Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

Kolega ima na Stromu 650 Leo Vince izpuh. Mu je dal "dušo" da dol padeš :D

Ali je tem primeru "duša" mišljena kot sarkazem ali je res zadovoljen z novim zvokom?

Lahko kolega zaupa kje je nabavil LEOta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah lej meni je kolega lepo povedal...da tistih 5 konjev ne pomaga nikjer ki ti jih da akrapovic....tud na pisti se ne pozna ne vem kolk ce ne znas peljat....je pa res da akrapo je legenda in pac je lep avspuh zame...pa zagovornik sem njega ker pac delamo za njega in sluzim z tem kruh...je pa res da tezko dobis za akrapota komplet papirje...jst povem iskreno...ce bom delal dirkalni motor bo zihr yosimura gor ker mi je cenovno bolsa...in mislim da bols pozna gsxxr in se najhujsa konkurenca je akrapotu :D....drugac pa mam akrapota sam slip on..:D pa je lep zvok ne da ne....lepsi kakor arow ki sm ga mel gor ko sm ga dobil...

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je tem primeru "duša" mišljena kot sarkazem ali je res zadovoljen z novim zvokom?

Lahko kolega zaupa kje je nabavil LEOta?

Ne ne ne..nič sarkazma. Res je zadovoljen z zvokom. Tudi sam sem bil navdušen ko sem ga slišal. Kje ga je kupil ti povem na privat, da me ne bodo obtožili da komu delam reklamo. Drugače pa ga je kupil v Ljubljani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni,

kupujem izpuh za Z 750, rad bi le boljši zvok in izgled. Tako da mora biti carbon še najrajši bi pa Akrapota sleep on. Zanima me kje je najboljši naslov za nakup je to kje v Sloveniji ali je ceneje po netu. Prav tako me zanima če si ga lahko zmontiraš sam po priloženih navodilih ali je bolje peljati motor v delavnico.

Hvala za odgovor Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

kupujem izpuh za Z 750, rad bi le boljši zvok in izgled. Tako da mora biti carbon še najrajši bi pa Akrapota sleep on. Zanima me kje je najboljši naslov za nakup je to kje v Sloveniji ali je ceneje po netu. Prav tako me zanima če si ga lahko zmontiraš sam po priloženih navodilih ali je bolje peljati motor v delavnico.

Hvala za odgovor Robert

klik - Akrapovič

Probaj tukaj, drugače pa tudi na servisih. Za montažo pa res ne vem..Novejši motorji imajo tudi že elektroniko na izpuhu..tko da je to boljše da naredi serviser.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klik - Akrapovič

Probaj tukaj, drugače pa tudi na servisih. Za montažo pa res ne vem..Novejši motorji imajo tudi že elektroniko na izpuhu..tko da je to boljše da naredi serviser.

Hvala za hiter odgovor.

Z vprašanjem sem pa ciljal bolj na tiste, ki že imajo izkušnjo z nakupom podobnega izpuha. Tako da me zanima konkretna izkušnja kaj, kje za koliko....ter seveda zadovoljstvo z uslugo. iz prakse z ceno .....

Lp Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slip on samo natakneš gor in zatakneš s tistimi fedrčki.

Ponavadi najceneje dobiš, če poznaš koga, ki dela tam ali pa koga, ki ima "veze". Slovenija je majhna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slip on samo natakneš gor in zatakneš s tistimi fedrčki.

Ponavadi najceneje dobiš, če poznaš koga, ki dela tam ali pa koga, ki ima "veze". Slovenija je majhna.

Pozna kdo koga ;-) cena me zanima. Zdaj se oblečem in šibam v DKS da vidim kaj ponujajo ( nobenega ne poznam :-/)

Če imajo sporočim ceno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takšen odgovor sem dobil na mail po moji poizvedbi za carbon Akrapota:

Pozdravljeni,

Cena za:

· Akrapovič (vendar ni kompleten karbon samo zadnji del) z montažo 708.9€ z ddv

· Termignoni carbon, z montažo 562,5€ z ddv

· Leovince z montažo (na isti sistem kot Akrapovič) 504.9€

Za Akrapovič je potrebno čakati cca 5-7 dni na ostala dva pa 3-4 tedne.

Hvala in lep pozdrav.

Gašper Čarman

Čarman motosport d.o.o.

Sora 5b

1215 Medvode

tel: 00386 1 3616 277

fax: 00386 1 3614 169

Kakšna se vam zdi cena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvidevam da so to slip - on izpuhi ali?. pa nikjer ne piše za kakšne modele konkretno gre, če prav razumem hexagonal iz titana, s karbonskim "koncem"

Popravljeno . Popravil carmagedon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp to so sleep on meni se tudi zdi da mi je poslal cene za titanove z karbonskimi konci, čeprav bi jaz rad celega iz karbona.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Če kdo rabi rabljenega slip-on karbonca, bom jaz verjetno z moje Thundercatke ga prodajal. Verjetno bi brez problema pasal na kako l2000 R6ko. Jaz imam problem, ker ga na ThunderCatu ne morem homologirat in sem ogromno v avstriji z motorjem, tam pa kr gledajo za tem. Do zdaj na srečo še nisem imel težav, ampak nebi pa rad začel avstrijcem kazni plačevat. Btw...trenutno še to ni oglas...lahko pa vseeno kdo kako ponudbo pošlje, če ga zanima :D

Še slika:

59592_1576951137103_1035349799_2474096_4351558_n.jpg

Malo je umazan tukaj, ker sem ga po dežju vozil in je teklo po izpuhu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

kupujem izpuh za Z 750, rad bi le boljši zvok in izgled. Tako da mora biti carbon še najrajši bi pa Akrapota sleep on. Zanima me kje je najboljši naslov za nakup je to kje v Sloveniji ali je ceneje po netu. Prav tako me zanima če si ga lahko zmontiraš sam po priloženih navodilih ali je bolje peljati motor v delavnico.

Hvala za odgovor Robert

Kaj si prvi lastnik motorja? Če si ga kupil v kakšni trgovini, in če imajo zastopstvo za akrapovič ga pri njih naroči. V mojem primeru sem kupil motor v AS Honda Domžale in so mi zmontirali slipona. Dali pa so mi 15% popust plus tega pa še zastonj montažo. Če pa je motor iz druge roke pa velja tako kot so prej povedali 'veze''veze''veze' :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen

Svetujem za tvoj motor raje leovince izpuh GP...saj da neverjetno dobr zvok na Z-ju. Veliko bolši od Akrapovičevega.Res da je Akrapovič...je pa Leovinci dosti cenejši.

Pozdravljeni,

kupujem izpuh za Z 750, rad bi le boljši zvok in izgled. Tako da mora biti carbon še najrajši bi pa Akrapota sleep on. Zanima me kje je najboljši naslov za nakup je to kje v Sloveniji ali je ceneje po netu. Prav tako me zanima če si ga lahko zmontiraš sam po priloženih navodilih ali je bolje peljati motor v delavnico.

Hvala za odgovor Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si prvi lastnik motorja? Če si ga kupil v kakšni trgovini, in če imajo zastopstvo za akrapovič ga pri njih naroči. V mojem primeru sem kupil motor v AS Honda Domžale in so mi zmontirali slipona. Dali pa so mi 15% popust plus tega pa še zastonj montažo. Če pa je motor iz druge roke pa velja tako kot so prej povedali 'veze''veze''veze' :D

Np nisem prvi lastnik :-:glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen

Svetujem za tvoj motor raje leovince izpuh GP...saj da neverjetno dobr zvok na Z-ju. Veliko bolši od Akrapovičevega.Res da je Akrapovič...je pa Leovinci dosti cenejši.

Si mislil tega?

http://www.louis.de/_10e6e5d4473bf9f47713e0695395f3f407/index.php?topic=artnr&artnr=10031442

hM ne znam se odločit če mi je všeč ali ne :glare: ga ima mogoče kdo na Z-ju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

kupujem izpuh za Z 750, rad bi le boljši zvok in izgled. Tako da mora biti carbon še najrajši bi pa Akrapota sleep on. Zanima me kje je najboljši naslov za nakup je to kje v Sloveniji ali je ceneje po netu. Prav tako me zanima če si ga lahko zmontiraš sam po priloženih navodilih ali je bolje peljati motor v delavnico.

Hvala za odgovor Robert

Za akrapoviča sem jaz plačal skupaj z montažo se mi zdi 400€ v elisi

Montažo sem plačal, da se mi ne bo treba kaj zaradi homolomo pregovarjati :)

Je pa slip on karbon.  Lahko ga pogledaš v mojem albumu. 

Popravljeno . Popravil bosty171
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!