Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

Aha, no to me je zanimal. Kako pa je zdaj s tem, da lonec naj ne bi bil v redu za motor? Zgolj informativno, ker če obstajajo s tem namenom samo lonci ne vem kaj bi lahko bilo narobe. :D

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

nekaj me zanima..

kakšna je razlika med akrapovičem SP series, in klasičnim slip on titan? na njihovi strani ne piše nič konkretnega, bi pa naj bili ti izpuhi SP serie najcenejši? in ali obstaja kakšna tabela ali kaj podobnega, za katere motorje je sploh na voljo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, no to me je zanimal. Kako pa je zdaj s tem, da lonec naj ne bi bil v redu za motor? Zgolj informativno, ker če obstajajo s tem namenom samo lonci ne vem kaj bi lahko bilo narobe. :D

l.p.

nic mu nima bit...je pa menda fajn tudi filter menjat(al pa pri kompletnemu) za kaksnega K&N

nekaj me zanima..

kakšna je razlika med akrapovičem SP series, in klasičnim slip on titan? na njihovi strani ne piše nič konkretnega, bi pa naj bili ti izpuhi SP serie najcenejši? in ali obstaja kakšna tabela ali kaj podobnega, za katere motorje je sploh na voljo

mislim da glih SP ni homologiran...nisem pa sigurn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zdravo, mene pa zanima kako odstraniti termo nalepko iz hexagonal lonca, ker s fenom verjetno ne gre, če je "termo" :rolleyes:

Če obstaja, kak poseben postopek, prosim na dan s predlogi, LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot je zgoraj omenil xyznanixyz akrapoviča ne kupiš direktno od njih, temveč ga naročiš pri skorajda vsaki mototrgovini. Rok dobave je mislim da cca 1 tedn do 2, odvisno od prometa. Pozanimaj se o cenah pri Elisi d.o.o saj se mi zdi da je v mojem primeru šel auspuh takole: Akrapovič----->Elisa----->neka trgovina v ljubljani. Če sem prav razumel žensko ki tam dela, bi pri direktno pri Elisi dobil malce ceneje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če me spomin ne vara, je nekoč (morda kako leto nazaj) en uporabnik tega foruma nabavil akrapoviča direktno iz ivančne in je bil mnogo cenejši, kot pri posrednikih.

ostalo mi je v spominu, ker sem bil pred kratkim v dilemi pred nakupom avspuha in sem se spravil brat celotno tole temo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Direkt se načeloma da, sam je dražji, ponavadi. Cenej te pride edin, če poznaš koga tam, da preko njega vzameš, pa še to so baje dokaj omejili.

No to so moje izkušnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

imam eno vprasanje :rolleyes:

a paše akrapovič ki je bil na yamahi fz6 letnik 2009 na yamaho fz6 letnik 2006?

glede na to, da ni neke vizualne spremembe bi moglo bit to enako ali?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tezko brez modifikacij...namrec komplet izpuh ima vecji fi...

Ne bo drzalo, vsaj za nekatere motorje ne. Kawasaki zx600, letniki 1995-2004 imajo akrapovic krivine manjsi fi kot original.

Moj prijatelj je od mene kupil krivine, pa je mogu reducirat fi iz lonca na krivine.

Tudi pri ostalih SS ni nic kaj dosti drugace.

Original krivine so debelejse, imajo nizji pretok plinov in s tem vecji povratni pritisk, manjso moc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam eno vprasanje :rolleyes:

a paše akrapovič ki je bil na yamahi fz6 letnik 2009 na yamaho fz6 letnik 2006?

glede na to, da ni neke vizualne spremembe bi moglo bit to enako ali?

lp

Ocitno gre, samo pogledat ,bi moral na njegovo stran. 2004-2009

post-14902-126410400448_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ocitno gre, samo pogledat ,bi moral na njegovo stran. 2004-2009

Frend je imel isti celotni akrapo z manjšimi domačimi predelavami prvo kupljen in uporabljen na cbr900 l.95,nato na zx9r l.98,nato še na enem in na koncu na zx10r l.04. Tako,da vse gre samo malo volje in improvizacije je potrebno :naughty:

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za pomoč

samo res butasto, da se nisem spomnil najprej pogledati na njegovi strani :headbang:

bo drugič bolje :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Če vam je dolgcajt, malo čtiva ...

. . . thx trance_40_thumbup.gif

če še na kej podobnga naletiš, samo limaj oz. "pošlji" . . . cool.gif

lp

PF

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predpostavljam da akrapoviča, ki je za letnik motorja 07-08 ni dovoljeno dati na motor letnik 04.

govorim o tem modelu:

http://www.akrapovic...-on-687c8c2bc5/

se motim?

obstaja (je obstajalo) kak tak model za 04-06?

zakaj da ni dovoljeno :) homologirano res mogoče nebo sam se bos bl matrou z predelavami k je mau drugačn k za 04

u linku je r1 ne cbr ;)

kaksn model? a tak k ma pokrovčk zadi namest "lulčka" ;)

Popravljeno . Popravil straza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj da ni dovoljeno :) homologirano res mogoče nebo sam se bos bl matrou z predelavami k je mau drugačn k za 04

u linku je r1 ne cbr ;)

kaksn model? a tak k ma pokrovčk zadi namest "lulčka" ;)

saj, za r1 rabim.

mam motor yamaha r1 letnik 2004, ti rori pa so za modele motorjev 2007-08. vsaj tak piše na strani od akrapota.

zaradi tega sprašujem ali se jih da na 2004 homologirati brez nekih problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Zdravo! ka ma mogoče kdo za prodat samo db killer za akrapovič hexagonal lonec za kawasaki z750, oziroma verjetno paše od vseh hexa?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Mene zanima če ma kdo ta izpuh... KLIK

Kakšen je zvok, cena... ?

Hvala

lp

Tale izpuh nima homologacije.....,posledica takega izpuha te lahko drago stane,ker policija postaja neusmiljena...,kar se glasu tiče nebi vedel..,ceno imaš pa tukaj KLEKL MOTORS

Kolikor jst vem je edini legalni slip on tale KLEKL MOTORS

Enostavno klinkneš in ga kupiš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale izpuh nima homologacije.....,posledica takega izpuha te lahko drago stane,ker policija postaja neusmiljena...,kar se glasu tiče nebi vedel..,ceno imaš pa tukaj KLEKL MOTORS

Kolikor jst vem je edini legalni slip on tale KLEKL MOTORS

Enostavno klinkneš in ga kupiš :D

js sm pa mislu da je možna homologacija :wallbash: me je db killer zavedu.

Hvala za odgovor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!