Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

A ve kdo bi staknil certifikat za akrapovičeve starejše izpuhe-konkretno za gsxr 1100 w 1995-97? Pa če kdo ve kje so bile odtisnjene številke?

Nikjer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TUV in homologacija na LPP ali kje že. Več v temi HOMOLOGACIJE.

PS.: predpogoj je, da je ta long street legal in ne race varianta (vgravirana številka na loncu, TUV in dB killer)

Kaj če nimaš DB-killerja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj če nimaš DB-killerja?

Ostaneš doma...ne res, vse more bit legalno, velja tudi za killer, ker že tako z tisto čarobno lučko sveti v odprtino, kot da bo zlato našel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ostaneš doma...ne res, vse more bit legalno, velja tudi za killer, ker že tako z tisto čarobno lučko sveti v odprtino, kot da bo zlato našel :D

men še pogledu ni. Sam podpis pa štempl in sm šol. Se jim je mal mudil! :notworthy: Kr drgač so cepljeni prot hitrosti! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem dal povpraševanje za slip on izpuh Akropovič za svoj moped. Po mojem me bo cena na rit vrgla.:wallbash:

Na www.akrapovic.de je WebShop. Tam so cene za slip-on, za modele 2007 in novejše, dobrih 1100 eur

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo,

mene zanima kakšna je razlika med tema dvema izpuhoma (razen v ceni):

Suzuki GSX-R 600 k9

Racing Linie in EVOLUTION Linie???

1312,57€ - - - - 2119,39 oba Carbon!

In ja vem, ne moreš homologirat.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo,

mene zanima kakšna je razlika med tema dvema izpuhoma (razen v ceni):

Suzuki GSX-R 600 k9

Racing Linie in EVOLUTION Linie???

1312,57€ - - - - 2119,39 oba Carbon!

Nisem 100%, ampak tako naj bi bilo Racing - rostfraj, Evolution - titan.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je ja, en je rostfrej, drugi pa titan, ...pri titanu prihraniš nekaj še na teži, za lovljenje zadnjih stotink na pisti je, za na cesto se ne splača...torej razlika je samo v ceni in teži, oba pa dodata enako moči agregatu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je ja, en je rostfrej, drugi pa titan, ...pri titanu prihraniš nekaj še na teži, za lovljenje zadnjih stotink na pisti je, za na cesto se ne splača...torej razlika je samo v ceni in teži, oba pa dodata enako moči agregatu

ja za na cesto tut ni (se ne da homologirat) čeprav sem videl ene par motorjev z shorty izpuhom ki so bili homologirani :surrender:

drugače pa obema hvala za odgovor ;)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kakšne so cene (v primerjavi s cenami, ki jih imajo na svoji nemški spletni strani)?

Najugodnejša pri nas je okroglih 1000 EUR. Več lahko dam na ZS.

Popravljeno . Popravil birdybirdy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je tema o Akrapovičevih izpuhih, ampak poglej še malo za SC Project-om, tudi vrhunski izdelek. Cena pa v e l i k o bolj razumna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti povem primer...pol pa cene primerjajte kjer zelite.....slip on karbonski.....za suzuki gsxr 750 k8 400eur.....za tolk sem ga jaz dobil...brez kreganja in prosacenja....ce bi bilo zame bi bil pa se bol pocen....

lep dan se naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti povem primer...pol pa cene primerjajte kjer zelite.....slip on karbonski.....za suzuki gsxr 750 k8 400eur.....za tolk sem ga jaz dobil...brez kreganja in prosacenja....ce bi bilo zame bi bil pa se bol pocen....

lep dan se naprej

Povprašaj za hec še za CBR 1000rr 2007, meni je blo rečeno 670E za gotovino, je kje še ceneje?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima koliko stane Akrapovič za CBR 1000 RR l. '08, slip-on, open ?

Popravljeno . Popravil paris2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima koliko stane Akrapovič za CBR 1000 RR l. '08, slip-on, open ?

Preveč! Ko sem ga jaz iskal, ga pod 890 nisem zasledil nikjer, pa še grd je.. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč! Ko sem ga jaz iskal, ga pod 890 nisem zasledil nikjer, pa še grd je.. :rolleyes:

tnx.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej ravno za cel forum pa ne bom kupoval fantje...hotel sem sam povedati da ce se mal znajdes zavrtis par telefonov tud navadni smrtniki dobimo ugodno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej ravno za cel forum pa ne bom kupoval fantje...hotel sem sam povedati da ce se mal znajdes zavrtis par telefonov tud navadni smrtniki dobimo ugodno....

Ja saj je vse lepo in prav, jaz sem vrtel telefon na vse konce in kraje kar sem pač zvohal, pa žal, pod to ceno nisem prišel. Bi pa verjel ja, da se ga da ugodneje dobit, ampak vsi pa vseh "vez" ne poznamo. Pa morda kdaj drugič. Zdaj sem s svojim novim izpuhom več kot zadovoljen, pa čeprav je stal isto kot bi me stal Akrapo. :worship:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč! Ko sem ga jaz iskal, ga pod 890 nisem zasledil nikjer, pa še grd je.. :rolleyes:

pomojem si edini na celem svetu ki mu je akrapovičev izpuh grd..... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomojem si edini na celem svetu ki mu je akrapovičev izpuh grd..... :grim

Hja žal, za Fireblade ima Akrapo žal grd izpuh, grši od originala.. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja žal, za Fireblade ima Akrapo žal grd izpuh, grši od originala.. :grim

jaz gledam akrapoviceve avspuhe usak dan od razlicnih motorjev in usak mi je po svoje lep....ga nebi zamenjal za nic :D....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč! Ko sem ga jaz iskal, ga pod 890 nisem zasledil nikjer, pa še grd je.. :rolleyes:

Ja saj je vse lepo in prav, jaz sem vrtel telefon na vse konce in kraje kar sem pač zvohal, pa žal, pod to ceno nisem prišel. Bi pa verjel ja, da se ga da ugodneje dobit, ampak vsi pa vseh "vez" ne poznamo. Pa morda kdaj drugič. Zdaj sem s svojim novim izpuhom več kot zadovoljen, pa čeprav je stal isto kot bi me stal Akrapo. :worship:

Hja žal, za Fireblade ima Akrapo žal grd izpuh, grši od originala.. :grim

že nisi tapravih cifer vrtel :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

hehe, glede na to koliko kritiziraš dolenjsko industrijo... se potem še čudiš, kako da ti ni noben zrihtal ceneje? ! c, c, c... :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!