Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

...

Moram povedat, da sem bila sprva nad zvokom malo razočarana (razlika med originalnim izpuhom sploh ni bila tako očitna ), ko pa je dol vzel db killer ... :worship:

Midva sva dala 500 EUR. Odločila sva se pa zanj, ker se po najinem mnenju ostali izpuhi ne morejo primerjat z akrapotom. Že sam izgled, da o zvoku sploh ne govorim.

...

trance_45_withstupid.gif

kak zaj?

prvo jamraš da je zvok nikakvi, pol pa naenkrat o zvoku sploh govorit ne moreš, tak je fenomenalen!

svašta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem kje si prebral, da sem jamrala ... :blink: pač sem povedala svoje mnenje. Zvok me definitivno ni razočaral (brez killerja seveda) .)

Očitno si me narobe razumel ali sem pa jaz narazumljivo napisala.

Svašta ja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ga je dobila tudi najina fazerka :)

Moram povedat, da sem bila sprva nad zvokom malo razočarana (razlika med originalnim izpuhom sploh ni bila tako očitna ), ko pa je dol vzel db killer ... :worship:

Nevem kje si prebral, da sem jamrala ... :blink: pač sem povedala svoje mnenje. Zvok me definitivno ni razočaral (brez killerja seveda) .)

Očitno si me narobe razumel ali sem pa jaz narazumljivo napisala.

Svašta ja ...

trance_45_withstupid.gif

to kaj je brez db killerja me ne zanima!

kolko razumem ga boš obdržala, torej...

zvok očitno nebo baš nekaj in boš naokoli vozila razočarana.

sicer pa, po kakih 1000 kilometrih ti itak dopi*** če je stvar preglasna, tak da, ne se sekirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlažje je ven iz konteksta odebelit nekaj besed in jih nekomu očitat ... :rolleyes:

Ne, prodala ga bom za 200 EUR, a kdo kupi? :headbang:

Kakorkoli ... hvala za skrb, me ne skrbi :winkiss:

Popravljeno . Popravil MJ3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se še jas malo pohvalim :rolleyes:

Včeraj kupil in zmontiral rabljenega akrapoja za mojo fazerko stal 330€ ohranjen v nulo :naughty:

Danes opravil homologacijo tako da sem sedaj legalen zvok pa je res :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom pa še enkrat vprašal. A ma slučajno kdo kak DB killer za starega akrapoviča viška? Moj izpuh ima notranji premer cca 4,5 cm. Tak da če se komu na kakemu db killerju prah nabira, se priporočam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ŽIVIO .

Kupim končnik izpuha Akrapović homologiran z papirji za BMW R1200GS let.2009. TEL. 041/834158 HVALA :whistle:

By D.S.R.

Popravljeno . Popravil david764
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Res lepo, da imamo tako vrhunsko firmo pri nas.

A vseeno me zanima, čemu bi npr. sploh montiral aftermarket izpuh na mašino, kaj BISTVENEGA sploh pridobiš poleg znatnega zmanjšanja denarnice+dodatnega hrupa, ki se vedno bolj preganja.

Povečanje moči je zanemarljivo, dizajnersko zadeva ni ne vem kako lepa, sploh pri novih motociklih, kjer proizvajalci ne delajo več samo rorov. Morda je takšen izpuh malenkost lažji, ok.

Je torej to le draga feršterkerija? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povečanje moči je zanemarljivo, dizajnersko zadeva ni ne vem kako lepa, sploh pri novih motociklih, kjer proizvajalci ne delajo več samo rorov. Morda je takšen izpuh malenkost lažji, ok.

Povečanje maksimalne moči je ponavadi res zanemarljivo, je pa povečanje navora v drugih (nižjih) območjih vrtljajev pri nekaterih motorjih kar znatno. Pri mnogih motorjih je tudi razlika v teži precejšnja.

Kaj pa je 'lepo', je pa itak zelo subjektivno.

Je torej to le draga feršterkerija? :)

V glavnem - ja...

Po drugi strani pa - v mojem primeru sem levi lonec moral zamenjati, ker je pač bil ob padcu na N. Marofu uničen. Novi originali so bili približno enako dragi kot Akrapovič lonci, le-te pa sem dobil rabljene še bistveno ceneje (oba sem dobil ceneje kot bi dobil samo enega originalnega)...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

a gdo proda mid-pipe za yamaho r6 2006 letnik...mam akrapovic slip on gor sam zvoka se vedno ni dobrga

jst bi tud to mid-pipe kupu za mojo r6 je lih tko letnik 2006, če ma kakšen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

prodam homologiranega carbon akrapota za yamaho yzf r-1 2004 do 2006

post-13787-0-82846500-1320861946_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil SANJIN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Lp

Zanima me če se dobi komplet akrapovič za gsxr 750 k4/k5. Na njihovi strani je samo za k6/k7, na mejl mi niso odgovorili, klical še nisem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje...

Kje bi se dalo malo ceneje dobiti dušilec (dB killer) za Akrapoviča.

Original naj bi prišel 50€ ali več, kot sem neki bral po tej temi...

Mogoče komu stoji doma v garaži ali bi ga bil pripravljen posoditi, samo za kakšen dan, da bi ga imel kot "mušter" in ga dal naredit.

Podatki:

Technical unit, consisting out of one silencer M-H5/5, oval 103,5x129,7 mm, length 470 mm without endcaps, absorptionreflection-

principle with an input ø 52 mm and an outlet pipe ø 32 mm with covering pipe ø 55 mm in combination with

original or aftermarket header system.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve kdo mogoče če bi blo možno namesto tega dolgega lonca gor dat kratkega,ali če je kako možno predelat lonec da bi bil glasnjši ker zdaj je zelo tih tudi brez db killerja je pa kompletni akrapovic

LP

post-2807-0-09830600-1322917962_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo strajnar..

Na mojih piše tako:

-----of two silencers M-S10B02H/5--- vse isto...

Je pa tako. S temi originalnimi dB killerji poduši zvok, da je isto kot original... sem pa naredil fake dB killerje tako, da sem kupil nerjavno cev in krivino fi 40x1,5mm in je zvok zdaj kot se šika. Nima tistega pokajočega glasu na nizkih obratih, ko pa odpreš je pa še vedno :grim :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Mene pa zanima ali mi je bolje vzeti samo slip-on ali kar celoten izpušni sistem? Imam možnost kupit celotnega, samo če me spomin ne vara, sem nekje prebral, da ob nakupu celotnega sistema potrebno še nastaviti računalinik (mešanico če se ne motim).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve kdo mogoče če bi blo možno namesto tega dolgega lonca gor dat kratkega,ali če je kako možno predelat lonec da bi bil glasnjši ker zdaj je zelo tih tudi brez db killerja je pa kompletni akrapovic

LP

Če maš tole Suzukija gsxr 750 ti lahka iz prve roke povem da gre,sam moreš odrezat izpušno cev takoj za katalizatojem. Tako sem nardu kolegu in naj ti povem da je zvok uhuhu hud,skor prehud.

Pa sej ni važn če te ne vidjo te naj vsaj slišjo. :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!