Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

se prau isto kot "drek" :P

še mau hujš..

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://www.delo.si/novice/slovenija/domino-efekt-nezaupanja-v-cepivo-bo-tezko-zaustaviti/?fbclid=IwAR1k0Rc231tU5IwKLUstPCAuN329x72s0vieshzrMhuw9uRfWpZ753ILoAQ

Kdaj sem že zapisal: koristi presegajo izgube?

aka

colateral damage :P

ps. če ne bi bilo ukrepov, bi koristi tudi presegale postransko škodo-

Ju3 je dan D za DZ da se cepijo, po besedah ministra za zdravje baje z Astro, komi čakam :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, vandrovec pravi:

Pravzaprav se niti ne zavedamo, kaj nas še čaka. Izrael je pred nami, lahko nam je za zgled...

Izrael je že začel z pravim fašizmom. 

Koncerti samo za cepljenje. 

Označevanje necepljenih itd... 

No to je pa res bolano in to nam tudi vrjetno sledi. 

Ker smo prodani in moramo plesati, kot tisti z evrčki žvižgajo. 

In povsem isto bi bilo, če bi bila vlada druga. 

Če kdo misli, da bi bilo drugače je navaden idiot! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 15. 3. 2021 ob 16:50, Scarabeo 500 pravi:

Pa še najnovejša. Kolega se je šel cepiti z Astro iz Zenice. Dobil je vse najslabše simptome. V službo je prišel s pomočjo velike doze tablet. 

Ko sem se pohecal, da je druga doza še bolj zajebana, je gladko odgovoril, da ni teorije, da bi se še kdaj cepil.

Popolnoma enake simptome - vse najslabše je imela tudi ena moja kolegica, ki je biologinja. Cepljenje je zagovarjala in to brez ugovarjanja. Danes sem jo povprašal, kako pa 2. doza. Obraz in kretnje so povedali vse - niti slučajno. No, roko je še danes imela vidno otečeno skozi obleko - 7 dni po cepljenju.

Kaj je bilo meni zanimivo.

Ob vseh težavah oziroma reakcijah nista prijavila težav po cepljenju. Enemu se ni ljubilo, drugi pa je enkrat poklical in se mu niso javili in je obupal.

Kaj lahko sklepam, da ni prijavljenih niti polovica vseh težav, ki se pojavijo po cepljenju in da je v resnici precej več težjih reakcij kot jih statistika prikazuje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Popolnoma enake simptome - vse najslabše je imela tudi ena moja kolegica, ki je biologinja. Cepljenje je zagovarjala in to brez ugovarjanja. Danes sem jo povprašal, kako pa 2. doza. Obraz in kretnje so povedali vse - niti slučajno. No, roko je še danes imela vidno otečeno skozi obleko - 7 dni po cepljenju.

Kako bo s temi polovičnimi dozami, bo dovolj za potrdilo v cepilno knjižico?

Kakorkoli, ker zaradi večinske apatije med prebivalci ni za pričakovati množičnega odpora proti globalnemu posiljevanju peščice nad večino, se bomo posamezniki morali odločat po svoje. Sam razmišljam o nekem brlogu v gozdu, kot so imeli partizani in bo za preživet zadnja leta na tem svetu... v miru, brez tehnike in neumne vsiljive znanosti. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, vandrovec pravi:

Kako bo s temi polovičnimi dozami, bo dovolj za potrdilo v cepilno knjižico?

Kakorkoli, ker zaradi večinske apatije med prebivalci ni za pričakovati množičnega odpora proti globalnemu posiljevanju peščice nad večino, se bomo posamezniki morali odločat po svoje. Sam razmišljam o nekem brlogu v gozdu, kot so imeli partizani in bo za preživet zadnja leta na tem svetu... v miru, brez tehnike in neumne vsiljive znanosti. :)

Kolikor jaz vem ne. Bo pa zanimivo, ko bodo vabili na 2. dozo, se jih bo od prejšnjih recimo sto javilo samo še 90. Pa bo spet panika. 

Sicer pa nima veze, itak nas bodo cepili na okoli pol leta. Na deželi je lepo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srednji vek le ni bil tako mračen :)

Vse prevečkrat pozabljamo, da je lov na čarovnice del človeške tradicije že od nekdaj, saj omenjanje magije in magov najdemo praktično v vseh obdobjih in kulturah. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez panike. EU bo kmal priznala astrazeneco kot ok in bo šlo ceplenje naprej. Naši pa tut navijajo v tej smeri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo vse ok, Astra iz Zenice gre dalje :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še bolj žalostno: zenica ima cca 10% uspeh prot J .a. različici

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj nas pa vlada že razvaja: baletne ure so spet dovoljene! A kdo ve, ali je to že jutri ali šele v ponedeljek??? 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!