Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

Prav GP PRO imam jaz na svojem, že takoj ko so napovedali izdajo novega, sem vedel da bo moj. :D, uporabljam že eno leto od tega pol leta brez DB-killerja in mi po vsaki vožnji odmeva v glavi :P.

Super je, izgleda več kot odlično, napram Akrapoviču, ki se je nekoliko zapustil in skoz štanca te douge raufnke :/

z1.jpg

z2.jpg

Cena: neprecenljivo (360eur)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav GP PRO imam jaz na svojem, že takoj ko so napovedali izdajo novega, sem vedel da bo moj. :D, uporabljam že eno leto od tega pol leta brez DB-killerja in mi po vsaki vožnji odmeva v glavi :P.

Super je, izgleda več kot odlično, napram Akrapoviču, ki se je nekoliko zapustil in skoz štanca te douge raufnke :/

z1.jpg

z2.jpg

Cena: neprecenljivo (360eur)

Mislim da sem se odločil :notworthy::notworthy::notworthy: !!!! Izgleda čist hudo :naughty:

Kje si ga pa kupil in zmontiral?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes namontiral komplet akrapota na KTM RC8,zvok da se ti :kva2:

men je še za cel motor težko izkašljat mal več, kot si ti dal samo za izpuhe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je še za cel motor težko izkašljat mal več, kot si ti dal samo za izpuhe :D

Ja,res je veliko,samo saj veš da se vedno najde ugodna varijanta,po redni ceni (2.600€) ga sigurno nebi imel :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dajte mi povedat v čem je fora teh glasnih izpuhov? Sam imam Akrapoviča (homologacija) na S Duku pa mi tudi na pamet ne pride, da bi se vozil brez db kilerja. Že tako je glasen.Če je konkurenca mogoče glasnejša oz. cenejša ali je izpuh boljši? Poznamo Italijane. Njihove homologacije so kar se tiče glasnosti "tako tako". Pač vsakemu svoje.

Pa veliko užitkov.

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom probal odgovoriti..vsaj iz mojega stališča in pogleda :D

Ahm..ja Duke je že v osnovi bistveno glasnejši, tudi če ne daš DB killerjev ven, večina motorjev pa dobi "pravi" zvok šele s tem ko odstraniš DB-killerje. Kaj vidim na tem? Kot prvo, zvok mi je 10x boljši kot z originalom, kot drugo pa..folk na cesti te opazi oz. sliši. Velikokrat mi ni potrebno niti "poblendati" in se mi sami umikajo, ker me že slišijo. Drugače pa vsakemu po svoje. Nekateri nočejo niti slišat o te da bi imeli glasnej izpuh, jaz osebno pa si ne morem niti zamisliti, da bi imel motor na katerem ni športni (beri: glasnejši) izpuh :D

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom probal odgovoriti..vsaj iz mojega stališča in pogleda :D

Ahm..ja Duke je že v osnovi bistveno glasnejši, tudi če ne daš DB killerjev ven, večina motorjev pa dobi "pravi" zvok šele s tem ko odstraniš DB-killerje. Kaj vidim na tem? Kot prvo, zvok mi je 10x boljši kot z originalom, kot drugo pa..folk na cesti te opazi oz. sliši. Velikokrat mi ni potrebno niti "poblendati" in se mi sami umikajo, ker me že slišijo. Drugače pa vsakemu po svoje. Nekateri nočejo niti slišat o te da bi imeli glasnej izpuh, jaz osebno pa si ne morem niti zamisliti, da bi imel motor na katerem ni športni (beri: glasnejši) izpuh :D

Zakaj misliš, da nas ljudje vidijo kot "budale"? Zaradi glasnosti naših izpuhov in posledično sklepanje da je naša "hitrost prevelika", čeprav morda voziš po omejitvah. Predvidevam , da si še mlad, ampak kasneje boš "morda" mislil drugače. Uživaj, pa srečno!

Matjaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bagio še kakšno sliko, da si malo krajšamo te deževne dni :P

Evo mal slik za lušte :naughty: ne zamerte ker je prašno,pripravljam poliestre za na pisto in se mal praši ob brušenju in vrtanju :wacko:

post-21872-0-02350900-1291832893_thumb.jpg

post-21872-0-90877300-1291832919_thumb.jpg

post-21872-0-58341800-1291832942_thumb.jpg

post-21872-0-86139300-1291832968_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil bagio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahahah, zt je blo ceneje, kako lepo piše: for race use :P

Ne,zato stane 2600€,druge verzije akrapota ni,kot za pisto,ima pa db killer za prelisičit policaje :whistle:

je pa ob menjavi ispuha potrebno menjat zračni filter in na servisu naložit novo mapo za akrapota

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne,zato stane 2600€,druge verzije akrapota ni,kot za pisto,ima pa db killer za prelisičit policaje :whistle:

je pa ob menjavi ispuha potrebno menjat zračni filter in na servisu naložit novo mapo za akrapota

Mapo sigurno, filter pa ni potrebno.

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mapo sigurno, filter pa ni potrebno.

l.p.

Tko ja,baje pa da ne škodi če je večja pretočnost zraka,drug teden peljem v labo da Simon naloži mapo,pol pa čakam sonce in 15°

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj misliš, da nas ljudje vidijo kot "budale"? Zaradi glasnosti naših izpuhov in posledično sklepanje da je naša "hitrost prevelika", čeprav morda voziš po omejitvah. Predvidevam , da si še mlad, ampak kasneje boš "morda" mislil drugače. Uživaj, pa srečno!

Matjaž

Ahmm...Hvala za kompliment glede mladosti :D Recimo da sem v zgodnjih srednjih letih.

Kar pa se tiče tega zakaj nas ljudje vidijo kot "budale na dveh kolesih"..zvok motorja ni razlog, prej bi rekel, da je to zaradi objestnežev ter idiotov, ki se vozijo po celotni celovški ali kateri drugi prometni cesti po zadnjem kolesu med avti, vožnja brez čelade, vožnja v kratkih hlačah in kratkih rokavih. To bi bil prej razlog..ampak pustimo sedaj to..smo že off-topic.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko ja,baje pa da ne škodi če je večja pretočnost zraka,drug teden peljem v labo da Simon naloži mapo,pol pa čakam sonce in 15°

Ja ja ti se kar načaki 15 stopinj, to bo že čez 10 dni, jaz tud montiral akrapote, sam še katalizator ven pa bo glasno ha ha

post-13787-0-21295200-1292092272_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni mi jasno komu blendaš in zakaj bi se ti morali umikati?

Jst sicer ne maram blendat, samo pa opažam trend, da stari ati, 60+ radi kupujejo soft terence in podobne in s tem zraven zakupijo še prehitevalni pas na avtocesti, po katerem kruzajo z 94km/h, takrat ne pomaga nič... in ja je včasih treba poblendat :P ker čene se lahko od Brezovice do Vrhnike voziš za vzporedno vozečim dedkom in enim šleparjem :) kakšna mami, ki pa zleze do tistih 109 pa ob glasnem avspuhu za seboj, hitro odvije na vozni pas, ki je bil pred tem prazen ?

lp

Popravljeno . Popravil Gizmo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer je to že res off topic ampak vas popolnoma razumem! Sam sem se osem let vozil v službo iz Ptuja v Ljubljano sedaj se pa vozim cca dve in pol leti v Kranj. In res je na cesti če si tako kot jaz po cele dneve kar neugodno gledati kolone na prehitevalnem pasu, ko pa jaz koga prehitim po levi pa blendanje.....ampak kaj hočemo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav GP PRO imam jaz na svojem, že takoj ko so napovedali izdajo novega, sem vedel da bo moj. :D, uporabljam že eno leto od tega pol leta brez DB-killerja in mi po vsaki vožnji odmeva v glavi :P.

Super je, izgleda več kot odlično, napram Akrapoviču, ki se je nekoliko zapustil in skoz štanca te douge raufnke :/

z1.jpg

z2.jpg

Cena: neprecenljivo (360eur)

Zdravo,

danes sem ga dobil cena: 352 € noro!!! :kva2:

Si si ga sam zmontiral? Saj v bistvu ni neke težave zanima me pa kako je šlo z homologacijo? So bile kakšne težave?

Glede montaže pa me zanima če si uporabil kakšno stvar za zatesnitev spojev ali si le sestavil in privil z spojko?

Lp Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pozabil napisati dober naslov za nakup:

Marta Hočevar

LINDE mpa d.o.o.

Vodovodna 99

SI-1000 Ljubljana

Prijazno, hitro.... se splača!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

danes sem ga dobil cena: 352 € noro!!! :kva2:

Si si ga sam zmontiral? Saj v bistvu ni neke težave zanima me pa kako je šlo z homologacijo? So bile kakšne težave?

Glede montaže pa me zanima če si uporabil kakšno stvar za zatesnitev spojev ali si le sestavil in privil z spojko?

Lp Robert

Ne montažo opravil sam. Problemi nastanejo le pri snemanju *zajl* za krmiljenje izpušne lope. Ni potrebno uporabiti nobenih tesnilnih zadev, samo namontiraš in užiwaš. Sicer smo že mal offtopic super bi bilo, če bi modelar prestavil v primerno temo :P.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Evo mal slik za lušte :naughty: ne zamerte ker je prašno,pripravljam poliestre za na pisto in se mal praši ob brušenju in vrtanju :wacko:

:OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne montažo opravil sam. Problemi nastanejo le pri snemanju *zajl* za krmiljenje izpušne lope. Ni potrebno uporabiti nobenih tesnilnih zadev, samo namontiraš in užiwaš. Sicer smo že mal offtopic super bi bilo, če bi modelar prestavil v primerno temo :P.

lp

No zdaj pa res vidim da si ga ne bom zmontiral sam! Kakšne zajle pa so to?!? Kam si potem to dal na GP-ja? :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!