Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

13 minutes ago, DAMI34 said:

očitno sam sebe negiraš. Govoriš o nočnih žurih. Jesenice imajo polno okužb v bolnišnici, zdravstvenega osebja, torej bi kot domačin moral vedeti za vse famozne žure.

Ti bom pa jasno povedal. Možnosti okužb v vsaki (tudi jeseniški) bolnišnici so tudi do 100x ali celi 1000x večje, kot pa med navadnim prebivalstvom.

Zakaj: ker zdravstveni delavci delajo 8 ur v zelo tveganem/rizičnem okolju, predvsem pa kjer je skoraj ves čas isti zrak.

Ma ne, baje zdravstveni delavci žurajo. Tako sem slišal po TV.

Ko bi vi vedeli, za kako mizerne plače ta folk dela, bi bili veseli, ko vam rit obrišejo. Preverjeno, sem ležal nepokreten pri njih. Ko bi vi vedeli, kako pomankljivo in nezadostno zaščito imajo, se ne bi bali, da vas preko ekrana okužim.

 

spet tvoja beseda: JAZ!

 

 In spet obracas zadeve: govorili smo o policijski uri, alias, zakaj so pozne ure v lokalih bolj tvegane kot zgodnje ure (ker se ljude sprostijo, napijejo ipd). Za informacijo: ravno vceraj so povedali, da se vecina zdravstvenih delavcen NI okuzila na delovnem mestu. Je logicno: ce delas v rizicnem okolju, se zascitis. Ce si sproscen, se ne..  in se enkrat: pusti moj kraj in jesenisko bolnico, odgovorjal sem ti za pozne ure in lokale ipd. Ne zdaj mesat  bolnic, mojega kraja in peke kruha. Ne bos me preprical, da je v lokalu ob sestih popoldne  enaka sansa okuzbe (pa ne mene osebno, ampak hipoteticno, med gosti), kot pa ob dveh, ko ostanejo in se se naberejo iz zaprtih lokalov zurerji. Ki potem dva tedna hodijo okoli, na siht, v solo ipd...  Zato pravim, da je sirjenja v lokalih vec ob dveh zjutraj, ko pa popoldne. In kot vem, se  nocni zuri ne dogajajo v bolnisnicah,  zato dej razlozim zakaj si jih zvlekel v debato?

 

  O moznosrih okuzb v bolnicah... Da imas prav, je vsem jasno, da je tam koncentracija najvecja... bi te pa rad opozoril na tole: okuzbe vdirajo V bolnisnice, in ne VEN iz njih... Velika vecina okuzb se je zgodila IZVEN bolnisnic. 

 

 In mam dost tegale pinkponka, ker je BV z tabo debatirat...

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, ftp pravi:

Človek z gripo je kužen za ostale, še preden zboli in ...

Za Covid se še ne ve zagotovo, zato ni garancije da si zdrav ali ne kužen. Zato imaš preventivno žaščito.

isti odgovr kot Bifu..kje so to raziskali, zaenkrat sem samo jaz dal podatke WHOja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, DAMI34 said:

isti odgovr kot Bifu..kje so to raziskali

Sem napisal...

 

"Za Covid se še ne ve zagotovo"

 

...torej niso še raziskali do konca. Ko bo, boš lahko snel masko, do takrat pa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, jvalant pravi:

spet tvoja beseda: JAZ!

 

 

 In mam dost tegale pinkponka, ker je BV z tabo debatirat...

isto isto...enako Jaz, ogrožanje mene itd..in ni res da smo govorili o poznih urah ampak o žurih. Sem vprašal, če veš zanje al je to spet podobno kot je bilo marca o hordah turistov? Se moram ponavljat? Verjameš vse kar si vlada izmisli?

Seveda okužbe vdirajo v bolnišnice, kar je logično, v bolnišnice hodijo bolni. Zato je faktor tveganja visok, zato potrebujejo poseben režim, kar pa ne rešuje policijska ura..ah brezveze..uživaj v ukrepih.

Pravkar, ftp pravi:

Sem napisal...

 

"Za Covid se še ne ve zagotovo"

 

...torej niso še raziskali do konca. Ko bo, boš lahko snel masko, do takrat pa...

to ti trdiš, jaz sem pa daj jasno izjavo, česa potem ne razumeš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, DAMI34 pravi:

prosim za bilokatero raziskavo, vsaj malo resno, ki potrjuje to dejstvo. Če bi WHO trosil krivo vero bi potem posnetek moral umakniti.

...vprašaj ženo. Sem prepričan, da ti bo znala raztolmačit. Če še njej ne boš verjel....nimam komentarja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, BIF pravi:

...vprašaj ženo. Sem prepričan, da ti bo znala raztolmačit. Če še njej ne boš verjel....nimam komentarja...

se popolnoma strinja z mano in njena dohtarca tudi..a boli?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, DAMI34 said:

to ti trdiš, jaz sem pa daj jasno izjavo, česa potem ne razumeš?

žal je ta isti WHO sprva odsvetoval maske, potem pa se premislil, tako da malo več "rezerve" ne škodi.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 minutes ago, DAMI34 said:

isto isto...enako Jaz, ogrožanje mene itd..in ni res da smo govorili o poznih urah ampak o žurih. Sem vprašal, če veš zanje al je to spet podobno kot je bilo marca o hordah turistov? Se moram ponavljat? Verjameš vse kar si vlada izmisli?

Seveda okužbe vdirajo v bolnišnice, kar je logično, v bolnišnice hodijo bolni. Zato je faktor tveganja visok, zato potrebujejo poseben režim, kar pa ne rešuje policijska ura..ah brezveze..uživaj v ukrepih.

 

NE uzivam v ukrepih. Se jih pa drzim zaradi svoje mame in vseh drugih, s katerimi imam stik cez dan...   Nisem JAZ na prvem mestu ampak okolica in soljudje. Pa tudi, ce pretiravam kdaj, pa me maska ipd moti,  pa kaj, ne bo konec sveta ce bo Janez Valant kak dan moral malo potrpeti, pa ce bo kak km manj.   

 

Se manj me lahko obtozujes da verjamem vsemu kar vlada rece (spet prikrito zaljenje - ker vsak ki ti kaj rece  slepo verjame vladi, je neumen). Ji ne verjmem nic, in menim ja je JJ in trenutna vlada najslabse, kar se nam je lahko zgodilo. Verjamem pa Rozmanu, eipidemilogom, zdravstvenikom itd. In oni prosijo, da se pazimo.  In sam sem si tudi ustvaril neko mnenje. Povej, kolikokrat citiram Potrca (ti ga stalno) in ob tem ko sam citiram nekoga, pravin drugim da ne znajo razmisljati? Moj pogled je lahko popolnoma narobe (npr moja mantra, kaj je lahko brez ukrepov (Bergamo) kot se je pokazalo tam z stevilom pokopov, ne okuzb),  se celo zelim si tega, je pa to moj pogled in nikogar ne silim da naj misli isto. Ko debatiram, in povem svoje menje odgovarjam na tvoje vsiljevanje pogledov, kritiziranja vsega in vsakogar, ki ni Dami. Ce ni, mars u klet trepetat..  Si ze dokazal, da vsak (tudi jaz) ki te citira in negira, dobi karto za klet. Pa ce se vrnem k ukrepom in vladi, ki naj bi ji slepo verjel: Takoj za korono je JJ in vlada najvecji motivator, da nosimo maske, pretiravamo, zato, da jim cimprej odvzamemo povod za nesmisle in kraje ipd, ki jih delajo v imenu korone! Najhitreje jim bomo prav z tem (to je dejnanje, ne gobezdanje) odvzeli moc... S tvojim govorjenjem in filozofiranjem ne bomo doesgli NIC.  Aja, naj verjamem tebi? Na osnovi katerih referenc? Ker poznas kakega zdravstvenega delavca? Poznam zdravnico, pa kirurga...   Ko bo slepic sel (pa ne privoscim), kar do mene pridi, saj ga dobro poznam, kako pivo spijeva skupaj! Bom boljs naredil, kot pa taprav dohtar!

Popravljeno . Popravil jvalant
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, jvalant pravi:

Ampak, tule je tema o koroni, ne tlaci Janse, pa leve, desne, zbrkane in kaksrnekoli politike zraven. Turckdriver je govoril o maskah, solidarnosti in postenju, TI si pa zacel z politiko...

Uizi, da te ne bo živčnost pokopala pred korono :D poglej v sosednjo temo o vladi/politiki, se mi zdi nekam sumljivo podobna zagnanost truckdriverja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo, Rusi registrirali že drugo cepivo...

V Rusiji patentirali drugo cepivo proti novemu koronavirusu

Nacionalni virološki in biotehnološki center "Vektor" je patentiral novo cepivo proti koronavirusu, so sporočili iz Zvezne službe za intelektualno lastnino Rospatent.

Za razliko od njihovih kolegov iz Nacionalnega raziskovalnega centra za epidemiologijo in mikrobiologijo N. F. Gamaleje, ki so razvili cepivo Sputnik V, so novosibirski znanstveniki razvili cepivo, ki vsebuje fragmente virusa, sintetične peptidne antigene. Cepivo naj bi spodbujalo imunski odziv in prispevalo k oblikovanju imunosti.

https://si.rbth.com/science/87323-patentirano-drugo-cepivo-covid-19

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 minutes ago, BlackDoc said:

Uizi, da te ne bo živčnost pokopala pred korono :D poglej v sosednjo temo o vladi/politiki, se mi zdi nekam sumljivo podobna zagnanost truckdriverja...

 Tud prblizne me ne bo, teme o vladi / politiki se tud z 2m palco ne dotaknem...  Sam tule me zivcira politiziranje ker me politika zivcira, ne zarad kej drugega :)

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, BIF pravi:

Zastonj je imeti delo, hišo, pravice in sobodo...če tebe ali koga od bližnjih pokosi bolezen.

Šele, ko resno zboliš uvidiš kako malo so vredene omenjene "dobrine"....

S tem se pa popolnoma strinjam.

Posledice korone. Preberi. Veliko več jih bo umrlo zaradi raka in še več zaradi nepravočasnih diagnoz raka in še ostalih težjih bolezni.

https://vizita.si/bolezni/rakave-bolezni/v-sloveniji-vsakih-35-minut-postavijo-novo-diagnozo-raka.html

 

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koronavirus/posledice-nediagnostike-in-nezdravljenja-raka-so-lahko-hujse-od-covida-19/535070

Lahko kaj porečeš na to?

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

47 minutes ago, jvalant said:

NE uzivam v ukrepih. Se jih pa drzim zaradi svoje mame in vseh drugih, s katerimi imam stik cez dan...   Nisem JAZ na prvem mestu ampak okolica in soljudje.

Točno tako

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Codeine pravi:

No evo, Rusi registrirali že drugo cepivo...

V Rusiji patentirali drugo cepivo proti novemu koronavirusu

Nacionalni virološki in biotehnološki center "Vektor" je patentiral novo cepivo proti koronavirusu, so sporočili iz Zvezne službe za intelektualno lastnino Rospatent.

Za razliko od njihovih kolegov iz Nacionalnega raziskovalnega centra za epidemiologijo in mikrobiologijo N. F. Gamaleje, ki so razvili cepivo Sputnik V, so novosibirski znanstveniki razvili cepivo, ki vsebuje fragmente virusa, sintetične peptidne antigene. Cepivo naj bi spodbujalo imunski odziv in prispevalo k oblikovanju imunosti.

https://si.rbth.com/science/87323-patentirano-drugo-cepivo-covid-19

Sputnik je malo opasno ime?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 minutes ago, Scarabeo 500 said:

S tem se pa popolnoma strinjam.

Posledice korone. Preberi. Veliko več jih bo umrlo zaradi raka in še več zaradi nepravočasnih diagnoz raka in še ostalih težjih bolezni.

https://vizita.si/bolezni/rakave-bolezni/v-sloveniji-vsakih-35-minut-postavijo-novo-diagnozo-raka.html

 

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koronavirus/posledice-nediagnostike-in-nezdravljenja-raka-so-lahko-hujse-od-covida-19/535070

Lahko kaj porečeš na to?

 

 Tezko je kaj resnega poreci na to... Covid je tu, nic ne moremo za to. Nihce ne ve, kaj bi bilo ce bi se razpasel, kot kazejo izkusnje iz Italije (Bergamo itd) je lahko tudi zelo zoprno.  Ampak te pa lahko vprasam nazaj tole:   imas toliko jajc, da bi bil ti odlocilni in bi se ti moral odlociti kaj pa naj se naredi z ljudmi ki rabijo ventilatorje? Bi jih pustil pred vrati? Ker, ne vem ce se zavedas (in vsi ki radi povedi tole zgoraj, z cim se strinjam v osnovi) da  se zdravstvo ne zapira zato ker par mandeljcev tako hoce, ampak ker zacenja primanjkovati osebja in postelj. Teme kot si jih prilimal so malce manipulatorske.  Torej kaj, ali zdraviti samo rakaste bolnike in cocid bolnike brcnit ven. Ker obratno se NE dela, problm je v tem, da imamo trhlo zdravstvo, z veliko problemi, in predolgim cakanjem na vrsto tudi za rakaste bolnike ze v normalnem stanjum zdaj je pa tu se Covid. Ki sluzi za prikladnega krivce za vse neinvestiranje v zdravstvo v preteklih letih. Torej kaj narediti? Zavrniti vse z Covidom?

 

  Podobno je bilo pred leti ko je bila financna kriza, in so podjetniki odpuscali in cistili in  krivili da ne morejo investirati... Na vprasanje, zakaj pa niso investirali v firme prejsnih 10 let ko je slo vse dobrom je bilo pa en kup tisine in momljanja.... Podobno je sedaj, Covid je samo pokazal, da je blo ze prej vse v riti.

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, KARMEN1 pravi:

 masko pa naj bi po 2 urah zamenjal. 

Full izi.........

A mi prosim jutri prpeleš 300 mask.

bi jih nujno rabu do konca leta... cca 75 dni x 4 maske na dan....sej ni nek strošek.... samo cca 360 € ....

:wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, KARMEN1 pravi:

 

BTW: če se še kdo opira na dejstvo, da je v lanski sezoni gripe zaradi nje umrlo 160 ljudi, no, corona jih je do danes že presegla. Samo povem....... ali moram to povedati tudi Potrčkotu?

Nisi pa povedala, koliko jih je letos umrlo zaradi gripe....

Statistika je prasica... Dobesedno jo lahko prirediš kakor ti paše...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ti ni treba menjat po 2 urah. To je priporočljivo, ker se potem navlaži in umaže.

Lahko pa ti ženička zašije nekaj lepih maskic, ki so pralne, še polikaš in je sterilna.

Čist izi tudi to.

 

pred 2 minutami, C eagle pravi:

Nisi pa povedala, koliko jih je letos umrlo zaradi gripe....

Statistika je prasica... Dobesedno jo lahko prirediš kakor ti paše...

To je statistika sezone zima 2019-2020. 160 oseb.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, jvalant pravi:

 Tezko je kaj resnega poreci na to... Covid je tu, nic ne moremo za to. Nihce ne ve, kaj bi bilo ce bi se razpasel, kot kazejo izkusnje iz Italije (Bergamo itd) je lahko tudi zelo zoprno.  Ampak te pa lahko vprasam nazaj tole:   imas toliko jajc, da bi bil ti odlocilni in bi se ti moral odlociti kaj pa naj se naredi z ljudmi ki rabijo ventilatorje? Bi jih pustil pred vrati? Ker, ne vem ce se zavedas (in vsi ki radi povedi tole zgoraj, z cim se strinjam v osnovi) da  se zdravstvo ne zapira zato ker par mandeljcev tako hoce, ampak ker zacenja primanjkovati osebja in postelj. Teme kot si jih prilimal so malce manipulatorske.  Torej kaj, ali zdraviti samo rakaste bolnike in cocid bolnike brcnit ven. Ker obratno se NE dela, problm je v tem, da imamo trhlo zdravstvo, z veliko problemi, in predolgim cakanjem na vrsto tudi za rakaste bolnike ze v normalnem stanjum zdaj je pa tu se Covid. Ki sluzi za prikladnega krivce za vse neinvestiranje v zdravstvo v preteklih letih. Torej kaj narediti? Zavrniti vse z Covidom?

Kako lahko razmišljaš, da bi koga zavrnili. Ti praviš ene ali druge - vse. Zakaj primanjkuje osebja, ker ga je bilo že prej malo in je relativno slabo plačano, ker mora za vsak prehlad v samokaranteno. Limit je postavljen prenizko ali previsoko. Tudi zaradi gripe so ljudje umirali - malo preveri - imeli so ob navalu gripoznih obolenj polne bolnice in ljudi na ventilatorjih, pa ni noben zapiral folk in jim kratil druge zdravstvene storitve. Edino obiski so bili prepovedani.

Zakaj je cel svet ponorel za kovid. Ker nekomu paše. Zakaj stroka ne pove še drugega mnenja, ker ga ne sme. Ker je to zdaj politično vprašanje in politika podpira samo - da je v imenu kovida dovoljeno ali krateno marsikaj.

Drugega mnenja še nekaj časa ne bo - čeprav jim že uhaja marsikaj skozi prste.

Delam v poklicu, kjer so predvideni ukrepi nemogoči - pa so vseeno predpisani. Vse to kaže na popolno neznanje NJIZ - a, pa še koga. Inšpektor vsamo stopi skozi vrata, pa lahko napiše 10 kazni, a začuda ni nobenega. Le zakaj? Ker vedo, da so ukrepi v mojem poklicu neživljenjski in nemogoči. Recimo, da so potrebni, a vseeno neživljenski.

Moje skromno laično mnenje.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, Scarabeo 500 pravi:

S tem se pa popolnoma strinjam.

Posledice korone. Preberi. Veliko več jih bo umrlo zaradi raka in še več zaradi nepravočasnih diagnoz raka in še ostalih težjih bolezni.

https://vizita.si/bolezni/rakave-bolezni/v-sloveniji-vsakih-35-minut-postavijo-novo-diagnozo-raka.html

 

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koronavirus/posledice-nediagnostike-in-nezdravljenja-raka-so-lahko-hujse-od-covida-19/535070

Lahko kaj porečeš na to?

 

...ja še en krat če nisi razumel....velja za vse bolezni....korono ali raka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, Scarabeo 500 said:

Kako lahko razmišljaš, da bi koga zavrnili. Ti praviš ene ali druge - vse. Zakaj primanjkuje osebja, ker ga je bilo že prej malo in je relativno slabo plačano, ker mora za vsak prehlad v samokaranteno. Limit je postavljen prenizko ali previsoko. Tudi zaradi gripe so ljudje umirali - malo preveri - imeli so ob navalu gripoznih obolenj polne bolnice in ljudi na ventilatorjih, pa ni noben zapiral folk in jim kratil druge zdravstvene storitve. Edino obiski so bili prepovedani.

Zakaj je cel svet ponorel za kovid. Ker nekomu paše. Zakaj stroka ne pove še drugega mnenja, ker ga ne sme. Ker je to zdaj politično vprašanje in politika podpira samo - da je v imenu kovida dovoljeno ali krateno marsikaj.

Drugega mnenja še nekaj časa ne bo - čeprav jim že uhaja marsikaj skozi prste.

Delam v poklicu, kjer so predvideni ukrepi nemogoči - pa so vseeno predpisani. Vse to kaže na popolno neznanje NJIZ - a, pa še koga. Inšpektor vsamo stopi skozi vrata, pa lahko napiše 10 kazni, a začuda ni nobenega. Le zakaj? Ker vedo, da so ukrepi v mojem poklicu neživljenjski in nemogoči. Recimo, da so potrebni, a vseeno neživljenski.

Moje skromno laično mnenje.

 Vsi mamo svoje mnenje...  In jaz ne verjamem temu, da b vsi zdravniki, konec koncev tudi politiki (ki se skreta skupj ne najdejo)m itd, po celem svetu tako slozno soldelovali ali bili nadzorovani, postavljeni da bi bilo to vodeno. Prevek komplikacij in neznank in kolobocij...    Kapitalizem, gonja za denarjem, podhranjeno osebje (zaradi kapitalizma), premalo placano, z premalo opreme (spet iz istega razloga: dobicek) ze v normalnem casu. Dodaj nov in nepredviden agresiven (ne toliko po smrtnosti (je ravno dovolj zoprn da se ga ne sme ignorirati) ampak po kuznosti) virus in se rec  sesuje kot hisa iz kart... Ni potrebe po nobeni zaroti, ze filozofija kapitalizma je dovolj. In kje je najvec problemov? V najbolj kapitalisticni drzavi...

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, jvalant pravi:

 Vsi mamo svoje mnenje...  In jaz ne verjamem temu, da b vsi zdravniki, konec koncev tudi politiki (ki se skreta skupj ne najdejo)m itd, po celem svetu tako slozno soldelovali ali bili nadzorovani, postavljeni da bi bilo to vodeno. Prevek komplikacij in neznank in kolobocij...    Kapitalizem, gonja za denarjem, podhranjeno osebje (zaradi kapitalizma), premalo placano, z premalo opreme (spet iz istega razloga: dobicek) ze v normalnem casu. Dodaj nov in nepredviden agresiven (ne toliko po smrtnosti (je ravno dovolj zoprn da se ga ne sme ignorirati) ampak po kuznosti) in se rec  sesuje kot hisa uz kart... Ni potrebe po nobeni zaroti, ze filozofija kapitalizma je dovolj. In kje je najvec problemov? V najbolj kapitalisticni drzavi...

Tudi jaz ne vem, zakaj je cel svet tako zagrabil, se mi pa poraja ideja. Da lahko v težko - nevarnih časih trenutna politika v vseh državah sprejme veliko zakonov, ki jih prej niso mogli - to pa verjamem, da vedo vsi politiki sveta.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, BIF said:

...ja še en krat če nisi razumel....velja za vse bolezni....korono ali raka.

 Ne vem, meni se zdi precej logicno, da so simptomi samo pokazatelji nekega stanja, bolezni...  Ce si okuzen, pa nimas simptomov (ker si mlajsi, bolj odporen, iron man mogoce, itd) imas se vedno viruse in v krvi in v sluznici, pljucih ipd.  Res mi ni jasno, zakaj ne bi bil kuzen, kot nas skoz in skoz prepricujejo...  In kar pove se vec:  ce se pojavi studija, ki pove da so nesimptomatiki nekuzni, je to sveta resnica, vse kasnejse studije, ki pokazejo drugace, pa zarota, laz, itd. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, KARMEN1 pravi:

 

Saj ti ni treba menjat po 2 urah. To je priporočljivo, ker se potem navlaži in umaže.

Lahko pa ti ženička zašije nekaj lepih maskic, ki so pralne, še polikaš in je sterilna.

Čist izi tudi to.

 

To je statistika sezone zima 2019-2020. 160 oseb.

Ne! To je statistika za lani do konca aprila.... 160 smrti zaradi gripe....

Letos ni nikjer podatka, koliko ljudi je umrlo zaradi GRIPE....

 

Ti bom jutri slikal kakšne roke imam večino časa...

lahko pa še sebe slikam, po 30min brušenja....

Popravljeno . Popravil C eagle
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!