Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

Malce Off Topic

Robi Kranjec v Planici leti s čelado diskretno polimano z Akrapovičevimi logoti.

Le kaj bodo na to porekli strici v SZS (Akrapovič - uradni opremljevalec slovenske skakalne repretentance :evilgrin: )

post-427-126899240068_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malce Off Topic

Robi Kranjec v Planici leti s čelado diskretno polimano z Akrapovičevimi logoti.

Le kaj bodo na to porekli strici v SZS (Akrapovič - uradni opremljevalec slovenske skakalne repretentance :evilgrin: )

Ja, letos so slovenski orli trenirali pri akrapoviču v testirnici za avtomobile, da so dejansko občutili vzgon visoko tehnološke tehnologije...:yes:

Kapo dol....

Popravljeno . Popravil TOM3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Kje dobiti volno za akrapoviča po normalnih cenah?

dobava takoj :

25 € skupaj s kovicami za en izpuh .

izpuhi.mass@gmail.com

l.p. Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm iz firbca sprašujem, če je tle gor kak lastnik Tuonota, ki je ob menjavi original auspuhov za akrapote menjal mapo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm iz firbca sprašujem, če je tle gor kak lastnik Tuonota, ki je ob menjavi original auspuhov za akrapote menjal mapo ?

Jest mam eno kartonasto mapo doma, modre barve je, pa bi zamenjal za rdečo, a bo OK? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam eno kartonasto mapo doma, modre barve je, pa bi zamenjal za rdečo, a bo OK? :evilgrin:

Ti se kr zafrkavej ja, d bom dala modro notmi pa res nikakor ne boš mogu dopovedat, d si morš sm sončne špegle gor dat in da ne dirkaš z mano oz. za mano :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti se kr zafrkavej ja, d bom dala modro notmi pa res nikakor ne boš mogu dopovedat, d si morš sm sončne špegle gor dat in da ne dirkaš z mano oz. za mano :evilgrin:

mojgap..sicer na mille..

baje je mapa z dušilci oziroma brez različna..

je pa na servisu to naredu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mojgap..sicer na mille..

baje je mapa z dušilci oziroma brez različna..

je pa na servisu to naredu..

Tnx, sj za to kje to uredit vem, v bistvu me zanima kakšna je razlika oz. če ma to kak pomen (razn tega d nj bi manj nazaj zabijalo, ko gas spustiš :whistle:), ker od parih sm slišala, d tud brez tega laufa bp (ampak vse temelji na teoriji, ker niso probal)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tnx, sj za to kje to uredit vem, v bistvu me zanima kakšna je razlika oz. če ma to kak pomen (razn tega d nj bi manj nazaj zabijalo, ko gas spustiš :whistle:), ker od parih sm slišala, d tud brez tega laufa bp (ampak vse temelji na teoriji, ker niso probal)

No, pa dejmo resno;

Vsaka sprememba na izpušnem delu motorja zahteva prilagoditev na sesalnem delu. Ker vtoka zraka ne gre spreminjat, je pač potrebno prilagodit vbrizgavanje goriva.

Če hočeš to naredit kot je treba, je potrebno dati gor elektroniko, ki omogoča nastavljanje vbrizgavanja in se potem naredi novo mapo na valjih ali na cesti(če dobiš v roke ustrezno opremo). Zdej, glede na to, da imaš še vedno katalizatorje, bi jaz na prvi pogled rekel, da ne bo kakega ekstra problema z pokanjem iz izpuha, ko spustiš plin, bo ga pa vsekakor več kot prej.

Če upoštevaš to, da je že do zdaj motor narahlo nagajal pri majhnih kotih odprtja plina, bi jaz vsekakor to uredil, problem je, ker drug računalnik stane toliko kot set telih glasbenih inštrumenotv ponavadi :D

Obstaja vmesna rešitev in to je da samo zamenjaš program v obstoječem računalniku(menda se to da na Apriliah) in je stvar rešena(bolj ali manj).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mja, sem še malo pobrskal;

serviser ti lahko preklopi mapo. Po defaultu je iz tovarne nastavljena Map-1 in je nastavljena za delovanje s katalizatorji. Serviser ti lahko z njihovim originalnim testerjem preklopi na Map-2, to je program ki ni nastavljen za delovanje s katalizatorji in je bolj ''odprt''. Očitno ti bodo lahko pomagali samo na servisu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW: pri Hondi CB 1000 R (2008-09) imajo "obešeno" besedilo oziroma opozorilo (nisem preverjal če tudi pri drugih motorjih) :

WARNING!

Akrapovic slip-on system Honda CB1000R 2008 MUST be used in combination with ECU fuel mapping enrichment, otherwise you risk severe engine damage!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Miha, d si se tolk potrudu :trance_27_notworthy:......bom jz kr najprej probala brez map in fasciklov :whistle: (itak je baje fajn, d si glasn, d vsaj vejo d si kje, če te že vidjo ne), če bo pa prehudo (en primerk sm vidla na lastne oči in ušesa, dobr je ogenj bruhal :OK:) bom pa na servis zapelala (itak bo tud redn kmal), da ga mal poštelajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sem ga danes dal vpisat....naročat se v Lj.na LPP-ju ne rabiš,greš gor en deloven dan od 8.00 pa do 14.00 z dB killerjem v raufnku ,pokažeš prometno,osebno,homolog.karton ,akrapovičev Street-legal component approval certicificate,plačaš tistih 32 eur ti poštemplajo,rečeš adijo in poženeš:yea1:do taprviga parkingplaca in killer vzameš ven :P

Popravljeno . Popravil zzzzz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sem ga danes dal vpisat....naročat se v Lj.na LPP-ju ne rabiš,greš gor en deloven dan od 8.00 pa do 14.00 z dB killerjem v raufnku ,pokažeš prometno,osebno,homolog.karton ,akrapovičev Street-legal component approval certicificate,plačaš tistih 32 eur ti poštemplajo,rečeš adijo in poženeš:yea1:do taprviga parkingplaca in killer vzameš ven tongue.gif

in na prvem krizišču te plavi angel usode ustavi in ti 1000€ napišetrance_25_naughty.gif

bravo polde

aja pa vrjemi da se ti kaj druga najde

naprimer 1 pomoč..... etc......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sem ga danes dal vpisat....naročat se v Lj.na LPP-ju ne rabiš,greš gor en deloven dan od 8.00 pa do 14.00 z dB killerjem v raufnku ,pokažeš prometno,osebno,homolog.karton ,akrapovičev Street-legal component approval certicificate,plačaš tistih 32 eur ti poštemplajo,rečeš adijo in poženeš:yea1:do taprviga parkingplaca in killer vzameš ven :P

Točno to informacijo sem rabil. Kartonček si dobil takoj nazaj, so ti takoj vpisali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

kolk pride izpusni sistem akrapovič za ninjo 250???

mislm da okol 370€ +ddv, torej mal čez 400€, maš pa samo slip-on varjanto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa je to slip-on??? k ma res ful grd zvok:D k kosilnca:P

Slip-on je samo dušilec brez krivin, ki ga enostavno natakneš gorsmile.gif če ti no všeč zvok pa pust original pa je pa še pršparov boštongue.gif noben te ne sili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slip-on je samo dušilec brez krivin, ki ga enostavno natakneš gorsmile.gif če ti no všeč zvok pa pust original pa je pa še pršparov boš:P noben te ne sili.

vrjetno je mislu zvok z original auspuhom :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!