Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 6 urami, ftp pravi:

Še sedaj se govori, piše o čipiranju, Billu, statistiki, ki jo ne razumejo, itd .... pa lahko končamo.

Problem, ki ga sam vidim je ta, da se resnica izkrivlja tudi s pretiravanjem. Recimo, dejstvo je da cepiva v določenem % povzročajo strdke in druge bolezni, seveda če v to tezo dodaš še trapasto izjavo, da ceivo poleg tega doda še čip, kompletna novica izpade nerelavantna in butasta. V teh pretiravanjih pa se strinjam s tistimi tukaj, s katerimi se ponavadi ne.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, nejc74 pravi:

Skoraj sem se zjokal ob tej snežinkasti zgodbici. No ja, pa tudi od dolgčasa sem skoraj crknil. Zakaj gospa ne gre raje na kozarček vina, pa en dober fuk, al pa ce ji to ne sede, na masažo, en krog z motorjem? Karkoli, kot pa da jamra po fb-ju?

Jah, ni vsak dober v povezovanju. Enim to pač ne gre. Sigurno maš pa kak drug plus.

jaz jo poznam osebno..  še kaj? imaš dokaze ? 

pred 10 urami, Alla pravi:

A se ne bi raje sami držali svojih nasvetov o krogu z mopedom?!

u ja .. to morm še ta tedn..

pred 10 urami, nejc74 pravi:

Ker te nebuloze poslušamo ze vec kot eno leto. Tako kot sem naveličan Jehovih prič, veganov, sem naveličan anti cepilcev.

Bom se enkrat povedal kje sem:

tudi jaz bom še enkrat povedal :

nisem anticepilec..

imaš eno odobreno cepivo , ki je dalo skozi vsa potrebna mednarodno predpisana testiranja za odobritev ?

nimaš..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, ftp pravi:

Da ni obratno. Nihče te ne sili (trenutno), samo priporoča.

Ja priporoča kako. PCT za tja pa sem pa tja. Daj predstavljaj si da PCT pogoj zamenjajo s tem da rečejo, da če si motorist ne smeš v bife, avion, v bolnico na obisk, fakulteto + vse ostalo, razen če ne boš vsake 2dni šel na tečaj varne vožnje, ker drugače boš nekoga ubil in si skor morilec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, vandrovec said:

Če se jo ne vidi ni rečeno, da je ni...v medijih so zbrisana mnenja, katera nasprotujejo uradnim smernicam zato prevladuje le eno mnenje.

Kakorkoli...virus so naredili in ravno tisti, kateri so ta virus spustili na pohod nam sedaj ponujajo cepivo proti temu virusu...kot bi te nekdo ustrelil z namenom da se boš mučil in ti bo potem kao pomagal 

In potem se zbudis z bruce willisom v Die Hard 7

23 minutes ago, thumper said:

jaz jo poznam osebno..  še kaj? imaš dokaze ? 

u ja .. to morm še ta tedn..

tudi jaz bom še enkrat povedal :

nisem anticepilec..

imaš eno odobreno cepivo , ki je dalo skozi vsa potrebna mednarodno predpisana testiranja za odobritev ?

nimaš..

Potrebna so 3 klinicna testiranja, kar jih ta cepiva imajo.

22 minutes ago, John2005 said:

Ja priporoča kako. PCT za tja pa sem pa tja. Daj predstavljaj si da PCT pogoj zamenjajo s tem da rečejo, da če si motorist ne smeš v bife, avion, v bolnico na obisk, fakulteto + vse ostalo, razen če ne boš vsake 2dni šel na tečaj varne vožnje, ker drugače boš nekoga ubil in si skor morilec

Saj to ze obstaja, in temu se rece voznisko dovoljenje, kontrola so pa policisti in kazen. 
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, John2005 pravi:

Ja priporoča kako. PCT za tja pa sem pa tja. Daj predstavljaj si da PCT pogoj zamenjajo s tem da rečejo, da če si motorist ne smeš v bife, avion, v bolnico na obisk, fakulteto + vse ostalo, razen če ne boš vsake 2dni šel na tečaj varne vožnje, ker drugače boš nekoga ubil in si skor morilec

Malce si pojasni kakšna je razlika med med PCT in motoristom in preberi kaj si napisal. Tu si nimaš kaj predstavljat ker nima veze eno z drugim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, BIF pravi:

Malce si pojasni kakšna je razlika med med PCT in motoristom in preberi kaj si napisal. Tu si nimaš kaj predstavljat ker nima veze eno z drugim.

Eh, ne dojameš poante.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, ukica pravi:

Potrebna so 3 klinicna testiranja, kar jih ta cepiva imajo.

Saj to ze obstaja, in temu se rece voznisko dovoljenje, kontrola so pa policisti in kazen. 
 

o le zakaj potem niso odobrena uradno ? zakaj so jih odobrili pogojno za dobo enega leta?

vozniško je "pct" .. ok .. po tvoje..

ali te kdo sili opravljati izpit?ne..

ali te kdo sili opravljati različne kategorije (viruse) ? ne..

po tvoje bi moral imeti sopotnik "sopotniški izpit" če se hoče peljati ob vozniku...

in potnik v javnem prometu "potniški izpit" da bi lahko šel na vlak,avtobus ,letalo ali ladjo.. 

aja za na ladjo bi moral imeti potrdilo o plavalnem tečaju in za na letalo potrdilo da normalno leti in pristane v prostem padu..

ker če ne zna plavat se bo utopil in s tem ogrozil ostale.. 

če ne zna letet v prostem padu in pristat normalno ogroža ostale..

najbolj ogroženi od sopotnikov /potnikov so lastniki vozniških dovoljenj..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, thumper said:

o le zakaj potem niso odobrena uradno ? zakaj so jih odobrili pogojno za dobo enega leta?

vozniško je "pct" .. ok .. po tvoje..

ali te kdo sili opravljati izpit?ne..

ali te kdo sili opravljati različne kategorije (viruse) ? ne..

po tvoje bi moral imeti sopotnik "sopotniški izpit" če se hoče peljati ob vozniku...

in potnik v javnem prometu "potniški izpit" da bi lahko šel na vlak,avtobus ,letalo ali ladjo.. 

aja za na ladjo bi moral imeti potrdilo o plavalnem tečaju in za na letalo potrdilo da normalno leti in pristane v prostem padu..

ker če ne zna plavat se bo utopil in s tem ogrozil ostale.. 

če ne zna letet v prostem padu in pristat normalno ogroža ostale..

najbolj ogroženi od sopotnikov /potnikov so lastniki vozniških dovoljenj..

Saj so, ampak se spremlja podatke. Kaksne nimam pojma.. in to se dela za vsako zdravilo, tudi tisto ki je na svetu ze 50,60 let.. vsako leto isti proces. Mislim da je @mladench pojasnil :P 

 

In ne, sopotnik v tvojem primeru nima vpliva na “voznjo”, kot jo ima voznik z izpitom ane? 

isto je danes.. ce negres v tujino, oziroma zahajas tja kjer rabis pct, ne rabis nic od tega. 
zdej a je to smiselno ali ne, je pa drugo vprasanje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odličen kratek (4min) video zdravnika, ki je govoril pred šolskim odborom v USA. Zelo na kratko povedal kako se napačno lotevamo tega virusa. Mislim, da si ga lahko posluša katerakoli stran.

https://tv.gab.com/channel/standonprinciples/view/dr-destroys-the-entire-covid-narrative-611132777b022aa59dd65777

Popravljeno . Popravil John2005
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjamem strokovnjakom, a ne..

 

»Žalostno je spet gledati Bojano Beović, kako nas straši«

IZJAVA DNEVA

"Res je žalostno spet gledati Bojano Beović, kako nas straši. Kako nam spet grozi. Kako ji pri tem asistrira še Leon Cizelj, ki nas je tako ali tako statistično že pokopal. Če bi se uresničile vse njegove apokaliptične napovedi, Slovenija ne bi več imela dovolj prebivalcev, da bi šla na olimpijske igre. Saj razumem ustrežljivost in asistiranje obeh. V kriznih in posebnih časih se je treba znajti. Imeti instinkt za preživetje. Najlažje je gospodarju pihati na dušo in čakati, da kakšen bombonček pade z njegove mize."

https://www.mladina.si/209600/zalostno-je-spet-gledati-bojano-beovic-kako-nas-strasi/?fbclid=IwAR3L2fkggdjXp5oyjX8AQVNdWKGzKyUT561MHpVYJwLk0bQR548P-E9Utjs

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej sporoci katero podjetje. Potem poglej koliko so vlozili v R&D, potem pa delaj zakljucke. Ce jih bos ti delal za pozitivno nulo, hodi v sluzbo za nasmeh, namesto place :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, ukica pravi:

Najprej sporoci katero podjetje. Potem poglej koliko so vlozili v R&D, potem pa delaj zakljucke. Ce jih bos ti delal za pozitivno nulo, hodi v sluzbo za nasmeh, namesto place :P 

Če se malo spoznaš na računovodstvo potem verjetno veš, da je dobiček na koncu ko se vse poračuna???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, John2005 said:

Če se malo spoznaš na računovodstvo potem verjetno veš, da je dobiček na koncu ko se vse poračuna???

Tezko imas dobicek ce si kupil se eno firmo, ali pa vlozil vec v R&D. Ali pac ne? Verjamem da se gre za cash flow. Ime firme da sam pogledam :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://www.24ur.com/novice/korona/direktor-biontecha-nasega-cepiva-se-ni-treba-prilagajati-novim-razlicicam-koronavirusa.html

Evo  tukaj piše:) drugo četrtletje ,to še ni celo leto:) ni kaj, sanjski posel:whistle:

Popravljeno . Popravil Mavti
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda je, pa še podražili so cepiva

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, John2005 said:

Če se malo spoznaš na računovodstvo potem verjetno veš, da je dobiček na koncu ko se vse poračuna???

V obdobju enega leta. Če pa sešteješ vložke v 20let razvoja mRNA, pa pride malo drugače ven. Sicer pa vsi vemo da niso dobrodelna organizacija.

Nam so vodo že večkrat podražili, pa jo zastonj črpajo, dobiček delijo,...., pa nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se cepit, kdor hoče preživet. Sem bral v novicah, da cepljenim ostane cca dve do leti, potem pa kupi cepivo, ki te razstrupi ali pa adijo mare. Kdor je bil v vojski ve, kako je to delovalo. Tak da....

 

Dilerji vas hočejo nasukat. Pa ne zgražajte se sedaj nad narkomani, v istem ste zosu.

Popravljeno . Popravil tomash
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj ata pravi ,da let mu pa nikoli ni bilo treba dokupit pa sedaj , da jih  ima preveč in jih rade volje nekaj podari:naughty::D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, tomash pravi:

Ne se cepit, kdor hoče preživet. Sem bral v novicah, da cepljenim ostane cca dve do leti, potem pa kupi cepivo, ki te razstrupi ali pa adijo mare. Kdor je bil v vojski ve, kako je to delovalo. Tak da....

 

Dilerji vas hočejo nasukat. Pa ne zgražajte se sedaj nad narkomani, v istem ste zosu.

Sam to je dobro. Vandrovec je reku da umremo že septembra. Moj prjatu pa itak že dve leti pravi, da sta mu ostala samo še 2 petka in da je treba takoj vse spit pa požret ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, DAMI34 pravi:

Sam to je dobro. Vandrovec je reku da umremo že septembra. Moj prjatu pa itak že dve leti pravi, da sta mu ostala samo še 2 petka in da je treba takoj vse spit pa požret ?

Dokaži, da sem to rekel. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, vandrovec pravi:

Dokaži, da sem to rekel. ?

Rekel pa nisi..dokažem ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!