Skoči na vsebino

Husqvarna Norden 901 2021


HyperJack
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

Povezave: Spletna stran NORDEN 901 klik Uporabniški priročnik: klik  FB grupa Norden901 klik

0Q0A2728.thumb.jpg.27cb49dfee9c339123ac835beb520591.jpg

 

Priporočene objave

pred 1 minuto, luxsa pravi:

Kje je trgovina?

Tam zad, za KTMovim servisom. Tm, k majo odpad rezervnih delov :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, sry. Na viču. Dej v navigacijo. Sam sm res jest zadnjega vzel. Ne vem, ce majo kksnga se za pogledat. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, luxsa pravi:

Ne,resno,grem gledat kaj majo.

Trinkova ulica 32

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, luxsa pravi:

OK,hvala.

Nordenov ni več, ponovno na zalogi Maja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, luxsa pravi:

Kje je trgovina?

zravn BMW trgovine :P

 

pred 1 uro, HyperJack pravi:

Nordenov ni več, ponovno na zalogi Maja.

no sj, ker je najbulši moped :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Loba pravi:

Lepo delate reklamo tu za tega Nordena, ampak treba priznati, da si jo zaluži ! Čestitke @skalar36 za novo pridobitev. Res šmekerski motor, izstopa od ostalih adventer motorjev v tem segmentu. Sam sem ga peljal premalo kilometrov (hvala @DAMI34), da bi lahko podajal neke zaključke, ampak takoj po prvih metrih mi je bilo jasno, da gre za pravi adventer segment, saj je že sedež dajal vedeti, da je na prvem mestu udobje in takega lepotca bi bilo škoda metati po kakih umazanih kamnitih jarkih, čeprav se zagoto suvereno lahko pelješ po brezpotjih. Super navor, karakter tipično KTM-ovski, tak,  ki ti daje željo po dinamični vožnji, fajn nizko težišče, prava špilika, hkrati pa čisto zares kategorija moči motorja in to je to; ničesar preveč in vsega dovolj - segment, ki se bo zagotovo v naslednji letih še okrepil. 

1x se morva dobit, da boš mal več prevozil, tudi terena. Tvoje mnenje je zanimivo, oziroma nekoga, ki se mal bolj resno vozi izven asfalta, zna biti interesantno.

Po asfaltu je kr peršing, kar pa se terena tiče, tist kar mi prevozimo gre tudi Versis z dobro gumo :D

Tist o dinamični vožnji maš pa prav. Ni zastrašujoč, pa potem kmal pozabim da vseeno leti, oziroma nima voznik preveč strahospoštovanja, kot recimo na SDGT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bomo vsi dubli, k bi jest mal tenere pelu rad. 

Popravljeno . Popravil skalar36
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsake tolko jo pa kak tut fino mimo ustreli :P277108862_10160439536517642_5660847823727330589_n.thumb.jpg.d9c5e1d26b2cd812b4b46b5351919015.jpg

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, DAMI34 said:

no sj, ker je najbulši moped :P

Ja,k so vse tri ki so jih mel prodal. 😅

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, skalar36 pravi:

.....Sam sm res jest zadnjega vzel. Ne vem, ce majo kksnga se za pogledat. 

... pa glih sem si enga hotu kupit....  

...kr tko....

..za štos...

..če druzga ne, zado, da bi benflarje dražu

 

 

šit...    :sleep2:

 

...nč... si bom pa Tomosa  za of roud zrihtu.

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

zravn BMW trgovine :P

 

no sj, ker je najbulši moped :P

 

Veš kak men pravijo, nism hitr, sm pa lep.

Ma sej ta Transalpka ni tak slaba...mislim Norden.

Minion.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, luxsa pravi:

Ja,k so vse tri ki so jih mel prodal. 😅

to je sam lubosumje, k ga ne moreš kupit :P

pol pa kroto od gsa okrog vlačiš in nuben te ne pozna :P

ps. moj je bil tretji, tako da prodaja je nad mojimi pričakovanji z oziroma da je KTM 890 advS cenejši, 890 advR pa boljši za teren. Sem mislil, da bo kar muka pri prodaji, tko pa...isti kaco ko gs, vsak kurac ga že ma :D

 

 

pred 50 minutami, HyperJack pravi:

Veš kak men pravijo, nism hitr, sm pa lep.

Ma sej ta Transalpka ni tak slaba...mislim Norden.

Minion.jpg

men pravjo:

pizda zakaj si dal kluče..zdej moram pa nov moped kupit :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

to je sam lubosumje, k ga ne moreš kupit :P

pol pa kroto od gsa okrog vlačiš in nuben te ne pozna :P

 

man pravjo:

pizda zakaj si dal kluče..zdej moram pa nov moped kupit :P

 

Sram te bilo, ljudi rajcaš s svojim mopedom, a kupit ga ne morejo....hmm sej ni tako neumna ideja... ker to pomeni, da tvojemu cena narašča :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, HyperJack pravi:

Sram te bilo, ljudi rajcaš s svojim mopedom, a kupit ga ne morejo....hmm sej ni tako neumna ideja... ker to pomeni, da tvojemu cena narašča :D 

ej..mi2 nimava pojma k skos nove nabijava, pa v dveh letih pade cena 30% čez 2 leti pa na pol.

Klapa fura 10 let stara jajca in gre cena gor. Vse je 4 jurje :P

Se pravi 790/890 norden itd nekaj s ceno med 10-14 kek je čez 4 leta vredno 5-6 jurjev. Če ti ga uspe prodat.

Za 3-4 jurje takoj prodaš staro zjahano ropotuljo. Če lepo zgleda je že jurja več.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa mislil, da to sedaj kupujete kot vložek v premičnine, ker ob napovedani inflaciji je vse bolje kot denar na banki? :hmm: Kaj vem, za nas starejše je to že preveč športno, mi rabimo nekaj bolj umirjenega :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, vandrovec pravi:

Jaz sem pa mislil, da to sedaj kupujete kot vložek v premičnine, ker ob napovedani inflaciji je vse bolje kot denar na banki? :hmm: Kaj vem, za nas starejše je to že preveč športno, mi rabimo nekaj bolj umirjenega :naughty:

invalidski voziček?

Da nisi teme falil? 105 konjičev, v rain modu 70% tega...ne vem kaka športnost lih ni, ki bi bremenila dušo je to.

V glavnem mi starejši se zabavamo, pa tut na 200 kojnih se. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poskitt pravi da gre prvič na Races to Places z Norden 901. In sicer v Avstralijo.

https://www.facebook.com/HusqvarnaMotorcyclesAUS/videos/756710745327108

image.thumb.png.7ccd9ab0963e946fa4aee04095e7455f.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

Da nisi teme falil? 105 konjičev, v rain modu 70% tega...ne vem kaka športnost lih ni, ki bi bremenila dušo je to.

Saj je kar...nekaj srednjega. Škoda, ker ni več barv na izbiro...odkar gledam te barve sem se jih že naveličal 🙂

ne ne, dober motor, dober :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, vandrovec pravi:

Saj je kar...nekaj srednjega. Škoda, ker ni več barv na izbiro...odkar gledam te barve sem se jih že naveličal 🙂

ne ne, dober motor, dober :OK:

barve so pa res najmanjši problem. Prefoliraš, pa je, al pa pobarvaš. Zdej ti nardijo kar hočeš. So že ponudbe na netu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žal ne znam s fbja/watcha lepit direkt...aja Huso po tleh mečejo :( in to pošteno, ne na mestu...

https://www.facebook.com/watch?v=1578836705816731

https://fb.watch/bZrFtGoz1E/

 
 
 
 
Yes! We did it 💥 Husqvarna Norden 901 crash bars drop test. For now it’s just a teaser video, but the full version with all the juicy details is coming soon too ⚡️
.
Production is going to begin immediately, but will still take a few weeks. We appreciate your patience 👊🏻
.
Upper crash bars are also being planned!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti ni tok slabo

 

20220326_104106_HDR.jpg

20220326_104119_HDR.jpg

20220326_104128_HDR.jpg

20220326_104210_HDR.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se že igrajo z grafikami :D

277175736_7281291351913163_1651889081550971346_n.thumb.jpg.71c3a9163b5d5aa4ff4eebdb6db87fd6.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@DAMI34 Ti si ga že na polno opremu, jest pa še navodil nisem prebral. Pa pomoje jih sploh ne bom...mam tebe :P

Zanimiva mi je poraba goriva. Računalnik kaže 4.1 l\100 km. Tud po obdobju utekanja se ne bo veliko dvignila, ker res ne vem, kako bi se lahko hitreje vozil kot sedaj. Agregat je res močan, in si hitro čez dovoljeno mejo. Glede na ceno benza in kilometrino, ki jo jaz naredim na leto, kr fajn podatek.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!