Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

će bi cepivo reševalo problem, torej da se izkorenini korona in ne moreš več zboleti, prvi podpišem ZA obvezno cepljenje.

Dokler bo pa vse tak malo v zraku (kljub prednostim cepljenja, le te so) pa še vedno ostajam mišljenja, da naj bo cepljenje svobodna izbira. 

Eden, ki ma nekoliko več jajc normalno povedat in pogledat širše situacijo...pa je predsednik.

https://www.facebook.com/bostjan.golez.12/videos/382730363386706

 

komur se ne da gledat Hrvaškega predsednika, kateri trdi, da so čisto dovolj precepljeni in naj nehajo težiti druge države o tem, pa da mu gre prosto na živce kako dramo že leto in pol počnejo s korono...itd.

naj pa posluša našo Barbiko. Mogoče bo zvedu, kaj novega v zvezi s selfiji :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo Korošice, kaj je povedala.

https://www.slovenskenovice.si/bulvar/domaci-traci/tina-maze-stopila-pred-kamero-to-je-razkrila-video/

Citiraj

Naša nekdanja najboljša smučarka Tina Maze je prebolela covid 19, potrjuje v posnetku, ki ga je objavila Vlada Republike Slovenije na svojem uradnem twitter profilu. Od njene okužbe je minilo šest mesecev, zato se je zdaj cepila. Kot je povedala, je to storila, saj želi zaščititi sebe in bližnje, hkrati pa ji to omogoča tudi nemoteno opravljanje vseh svojih obveznosti. Ob tej priložnosti je vse pozvala k cepljenju.

verjetno kje na smučanju fasala :) 

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj vsi prebolevniki skesano pozivajo k cepljenju, nihče me pa v Zrče ne vabi? ?

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, DAMI34 pravi:

će bi cepivo reševalo problem, torej da se izkorenini korona in ne moreš več zboleti, prvi podpišem ZA obvezno cepljenje.

Dokler bo pa vse tak malo v zraku (kljub prednostim cepljenja, le te so) pa še vedno ostajam mišljenja, da naj bo cepljenje svobodna izbira. 

Eden, ki ma nekoliko več jajc normalno povedat in pogledat širše situacijo...pa je predsednik.

https://www.facebook.com/bostjan.golez.12/videos/382730363386706

 

komur se ne da gledat Hrvaškega predsednika, kateri trdi, da so čisto dovolj precepljeni in naj nehajo težiti druge države o tem, pa da mu gre prosto na živce kako dramo že leto in pol počnejo s korono...itd.

naj pa posluša našo Barbiko. Mogoče bo zvedu, kaj novega v zvezi s selfiji :P

 

 

Cepivo deluje, nisem se okužil, niti nihče od mojih bližnjih, ki smo vsi cepljeni.

Torej ZA obvezno cepljenje, ker deluje.

Stranskih učinkov ni.

In agresivna kampanja do konca, z represijo itd. Ker tudi druga stran počne enako in je potrebno uravnotežiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 minutes ago, Scarabeo 500 said:

Pojdi malo med naključne ljudi in poskusi skupaj potegniti, koliko se jih je želelo samo od sebe cepiti - verjemi, boš presenečen

Konec koncev ni važen razlog, ampak rezultat. Na vsezadnje je v življenju vačinoma tako. Saj tudi ti vsako leto (ne samo enkrat) registriraš vozilo, samo zato da se boš vozil. Pa ni poceni, pa je nevarno, pa vseeno VSAKO leto ponovno registriraš samo zato da se voziš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Snečer pravi:

Vrni dodatke, ker so prenizki in ni korone.

Ja, zdaj bom po mestu hodil in folk spraševal po pikecih. Z ljudmi, s katerimi se družim, so v veliki večini cepljeni, so pa tudi primerki, ki to niso, gre za eko bio sfero.

Ti pa verjamem, da si v velemestu doma, kjer te ulica zasipava s temi podatki.

Zakaj bi normalen folk sploh govoril na ulici o tem, zakaj se je cepil? ...

 

Dodatki. Z veseljem vse vrnem in še zraven dam, da vzpostavijo prejšnjo stanje. Za dva meseca še nisem dobil.

Vidiš, nimaš stika z ljudmi. Jaz vsakodnevno komuniciram praktično s celo dolino.

Folk govori z ljudmi, ki so odprti za pogovor - to se kar nekako čuti, komu lahko zaupajo svoje težave ali jim zmorejo prisluhniti.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, Snečer pravi:

Obvezno cepit, enostavno.

Dokazali v Jugi, delovalo.

Folk je isti, tako da bi tudi delovalo. 

Zakaj jim je uspelo cepit v par tednih in da se ni več širilo pa se obrni na stroko po prave odgovore.

Domnevam, da če bi pri nas precepili v par tednih, bi bila zadeva zaključena.

Poanta je v hitrem in učinkovitem ukrepanju.

za obvezno cepljenje moraš imeti odobreno cepivo..polno odobreno od svetovne zdravstvene organizacije in od državnih institucij..  ti bi to moral vedeti.. 

s ceoivom , ki je za en kurc učinkovito ?? ajd bejž no..

 

torej celo ti ptiznavaš oziroma trdiš , da so vsi ukrepi trenutne vlade neučinkoviti ..to je lepo slišat od tebe..

pred 20 minutami, Snečer pravi:

Vrni dodatke, ker so prenizki in ni korone.

kakšni dodatki???

pred 10 minutami, Snečer pravi:

Cepivo deluje, nisem se okužil, niti nihče od mojih bližnjih, ki smo vsi cepljeni.

Torej ZA obvezno cepljenje, ker deluje.

Stranskih učinkov ni.

In agresivna kampanja do konca, z represijo itd. Ker tudi druga stran počne enako in je potrebno uravnotežiti.

jaz nisem cepljen in sem zdrav.. 

razlož ti men kako temu cepivu to uspe tud če nisem cepljen?

torej PROTI  cepljenju saj cepivo name deluje tudi če nisem cepljen..

stranskih učinkov ni.. (od cepljenja pa so)..

kampanje me ne zanimajo ..sploh .. jaz bi kampanje ukinil...tko kot stranke in politiko.. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Dodatki. Z veseljem vse vrnem in še zraven dam, da vzpostavijo prejšnjo stanje. Za dva meseca še nisem dobil.

Vidiš, nimaš stika z ljudmi. Jaz vsakodnevno komuniciram praktično s celo dolino.

Folk govori z ljudmi, ki so odprti za pogovor - to se kar nekako čuti, komu lahko zaupajo svoje težave ali jim zmorejo prisluhniti.

 

No, jaz težko s celo Dravsko dolino vsakodnevno komuniciram.

Kar cepit se, zadeva deluje, ni stranskih učinkov, nič bat.

Nobenih težav, vse normalno.

 

pred 1 minuto, thumper pravi:

za obvezno cepljenje moraš imeti odobreno cepivo..polno odobreno od svetovne zdravstvene organizacije in od državnih institucij..  ti bi to moral vedeti.. 

s ceoivom , ki je za en kurc učinkovito ?? ajd bejž no..

 

torej celo ti ptiznavaš oziroma trdiš , da so vsi ukrepi trenutne vlade neučinkoviti ..to je lepo slišat od tebe..

kakšni dodatki???

jaz nisem cepljen in sem zdrav.. 

razlož ti men kako temu cepivu to uspe tud če nisem cepljen?

torej PROTI  cepljenju saj cepivo name deluje tudi če nisem cepljen..

stranskih učinkov ni.. (od cepljenja pa so)..

kampanje me ne zanimajo ..sploh .. jaz bi kampanje ukinil...tko kot stranke in politiko.. 

 

Za obvezno cepljenje morajo spremeniti zakon in to vem.

Nisem pa zdravnik kot ti, da bi vedel, kakšne vse licence in dovoljenja mora pridobiti zdravilo.

Imaš potrdilo, da si zdrav?

Absolutno za cepljenje in obvezno in da tudi tebe cepijo, pa bo takoj mir.

Lepo zakon sprejet in se bodo roke nastavljale v solzah.

Zakaj bo tako pa je tudi jasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar lepo VSE cepit, bo že Bog ločil zrnje od plevela. (Matej 13 24-30).

In absolutno agresivna retorika, zastraševanje, represija, kazni. Musarjeva je včeraj potožila, da Vlada nima prave komunikacije, no, rešitev je kot na dlani.

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, Snečer pravi:

Kar lepo VSE cepit, bo že Bog ločil zrnje od plevela. (Matej 13 24-30).

In absolutno agresivna retorika, zastraševanje, represija, kazni. Musarjeva je včeraj potožila, da Vlada nima prave komunikacije, no, rešitev je kot na dlani.

A si ti men res komentar zbrisu? A je tok zabolel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, Snečer pravi:

Kar cepit se, zadeva deluje, ni stranskih učinkov, nič bat.

Nobenih težav, vse normalno.

 

Povej to mojemu žlahtniku, k je par ur po prvi dozi Pfizerja pristal za 10 dni na intenzivni, pa je bil prej popolnoma zdrav. 

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Alla pravi:

Povej to mojemu žlahtniku, k je par ur po prvi dozi Pfizerja pristal za 10 dni na intenzivni, pa je bil prej popolnoma zdrav. 

mi ne bo verjel, al zakaj mu naj povem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, Snečer pravi:

kar cepit se, zadeva deluje, ni stranskih učinkov, nič bat.

Nobenih težav, vse normalno.

 

Za obvezno cepljenje morajo spremeniti zakon in to vem.

Nisem pa zdravnik kot ti, da bi vedel, kakšne vse licence in dovoljenja mora pridobiti zdravilo.

Imaš potrdilo, da si zdrav?

Absolutno za cepljenje in obvezno in da tudi tebe cepijo, pa bo takoj mir.

Lepo zakon sprejet in se bodo roke nastavljale v solzah.

Zakaj bo tako pa je tudi jasno.

a res deluje ? bi ti imel gumo na motorju ki prime  kot cepivo proti delti (pod 90%) ??

bi ti imel zavore na motorju , ki bi prijele proti delti kot jansen /66%)???

nisem zdravnik in nehaj srat s takimi poniževalnimi !

imam potrdilo  da sem zdrav kar se tiče korone.. ta potrdila si budale in norci lahko plačamo.. res pa je , da ko zboli cepljen ga ne pošljejo na test temveč jih zmeraj več pošljejo v bolnico..

tudi jaz sem za cepljenje .. imate vi kakšno odobreno cepivo? ker jaz voljo imam..

si v prvem stavku zapisal da morajo sprejeti zakon ..kar je res..ampak ga ne morejo dokler nimajo odobrenega cepiva..preko tega tudi ta vlada ne more..vse ostalo je nabijanje..

pred 3 minutami, John2005 pravi:

A si ti men res komentar zbrisu? A je tok zabolel?

bolj kot pikec.. 

lahko si ga pred objavo skopiraš na mail .. bsaj jaz sem tako naredil parkrat pa je bil mir..ne pa biti žaljiv..

pred 5 minutami, Alla pravi:

Povej to mojemu žlahtniku, k je par ur po prvi dozi Pfizerja pristal za 10 dni na intenzivni, pa je bil prej popolnoma zdrav. 

to je bilo uradno potrjena okužba s covidom pred cepljenjem in ne stranski učinki cepiva kajne?! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Snečer pravi:

mi ne bo verjel, al zakaj mu naj povem?

nobena resnica ni 100 procentna .. to ti dobro veš .. ne moja in ne tvoja ..

razlika med tvojo in mojo resnico je , da jaz nisem okužen ti si pa samo cepljen.. in to z dokaj slabo učinkovitim cepivom.. če bi jaz delal s takim procentom kot ga ima cepivo bi bil že 18 let nazaj na cesti..

Popravljeno . Popravil thumper
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, thumper pravi:

bolj kot pikec.. 

lahko si ga pred objavo skopiraš na mail .. bsaj jaz sem tako naredil parkrat pa je bil mir..ne pa biti žaljiv..

Hja moj stavek je bil relativno žaljiv. Bolj bi rekel, da se je šlo za opis realnega stanja. Pravijo pa, da če mačku stopiš na rep, zacvili. Ne razumem kako pa da svojih skrajnih objav ne označi isto kot moje?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Alla pravi:

Če pri tebi ni bilo stranskih učinkov, ne pomeni, da jih pri komu drugemu pa ni. 
Pa kaj ti ni jasno? 

Seveda, da ti ne bo verjel. Saj ni imbecil

na 1 mio je bilo 4000 prijav o neželjenih, od tega 2600 splošne težave...

povsem zanemarljivo

pišeš tako, kot da je vsak drugi mel težave, pa seveda to ne drži, z lupo jih moraš iskati

Pravkar, John2005 pravi:

Hja moj stavek je bil relativno žaljiv. Bolj bi rekel, da se je šlo za opis realnega stanja. Pravijo pa, da če mačku stopiš na rep, zacvili. Ne razumem kako pa da svojih skrajnih objav ne označi isto kot moje?

o moderaciji ne bomo debatirali, zadnje opozorilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snečer pravi:

na 1 mio je bilo 4000 prijav o neželjenih, od tega 2600 splošne težave...

povsem zanemarljivo

pišeš tako, kot da je vsak drugi mel težave, pa seveda to ne drži, z lupo jih moraš iskati

Vidiš spet se oklepaš uradne izjave kot pijanec plota. A si isto verjel marca ko so ti rekli, da bo tvoj pikec deloval 95%, danes pa žal samo 65?

Še nekaj dodam. Neizpodbitno dejstvo je,da so zagriženi cepilci ravno tako agresivni kot uni butli, ki so vdrli na RTV.

Popravljeno . Popravil John2005
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snečer pravi:

na 1 mio je bilo 4000 prijav o neželjenih, od tega 2600 splošne težave...

povsem zanemarljivo

pišeš tako, kot da je vsak drugi mel težave, pa seveda to ne drži, z lupo jih moraš iskati

dejstvo je , da se okužbe širijo zaradi packov.. ker je cepljenih več kot zdravih je čisto jasno , kdo širi okužbe..

palica za packe pa bo..

pišeš kot odvetnik , ki vse verjame tožilcu..

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, John2005 pravi:

Vidiš spet se oklepaš uradne izjave kot pijanec plota. A si isto verjel marca ko so ti rekli, da bo tvoj pikec deloval 95%, danes pa žal samo 65?

daj mi svoje številke...

navaja sem uradne podatke, ne izjave, pogelj si na nijz

kaj pa bo tvoj vir in številke?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snečer pravi:

daj mi svoje številke...

navaja sem uradne podatke, ne izjave, pogelj si na nijz

kaj pa bo tvoj vir in številke?

A govoriva o % zaščite pri cepivu al stranskih učinkih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, Alla said:

Če pri tebi ni bilo stranskih učinkov, ne pomeni, da jih pri komu drugemu pa ni. 
Pa kaj ti ni jasno? 

Saj lahko tudi obrnemo.

 

Če ti nisi zbolela, ne pomeni da kdo drug ni (tudi umrl)

Pa kaj ti ni jasno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!