Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Nekaj kosov nalepk, mi hodi viška (5letna folija), če nuca kdo, več preko zasebnega.

Dolžina 100mm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Nek se vidi, da smo pravi balkanci :D, će ti ni jasno o ćem govorim poglej sliko :P , se vidi, da so imeli pri Ćarmanovih predolg dopust :D

AKRAPOVIĆ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp,

Upam, da mi lahko kdo pomaga in svetuje. Potreboval bi namreč carbon nosilca za izpuh. Imam suzukija gsxr 1000 letnik 2008, na katerem imam 2x Akrapovič carbon izpuha. Nosilci so original...ker pa ne potrebujem tačk za sopotnika (tačke so namreč montirane na nosilec izpuha), bi zadevo zamenjal z carbonskim nosilcem. Kakšni predlogi mogoče???

Hvala in LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp,

Upam, da mi lahko kdo pomaga in svetuje. Potreboval bi namreč carbon nosilca za izpuh. Imam suzukija gsxr 1000 letnik 2008, na katerem imam 2x Akrapovič carbon izpuha. Nosilci so original...ker pa ne potrebujem tačk za sopotnika (tačke so namreč montirane na nosilec izpuha), bi zadevo zamenjal z carbonskim nosilcem. Kakšni predlogi mogoče???

Hvala in LP.

Najlažje najdeš zadevo na ebay-u.

Karbonski nosilci izpuha tukaj.Železni pa tukaj.

Lp,

Z

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nek se vidi, da smo pravi balkanci :D, će ti ni jasno o ćem govorim poglej sliko :P , se vidi, da so imeli pri Ćarmanovih predolg dopust :D

AKRAPOVIĆ

ja in?

bi bil bolj vesel če bi bil Č?????

s čem se ukvarjate....fakk...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in?

bi bil bolj vesel če bi bil Č?????

s čem se ukvarjate....fakk...

Ti maš pa jaku težke probleme sam s seboj?

Jaz sem to napisal iz fore in nič posebnega, če so se zmotili, vsakemu se pač lahko zgodi.

Malo bolj se civiliziraj, pojdi med ljudi, pa boš naslednjič iz mojih postov le izzluščil sarkazem, ne da ti moram jaz zdaj tukaj razlagat, kaj sem s tistim mislil.

:boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti maš pa jaku težke probleme sam s seboj?

Jaz sem to napisal iz fore in nič posebnega, če so se zmotili, vsakemu se pač lahko zgodi.

Malo bolj se civiliziraj, pojdi med ljudi, pa boš naslednjič iz mojih postov le izzluščil sarkazem, ne da ti moram jaz zdaj tukaj razlagat, kaj sem s tistim mislil.

:boobies:

ker živim v takem območju kjer je začutiti ogromno sovraštva samo zaradi nacionalnosti ljudi je težko včasih iz besed razbrati sarkazem.

sarkazem se lažje registrira izrečen kot napisan....

jaz nimam problemov z nacionalnostjo sodržavljanov, očitno jih imate vi ;)

pa lep dan želim še naprej ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hallo to ni tema za take piz......, spravljajta se kam drugam opravljat prosim , pa brez zamere :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amen na sanjin-a.

In zdaj vprašanje: a obstaja argument, ki bi firmo Akrapovič prepričal v izdelavo izpušnega sistema?

In podvprašanje: koliko enot le-tega argumenta?

Tole tu omenjam ker se fantje v IG ne javljajo na nič. Pokušal sem stopiti v kontakt z njimi tudi telepatsko....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amen na sanjin-a.

In zdaj vprašanje: a obstaja argument, ki bi firmo Akrapovič prepričal v izdelavo izpušnega sistema?

In podvprašanje: koliko enot le-tega argumenta?

Tole tu omenjam ker se fantje v IG ne javljajo na nič. Pokušal sem stopiti v kontakt z njimi tudi telepatsko....

za pravo ceno naredijo karkoli..za karkoli..če le imajo čas..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amen na sanjin-a.

In zdaj vprašanje: a obstaja argument, ki bi firmo Akrapovič prepričal v izdelavo izpušnega sistema?

In podvprašanje: koliko enot le-tega argumenta?

Tole tu omenjam ker se fantje v IG ne javljajo na nič. Pokušal sem stopiti v kontakt z njimi tudi telepatsko....

Za kater motor pa gre, ali avto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi model Triumpha Rocket 3. Tile sedanji mi zgledajo malo ala MZ, pa bi rad nekaj drugega. Ampak samo najboljše, po možnosti iz deželice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mogoče kdo ve kje bi se dalo nabavit oz., je že nabavil alu nalepke akrapovič za na lonec in koliko je cena, po možnosti stari logo? Stare so hin zaradi torb.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Proda kdo homologiran akrapovič izpuh za KTM LC4 640 SM. Trenutno imam nehomologiranega pa me skrbi, da bom imel težave z roko pravice :)

Hvala za pomoč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Proda kdo homologiran akrapovič izpuh za KTM LC4 640 SM. Trenutno imam nehomologiranega pa me skrbi, da bom imel težave z roko pravice :)

Hvala za pomoč!

Pri nas boš mogoče imel še srečo da te spustijo, pazi se avstrije in italije, tam pa ni PARDONA , imam izkušnje, če kaj zvoham javim ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Proda kdo homologiran akrapovič izpuh za KTM LC4 640 SM. Trenutno imam nehomologiranega pa me skrbi, da bom imel težave z roko pravice :)

Hvala za pomoč!

Kokr jst vem da se ne dobi Akrapoviča za ta motor da bi ga lahko homoligiru, nism prepričas sam poznam enga ko ma tak motor pa ga je tut hotu met pa ga ni nikjer dubu ma pa zdej leovincija pa je zadovoljen, sicer se pa še mal pozanimi... :)

Popravljeno . Popravil Marko100
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda malo glupo vprašanje, ampak vseen: Kje bi lahko homologiral Akrapoviča najbližje Celju in če mi lahko kdo malo opiše kakšen je postopek in cena homologacije??? Hvala in LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za homologirat akrapota ni prou nec drugacen postopek kot za vse ostalo. ni nic tako ekstra :P bojo nrdili povsod, kjer delajo homologacije. kje blizu cela pa bo google vedu.

drugace mas pa o homologaciji tuki vse napisano.

www.motosvet.com/tabla/topic/10583-homologiran-ror-izpuh-auspuh/page__st__945

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda malo glupo vprašanje, ampak vseen: Kje bi lahko homologiral Akrapoviča najbližje Celju in če mi lahko kdo malo opiše kakšen je postopek in cena homologacije??? Hvala in LP

Jaz sem 3/4 leta nazaj delal homologacijo za izpuh na RTI v Mariboru. Takrat kje bližje ni bilo mogoče.

Postopek je pa takšen, da si na njihovi strani poiščeš obrazec s katerim se prijaviš na pregled, obrazec za strokovno vgradnjo izpuha, ki ti ga nekdo izpolni (meni ga je Yogi) in potem dobiš datum pregleda. Tja pelješ motor, ki ga poslikajo in nato dobiš po pošti domov novo homologacijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!