Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

49 minutes ago, Erikcslo said:

Kredibilno ali ne, hm....

 

Spet ne razumeš.

To da se okužbe širijo in da cepivo deluje niso izključujoča dejstva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, ftp said:

Spet ne razumeš.

To da se okužbe širijo in da cepivo deluje niso izključujoča dejstva.

Kdo govori o cepivih ali cepljenih, mislil sem o kredibilnosti medija, ki ga Izraelci sami imajo za politično ne-kredibilnega.

Če nas je več, lahko najdemo kredibilne medije - samo če sodelujemo!

Ko se mi kregamo, vlada naredi to iz države:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

57 minutes ago, Erikcslo said:

Ko se mi kregamo, vlada naredi to iz države:....

a nisi v oni drugi temi pisal, da je treba ostat pozitiven, kaj zdaj lepis tele revčke, ki trpijo ze zadnjih 800 let, ce ne 8.000

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Erikcslo said:

Kdo govori o cepivih ali cepljenih, mislil sem o kredibilnosti medija, ki ga Izraelci sami imajo za politično ne-kredibilnega.

Če nas je več, lahko najdemo kredibilne medije - samo če sodelujemo!

Ko se mi kregamo, vlada naredi to iz države:

 

Zavajajoč videoposnetek,stari videoposnetki  ki trdijo da prikazujejo trenutne razmere zmontirani kot v filmu war of the worlds en kup video efektov kar se vidi na prvi pogled .Resnica pa je da ni nič drugače kot naprimer v Franciji ko pride do protestov.Drugo je pa debata da v Južni Afriki izguba  življenja velja lahko sam 1 cent.

CYEMBRQJVNJSLE6DG3RYOAQDDY.thumb.jpg.bdc0cfec0f7ba0b5022ff70709cfc3fd.jpg

YEXSZMRF5FLMJHUIVOEESV7Z44.thumb.jpg.530e5229891f6198ac333409c9e51cdf.jpg

HQZND4WGNBJATB7MWG6INO7MDQ.thumb.jpg.0e63e7020884ab17f16a9a2b50c65aaf.jpg

F33JELRR5NK4ZMYBJTITYF6MZY.thumb.jpg.b38a39bccd46e8448580dfc38bceb85e.jpg

 

Popravljeno . Popravil Spasku
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, Spasku said:

Zavajajoč videoposnetek,stari videoposnetki  ki trdijo da prikazujejo trenutne razmere zmontirani kot v filmu war of the worlds en kup video efektov kar se vidi na prvi pogled .Resnica pa je da ni nič drugače kot naprimer v Franciji ko pride do protestov.Drugo je pa debata da v Južni Afriki izguba  življenja velja lahko sam 1 cent.

CYEMBRQJVNJSLE6DG3RYOAQDDY.thumb.jpg.bdc0cfec0f7ba0b5022ff70709cfc3fd.jpg

YEXSZMRF5FLMJHUIVOEESV7Z44.thumb.jpg.530e5229891f6198ac333409c9e51cdf.jpg

HQZND4WGNBJATB7MWG6INO7MDQ.thumb.jpg.0e63e7020884ab17f16a9a2b50c65aaf.jpg

F33JELRR5NK4ZMYBJTITYF6MZY.thumb.jpg.b38a39bccd46e8448580dfc38bceb85e.jpg

 

Žal se ne strinjam, Južno Afriko spremljam že dobrih 5let in vem, kaj se je dogajalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Erikcslo said:

Ti spremljaš politiko tako, kot krave francosko modo!

cow.png

Jp, jaz izbiram pametno

44 minutes ago, Erikcslo said:

Žal se ne strinjam, Južno Afriko spremljam že dobrih 5let in vem, kaj se je dogajalo.

Pa ti si neverjeten, imunolog, epidemiolog, strokovnjak za cepiva, svetovne zarote in se za južno Afriko*. Ze celih pet let. Slovenija in Motosvet sta res srečna da te premoreta. Povej, kaj se obvladaš? A znaš tudi risat s prsti in pa potičke iz mivke delat? Sesat tako z leve kot z desne joške?

*pozabil sem, da si tudi stručko za radarje. Pa prepoznavo lažnivih objav.

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, nejc74 said:

cow.png

 

Verjetno sem nekaj norobe zastopu samo me zanima, kje so take krave bom hitro eno štalo zgradil... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, nejc74 said:

cow.png

Jp, jaz izbiram pametno

Pa ti si neverjeten, imunolog, epidemiolog, strokovnjak za cepiva, svetovne zarote in se za južno Afriko*. Ze celih pet let. Slovenija in Motosvet sta res srečna da te premoreta. Povej, kaj se obvladaš? A znaš tudi risat s prsti in pa potičke iz mivke delat? Sesat tako z leve kot z desne joške?

*pozabil sem, da si tudi stručko za radarje. Pa prepoznavo lažnivih objav.

Ti si pa stručko za besedo "NE". 

Nisem noben stručko, spremljam stvari in jih rad predebatiram da lahko pridem bližje resnici - problem je, ker tu de ne da debatirat, ker te vsi samo napadajo brez nikakršne analize. Debatiranje pomeni, da nekdo pride z različnimi argumenti in se nekako ... ah, brez veze razlagat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, smasher said:

Verjetno sem nekaj norobe zastopu samo me zanima, kje so take krave bom hitro eno štalo zgradil... 

baje na japonskem, sam ne vem točno kje. Škoda ker Erik ni tudi stručko za Japonsko, bi lahko povedal kje se to dobi. Mogoče bo malo debatiral s svojimi viri, potem pa nam pove kam it. Fant je pameten, vse naštudira en, dva tri. Jaz mu zaupam in sem ze pripravljen na vzlet:

hqdefault.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in JJ se smeje, ter si mane roke..pa še par taužent drugih, ki si bodo spet delil korona prispevke :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, DAMI34 pravi:

in JJ se smeje, ter si mane roke..pa še par taužent drugih, ki si bodo spet delil korona prispevke :P

 

projekt tisočletja  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Khmmm https://www.rtvslo.si/svet/evropa/zakaj-v-najbolj-precepljeni-drzavi-stevilo-okuzb-strmo-narasca/590387?fbclid=IwAR3yNYuF21vsZhrUIaGSA6E2mvZgSUeEBPV11LYSoG3BPvk-kS0Ma-R5MGw

bi pa še dodal da glede nato da ima delta simptome prehlada (to je povedala anaša in tuja stroka) je vprašanje koliko tega je sploh za pripisat cepljenu v smislu da je zato manj hospitalizacij.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj po koroni?    

 

Klima lockdown....kdor misli, da je globalističnega kriminala konec...šele začel se je!!!

Posted by Tatiana S on Wednesday, August 11, 2021

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, John2005 pravi:

Khmmm https://www.rtvslo.si/svet/evropa/zakaj-v-najbolj-precepljeni-drzavi-stevilo-okuzb-strmo-narasca/590387?fbclid=IwAR3yNYuF21vsZhrUIaGSA6E2mvZgSUeEBPV11LYSoG3BPvk-kS0Ma-R5MGw

bi pa še dodal da glede nato da ima delta simptome prehlada (to je povedala anaša in tuja stroka) je vprašanje koliko tega je sploh za pripisat cepljenu v smislu da je zato manj hospitalizacij.

skratka - procent učinkovitosti cepiv drastično pada po celem svetu..

nekatere države cepijo s tretjim odmerkom že po dobrih 2-3 mesecih - wtf? s tem se samo priznava zmeraj manjši procent učinkovitosti cepiv.. 

naslednjih 14 dni bo ključnih kar se tiče cepilnih potnih listov - tisti , ki mislijo , da jim velja še 4 mesece jim bodo enostavno preklicali veljavnost , če se ne bodo cepili še tretjič.. in tako v nedogled..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in?

Se bomo pa testirali spet.

Itak ti dajo fiziološko v šprico ? za 3ji odmerek ? poanta cele štorije je...poglejte koliko je folka v bolnišnicah in koliko na respiratorjih...mene čist boli qurac če sem okužen pa mal kašljam.

Korona postaja norija.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

Dragi moji. Beovička vam sporoča, da je prejela že četrti poživitveni odmerek. Takorekoč brez stranskih učinkov.

Fotografija je tipa PREJ POTEM.

 

FB_IMG_1628754269526.jpg

Evo, če je res samo tista bradavica na nosu stranski učink, pol se grem pa tut jest cept.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, VS800 pravi:

Evo, če je res samo tista bradavica na nosu stranski učink, pol se grem pa tut jest cept.....

No, končno en k je spregledu ?

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, VS800 pravi:

Evo, če je res samo tista bradavica na nosu stranski učink, pol se grem pa tut jest cept.....

takoj bo ADA zrasla :P 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, kaizer said:

kaj po koroni?    

 

Klima lockdown....kdor misli, da je globalističnega kriminala konec...šele začel se je!!!

Posted by Tatiana S on Wednesday, August 11, 2021

 

In kdo je ta Tatjana.S:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pomeni total paranoja in napsihiranost in pa slepa ubogljivost. Upam, da ne bo nikol tako pri nas.

 

https://siol.net/novice/svet/zaradi-enega-potrjenega-primera-se-zapira-prestolnica-avstralije-558968

  • Všeč mi je 2
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Za tiste ki trdijo da virusa ni bom oa samo rekel, da stran ki trsi da virus je, ful več investira v igralce in fejk bolnice.... ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!