Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

In na koncu, kako veš da tvoja familija ni okužena, tvoji starši, prijatelji? A vsem natakneš masko? Malomorgen :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, DAMI34 said:

niti ti, niti jaz niti Marko nismo čevljarji. Je pa dovolj srednješolska izobrazba fizike za razumet, kdaj te kdo nateguje, dovolj za razumet, kako se številke premetava, in absolutno dovolj da lahko jasno presodim, kdaj so ukrepi vlade na huruk in kdaj ne. 

Izobrazba zgodovine (osnovnošolska) nas pa je naučila, kaj je propagandna vojna, ki jo je uveljavil J. Goebbels.

Zdravniki, ki pa podajo mal drugačno mnenje, pa tudi baje ne smejo nič o čevljarstvu vedeti :P

 

 Ni dovolj... Samo vi ste izvenserijski. Resno, ni veliko kalibrov k o vsem vedo vse! Kapo dol!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Codeine pravi:

Potemtakem tudi ti ne vedo kaj govorijo...

Razkuževanje večkrat na dan, vsak dan: so razkužila lahko škodljiva?

https://www.24ur.com/novice/slovenija/razkuzevanje-veckrat-na-dan-vsak-dan-so-razkuzila-lahko-skodljiva.html

Res ne vem . Kok je men ratal ostat med živimi, k že 8 let v sluzbi uporabljam razkuzilo. Ne delam v zdravstvu. 

Pa vsem , ki delajo v zdravstvu, negi. 

Ljudem z okm, ljudjem s fobijo pred bakterijami.

 

Ajde razsvetli me.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, dr.looney pravi:

Res ne vem . Kok je men ratal ostat med živimi, k že 8 let v sluzbi uporabljam razkuzilo. Ne delam v zdravstvu. 

Pa vsem , ki delajo v zdravstvu, negi. 

Ljudem z okm, ljudjem s fobijo pred bakterijami.

Ajde razsvetli me.

Imaš link pa si preberi.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, jvalant pravi:

 Ni dovolj... Samo vi ste izvenserijski. Resno, ni veliko kalibrov k o vsem vedo vse! Kapo dol!

ja tebi tudi, očitno veš vse, sam mal drugače od mene, je pa fajn občutek, ko veš, da si na pravi strani :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, dr.looney pravi:

Res ne vem . Kok je men ratal ostat med živimi, k že 8 let v sluzbi uporabljam razkuzilo. Ne delam v zdravstvu. 

Pa vsem , ki delajo v zdravstvu, negi. 

Ljudem z okm, ljudjem s fobijo pred bakterijami.

 

Ajde razsvetli me.

ti si nekaj posebnega :P

ps. moj šef si je od panike toliko razkuževal in pral roke, da je na koncu dobil oluščeno kožo. Pol je pa le ugotovil, da je najbrž mal preveč. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Alla pravi:

 

sami Potrčkoti :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, DAMI34 said:

sami Potrčkoti :P 

Še vedno čakam na razlago, zakaj so vinjeni v prometu problem, če pa povzročijo samo 20% hudih nesreč trezni pa kar 80%.

Če tega enostavnega ne znaš razložit (rezultat vem da poznaš ampak zakaj številke pravijo dugače), se nima kaj pogovarjat s teboj o razumevanju in tolmačenju številk povezanih c covid-om.

 

čakamž

 

PS.

Ostale prosim da ne dajo razlage, čakam damija

Popravljeno . Popravil ftp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, ftp pravi:

Še vedno čakam na razlago, zakaj so vinjeni v prometu problem, če pa povzročijo samo 20% hudih nesreč trezni pa kar 80%.

Če tega enostavnega ne znaš razložit (rezultat vem da poznaš ampak zakaj številke pravijo dugače), se nima kaj pogovarjat s teboj o razumevanju in tolmačenju številk povezanih c covid-om.

 

čakamž

 

PS.

Ostale prosim da ne dajo razlage, čakam damija

torej:

vinjeni, ki ne more razsodno voziti je problem, vinjeni, ki vozi normalno pač ni problem

vinjeni, je trenutno tisti, ki po starem napiha 0,5 promila, tako je država določila

iz raziskav je pa razvidno, da tako tisti ki je vinjen pod 0,5 lahko povzroči nesrečo, kot tisti, ki ima več kot 0,5 promila v krvi

vinjeni, ki telefonira, kadi in se praska po jajcih je enako nevaren kot trezen, ki kadi in se praska po jajcih, ter ne spremlja prometa

Trezna baba ki gre na glavno cesto, kljub temu da ne vidi v ogledalo, ker jo je sonce oslepelo, je enako nevarna, kot vinjena baba. K sreči je bila trezna, drugače bi se jaz za odškodnino moral drugače pobrigati

vinjenost (izraz je napačen, bolje je uporabljati opitost) se bo povečala premosorazmerno z izgubo služb (beri utapljanje žalosti v kozarcu), predčasnim zapiranjem gostiln (hajmo na petrol še po kaku litru), ter splošno psihozo in paranojo pred Covidom (joooj, upam, da ne umrem, še tega spijem, pa bo kr bo)

Si srečen, al rabiš podrobnejšo analizo?

A mi lahko malo primerjaš vinjenost v prometu in nošenje nagobčnika?

Hvala za odgovor. Luni flikni minuska, ostali bodite tiho. Čakam :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj tudi v prometu umre bistveno manj motoristov, kot drugih udeležencev, pa vseeno nekateri mislijo, da je motorizem nevaren.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, DAMI34 pravi:

ti si nekaj posebnega :P

ps. moj šef si je od panike toliko razkuževal in pral roke, da je na koncu dobil oluščeno kožo. Pol je pa le ugotovil, da je najbrž mal preveč. 

Nisem. Sam glavo nimam za to da na nje nosim slabo frizuro.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, DAMI34 said:

torej:

vinjeni, ki ne more razsodno voziti je problem, vinjeni, ki vozi normalno pač ni problem

vinjeni, je trenutno tisti, ki po starem napiha 0,5 promila, tako je država določila

iz raziskav je pa razvidno, da tako tisti ki je vinjen pod 0,5 lahko povzroči nesrečo, kot tisti, ki ima več kot 0,5 promila v krvi

vinjeni, ki telefonira, kadi in se praska po jajcih je enako nevaren kot rezen, ki kadi in se praska po jajcih, ter ne spremlja prometa

baba ki gre na glavno cesto, kljub temu da ne vidi v ogledalo, ker jo je sonce oslepelo, je enako nevarna, kot vinjena baba. K sreči je bila trezna, drugače bi se jaz za odškodnino moral drugače pobrigati

vinjenost (izraz je napačen, boje je uporabljati opitost) se bo povečala premosorazmerno z izgubo služb (beri utapljanje žalosti v kozarcu), predčasnim zapiranjem gostiln (hajmo na petrol še po kaku litru), ter splošno psihozo in paranojo pred Covidom (joooj, upam, da ne umrem, še tega spijem, pa bo kr bo)

Si srečen, al rabiš podrobnejšo analizo?

Razlagaš nekaj v tri dni.

Še enkrat... čakam na razlago, zakaj so vinjeni v prometu problem, če pa povzročijo samo 20% hudih nesreč trezni pa kar 80%.  Zajeti so tisti nad 0,24 me ne zanimajo babe maske, bla, bla...

 

5 minutes ago, DAMI34 said:

A mi lahko malo primerjaš vinjenost v prometu in nošenje nagobčnika?

Ne,  samo dokazuješ da enostavne in tebi poznane stvari ne znaš pojasnit in ti pojasnjuuješ o koroni.

Popravljeno . Popravil ftp
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, ftp pravi:

Razlagaš nekaj v tri dni.

Še enkrat... čakam na razlago, zakaj so vinjeni v prometu problem, če pa povzročijo samo 20% hudih nesreč trezni pa kar 80%.  Zajeti so tisti nad 0,24 me ne zanimajo babe maske, bla, bla...

 

Ne,  samo dokazuješ da enostavne in tebi poznane stvari ne znaš pojasnit in ti pojasnjuuješ o koroni.

1. temo si falil

2. se strinjam, ne znam, najbrš bom umrl zaradi quadrodemije :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, DAMI34 said:

1. temo si falil

2. se strinjam, ne znam, najbrš bom umrl zaradi quadrodemije :P

 

1. morda, je pa bil namen pokazat da se s številkami (tudi realnimi) lahko prikaže kar hočeš, tudi tisto za kar si siguren da ni res. Pa ne veš zakaj. kaj šele pri manj poznanih zadevah.

2. potem se pa ne komentiraj več o koroni, ki je še bolj zapletena. Lahko pa pokličeš Potrča, je zelo sposoben s številkami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, ftp pravi:

 

2. potem se pa ne komentiraj več o koroni, ki je še bolj zapletena. Lahko pa pokličeš Potrča, je zelo sposoben s številkami.

zakaj Potrča, tebe bom :P

https://siol.net/digisvet/novice/hitrejsi-cenejsi-in-vsaj-toliko-ucinkoviti-kot-molekularni-testi-na-covid-19-535099

aja sin moj, prepoceni je..a ni bla neka taka reklama za Clio v arabskem svetu?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, DAMI34 said:

zakaj Potrča, tebe bom

Lahko ti razložim, če obljubiš da ne boš več objavljal v tej temi.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, ftp pravi:

Lahko ti razložim, če obljubiš da ne boš več objavljal v tej temi.

 

sej te nisem še poklical...potrpljenje pa masko gor, pa bo. Počaki :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, DAMI34 said:

sej te nisem še poklical...potrpljenje pa masko gor, pa bo. Počaki :D

 

Važno da se pametuje, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, ftp pravi:

Lahko ti razložim, če obljubiš da ne boš več objavljal v tej temi.

 

JJ tut pravi da nekateri zdravniki ne smejo objavljat v tej in drugih temah. :P

Tvoj prjatu?

 

Pravkar, ftp pravi:

Važno da se pametuje, ...

enako, enako, in prav nič drugačno menjen nima jaz o tebi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

59 minutes ago, DAMI34 said:

ja tebi tudi, očitno veš vse, sam mal drugače od mene, je pa fajn občutek, ko veš, da si na pravi strani :D

 

 

 Govori zase. Jaz dalec od tega da vem vse, naredim si svojo sliko, tudi povem, da je to moj pogled in ne vsiljujem tega vsem in vsakomur. Nikogar tudi ne posiljam v klet, ali ali kogarkoli zalim da se boji ipd. Zato ti tule odgovoris in ucis v 5 minutah z vec objavami kot jaz v 2 mesecih. S tem, da si ze nepreklicno odsel... kot Hojs... Dej pejd v politiko, in v zdravstvo in se kam in  naredi red. Sam bos VSE uredil in ustimal

Popravljeno . Popravil jvalant
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!