Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 4 minutami, Snečer pravi:

Dvomiš lahko, samo ne na podlagi pravljičnih fake internet dohtarjev.

Verjameš v magnet?

To ti nam polagaš v usta. Vidiš, kako hitro se pride navzkriž. Eni si pa tudi kaj zapomnimo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Scarabeo 500 pravi:

To ti nam polagaš v usta. Vidiš, kako hitro se pride navzkriž. Eni si pa tudi kaj zapomnimo.

V kaj dvomiš? v virus? cepivo? uradne podatke? vase?

Jaz si nisem nobene teorije zarote izmislil, to vse na internetu najdeš in na ulici v Sloveniji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snečer pravi:

V kaj dvomiš? v virus? cepivo? uradne podatke? vase?

Jaz si nisem nobene teorije zarote izmislil, to vse na internetu najdeš in na ulici v Sloveniji.

Za moje mnenje boš moral prebrati par postov nazaj. No, kar precej. Nisem človek, ki bi nabijal in razpravljal v nedogled kot to počno eni. Tu pa tam se oglasim. Ti pa nas večino povezuješ z magneti, 5G in ostalimi neumnostmi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Za moje mnenje boš moral prebrati par postov nazaj. No, kar precej. Nisem človek, ki bi nabijal in razpravljal v nedogled kot to počno eni. Tu pa tam se oglasim. Ti pa nas večino povezuješ z magneti, 5G in ostalimi neumnostmi.

in ostalimi neumnostmi

povsem točno, vsaj enkrat

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem.
Ampak po kovidu sem bil pol leta OK. Razen izgube vonja. Po cepljenju pa še tole. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol leta ok po prebolelosti, al pa kak mesec po cepljenju. Težko je ugotovit, lahko je celo kombinacija obojega.

Bom zapisal eno banalno situacijo, ki se je zgodila mojemu bratu in to pred korono in pred cepljenji.

Rutinska operacija, lokalna če se ne motim, pa so se pojavili strdki tam, kjer je imel priključeno iglo v telo. V roki..očitno je podvržen temu. K sreči so zadeve rešavali in rešili dokaj hitro, takoj ko je ugotovil, da mu mrtvijo roke (če se ne motim) je zagnal paniko.

Prebolel je korono, pa še cepljen je. On bi itak vse cepil, je pač tiste sorte :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po cepljenju z Johnson sem imela samo prvo noč nekaj ur mrzlico.

Meni je temperatura padala, ustavila se je nekje malo nad 36.

Če ti vse krvne preiskave ne kažejo nič posebnega, s tabo dejansko ni nič narobe, vzrok za to mrzlico moraš iskati kje drugje.

So ti testirali ščitnico? Lahko ti deluje premalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo linkam

https://siol.net/novice/slovenija/jereb-razmere-v-drzavi-so-slabe-projekcija-katastrofalna-zaprtje-druzbe-je-ukrep-ki-deluje-video-561625?fbclid=IwAR3qcQYblR5cbbQ-UB3A0emXGkZCNsnLDz50dMOnlv9ETOppmRZ53K5oGwY

 

V javnosti je veliko polemik tudi o tem, ali v bolnišnicah leži več cepljenih ali necepljenih ljudi. Kakšno je to razmerje, kje je resnica?

No, resnica je v tem, da je še vedno cepljenih premalo Slovencev, to je dejstvo. Dejstvo je tudi to, da nobeno od cepiv ni stoodstotno učinkovito, tudi cepivo proti covid-19 ne. A še enkrat poudarjam, da imamo trdne podatke in dokaze, ki govorijo v prid temu, da cepljenje učinkovito preprečuje hud potek bolezni, kritično obliko bolezni. Torej cepljenje pomembno zmanjšuje verjetnost, da boste kot cepljen posameznik potrebovali sprejem in obravnavo na intenzivnem oddelku, da boste potrebovali tubus, podporo aparata za mehansko predihavanje in da boste zaradi covid-19 umrli. To je ključno, ščiti nas pred zapleti. Zato je cepljenje tisto orodje, ki ga imamo, a ga žal nismo izkoristili v tej meri, kot bi ga lahko.
Poglejmo še številke: danes imamo v državi med vsemi bolniki, ki so zdravljeni v bolnišnici, 76 odstotkov necepljenih, med njimi je na intenzivnih oddelkih v Sloveniji danes 88 odstotkov necepljenih (17. 9. 2021; op. a). Res je, da so posamezni bolniki v bolnišnicah, tudi v intenzivnih enotah, cepljeni oziroma popolnoma cepljeni, vendar so ti redki. In poudarjam, da so to starejši bolniki, s številnimi sočasnimi kroničnimi boleznimi in da v tej skupini cepljenih in zbolelih prevladujejo bolniki s hudo imunsko motnjo. Gre za bolnike, pri katerih že sicer ne pričakujemo ustreznega odgovora na kakršnokoli in katerokoli cepivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No nekaj zdravstvenih domov bo treba ukinit ,podret,zakurit karkoli, ker to ne pelje nikamor več:angryrant1:, do zdravnice v naši občini misija nemogoče   svakačast sestri ,da še se oglaša (enaredkih)na telefon in zdravi na daljavo skoraj preko you tube, v sosedni občini zdravnica obratuje samo še skozi okno prvega nadstropja seveda vsi okoli veselo posušajo težave pacientov:devil:

V bolnišnici se vse odvije in reši na hodniku seveda na veselje množice čakajočih o zasebnosti neduha ne:devil:

drugače pa zdravnice  menda tako preobremenjene da joj:eek:

 Drugače pa včeraj sem se ustavil v BTC Ljubljana v nobeno stavbo nisem šel ampak ljudi polno ,da kar debelo pogledaš ampak usi PTC     ne vem odkot  potem še bolani če so vsi ok,  če je vse tako fajn nas fajn za nos :nono:

malo morgen    oblasti prav paše ,da so bolani ,da biznis lavfa napolno:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, KARMEN1 pravi:

Po cepljenju z Johnson sem imela samo prvo noč nekaj ur mrzlico.

Meni je temperatura padala, ustavila se je nekje malo nad 36.

Če ti vse krvne preiskave ne kažejo nič posebnega, s tabo dejansko ni nič narobe, vzrok za to mrzlico moraš iskati kje drugje.

So ti testirali ščitnico? Lahko ti deluje premalo.

Nisem FB dohtar in nisem neki softič. Prag vzdržljivosti in bolečin imam zelo visok. Tudi za vsak prdec ne letim v ambulanto. Sem v dobri fizični kondiciji. 25 let nisem bil pri zdravniku. Ne zaupam v zdravstvo, ker ne povejo nič, vse v povojih. Nobene prave diagnoze ali dejanskega stanja. Vse v rokavicah. 
V četrtek se je z Jonsonom cepil sodelavec. Še večji živec je od mene. Danes še vedno leži. Prav tako njegova žena. 
Nisem antivaxer. Ampak to kar sedaj delajo nima veze z medicino-ima z kapitalom. Zdravila bi naj pomagala in ne…?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kacin je reku, da se je cepilo tudi 25 narkomanov, ker so ugotovili, da brez PCT ne morejo priti v ambulanto po svojo dozo. Ljudje so racionalni zaključuje Jelko :P

https://www.facebook.com/mirnes.m.memic/videos/4632324936780168

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, KARMEN1 pravi:

Glede na to, da zbolevajo tudi cepljeni, me malo zanima, ali so ti ljudje resnično bili cepljeni.....

Rada bi spoznala koga, ki je resnično bil cepljen, s katerim cepivom, in kakšno obliko bolezni je dobil......

Dva, ki sta trenutno bolna, poznaš. Oba starejša, imunsko oslabljena zaradi kemoterapij, torej jima je cepljenje "pomagalo" bore malo.

Potem imaš primer sodelavca od mojega tasta, star je 29 let in je tudi na intenzivni, v umetni komi. Cepljen v Srbiji ? 6 dni nazaj je šel v SBI, ker je težko dihal, naslednji dan so ga premestili v Ljubljano, dan po tem je pa pristal v umetni komi.

Številke je treba znati interpretirati, a ne? ?

 

Mi je pa res zelo žal za vaju (@XTR in @SAR-Solo Adventure rider), upam, da bosta čim prej boljše oz. vama želim, da bo to, kar se vama je zgodilo, ostal le še (grd) spomin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stranski učinki pri cepljenju:

moje mnenje je, da jih je potrebno gledati po celem svetu ali vsaj po EU. Dejstvo je, da so. Jih priznava tudi uradna medicina, ni pa vsak zaplet povezan s cepivom.

SLOvenija je 2mio prebivalcev, torej predmestje Milana. Najmanj, kar bi pogledal, al pa kar je smiselno pogledat je zaplete in način delovanja kake Švedske, Danske in dobro precepljenih držav.

Ampak ravno zato, ker so zapleti in ker cepivo ni 100% zaščita (ima pa svoje prednosti) bi cepljenje moralo biti svobodna odločitev.

Vsak bi moral pri sebi pretehtati, a je smiselno ali ne (torej starost, tveganje za okužbo s korono, tveganje če jo preboliš) in se v skladu s tem odločiti. Na koncu je matematika enostavna, tveganje okužbe al pa tveganje cepljenja.

Pri nas pa se gredo prisilo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podam kot zanimivost.

Mama sodelovke se je cepila. Po drugem odmerku si je šla zmeriti protitelesa. Nič, kako je to mogoče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Podam kot zanimivost.

Mama sodelovke se je cepila. Po drugem odmerku si je šla zmeriti protitelesa. Nič, kako je to mogoče.

...vsako telo in organizem je vesolje zase ?...NLP - ji so prisotni posod ???

...tudi jaz se nisem okužila, ko sva s sinom jedla iz iste vrečke čips in gledala iz istega kavča filme ?, ko je preboleval korono ...v 8 dneh 4× testirana od tega po 5. dneh njegovega prebolevanja s pravim PCR testom...vedno negativno...pa nisem bila cepljena ?...

...vsako telo je svet zase ...ni nekih splošnih zapovedi, ki bi veljale za vse...tako glede okužbe, kot tudi prebolevanja in zapletov...ljudje se tega premalo zavedajo....

Popravljeno . Popravil Akito
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 minutes ago, Scarabeo 500 said:

Podam kot zanimivost.

Mama sodelovke se je cepila. Po drugem odmerku si je šla zmeriti protitelesa. Nič, kako je to mogoče.

Povprašaj se, zakaj  število protiteles ni merilo za (ne)cepit ali (ne)testirat.
Zakaj število protiteles ne pove nič, razen ali si bil izpostavljen virusu ali ne.

 

Ko boš to razumel, se ti bo marsikaj razjasnilo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Podam kot zanimivost.

Mama sodelovke se je cepila. Po drugem odmerku si je šla zmeriti protitelesa. Nič, kako je to mogoče.

Zakaj bi si šel nekdo merit protitelesa po cepljenju in obremenjevat zdr. sistem s tem?

Kako je to mogoče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snečer pravi:

Zakaj bi si šel nekdo merit protitelesa po cepljenju in obremenjevat zdr. sistem s tem?

Kako je to mogoče.

Za denar je vse mogoče. Pač firbec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Snečer pravi:

obremenjevat zdr. sistem s tem?

Manj obremenjen kot je v teh časih še ni bil nikoli - razen tistih par sob namenjenih koroni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Snečer pravi:

Zakaj bi si šel nekdo merit protitelesa po cepljenju in obremenjevat zdr. sistem s tem?

Kako je to mogoče.

:naughty:...samo slepo verjeti zaščiti po cepljenju, katero pa ne ščiti 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, ftp pravi:

Povprašaj se, zakaj  število protiteles ni merilo za (ne)cepit ali (ne)testirat.
Zakaj število protiteles ne pove nič, razen ali si bil izpostavljen virusu ali ne.

 

Ko boš to razumel, se ti bo marsikaj razjasnilo.

No,daj prosim nas laike razsvetli in nam razjasni glede protiteles,ker kot berem tebe vidim,da ti vse veš o koroni,o cepivih in sploh o vsem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Manj obremenjen kot je v teh časih še ni bil nikoli - razen tistih par sob namenjenih koroni.

Kdo pa sprejema to množico, ki ima hude stranske učinke?

Hrvaška obala?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobenih stranskih učinkov ni po cepivih, oz. so zelo redki...od kje množice? Kjer so pa ljudje verjetno razmišljajo, da, kdor te je "fental" te ne bo še zdravil...B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Snečer pravi:

Kdo pa sprejema to množico, ki ima hude stranske učinke?

Hrvaška obala?

Daj malo statistike, da podkrepiš svoje izjave, drugače buče luščiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Daj malo statistike, da podkrepiš svoje izjave, drugače buče luščiš.

Dal sem številke o cepljenih in težavah.

Ti si postregel z nekimi gostilniškimi govoricami.

Zato ti na enak način odgovarjam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!