj narastka sicer še je, ampak to hitro rešimo ..

Edit: piz.a, še vedno KajMeBrigaToVsePaOnoTut ..

@Borutt, v glavnem, v nesreči v KP nisi bil ti poškodovan, right?

Sedaj vsaj priznam, da te zezam. 

Nje. Motor je bil F 650 GS. Tega mi nimamo.

pred 2 minutami, Xebec pravi:

 

saj, ko zmanjka argumentov pa žaljenje ane?

sem ti razložil kaj sem ti limal.

noben ni rekel da nisi pomagal, ne vem kaj si to sploh privlekel sem zdaj.

v tisti zgodbi večkrat napisano s tvoje strani da so ga policaji zasrali, da so lenuhi, štručkoti, samo tebi je to dovoljeno reči, meni pa ne zgleda? power trip much?

pa a ni čudno da ko je bil pa policaj izsiljen, ni pa noben zasral, bil len al pa štručko?

 

zdaj pa piši kar češ, na ignore te mam 30 dni. so mi zanč pokazali kje se to klikne. ;)

Argumenti tebi manjkajo. Zato je pa takšen odziv. Glede vsega.

Kar sebe ignoriraj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!