Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

kupujem akrapoviča za suzuki gsxr 600 k9,mogoče kakšne info. kje najugodneje nabavit? :)

Če poznaš kakšnega zaposlenega v Akrapoviču,lahko novega dobiš za 40% nižjo ceno,ker lahko vsak zaposlen kupi izpuh 40% pod ceno in tako lahko naredi 2x na leto :yes:

V mojem primeru sem prihranil na ta način 1000€ :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če poznaš kakšnega zaposlenega v Akrapoviču,lahko novega dobiš za 40% nižjo ceno,ker lahko vsak zaposlen kupi izpuh 40% pod ceno in tako lahko naredi 2x na leto :yes:

V mojem primeru sem prihranil na ta način 1000€ :yes:

POZDRAVLJEN, imaš mogoče kakšen kontakt ali poznanstvo? :) pade gajba:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZDRAVLJEN, imaš mogoče kakšen kontakt ali poznanstvo? :) pade gajba:)

Vprašam mojga kolega,če se da zment ti sporočim na PM,če ne ti ne pošljem nič,lp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Zanima me, če se da pri Akrapoviču popraviti izpuh, ker imam na obeh izpuhih na večih mestih počen karbon?

Lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot rezervni del lahko dobiš zunanjo srajčko iz karbona, tako levi kot desni del.

da s tudi popravljati, vendar boš to (brez da bi razdrl celoten izpuh (itak ga moraš v obeh primerih)), težko storil, še manj pa na način, da se ne bo videlo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim predvsem na to, da bi kar vse skupaj odnesel v Ivančno Gorico, zato me zanima, če je že kdo storil kaj takšnega in če je le to sploh mogoče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim predvsem na to, da bi kar vse skupaj odnesel v Ivančno Gorico, zato me zanima, če je že kdo storil kaj takšnega in če je le to sploh mogoče.

Se mi zdi da bo to mal težje,so zelo neprijazni tudi do tistih ,ki imajo izpuh v garanciji,se jim ne da posebej ukvarjat z posamezniki in njihovimi tegobami,saj nenazadnje je to veliki Akrapovič :BUA: .....da ne bo pomote,mam tudi sam njihov izpuh,a res so do malega človeka nekako na svoj sofisticiran način neprijazni :grim .....probaj pokliči,mogoče boš imel ti drugačen odziv :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim predvsem na to, da bi kar vse skupaj odnesel v Ivančno Gorico, zato me zanima, če je že kdo storil kaj takšnega in če je le to sploh mogoče.

Popravijo ti pri akrapoviču,samo uprašaj prej za ceno,ker bo verjetno bizu ceni novega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Zanima me, če se da pri Akrapoviču popraviti izpuh, ker imam na obeh izpuhih na večih mestih počen karbon?

Lep pozdrav.

Računaj da te bo tole popravilo koštalo vsaj 300 eur plus. Dobiš tak lep fin reparaturni set za dušilce, ampak košta kit za en dušilec cca 150 eur. Se pravi krat dva plus delo. Drugač pa v servis Elisa pokliči, mogoče imajo oni kakšno boljšo rešitev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Zanima me, če se da pri Akrapoviču popraviti izpuh, ker imam na obeh izpuhih na večih mestih počen karbon?

Lep pozdrav.

V domači delavnici je zadeva najcenejša! Poslikaj, da vidimo kaj se da narediti... Če je počeno zaradi pregretja materiala (tkanina+smola), je rešitev bolj težka, ker se karbon spremeni v oglje in ni več dobre osnove za nanašanje nove plasti. Smiselno bi bilo "pretapicirati" celotno zunanjo cev z novo plastjo karbonske tkanine... rešitev je kolikor ti paše, samo poslikaj, da vidim, koliko je obsežna poškodba.

lp

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole bo pa najbolje zamenjat z novimi kosi.

Če bi rad lep ror, če ti je vseeno in bi nekaj packal drug karbon čez, pust raj pri miru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo.

Takole izgleda:

NIkakor ni potrebe po novih.

Celoten lonec se ponovno le premaže z epoxy smolo (če je pa tudi počeno na delu, kjer so nosilci za lonca-ne vidim čisto dobro, potem bi bilo potrebno le prelaminirati eno plast, mogoče dve in imaš za 10let mir), končno kapico pri izhodu cevi, bi bilo potrebno narediti novo. Ni veliko dela. Vbistvu če se že dela, narediš obe na novo...

Tole bo pa najbolje zamenjat z novimi kosi.

Če bi rad lep ror, če ti je vseeno in bi nekaj packal drug karbon čez, pust raj pri miru.

Packanje se z prakso konča, ko so zadeve naštudirane, so to samo še fina dela ;)...

Popravljeno . Popravil HyperJack
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino je vprašanje če se sploh splača popravljat saj je za moje pojme manj dela da narediš nove karbonske cevi in izgled bo sigurno boljši

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni Za kolega sprasujem,kje dobiti tacko za vzig-_kurbl za Kawasaki cross 125 ccm 2005 letnik novega in kolik je cene zanj.Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni Za kolega sprasujem,kje dobiti tacko za vzig-_kurbl za Kawasaki cross 125 ccm 2005 letnik novega in kolik je cene zanj.Hvala

Hehe, malo temo falil? :grrr Akrapovič je pomoje ne dela... :P

Drugače pa poglej pri katerem izmed pooblaščenih trgovcev, če iščeš original... V tvojem koncu je Elisa, pa vem, da so precej dobro založeni... Bi znal kaj tam najt...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, malo temo falil? :grrr Akrapovič je pomoje ne dela... :P

Drugače pa poglej pri katerem izmed pooblaščenih trgovcev, če iščeš original... V tvojem koncu je Elisa, pa vem, da so precej dobro založeni... Bi znal kaj tam najt...

Se opravicujem sem res kar dobro falil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Zanima me, če se da pri Akrapoviču popraviti izpuh, ker imam na obeh izpuhih na večih mestih počen karbon?

Lep pozdrav.

Da se popravit, zamenja se plašč, volna in zadnja kapa, okol 300-350€ po dušilcu pride.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se popravit, zamenja se plašč, volna in zadnja kapa, okol 300-350€ po dušilcu pride.

In dodaš še 150€ in maš nove :OK:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej zt pa smo tam kjer smo, samo kompliciranje :wallbash:

Vsi bi kar vse menjali, al pa vse kar novo kupovali, očitno mate viška denarja... :grim

Urban, če bi se lotil popravila, ti lahko kaj svetujem, ali pa celo pomagam pri obnovi.... prideš pa z 100€ komplet obnovljena oba lonca, pa še ostane ti za plato pira. (govorimo tukaj o kompozitih), da ne bo ker površno bral, pa mislil, da mu zrihtam volno pa nevem kaj še vse za 100€ :D..

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za :SS . Auspuh je 10% cene motorja, potem pa tako razpade! Sem že imel namen nabavit karbonca, zdej pa že tuhtam ali ja ali ne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za :SS . Auspuh je 10% cene motorja, potem pa tako razpade! Sem že imel namen nabavit karbonca, zdej pa že tuhtam ali ja ali ne!

.......sej ne razpade kar tako.....en vzrok mora biti......tudi titan se ob udarcu poškoduje, edino, da tega lahko malo poklepaš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!