Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

Tako je , pri žonti vsako sredo pride iz Ljubljane, samo da se prej naročiš, prideš tja te poslika, ne pozabi dati glušnike gor, pa papirje kompletne, pa ne pozabi na potrdilo o vgradnji, to je nekaj novega, vem ker sem lani sam to rihtal, če te še kaj zanima me pokliči ;) sem Celjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je , pri žonti vsako sredo pride iz Ljubljane, samo da se prej naročiš, prideš tja te poslika, ne pozabi dati glušnike gor, pa papirje kompletne, pa ne pozabi na potrdilo o vgradnji, to je nekaj novega, vem ker sem lani sam to rihtal, če te še kaj zanima me pokliči ;) sem Celjan

Potrdilo o vgradnji??? To pa prvič slišim.Kako pa zgleda to? Pa hvala ti za pomoč :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno je mislil potrdilo o predelavi. Tudi sam nisem videl papirja sem pa že slišal od kolega, ki je blokiral motor na 35kW je zraven orig. računa, prometne, homolo. lista potreboval še potrdilo o predelavi oz. vgradnji.

To pa naj bi dobil pri svojemu pooblaščenemu serviserju (nisem 100% prepričan)...ta papir pa potrebuješ...če sem prav razumel zaradi tega, ker (pri blokadi) se spremeni poraba, hrup, izpust co2 in še par zadev....mogoče potem te spremembe pripišejo v novo homologacijo.

najbolje bo da pokličeš tam kjer boš homologacijo delal, da ne boš 10x hodil oz. se vozil :P

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo klical na Žonto ravnokar...Zelo prijazni usužbenec g. Vinko razložil nekaj stvari...ker pa Velenje ni glih daleč od Celja se v teh dneh zapeljem do Žonte in se vse fixno dogovorim. Hvala vsem za pomoč. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo klical na Žonto ravnokar...Zelo prijazni usužbenec g. Vinko razložil nekaj stvari...ker pa Velenje ni glih daleč od Celja se v teh dneh zapeljem do Žonte in se vse fixno dogovorim. Hvala vsem za pomoč. :OK:

kako je potem s tem potrdilom o vgradnji? a to pomeni, da če kupiš izpuh v npr. tovarni, ga moraš nesti nekomu na servis, da ti ga natakne gor in izda potrdilo o vgradnji, s katerim lahko homologiraš zadevo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ne da je o potrdilu o vgradnji napisanega ze tolko postov da ze boli glava, ta cas k take neumnost sprasujete bi ze nasli odgovore na vsa vprasanja.

in ja tam kjer delas homologacijo dobis papir t.i. potrdilo o vgranji, das na pooblasec servis, oni postemljajo (naceloma more bit datum vgradnje najvec 15dni pred tem ko ga peljes homologirat, meni tega niso gledali). in potem gres homologirat, poslikajo, pokasirajo in dobis domov kartoncek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ne da je o potrdilu o vgradnji napisanega ze tolko postov da ze boli glava, ta cas k take neumnost sprasujete bi ze nasli odgovore na vsa vprasanja.

in ja tam kjer delas homologacijo dobis papir t.i. potrdilo o vgranji, das na pooblasec servis, oni postemljajo (naceloma more bit datum vgradnje najvec 15dni pred tem ko ga peljes homologirat, meni tega niso gledali). in potem gres homologirat, poslikajo, pokasirajo in dobis domov kartoncek.

to je res, se opravičujem; a tema ima 143 strani, iskati, ali je podatek o temu na strani 111 ali 93 se mi zdi zamudno, sploh, ker je ponavadi en kup postov off topic. Iskalnik najde pa poste iz leta 2005, za katere pa nisem bil prepričan, če so aktualni.

hvala za odgovor ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo klical na Žonto ravnokar...Zelo prijazni usužbenec g. Vinko razložil nekaj stvari...ker pa Velenje ni glih daleč od Celja se v teh dneh zapeljem do Žonte in se vse fixno dogovorim. Hvala vsem za pomoč. :OK:

ga osebno poznam, pol še pa ulet do mene v službo, da vidim kaj si zrihtu, sem pa na bivšem prevozništvu, montiram izp.sisteme na vozilih, ve g.vinko kje pa ga vpraši pa če boš imel cajt prlet okol ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je res, se opravičujem; a tema ima 143 strani, iskati, ali je podatek o temu na strani 111 ali 93 se mi zdi zamudno, sploh, ker je ponavadi en kup postov off topic. Iskalnik najde pa poste iz leta 2005, za katere pa nisem bil prepričan, če so aktualni.

hvala za odgovor ;)

Lej ne da se mi pisat,poklič me pa ti vse razložim.....akrapota sem homologiral malo nazaj v Januarju....piši mi zasebno,daj št. pa te pokličem.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ga osebno poznam, pol še pa ulet do mene v službo, da vidim kaj si zrihtu, sem pa na bivšem prevozništvu, montiram izp.sisteme na vozilih, ve g.vinko kje pa ga vpraši pa če boš imel cajt prlet okol ;)

Stari zmenjen...te poiščem.Sam pridem tja naslednji teden popoldan,ker sem vsak dan do 15h v službi. A boš še tam ob cca mal čez 16h? Kakorkoli...če ne tam se pa definitivno kje drugje srečama.

še enkrat hvala za pomoč. :OK:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ne da je o potrdilu o vgradnji napisanega ze tolko postov da ze boli glava, ta cas k take neumnost sprasujete bi ze nasli odgovore na vsa vprasanja.

in ja tam kjer delas homologacijo dobis papir t.i. potrdilo o vgranji, das na pooblasec servis, oni postemljajo (naceloma more bit datum vgradnje najvec 15dni pred tem ko ga peljes homologirat, meni tega niso gledali). in potem gres homologirat, poslikajo, pokasirajo in dobis domov kartoncek.

Mislim...kurba je enim težko kej napisat...Ka pol sploh odgovarjaš,če ti gre na živce,če prosim za pomoč?

Eni ste res...da ne rečem kaj.

Ja res je...lahka bi šou iskat in porabu 2 ure, da bi kej najdu..

Ampak ne bom nekulturen in se bom vseeno zahvalil teb in vsem, ki so si uzeli 29 sekund svojega dragocenega časa in mi pomagali. :nono:

Hvala še enkrat in LP. :BUA:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ne da je o potrdilu o vgradnji napisanega ze tolko postov da ze boli glava, ta cas k take neumnost sprasujete bi ze nasli odgovore na vsa vprasanja.

in ja tam kjer delas homologacijo dobis papir t.i. potrdilo o vgranji, das na pooblasec servis, oni postemljajo (naceloma more bit datum vgradnje najvec 15dni pred tem ko ga peljes homologirat, meni tega niso gledali). in potem gres homologirat, poslikajo, pokasirajo in dobis domov kartoncek.

važn je da ti vse veš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim...kurba je enim težko kej napisat...Ka pol sploh odgovarjaš,če ti gre na živce,če prosim za pomoč?

Eni ste res...da ne rečem kaj.

Ja res je...lahka bi šou iskat in porabu 2 ure, da bi kej najdu..

Ampak ne bom nekulturen in se bom vseeno zahvalil teb in vsem, ki so si uzeli 29 sekund svojega dragocenega časa in mi pomagali. :nono:

Hvala še enkrat in LP. :BUA:

Tema Homologiran ror-izpuh,auspuh......stran 62 objavljeno 28.2.2012 ob 17.36

stran 63 objavljeno 2.3.2012 ob 14.29 in 17.40h

Kijan,lej jaz sem tok naredu in meni so na LPP v ljubljani rekli,da je edini način...........če ni so me zavedli....uspešno sem ga homologiral 26.1.2012

Če te še kaj zanima mi piši na PM ti dam št. pa se slišiva.

Lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari zmenjen...te poiščem.Sam pridem tja naslednji teden popoldan,ker sem vsak dan do 15h v službi. A boš še tam ob cca mal čez 16h? Kakorkoli...če ne tam se pa definitivno kje drugje srečama.

še enkrat hvala za pomoč. :OK:

tudi jaz delam do 17.00 ure tak da prlet mim al pa me poklič pa pade kak drink ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema Homologiran ror-izpuh,auspuh......stran 62 objavljeno 28.2.2012 ob 17.36

stran 63 objavljeno 2.3.2012 ob 14.29 in 17.40h

Kijan,lej jaz sem tok naredu in meni so na LPP v ljubljani rekli,da je edini način...........če ni so me zavedli....uspešno sem ga homologiral 26.1.2012

Če te še kaj zanima mi piši na PM ti dam št. pa se slišiva.

Lp

Super...Hvala ti...Tole si se pa res potrudu (taka dejanja pa full spoštujem in cenim). Če bom imel še kakšne težave se slišiva.

LP :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr jst vem da se ne dobi Akrapoviča za ta motor da bi ga lahko homoligiru, nism prepričas sam poznam enga ko ma tak motor pa ga je tut hotu met pa ga ni nikjer dubu ma pa zdej leovincija pa je zadovoljen, sicer se pa še mal pozanimi... :)

Ja sm se zmotu z izjavo da se ne dobi Akrapoviča, zadnji lonec se dobi od Akrapoviča sam celih krivin se ne da dobit od Akrapoviča...

Popravljeno . Popravil Marko100
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema Homologiran ror-izpuh,auspuh......stran 62 objavljeno 28.2.2012 ob 17.36

stran 63 objavljeno 2.3.2012 ob 14.29 in 17.40h

Ja, lahko bi še linke pripel, ne... :grim

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, lahko bi še linke pripel, ne... :grim

lp

Lahko bi jih tudi ti... :P ali cikadina,ki ji je tvoj humor blazno všeč :devil:

Namen mojega posta je dosežen.....pomagat možakarju :dry:

Lahko pa posebej za tebe prilimam še linke,da se ubošček ne boš matral preveč z klikanjem :yes:

Al pa ti lahko še kaj zažvižgam---- :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej če bi imel res nek problem sploh ni panike, sej tudi meni ste svetovali nej v akrapota pokličem k sm un certifikat rabla, oz. dali link na stran kjer se dobijo. Pač jst bi to pogooglala kje delajo pa tja poklicala, vsak ma svoj metode. Sicer pa ženske si itak lahko privoščimo take izpade :devil: . Vam pa dopuščam možnost da se me predstavljate kot grozno zateženega zmaja :lol:

Ste se pa za pijačo zmenli na ta račun. Tko da bo še prijetno s koristnim.

Popravljeno . Popravil cikadina
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej če bi imel res nek problem sploh ni panike, sej tudi meni ste svetovali nej v akrapota pokličem k sm un certifikat rabla, oz. dali link na stran kjer se dobijo. Pač jst bi to pogooglala kje delajo pa tja poklicala, vsak ma svoj metode. Sicer pa ženske si itak lahko privoščimo take izpade :devil: . Vam pa dopuščam možnost da se me predstavljate kot grozno zateženega zmaja :lol:

Ste se pa za pijačo zmenli na ta račun. Tko da bo še prijetno s koristnim.

Ah no...zakaj bi zdaj kar bila zmaj...saj tko hudo pa ni bilo...Važno je, da js dam svoj ror (Akrapota,da ne bo pomote) homologirat...Zraven spoznam Sanjij-Mixona, ko srečam Kmeta grema na drink...Mimo tebe pa tudi ne bom mogu kar tako in ti bom dal vsaj ror za sprobat :kva1: ...mislim,da boš vidla kako je glasen...pravzaprav mam kar dva... :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah no...zakaj bi zdaj kar bila zmaj...saj tko hudo pa ni bilo...Važno je, da js dam svoj ror (Akrapota,da ne bo pomote) homologirat...Zraven spoznam Sanjij-Mixona, ko srečam Kmeta grema na drink...Mimo tebe pa tudi ne bom mogu kar tako in ti bom dal vsaj ror za sprobat :kva1: ...mislim,da boš vidla kako je glasen...pravzaprav mam kar dva... :kva2:

Ooooo optimist, how cute is that :wub:

No zdej smo pa že res off topic. :P

Popravljeno . Popravil cikadina
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!