Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

Lep pozdrav!

Mene pa zanima kje bi se dalo dobit papirje za Akrapovič slip-on SP serija za Kawasaki ZX 6R 636 letnik 05.

Motor je biu kupljen v UK in je že imel montiranga tega akrapoviča.

hvala za odgovor že v naprej. :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!

Mene pa zanima kje bi se dalo dobit papirje za Akrapovič slip-on SP serija za Kawasaki ZX 6R 636 letnik 05.

Motor je biu kupljen v UK in je že imel montiranga tega akrapoviča.

hvala za odgovor že v naprej. :) :)

Ti sam prepiši tiste cifre dol z izpuha in jih pošlji Akrapoviču. Meni so poslali certifikat v 5 dneh. Gratis!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti sam prepiši tiste cifre dol z izpuha in jih pošlji Akrapoviču. Meni so poslali certifikat v 5 dneh. Gratis!

hvala še enkrat za odgovor :worship::P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

živjo

mene zanima če se tle v Slo da dobiti akrapota shorty za suzo gsxr-600 k7??? se ga da homologirat??

sem opazil da folk po ameriki fura suze z shorty akrapotom na suzah k8 600ccm...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo

mene zanima če se tle v Slo da dobiti akrapota shorty za suzo gsxr-600 k7??? se ga da homologirat??

sem opazil da folk po ameriki fura suze z shorty akrapotom na suzah k8 600ccm...

LP

Shortyji niso street legal-homologacija ni možna. Se jih pa da komot nabavit tudi pri nas-se jih kar nekaj vidi tudi po cestah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Akrapovičev lonec je malo podrsan, in sicer je iz titana! Ali se da titan polirat ali kakorkoli drugače popravljat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Akrapovičev lonec je malo podrsan, in sicer je iz titana! Ali se da titan polirat ali kakorkoli drugače popravljat?

Če so brazde globoke je zelo težko kakor koli popravljati, ker se ne glede na to kako površino obdelaš, še vedno ostanejo vidne posledice.. Če se že polira izpuh, kar je povsem mogoče, ga je po vsej verjetnosti potrebno celega, ker bi se poznala občutna razlika če bi hotel spolirati samo podrsan del.

Se mi zdi, da bo pa z izpuhom kar problem, ker ni čisto svetleča površina ampak je nekako matirana, ob poliranju bi se obdelovano območje občutno bolj svetilo... daj kakšno sliko, da vidimo posledice...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo piz*e ene k ste tolk pametni!!!!

LETNIK IN MODEL 2008 600GSXR pa montira SHORTYJA GOR PA TE MINUSE SI V RIT ZATAKNITE!!!

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

hej, ne bit nekaj preveč pameten pa napadalen, če si lahko na youtube našel posnetek bi lahko tudi pokukal na akrapovičevo uradno spletno stran in videl, da homologirane verzije kratkega izpuha za ta moped katerega omenjaš ni mogoče dobit!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Akrapovičev lonec je malo podrsan, in sicer je iz titana! Ali se da titan polirat ali kakorkoli drugače popravljat?

Ena od možnosti bi bilo peskanje, sicer po tem postopku površina nebo ravno gladka, ampak mislm da je to ena od možnih rešitev.

Vidu sem že naprimer dva lonca sicer INOX za CBF obdelana na ta način.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej, ne bit nekaj preveč pameten pa napadalen, če si lahko na youtube našel posnetek bi lahko tudi pokukal na akrapovičevo uradno spletno stran in videl, da homologirane verzije kratkega izpuha za ta moped katerega omenjaš ni mogoče dobit!!!!!!!

in kako je to možno da v Sloveniji tega ni pa še Slovenski produkti so...BED MODEL BEEED

saj rac kk

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko dobiš EVO, ki ni homologiran. Pač tudi v tujini takšnega HOMOLOGIRANEGA ne moreš dobit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tako, če ga pri nas ni za dobit pomeni da ga sploh ne proizvajajo, tudi američani se vozijo s takimi, nehomologiranimi, sam pri njih itak ne rabiš nič homologirat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak malo mi je čudno da uporablja evo izpuh za letnik 06-07 suzukija in se ujema :D

potem je možno inštalirati izpuh ampak največji problem je če te modri palčki dobijo in skasiraš kazen zaradi nehomologiranega rora....

se opravičujem in hvala za odgovore ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo piz*e ene k ste tolk pametni!!!!

LETNIK IN MODEL 2008 600GSXR pa montira SHORTYJA GOR PA TE MINUSE SI V RIT ZATAKNITE!!!

headbang.gifheadbang.gifheadbang.gifheadbang.gifheadbang.gifheadbang.gifheadbang.gif

Kaj tebi od stavka "Shortyji niso street legal-homologacija ni možna" ni jasno?? In komu je namenjen ta tvoj odgovor??!

Popravljeno . Popravil tomazinjo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo slučajno ve ali paše akrapovič od yamahe wr250f na wr250x

Ja najbrž paše, ker na XT660 paše tudi na X in na R.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kot zanimivost....

Akrapovič izdeluje tudi izpušne sisteme za letala :naughty: :naughty:

Bom naslednjič slikal izpuh na Cessni 172 s katero letim....sam lonec je skoraj identičen ovalnim na motorjih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kje v sloveniji ali v tujini bi se dalo dobit najceneje izpuh Akapovič za Kawasakija?

Težko verjamem da bi ga v tujini dobil ceneje, pri nas je pa čist odvisno od prodajalca, kolk popusta ti bo prpraulen dat...mal pokliči naokrog, pa povprašaj po maximalnem popustu...zgubit nimaš kej .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak malo mi je čudno da uporablja evo izpuh za letnik 06-07 suzukija in se ujema :D

potem je možno inštalirati izpuh ampak največji problem je če te modri palčki dobijo in skasiraš kazen zaradi nehomologiranega rora....

se opravičujem in hvala za odgovore ;)

za 06/07 gsxa mam jaz kratek lonec gor in ni homologiran...pa do sedaj v 17k km ni blo nobenega problema s policijani,...niti na poti v Črno Goro...je pa res da kljub db-killerju ni možno dobit homologacije zanj...

Zanima me kje v sloveniji ali v tujini bi se dalo dobit najceneje izpuh Akapovič za Kawasakija?

poklič v eliso...ko sem jaz iskal, je blo daleč najcenej,...isto izkušnjo ima tudi kolega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno bi imel na motorju samo lonec ( slip-on varianto ), zanima pa me ali je možno čez nekaj časa namontirati tudi krivine, če se za to odločiš, da pridobiš full sistem zadevo? trance_11_confused.giftrance_19_hmm.gif

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno bi imel na motorju samo lonec ( slip-on varianto ), zanima pa me ali je možno čez nekaj časa namontirati tudi krivine, če se za to odločiš, da pridobiš full sistem zadevo? trance_11_confused.giftrance_19_hmm.gif

l.p.

tezko brez modifikacij...namrec komplet izpuh ima vecji fi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!