Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 2 minutami, Snečer pravi:

to ni povezano s pikecom

 

Je, posredno, kar izpostavlja tudi članek.

Drgač pa zdele pride različica Mu, ki bo izničla fse tvoje pikece. Kmal bo za vse različice tok pikecov da boste mel roke kot da bi heroin jemal.

Pravkar, Snečer pravi:

z državo...

Država izrael , rekordno število cepljenih, rekorden porast okužb, prepoved vstopa na švedsko ..... da boš lažje razumel povezave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, John2005 pravi:

Je, posredno, kar izpostavlja tudi članek.

Drgač pa zdele pride različica Mu, ki bo izničla fse tvoje pikece. Kmal bo za vse različice tok pikecov da boste mel roke kot da bi heroin jemal.

a to pa ne..,mamo vgrajen čip, kateri bo sprejel signal in nam bo DNA prilagodil :P

Za Mu različico še ni cepiva, torej bo potrebno najprej cepivo razvoj, distribucija, šele potem pikanje.

Najbolje bi bilo imeti ZDRAVILO. Samo najbrž ni interesa (finančno političnega) za razvoj kaj takega. Pa ja si ne bodo sami sebi v lonec pljuvali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

a to pa ne..,mamo vgrajen čip, kateri bo sprejel signal in nam bo DNA prilagodil :P

Za Mu različico še ni cepiva, torej bo potrebno najprej cepivo razvoj, distribucija, šele potem pikanje.

Najbolje bi bilo imeti ZDRAVILO. Samo najbrž ni interesa (finančno političnega) za razvoj kaj takega. Pa ja si ne bodo sami sebi v lonec pljuvali.

Snečer je reku, da novo verzijo cepiva nardijo takoj. To samo mal poštelajo in mašina že fila flaške. 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, John2005 pravi:

Me zanima kako to deluje. Ženska dela neko raziskvavo. Nato na zdravniško zbornico kjer pomoje pogovor poteka takole. "Priznajte zmoto ali ode licenca"....rešeno. Bi blo zanimivo vidt kakšen posnetek zaslišanja ...to me je vedno zanimalo kako teče.

Iz prve roke.

Znanec je odšel k zdravniku po nasvet ali se naj cepi. Pomisleki so bili zaradi zdravstvenega stanja. Veš "Polde" jaz ti moram svetovati cepljenje. Nadaljna razprava je bila brezpredmetna. Polde je šel domov zbegan.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, John2005 pravi:

Snečer je reku, da novo verzijo cepiva nardijo takoj. To samo mal poštelajo in mašina že fila flaške. 

Izrael plačuje ceno prezgodnjega cepljenja..bili so prvi, od takrat je pri marsikom že minilo 6 mesecev in seveda je upad zaščite.

Kar sem pa tule gledal https://www.worldometers.info/coronavirus/country/israel/#graph-cases-daily imajo resno kritične nekje na 0,7%, kar je precej nižje od 1,1 kot so imeli spomladi. Avstrija recimo ima 2%  https://www.worldometers.info/coronavirus/country/austria/

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Iz prve roke.

Znanec je odšel k zdravniku po nasvet ali se naj cepi. Pomisleki so bili zaradi zdravstvenega stanja. Veš "Polde" jaz ti moram svetovati cepljenje. Nadaljna razprava je bila brezpredmetna. Polde je šel domov zbegan.

Iz prve roke.

Mož in žena (67 in 65 let) sta šla k zdravniku na posvet v zvezi s cepljenjem. Obema je svetoval absolutno cepljenje.Žena se je cepila, možu so v gostilni razložili, da je to nateg. Čez dva meseca je mož zbolel za Covid-om, končal na respiratorju in umrl. Ženi ni bilo nič.
Žena se ni čudila

Oni iz gostilne so se že cepili.

Popravljeno . Popravil BIF
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

57 minutes ago, DAMI34 said:

zakaj? Kot cepljen smatram, da je dejansko to potrebno izvajati, če se že gremo resno loviti virus.

Po podatkih nijz je dobra petina ležečih v bolnici cepljenih, prav tako je po njihovih podatkih za danes za 2.9. objavljeno: okrog 400 necepljenih in 109 cepljenih  JE okuženih. 

Zakaj bi potem testiral samo necepljene? S testiranjem samo ene grupe, drugo spustiš skozi sito...in pol se čudimo. :D

Untitled.thumb.png.64f72e3e641b23242296200e79872173.png

Se strinjam, da bi testiranje cepljenih izzvalo nezaupanje, žal smo že ugotovili da cepiva še zdaleč niso tisto, kar so obljubljali, da se hitro lahko zgodi mutacija in ne bodo prijela, a bomo vse še 1x ponavljali? Jaz sem se za letos dovolj cepil. Nimam časa več za neke tretje odmerke. Če pa se pojavi nova mutacija, kjer cepivo ne prime, bo pa potrebno čisto vse še 1x ponoviti, seveda ko bodo primerna cepiva spet na voljo. In tako vsako leto? Tudi tako ne bo šlo.

 

 

 

Seveda se nebos, ker ugibam da si se cepil samo zato da gres lahko cez mejo.

27 minutes ago, Scarabeo 500 said:

Iz prve roke.

Znanec je odšel k zdravniku po nasvet ali se naj cepi. Pomisleki so bili zaradi zdravstvenega stanja. Veš "Polde" jaz ti moram svetovati cepljenje. Nadaljna razprava je bila brezpredmetna. Polde je šel domov zbegan.

Seveda da ti more, ker je to edina dokazana  metoda.

Ce ti pa nezna povedati ali se na tvojo kartoteko lahko cepis ali ne, pa zamenjaj zdravnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, ukica pravi:

Ce ti pa nezna povedati ali se na tvojo kartoteko lahko cepis ali ne, pa zamenjaj zdravnika.

Ne glede na vsebino kartoteke, ki je bila zajetna je morala svetovati cepljenje. A to je strokovno? 

Samo povem preverjena dejstva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, ukica pravi:

Seveda se nebos, ker ugibam da si se cepil samo zato da gres lahko cez mejo.

 

če bo obveza bo obveza..cepil sem se zato, da se lahko brezskrbno gibljem, najprej z motorjem na morje pa potovanja, zatem pa služba (v službi sem v kontaktih z ljudmi po celi Slo, pa nekaj Italije), če še cepivo pomaga je pa čisti dobiček (mam svoja leta)

Smo se testiral prej 1x tedensko, potem ni bilo treba. In če bo treba spet, se bodo tut cepljeni morali. O tem ne odločam jaz.

Govoril sem o reali, o lovljenju (zanemarjam zanesljivost testov, recmo da delujejo prav) okužb. Če je petina okuženih cepljenih, moraš testirati vse, mar ne. (kjer si si test izmislil, da mora bit)

ti se pa ubadaš z mano...kar ne igra vloge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, BIF pravi:

Iz prve roke.

Mož in žena (67 in 65 let) sta šla k zdravniku na posvet v zvezi s cepljenjem. Obema je svetoval absolutno cepljenje.Žena se je cepila, možu so v gostilni razložili, da je to nateg. Čez dva meseca je mož zbolel za Covid-om, končal na respiratorju in umrl. Ženi ni bilo nič.
Žena se ni čudila

Oni iz gostilne so se že cepili.

zanimivo, nujnost testiranja cepljenih (tam kot necepljene) pa nočeš komentirat. Sem podal tudi cifre..jasne prepisane s strani NIJZja.

ps. V gostilni se vsak dan cepijo, le QR kode ne dobijo. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da boste vedeli, kdaj se "poživitveno" pikniti :P https://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/posvetovalna-skupina-odlocila-pozivitveni-odmerek-priporocajo-tem-skupinam/?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR0h1wYsuCsxl-qct7Uq7f5ma8c1583Q83jo-oWl9ekzgg3LfTXOMlWeZtI#Echobox=1630666905

Posvetovalna skupina za cepljenje pri Nacionalnem inštitutu za javno zdravje (NIJZ) pod vodstvom infektologinje Bojane Beović priporoča tretji odmerek stanovalcev v domovih starejših, starejšim od 70 let in kroničnim bolnikom vseh starosti, je razvidno iz zapisnika skupine. Po njihovem stališču se lahko s tretjim odmerkom cepijo tudi vsi ostali. Že prej je bil tretji odmerek priporočen imunsko oslabljenim, ki so jim tretji odmerek priporočili kot dodatni odmerek, ker je pri njih odziv na osnovno cepljenje slabši.

»S tretjim oziroma poživitvenim odmerkom se lahko cepijo tudi vsi ostali, če tako želijo, čeprav zaenkrat ni dokazov o potrebi po tretjem odmerku pri drugih skupinah,« so navedli v posvetovalni skupini. Za tretji odmerek priporočajo uporabo cepiv mRNA in to, da presledek med osnovnim cepljenjem in tretjim odmerkom znaša vsaj šest mesecev.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

56 minutes ago, John2005 said:

Snečer je reku, da novo verzijo cepiva nardijo takoj. To samo mal poštelajo in mašina že fila flaške. 

Ja, še malo tropin dodajo in gre!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, Zivnorc said:

... sem pred dnevi prebral o mutacijah v članku v zadnji reviji Science illustrated o mutacijah. 

 

 
Ah, ti pa si zaveden! Pa kaj beres revije o znanosti, ipd, to je en sam nateg, ovca! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, DAMI34 pravi:

zanimivo, nujnost testiranja cepljenih (tam kot necepljene) pa nočeš komentirat. Sem podal tudi cifre..jasne prepisane s strani NIJZja.

ps. V gostilni se vsak dan cepijo, le QR kode ne dobijo. :P

 

Ne...ne komentiram vsake neumnosti....za to imamo tebe....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, BIF pravi:

Ne...ne komentiram vsake neumnosti....za to imamo tebe....

Ne zaostajaš za mano. Le mnenje imaš boljše o sebi.

In ne vem zakaj bi bila zadeva neumnost. Še uradna stroka razmišlja o tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, John2005 pravi:

Snečer je reku, da novo verzijo cepiva nardijo takoj. To samo mal poštelajo in mašina že fila flaške. 

https://www.umms.org/coronavirus/covid-vaccine/facts/strain?__cf_chl_jschl_tk__=pmd_DlM6l74bBoRhNLCUOSspyQsmiZNWGMW3H.nsGIV4Bpo-1630690691-0-gqNtZGzNAjujcnBszQil

da in če prebereš še ni potrebe, pikeci delujejo

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol k je blo konc so vsi lepo šli na cup of tea.

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Snečer pravi:

https://www.slovenskenovice.si/bulvar/domaci-traci/znani-slovenec-o-nasprotniku-cepljenja-bravo-debil/

delta je omenjena

kaj se sploh ubadaš s pikecom, če se nočeš cepit :)

mi bomo pa itak umrli, a čakaš na ta trenutek

Od kovida jih je in bo umrlo okol 0,2%. To je to, verjetn obo tebe in mene pobral od česa druzga. Delta pa ni več zadnja varjanta kovida. Zdej je povsod po cajtngih že nova varjanta. Delta je pase

pred 26 minutami, Snečer pravi:

https://www.zurnal24.si/slovenija/proticepilci-vdrli-v-studio-odmevov-372585

antiwaxeri tudi pri nas vdrli v o stavbo rtvslo

 

Foto: MMC RTV SLO

palica je zapela

Foto: MMC RTV SLO

vsakemu jurja kazni :) LOL

Ja tale OPS je pa mal bz bz bi reku. Sm mal njihov page pogledu. To je spet neka skrajna opcija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 hours ago, BIF said:

To ni pošteno, ker plačujejo zdravstveno zavarovanje. Dovolj je 50% participacija.

Vec kot posteno da placajo vse samoplacnisko.

Svoboda izbire namreč ni absolutna, ampak je omejena v korist skupnosti v trenutni situaciji.A je posteno da se jeb... ze skoro 2 leti zaradi kulta norcev.Te ki so danes udrli v RTV ,kolesarje in druge norce ki jih ne majka ....itd kot prvo bi jih morali fanj udarit po zepu kod drugo naj jih posljejo v klinicni kovid odelek da se okuznjo in dajo v karanteno v eno kontrolirano zastrazeno zgradbo,sej virus ne obstaja,da jih nekaj pobere matilda.Tisti predzadnji video adijo pamet baba je milo receno prfuknjena in se na gobah povrhu,ostali pa niso dalec odzadaj.

 

https://topnews.si/2021/09/03/video-major-troha-in-njegovi-ops-se-umikajo-izpred-rtv-ja-kdo-je-navadni-in-kdo-vrhunski-provokator/

https://www.24ur.com/novice/slovenija/nasprotniki-cepljenja-vdrli-v-studio-tv-slovenija.html

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!