Skoči na vsebino

Yamaha XT 660 Z Tenere 2008


Ni3ous

Priporočene objave

Hvala...ga nisem opazil ne, iskalnik mi ga ni prikazal.

Sedaj na hitro ne morem reči, koliko je cena ugodna, imam pa trenutno dva mopeda v igri, samo odločiti se še moram.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče poveš katera? :)


motorja pa res nisi mogel najdit ker sem sam sou gledat za scooterje pa je biu tam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tavelka in tamala nimata popolnoma nič skupnega razen Yamahine značke.

popolnoma različna tipa motorja.

Oba sta mi po svoje všeč, predvsem zaradi položaja sedenja na motorju.

Iščem predvsem ugoden nakup, da po letu, dveh ne bi preveč izgubil, ko bi motor prodajal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mas xtz 660 kje nagledano pa da jo ne misliš kupit bi bil js te informacije vese. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

po dolgem čakanju da bi na prodaj prišel kak rabljen xtz 660 od letnika 08 dalje sem tut sam kupil druk motor in sicer BMW gs 650 upam da nisem mim vdaru je pa res da je to moj prvi motor ker sem komaj opravil izpit za A... Tak da ne vem.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Uh.. rajš od vsakga gs-a, adventurja, triumpha, xt1200z..... To pa je lepota+uporabnost!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če damo lepoto na stran..

Ampak uporabnost? Kolk mamo pa makadamskih poti pr nas? vse skupaj nič. Puščave pa glede na vreme še dolg ne bo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če damo lepoto na stran..

Ampak uporabnost? Kolk mamo pa makadamskih poti pr nas? vse skupaj nič. Puščave pa glede na vreme še dolg ne bo..

Si pa res ustrelil kozla :) Iz Vrhnike do obale imaš zgolj dve asfaltirani možnosti; regionalka ali avtocesta. Mc`adamov, kolovozov, gozdnih cest,.. pa kolikor hočeš. Verjemi, da se zlahka ne naveličaš ;) Le tapravi moped kupit in začet raziskovat. Malo prečekiraj http://www.motosvet.com/tabla/topic/31735-grand-enduro-slovenija/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si pa res ustrelil kozla :) Iz Vrhnike do obale imaš zgolj dve asfaltirani možnosti; regionalka ali avtocesta. Mc`adamov, kolovozov, gozdnih cest,.. pa kolikor hočeš. Verjemi, da se zlahka ne naveličaš ;) Le tapravi moped kupit in začet raziskovat. Malo prečekiraj http://www.motosvet.com/tabla/topic/31735-grand-enduro-slovenija/

vem kolk jih je..in naveličaš se jih lih tolk hitr kot pa asfaltnih..ki nista samo regionalka in avtocesta ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Uh.. rajš od vsakga gs-a, adventurja, triumpha, xt1200z..... To pa je lepota+uporabnost!

Ta motor nima nicessar skupnega z motorji katere si nastel.

Niti en od nastetih namrec ni endura.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ni3ous a bi se dalo tole tvojo Tenerejko videt enkrat naslednji teden? Mal me firbec matra in v roku pol leta bom verjetno nabavil eno, rad bi si samo se v zivo ogledal kako zgledajo vse te tvoje predelave :) Ce si za mi prosim poslji svoj tel na ZS, pa te poklicem, zdaj sem se v Londonu, v Lj priletim to nedeljo.. Hvala :quad:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, jaz sem iz dolenjske. 
Če te zanima tenerejka, potem bi moral pogledat kako drugo, ker moja nima več kaj dosti skupnega z original tenerejko in njenimi   voznimi lastnostmi. Če te vseeno zanima, pa lahko uletiš na cviček in  salamo.  Moje podatke imaš v profilu. 
Popravljeno . Popravil Ni3ous
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No stock model si bom najverjetneje ogledal v Lj, v kakem BS centru, želel pa bi še videti tvoje predelave, ki naredijo ta motor neustavljiv stroj :)

Uglavnem, se slišiva za cviček pa salamo! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem kolk jih je..in naveličaš se jih lih tolk hitr kot pa asfaltnih..ki nista samo regionalka in avtocesta ;)

uh kje pa, jaz se rajši cel dam cjazim po makedamu in domov pridem z nasmeškom na obrazu in z motorjem za direktno pucanje.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh kje pa, jaz se rajši cel dam cjazim po makedamu in domov pridem z nasmeškom na obrazu in z motorjem za direktno pucanje.

 

Eh, bejž, motorje pucajo roadiji. Sam sem mnenja, da mora biti na enduri vedno za en teglc zemlje, da lohka rožo posadiš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, bejž, motorje pucajo roadiji. Sam sem mnenja, da mora biti na enduri vedno za en teglc zemlje, da lohka rožo posadiš!

Še vsen ga morm met spucanga ker se na šiht ne morm vozit z kupom zemle na kolesih :D . Zares odlično mnenje, katero mi da nasmešek na obraz in spomin na sončne dni :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!