Skoči na vsebino

Kriptovalute


Priporočene objave

pred eno uro, ChilliPalmer pravi:

K bo 125 pa hitr prodej ?

premalo ... na 5.000 € je samo 340 € dobička   :P

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, vandrovec pravi:

In kaj boste z denarjem...ga boste namenili revnim v Afriki?

 

kupu par GS-ov in jih z macolo razbou :P

zakaj pa Afrika... v Sloveniji je veliko revežev za katere niti ne vemo ... ne bom se hvalil, ampak ker nekaj denarja namenjam temu ;)

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi, ki nimamo lastnih otrok gledamo samo na svojo r.t. Sosed ima 4 lastne otroke plus tega plačuje šolanje dvema otrokoma v revnih državah....menda se to imenuje botrstvo. Včasih pomisliš,...za zamenjavo avta ali motorja gre toliko denarja kot bi nekomu lahko spremenilo celotno življenje. Potem pomisliš, saj smo že v letih, še par let na tem svetu in komu bomo kaj zapustili...brez veze vse skupaj, naj krepnejo kriptovalute ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, vandrovec pravi:

Mi, ki nimamo lastnih otrok gledamo samo na svojo r.t. Sosed ima 4 lastne otroke plus tega plačuje šolanje dvema otrokoma v revnih državah....menda se to imenuje botrstvo. Včasih pomisliš,...za zamenjavo avta ali motorja gre toliko denarja kot bi nekomu lahko spremenilo celotno življenje. Potem pomisliš, saj smo že v letih, še par let na tem svetu in komu bomo kaj zapustili...brez veze vse skupaj, naj krepnejo kriptovalute ?

no ja ... jaz upam še na vsaj 30 let v penziji ... ker si bom dom moral sam plačat, je fajn imeti malo na strani ... komu bom pa kaj zapusti, bomo pa videli, kdo mi bo na stara leta stal ob strani ;)

naj kriptice zrastejo do onemoglosti :ras:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupi kupi :P

z LTC sem že v buli za -9 %  :P

zato sem si pa zdaj še malo BTC- ja nakupu .. tok pocen, ga že nekaj časa nisem kupil... ampak ne toliko, ker je malo zatem, ko sem ga kupil. še malo padel .. lih tok, da me žiucira :lol1: 

popušiu milijone  :dry: 

 

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je večni problem vas bogatašev.... Popušili ste miljone...

Mi, reveži, ki nič nimamo, nismo nič zgubili.  :ras:

Če maš nič, te 20% padec nič ne boli :D

 

Saj veš: če maš 100€ si puhnu 3 pizze...

Če maš pa 100 miljonov€, e pol so šle pa kr 3 verige znanih Pizzerij u PM... :lol1:

 

 

Popravljeno . Popravil C eagle
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to prvoste slucajn? K sploh ni smesn. Res je greh, da bi mali clovek malce oplemenitil svoj tezko nasparan denar.... 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, ChilliPalmer pravi:

A to prvoste slucajn? K sploh ni smesn. Res je greh, da bi mali clovek malce oplemenitil svoj tezko nasparan denar.... 

a igraš LOTO .. tam mali človek vedno popuši vse :P  .. razen sem pa ke kakšen dobi ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne verjamem, da ste nekateri res konkretne prihranke v to vložili? Jaz sem samo nekaj za hec, da ne bi česa slučajno zamudil, ker verjamem ne v to...in sedaj se mi smeji ☺️

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Akito pravi:

Zihr maš kljub vsemu bolj oplemenitega kot na banki ?...

trenutno mam bolj odplemenitenega kot na banki, ampak bo zraslu so rekli, slej ko prej.

pred 9 minutami, vandrovec pravi:

Ne verjamem, da ste nekateri res konkretne prihranke v to vložili? Jaz sem samo nekaj za hec, da ne bi česa slučajno zamudil, ker verjamem ne v to...in sedaj se mi smeji ☺️

tut mi smo maljone za hec vložili :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm  mislu da je 37 uredu cena in sm skor 2 jurja notr dau...evo zdej bo kmal 30... kako pada ? rusija prepovedala pa se pozna....nimas kj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni ŠE rusija prepovedala. Res pa je da smo šli v mesvedji trend. Za to padanje sem opozarjal dlje časa. Se je precej temnih oblakov nabralo nad kriptom. Tether povezava Binance povezava Evergrande. Sej sem pisal. Trenuto ni za vlagat, sploh pa v šhitcoine, kar je 99 posto kriptovalut. BTC je kralj, pa iz ETH mogoče nekega dne nekaj bo. Verjetno bo še malo trpljenja, čez nekaj mesevev\ let bo cena BTC precej višja. Teh kriptovalut, ki so pa danes med 20 ne bo več. Vsaj na njih se ne bo več gradilo. Večkrat to že videno.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delnice Petrola se zadnje mesece vzpenjajo, sodelavka ima v 3 mesecih 20% dobička od vložka ampak to vprašanje, če se bo nadaljevalo Ashampoo_Snap_2022_01.22_16h49m44s_004_.png.5b40537b92e38d8963bc0ce5e37bdbf8.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, skalar36 pravi:

Ni ŠE rusija prepovedala. Res pa je da smo šli v mesvedji trend. Za to padanje sem opozarjal dlje časa. Se je precej temnih oblakov nabralo nad kriptom. Tether povezava Binance povezava Evergrande. Sej sem pisal. Trenuto ni za vlagat, sploh pa v šhitcoine, kar je 99 posto kriptovalut. BTC je kralj, pa iz ETH mogoče nekega dne nekaj bo. Verjetno bo še malo trpljenja, čez nekaj mesevev\ let bo cena BTC precej višja. Teh kriptovalut, ki so pa danes med 20 ne bo več. Vsaj na njih se ne bo več gradilo. Večkrat to že videno.

bolj kot pada, bolj je za vlagat :P sampovem, k sem bil osu pa ne prodal pri 25% dobičku. Zdej bi lahko spet kupil, po znatno nižji ceni. Jebiga učimo se bl počasi.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!