Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

Ojla. Ima slučajno kdo certifikat za Slip-On Akrapoviča - Suzuki GSXR 750 K6 - K7? Rabim kopijo ker ga nisem dobil ob nakupu motorja :rolleyes:

Najditelja častim drink :).

http://akrapovic.de/main/abe/upload/M-HR005%20-%20e1%200620.pdf

Če pa ta ni pravi, pa poglej vgravirano oznako in poišči pravega na http://akrapovic.de/?main=abe_download_motorrad&menu=5.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa glede policajev? Homologiran izpuh, pa brez dusilcev....a to gre cez al bl ne? Pa ne se jezit.... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v slovenistanu je važno da črno na belem štima, v avstriji recimo to nima veze, gredo merit glasnost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno sem tudi jest namontiral "Y" namesto katalizatorja na svojem gsxr 1000,k7,dvojni izpuh.Moram rečt da je motor popolnoma podivjal ali po domače povedani,ni za na cesto:)

Glas je fenomenalen,ponoči pa ko u Las Vegasu :)

Če koga zanima kšne predelave izuhou,poznam nekoga ki se ukvarja z tem.Meni je ta "Y" naredil več kot pol ceneje.

post-13007-0-91960700-1309932324_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve gdo mogoče za kakega akrapovica za fazerko 2004 600tko

prosim za kako info če veste da gdo prodaja.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo, ne gdo wallbash.gif

jao s čem se ti ukvarjaš. Maš pa res preveč cajta. Nebi reku da bi napisu v kšnem narečju al pa kej, kle pa k usak ve kwa je napisu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločam se za nakup akrapoviča (karbonski, slip-on), pa je nekdo (ki je baje tudi delal pri akrapoviču) predlagal naj raje vzamem titanovega, ker karbon ni dovolj odporen oz. da se pregreva ... pojma nimam kaj je imel v mislih. Zanimajo me vaše izkušnje, ker meni to deluje bolj :huh:

Popravljeno . Popravil MJ3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločam se za nakup akrapoviča (karbonski, slip-on), pa je nekdo (ki je baje tudi delal pri akrapoviču) predlagal naj raje vzamem titanovega, ker karbon ni dovolj odporen oz. da se pregreva ... pojma nimam kaj je imel v mislih. Zanimajo me vaše izkušnje, ker meni to deluje bolj :huh:

Jaz mam akrapovičovega karbonca na moji thundercatki in se nič ne pregreva. Tudi po 300 km furi lahko takoj npr dam roko gor nanj pa ni nič "pregreto". Tak da ne vem kaj je s pregrevanjem mislil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni !

Zanima me ali veste, kje bi ugodno dobil akrapovič ali pa leovince izpuh na ninjo 636 letnik 2004. Seveda mora biti street legal.

Hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ga je dobila tudi najina fazerka :)

Moram povedat, da sem bila sprva nad zvokom malo razočarana (razlika med originalnim izpuhom sploh ni bila tako očitna ), ko pa je dol vzel db killer ... :worship:

post-33569-0-24455600-1311932027_thumb.jpg

post-33569-0-38197800-1311932565_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil MJ3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ga je dobila tudi najina fazerka :)

Moram povedat, da sem bila sprva nad zvokom malo razočarana (razlika med originalnim izpuhom sploh ni bila tako očitna ), ko pa je dol vzel db killer ... :worship:

ti si policajka ali kako že? Če se bosta brez DB killerja furala, ga moraš takoj ustavit pa ob cesti lisice na roke pa obdelat, kakorkoli že :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to sva ga dala dol samo, da sva vidla razliko ... drugač bo notr :whistle: :naughty:

Zdej pa dovolj OT .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ga je dobila tudi najina fazerka :)

Moram povedat, da sem bila sprva nad zvokom malo razočarana (razlika med originalnim izpuhom sploh ni bila tako očitna ), ko pa je dol vzel db killer ... :worship:

....A vama kej "seka" ko spustiš gas na brzino ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja(brez killerja še toliko bolj) .... I love it :wub:

A drugače to lahko na kakršen koli način škoduje auspuhu (če je killer ven vzet)?

Popravljeno . Popravil MJ3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja(brez killerja še toliko bolj) .... I love it :wub:

A drugače to lahko na kakršen koli način škoduje auspuhu (če je killer ven vzet)?

Nič neškoduje samo z DB-killerjem ni "Akrapovič" in je bilo škoda gnarja saj, če imaš vstavljen DB-killer je enako kot da voziš z originalnim auspuhom in je stran vržen gnar !! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko pa kaj stanejo zdaj slip-on akrapoviči? Če so več kot 400€ se mi zdi itak stran vržen denar zanj, ker dobiš X drugih slip-on loncev za do 300€, ki pa niso kaj dosti slabši od akrapotov. Sploh pa slip-on ne naredi take razlike, da bi plačeval milijone samo zato da akrapovič gor piše.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva sva dala 500 EUR. Odločila sva se pa zanj, ker se po najinem mnenju ostali izpuhi ne morejo primerjat z akrapotom. Že sam izgled, da o zvoku sploh ne govorim.

Jaz pravim vsake oči (v tem primeru tudi ušesa :D ) imajo svojega malarja ... ravno zato pa je na trgu toliko raznolikih izdelkov!

Popravljeno . Popravil MJ3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!