Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Kako nekatere vlade odreagirajo logično - preventivno, samo naša posiljuje ljudi in jih še naprej preprečuje, da je vse lepo in prav.

Ali se je vlada že cepila? Če bi bila nevarnost tako velika kot jo promovirajo, bi bili prvi cepljeni in prvi v bunkerjih. Saj vlada je nepogrešljiva za državo. Če so se cepili, se opravičujem.

https://novice.svet24.si/clanek/novice/svet/604a3916d1c09/smrti-vojaka-in-policista-po-cepljenju-z-astrazeneco

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Člani posvetovalne skupine za cepljenje pri NIJZ menijo, da za zdaj ni razlogov za prekinitev cepljenja s katerimkoli cepivom proti novemu koronavirusu. Trenutna opazovanja kažejo, da cepivo ne povzroča krvnih strdkov, če pa jih, je to res izjemno redko, so zapisali. Po njihovem mnenju koristi cepiva še vedno prevladajo nad tveganji. Blagi stranski učinki po cepljenju so do neke mere zaželeni, saj kažejo na odziv na cepivo, si pa želimo čim manjše, da ne pride do strahu med prebivalstvom, pa je danes dejal minister za zdravje Janez Poklukar. Ob tem je poudaril, da po mnenju stroke ni nobenih zadržkov, da ne bi nadaljevali s strategijo cepljenja, tudi z uporabo cepiva AstraZenece.

https://siol.net/novice/slovenija/slovenija-ne-bo-prekinila-cepljenja-s-cepivom-podjetja-astrazeneca-547792

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, bladerunner pravi:

Člani posvetovalne skupine za cepljenje pri NIJZ menijo, da za zdaj ni razlogov za prekinitev cepljenja s katerimkoli cepivom proti novemu koronavirusu. Trenutna opazovanja kažejo, da cepivo ne povzroča krvnih strdkov, če pa jih, je to res izjemno redko, so zapisali. Po njihovem mnenju koristi cepiva še vedno prevladajo nad tveganji. Blagi stranski učinki po cepljenju so do neke mere zaželeni, saj kažejo na odziv na cepivo, si pa želimo čim manjše, da ne pride do strahu med prebivalstvom, pa je danes dejal minister za zdravje Janez Poklukar. Ob tem je poudaril, da po mnenju stroke ni nobenih zadržkov, da ne bi nadaljevali s strategijo cepljenja, tudi z uporabo cepiva AstraZenece.

https://siol.net/novice/slovenija/slovenija-ne-bo-prekinila-cepljenja-s-cepivom-podjetja-astrazeneca-547792

Menijo tisti, ki niso prepričani.

Opazovanju. Opazuješ nekaj v kar nisi prepričan ali ne veš ali dovolj dobro poznaš.

Po mnenju stroke. Tudi v drugih državah imajo stroko, pa so cepljenje trenutno odpovedali. 

 

Edino odgovorno do ljudi bi bilo, da trenutno prekinejo cepljenje z Astro. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Menijo tisti, ki niso prepričani.

Opazovanju. Opazuješ nekaj v kar nisi prepričan ali ne veš ali dovolj dobro poznaš.

Po mnenju stroke. Tudi v drugih državah imajo stroko, pa so cepljenje trenutno odpovedali. 

 

Edino odgovorno do ljudi bi bilo, da trenutno prekinejo cepljenje z Astro. 

 

Kolikor vem, pri nas do sedaj ni bilo nobenih resnejših zapletov po cepljenju z cepivom AstraZenece. V državah EU pa je bilo teh le okoli trideset od pet milionov cepljenih. Pa še to ni dokazano, da je zaplete povzročilo cepivo. 

Popravljeno . Popravil bladerunner
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, bladerunner pravi:

Se nebi mogel strinjat s tvojo trditvijo. Nekateri izmed vas ste namreč tolpa izjemno žaljivih osebkov, ki ne zmorete sprejeti, da ima nekdo drugačno stališče od vas v določeni tematiki. Polna usta demokracije in še ne vem česa so vas, vendar samo do takrat, dokler vsi trobijo v isti rog kot vi. Ko pa nekdo izrazi kako drugačno stališče od vašega, pa vaša demokracija naenkrat mrkne. Podporo imate pa od vseh dominantnih medijev v Sloveniji. Tudi tistega, ki ga moramo vsi plačevat, trobi pa v samo en rog. 

Se ti zdi boldano žaljivo, ali je tvoj normalen način dialoga z nekom, ki nima istega mišljenja kot je tvoj?

Če ti rečem, da si delusional, ignorant, to ni žalitev, to je pač dejstvo. Če rečem alkohiliku v "žargonu"- pijanec to ni žalitev. Je uporaba narečja, ki označuje osebo, ki pije prekomerno alkohol. Dejstvo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, skalar36 pravi:

Se ti zdi boldano žaljivo, ali je tvoj normalen način dialoga z nekom, ki nima istega mišljenja kot je tvoj?

Če ti rečem, da si delusional, ignorant, to ni žalitev, to je pač dejstvo. Če rečem alkohiliku v "žargonu"- pijanec to ni žalitev. Je uporaba narečja, ki označuje osebo, ki pije prekomerno alkohol. Dejstvo.

Prvič: delusional v prevedenem pomenu pomeni blodnjav, blodnež. Drugič: za koga se ti imaš, da si dovoliš trditi, da je nekdo blodnjav? Si strokovnjak s področja psihologije ali psihiatrije, da si kar tako dovoliš nekoga, ki ga nikoli v življenju nisi srečal okarakterizirat, da je blodnjav? Ko pa jaz zapišem na splošno, da je tukaj tolpa izjemno žaljivih osebkov, se pa takoj počutiš užaljenega kljub temu, da nisem nikogar konkretno imenoval za razliko od tebe? In ja, jaz sem na svoj račun na tem forumu prejel že ogromno hudih žalitev na svoj račun, kljub temu, da se kulturno izražam do sogovornikov in v ničemer nikogar ne žalim ali ga omalovažujem. Problem je edino v tem, ker nekateri niste sposobni sprejemat drugačnih stališč od vaših in se posledično do drugače mislečih zatekate k žalitvam le teh. In to je vaš modus operandi. Če tega niste sposobni pri sebi prepoznati, ste vredni vsega usmiljenja.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse kar očitaš drugim predvsem velja zate. Sicer si pa zelo lepo preberi kar sem napisal. Nikjer nisem direktno tebi napisal, DA SI delusional. Mogoče si se sam našel v mojem zapisu. Tukaj se operem vse krivde.

Aja. Užaljen spolh nisem. Res me je težko užalit preko interneta. Ali skoraj nemogoče.

Če se pa ti kjerkoli počutiš užaljenega iz moje strani se ti opravičujem. Moj namen ni žaliti. Moj namen je bobu reči bob.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, skalar36 pravi:

Vse kar očitaš drugim predvsem velja zate. Sicer si pa zelo lepo preberi kar sem napisal. Nikjer nisem direktno tebi napisal, DA SI delusional. Mogoče si se sam našel v mojem zapisu. Tukaj se operem vse krivde.

Aja. Užaljen spolh nisem. Res me je težko užalit preko interneta. Ali skoraj nemogoče.

Če se pa ti kjerkoli počutiš užaljenega iz moje strani se ti opravičujem. Moj namen ni žaliti. Moj namen je bobu reči bob.

Če bi bil jaz užaljen zaradi česarkoli, bi že zdavnaj nehal komentirat na tem forumu. Imam tršo kožo, kot si lahko nekateri predstavljate. Žalitve na svoj račun sem izpostavil samo zaradi tega, da se bodo tisti, ki žalijo mene ali kogarkoli drugega morda prepoznali in ne več obtoževali drugih tistih reči, ki jih sami počno. Če se res ne pustiš kar tako komurkoli užalit, bodi prepričan, da sem zaradi tega vesel zate. 

Pozdravljam tiste, ki jim je namen reči bobu bob. Le da to počnite na način, da ne boste žalili sogovornike. Ni problem, ča na različne stvari gledamo različno. Problem nastane, ko ne zmoremo sprejemati različnih stališč in se posledično zatekamo k žaljenju tistih, ki različno mislijo od nas. Z nezmožnostjo normalne komunikacije nazadujemo, namesto tega, da bi se naučili primerne komunikacije in s tem podkrepili lastni osebnostni napredek. To je velik problem te družbe nasploh.   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, bladerunner pravi:

Če bi bil jaz užaljen zaradi česarkoli, bi že zdavnaj nehal komentirat na tem forumu. Imam tršo kožo, kot si lahko nekateri predstavljate. Žalitve na svoj račun sem izpostavil samo zaradi tega, da se bodo tisti, ki žalijo mene ali kogarkoli drugega morda prepoznali in ne več obtoževali drugih tistih reči, ki jih sami počno. Če se res ne pustiš kar tako komurkoli užalit, bodi prepričan, da sem zaradi tega vesel zate. 

Pozdravljam tiste, ki jim je namen reči bobu bob. Le da to počnite na način, da ne boste žalili sogovornike. Ni problem, ča na različne stvari gledamo različno. Problem nastane, ko ne zmoremo sprejemati različnih stališč in se posledično zatekamo k žaljenju tistih, ki različno mislijo od nas. Z nezmožnostjo normalne komunikacije nazadujemo, namesto tega, da bi se naučili primerne komunikacije in s tem podkrepili lastni osebnostni napredek. To je velik problem te družbe nasploh.   

Tole sem pozorno prebral in sklepam, da si - sicer nekoliko zadržan - tovariš anarhist. Skoraj vse, kar si napisal je v osnovnem duhu anarhokapitalizma, Stephana Molyneuxa in drugih znanih ter pomembnih ljudi, ki so ugotovili, da so "vlade" inherentni sovražniki ljudstva.   V tvojih objavah spoštujem dosledno obvladovanje jezika in pravopisja, kar je že dolgo prava redkost. Najprej sem domneval, da gre za AI, saj je takšna elokventnost v današnji normalnosti popolnoma zapuščena. Seveda imam o vsebinah popolnoma drugačno mnenje. Mnenje... hmm, izražanje mnenj je dobrodošlo, doktrine pa so nekoliko zoprne. Uzurpacija določene teme s ponavljanjem mantre je morda vsaj nevljudna. Sicer pa sem se tega pravkar poslužil tudi sam, tako da ni merodajno.  Prijazno ti lahko svetujem, da se za uspešno programiranje javnega mnenja omejiš na največ dve do tri vrstice (kakor pri tweetih), sicer boš prekoračil prag pozornosti in ne bo likeov (btw. Lajkovac v Srbiji je svetovni center Lajkov). Sedaj pa grem k svojemu šamanu v garažo, da bomo tolkli boben, kadili pipo in pili ognjeno vodo do šestih zjutraj, ker prej domov ne moremo. Veliko uspeha z agendo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, skalar36 said:

Če ti rečem, da si delusional, ignorant, to ni žalitev, to je pač dejstvo

 

10 hours ago, skalar36 said:

Nikjer nisem direktno tebi napisal, DA SI delusional.

:?

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Scarabeo 500 pravi:

Naši strokovnjaki vsakih par dni drugače razlagajo določene stvari, a je to strokovno?

ni strokovno, je pa politično korektno :D

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, bajkr88 pravi:

https://www.zurnal24.si/svet/na-hrvaskem-preiskujejo-dve-smrti-po-cepljenju-363328 

ko umre star  bolan ki ni cepljen.... rečejo da je bil krivec kovid....

ko umre po cepljenju mlajši človek...  pa rečejo da je pač preveč pil in kadil... od cepiva zihr ni... ja ja ...

 

Rečejo, kar pokaže obdukcija. Si bil kdaj prisoten med procesom obdukcije, veš kako ta poteka ali kar tako na pamet nekaj godrnjaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se bo le dalo se ne bom cepil. 

Covid je. 

Cepivo je pa prehitro dano v uporabo. 

Miške so vesele, saj so se zdaj začela testiranja prvo na ljudeh. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Kmet2 pravi:

Če se bo le dalo se ne bom cepil. 

Covid je. 

Cepivo je pa prehitro dano v uporabo. 

Miške so vesele, saj so se zdaj začela testiranja prvo na ljudeh. 

Jaz se bom cepil, vendar takrat, ko bom lahko izbiral vrsto cepiva. Do takrat pa bom striktno spoštoval priporočila stroke in vladne odloke proti širjenju virusa. Po domače povedano, sam virusa ne bom iskal, če pa slučajno virus najde mene, bom to sprejel v upanju na čim manjše posledice zame in okolico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, bladerunner pravi:

Jaz se bom cepil, vendar takrat, ko bom lahko izbiral vrsto cepiva. Do takrat pa bom striktno spoštoval priporočila stroke in vladne odloke proti širjenju virusa. Po domače povedano, sam virusa ne bom iskal, če pa slučajno virus najde mene, bom to sprejel v upanju na čim manjše posledice zame in okolico.

a dj no dj..izbiral bi? A niso rekli da je vse ista pašta?

Jaz sm se prijavil, tut povedal zakaj (raje tvegam vse živo, sam da grenm na jadranko)

Moja žena, medicinka, se noče cepit...si bo kr vzela čas.

Pa pojdiva še na priporočila stroke:

marsikaj priporočajo kontra usrani vladi, pa tega ne upoštevajo, med drugim tudi odpravo policijske ure. Če ti verjameš da stroka priporoča to, kar ti vlada pove, se bridko motiš. Priporoča marsikaj tudi drugega in drugače, ampak zadnjo besedo ima vlada.

Nadalje:

ne moreš fasat virusa, če se držiš priporočil, nemogoče, so ti povedal tvoji iz vlade. 

ps. realnost je pa mau drugačna

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

132038248_2206060366196105_3356818635279582913_o.thumb.jpg.4e21d109d4f77d44bb5672904087feee.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Idriji majo zihr Britanski sev. Ene 3 avte sem opazil ko so vozili čez ovnke po levi :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

V Idriji majo zihr Britanski sev. Ene 3 avte sem opazil ko so vozili čez ovnke po levi :P

 

Pazi da se ti spet kakšen ne nastavi, ker nisi imel BMW se to rado zgodi. 

Zaradi situacije Covid, bi bilo bolje, da si doma, ker imaš na vsaki vožnji en kup nekih nevarnih situacij. 

Kupi si bmw, da izpopolniš svojo tehniko, da ne boš spet komu vzel placa v bolnici, oziroma preobremenil sistem?

 

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

V Idriji majo zihr Britanski sev. Ene 3 avte sem opazil ko so vozili čez ovnke po levi :P

 

Na dolenjskem tudi...pa še oštarije so jim odprli za nagrado :whistle:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Kmet2 pravi:

Če se bo le dalo se ne bom cepil. 

Covid je. 

Cepivo je pa prehitro dano v uporabo. 

Miške so vesele, saj so se zdaj začela testiranja prvo na ljudeh. 

Se popolnoma strinjam s teboj... Ce se bo le dalo se nebom, ce pa bodo uvedli ovezno ceplenje zato, da bom lahko sel cez mejo obiskat mamo, sestro in brata potem.......

Pa seveda imam zeljo se kak delcek sveta obiskat z motorjem.... 

Sicer upam, da do vsega tega nebo prislo...upanje umre zadnje...... 

Pa gostilne nj nm tapru odprejo da bom za bencin zasluzu :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!