Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

31 minutes ago, thumper said:

zato ker lahko samo napišem kar sem slišal.. in ne nimam stvarnih dokazov ..kot jih nima nihče tukaj.. nihče..

Baba cula, kazala. Antiwax nacin.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, SF pravi:

 Da bi ponujala zavarovanje obolelosti in posledice? :fyou:

da.. zavarovanje v primeru če si cepljen in zboliš ali pa če se cepiš in imaš zdravstvene posledice od cepiva.. 

no čakam , da mi podaš zavarovalnico , ki to zavaruje..

pred eno uro, ukica pravi:

Baba cula, kazala. Antiwax nacin.

še enkrat mi napiši da sem antivaxer ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, thumper pravi:

da.. zavarovanje v primeru če si cepljen in zboliš ali pa če se cepiš in imaš zdravstvene posledice od cepiva.. 

no čakam , da mi podaš zavarovalnico , ki to zavaruje.

Saj sem ti z ? povedal, da ti tega ne bodo zavarovali. Zdravljenje je pa druga pesem... Ampak za to mora obstajat interes, interes pa nastane lahko edino tako, da obstoječe zavarovanje tega ne pokriva...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, SF pravi:

Saj sem ti z ? povedal, da ti tega ne bodo zavarovali. Zdravljenje je pa druga pesem... Ampak za to mora obstajat interes, interes pa nastane lahko edino tako, da obstoječe zavarovanje tega ne pokriva...

zakaj potem plačevati nekaj kar ne dobiš? aha ..plačevat moramo zdravstveno ZAVAROVANJE ,  dodatno ZDRAVSTVENO ZAVAROVANJE PRI ZAVAROVALNICI- dobimo pa kapitalističmi fakič.. 

pokaži mi kje piše da osnovno in dodatno zdravstveno ZAVAROVANJE ne krije covid-sars - 2 ali korone?? nikjer ker je namensko ZDRAVSTVENO zavarovanje za vse od prehladkov do jebenega metadonskega zdravljenja odvisnikov od mamil.. 

pokaži mi , kje v obveznem in dodatne zdravstvenem zavarovanju piše , da ne krijejo zdravljenja ob okužbi s klinčevo korono? kje piše , da ti krijejo mogoče negativne zdravstvene posledice po cepljenju s cepivom , ki ni odobreno temveč samo začasno odobreno za dobo enega leta?

kje sploh piše , da kdorkoli odgovarja za neučinkovitost cepiva cca 45%? bi ti nataknil na motor gumo , za katero bi se v realnosti izkazalo , da drži samo 65%? bi imel motor , za katerega bi ti povedali , da ti bo povlekel pri prehitevanju samo v 65% prehitevanj ostalo pa ne ?

podaj si preberi odebeljeno iz tvojega posta ..

pred 2 urami, SF pravi:

Zakaj bi ti vrnili? Tvoja premija je izračunana na gripco. Covid-19 ni nikjer omenjen. To pomeni, da na tak ali drugačen način midva plačava povprečno nekih 80000 eur za vsakega, ki se noče špiknit iz takih ali drugačnih razlogov in s tem povečuje rizik težjega prebolevanja... Za koji kurac bi jaz plačeval zdravljenje nekomu, ki mi noče priti nasproti, in se noče cepit, da bi bila moja denarnica bolj razbremenjena? Sicer pa je tako... Vse se zavarije za pravo ceno, če bo interes za plačilo zdravljenja, se bo sigurno našla zavarovalnica, ki bo to ponujala... Da bi ponujala zavarovanje obolelosti in posledice? Najdi mi ti zavarovalnico, ki bo zavarovala posledice dolgotrajnega kajenja... :fyou:

tukaj se nekaj šopiriš in kažeš fakiče.. premije tudi niso izračunane na odvisnike od mamil ? aja ? pa njihovo zdravljenje z metadonom in ostalimi legalnimi mamili , ki jih tudi jaz plačujem.. in zdravila za tiste mamilaše , ki so se okužili z boleznimi od hepatitisov do neozdravljivih spolno prenosljivih bolezni ! kolk denarja gre za te osebke , katerim zasvojenost je uradno bolezen??? 

si komu od njih vsaj pokazal fakiča ali pa celo naredil kaj v smeri , da se jim to nebi več plačevalo iz naših prispevkov - ker oni jih ne plačujejo !??? koristijo jih pa in to v velikih zneskih.. 

ker če nisi se s tem strinjaš. aja udarit je treba po tistih , ki že celo korono plačujemo osnovno in dodatno zdravstveno zavarovanje pa smo vseskozi zdravi.. 

meni bi odvzel zdravstveno varstvo , ki ga pošteno plačujem? pa ne samo zase tudi zate v primeru če boš zbolel .. in za mamilaše , ki če doživijo dovolj visoko starost dobili še minimalno starostno penzijo pa so celo življenje molzli našo malho? 

če vzameš vsem trenutno zdravim pravico zdravljenja kovida potem je poslovno pravilno , da plačujemo manj .. in tisti , ki bodo zboleli kot cepljeni naj si pa sami plačajo zdravljenje tako kot tisti , ki smo sedaj zdravi a necepljeni pa bomo mogoče zboleli..

dej nehej no.. jaz naj odvajam denar za nekaj kar mi ni dosegljivo in omogočeno čeprav sem plačal tako kot vsi ostali? ha ha ha .. 

aja normirani stroški za bolnika na intenzivni so 8000e ne kot si ti povečal na 80000e..

tukaj si naredil samomor iz zasede.. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, thumper pravi:

zakaj potem plačevati nekaj kar ne dobiš? aha ..plačevat moramo zdravstveno ZAVAROVANJE ,  dodatno ZDRAVSTVENO ZAVAROVANJE PRI ZAVAROVALNICI- dobimo pa kapitalističmi fakič.. 

pokaži mi kje piše da osnovno in dodatno zdravstveno ZAVAROVANJE ne krije covid-sars - 2 ali korone?? nikjer ker je namensko ZDRAVSTVENO zavarovanje za vse od prehladkov do jebenega metadonskega zdravljenja odvisnikov od mamil.. 

pokaži mi , kje v obveznem in dodatne zdravstvenem zavarovanju piše , da ne krijejo zdravljenja ob okužbi s klinčevo korono? kje piše , da ti krijejo mogoče negativne zdravstvene posledice po cepljenju s cepivom , ki ni odobreno temveč samo začasno odobreno za dobo enega leta?

kje sploh piše , da kdorkoli odgovarja za neučinkovitost cepiva cca 45%? bi ti nataknil na motor gumo , za katero bi se v realnosti izkazalo , da drži samo 65%? bi imel motor , za katerega bi ti povedali , da ti bo povlekel pri prehitevanju samo v 65% prehitevanj ostalo pa ne ?

podaj si preberi odebeljeno iz tvojega posta ..

tukaj se nekaj šopiriš in kažeš fakiče.. premije tudi niso izračunane na odvisnike od mamil ? aja ? pa njihovo zdravljenje z metadonom in ostalimi legalnimi mamili , ki jih tudi jaz plačujem.. in zdravila za tiste mamilaše , ki so se okužili z boleznimi od hepatitisov do neozdravljivih spolno prenosljivih bolezni ! kolk denarja gre za te osebke , katerim zasvojenost je uradno bolezen??? 

si komu od njih vsaj pokazal fakiča ali pa celo naredil kaj v smeri , da se jim to nebi več plačevalo iz naših prispevkov - ker oni jih ne plačujejo !??? koristijo jih pa in to v velikih zneskih.. 

ker če nisi se s tem strinjaš. aja udarit je treba po tistih , ki že celo korono plačujemo osnovno in dodatno zdravstveno zavarovanje pa smo vseskozi zdravi.. 

meni bi odvzel zdravstveno varstvo , ki ga pošteno plačujem? pa ne samo zase tudi zate v primeru če boš zbolel .. in za mamilaše , ki če doživijo dovolj visoko starost dobili še minimalno starostno penzijo pa so celo življenje molzli našo malho? 

če vzameš vsem trenutno zdravim pravico zdravljenja kovida potem je poslovno pravilno , da plačujemo manj .. in tisti , ki bodo zboleli kot cepljeni naj si pa sami plačajo zdravljenje tako kot tisti , ki smo sedaj zdravi a necepljeni pa bomo mogoče zboleli..

dej nehej no.. jaz naj odvajam denar za nekaj kar mi ni dosegljivo in omogočeno čeprav sem plačal tako kot vsi ostali? ha ha ha .. 

aja normirani stroški za bolnika na intenzivni so 8000e ne kot si ti povečal na 80000e..

tukaj si naredil samomor iz zasede.. 

 

Na prvo žogo so tvoji pomisleki seveda smiselni... Ampak... Si kdaj pomislil, zakaj imajo zavarovalnice zaposlene celo hordo ljudi, ki obvladajo matematiko, statistiko... Zakaj tvoj račun za zdravstveno zavarovanje nikoli ni samo za inflacijo popravljena premija od prejšnjega leta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, thumper pravi:

 

a si spregledal ? kakšnih 9 mesecev . ok nisem videl stekleničke ampak naj bi bil rok uporabe 2 leti od dneva proizvodnje..  do nov.2021 .. 

nenaravno lahko umreš pokončno..

naravno pa po črnogorsko - pošteno ležeče..

 

lažeš samemu sebi - nam ne moreš (no vsaj meni ne) .. 

 

saj tudi jaz nisem videl flaše, majo pa različne režime hranjenja in veretno raszlične roke trajanja

nenormalno pa umreš?

bolj mal si lažem, skos sm prpraulen :P

 

pred 13 urami, skalar36 pravi:

Če te ustreli v kazalec lahko umreš.

 

Če v tistem trenutki vrtaš po nosu. :naughty:

potem je to naključna smrt :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, SF pravi:

Na prvo žogo so tvoji pomisleki seveda smiselni... Ampak... Si kdaj pomislil, zakaj imajo zavarovalnice zaposlene celo hordo ljudi, ki obvladajo matematiko, statistiko... Zakaj tvoj račun za zdravstveno zavarovanje nikoli ni samo za inflacijo popravljena premija od prejšnjega leta?

Po mojem laičnem znanju in poznavanju zavarovalništva, bodo kmalu dodatno zavarovali samo zdrave ljudi ... kadilce, alkoholike, narkomane in še katere rizične skupine, ki rade zbolijo, ne bodo zavarovali ali pa jim bodo drastično povišali premijo.

enako je že z zavarovanjem prevoznih sredstev in so motorna kolesa v rizični skupini in posledično je zavarovanje višje ;) 

samo razmišljam, kaj se utegne zgoditi :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, maus pravi:

Po mojem laičnem znanju in poznavanju zavarovalništva, bodo kmalu dodatno zavarovali samo zdrave ljudi ... kadilce, alkoholike, narkomane in še katere rizične skupine, ki rade zbolijo, ne bodo zavarovali ali pa jim bodo drastično povišali premijo.

enako je že z zavarovanjem prevoznih sredstev in so motorna kolesa v rizični skupini in posledično je zavarovanje višje ;) 

samo razmišljam, kaj se utegne zgoditi :huh: 

Komaj čakam :)

Sem prepričan da bi večini hudih vaxerjev tu gor lahko nabili premijo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, BlackDoc pravi:

Komaj čakam :)

Sem prepričan da bi večini hudih vaxerjev tu gor lahko nabili premijo :hmm:

jaz pa ne ... razni kronični bolniki in bolniki s sumom raka, bodo prikrajšani ... ni vse v smeri covida .. je vse širše in širše ;) 

načeloma jih ne rabimo ko smo zdravi in zavarovalnice nimajo stroškov .. take imajo najraje :P 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://www.rtvslo.si/slovenija/pobuda-za-presojo-ustavnosti-pogoja-pc-ze-na-ustavnem-sodiscu/594582?fbclid=IwAR0-8FoOEsgBykJTreYXMdo_p_mHebpxDRNgWyEeDV3_ARKtLdNLfKNkNcQ

kole, čez pol leta bodo sodišča ugotovila, da je zadeva skregana z ustavo, pa bomo spet vse nazaj zaposlovali, ter dali plače za ves čas ležanja doma.

Banana republjik :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

https://www.rtvslo.si/slovenija/pobuda-za-presojo-ustavnosti-pogoja-pc-ze-na-ustavnem-sodiscu/594582?fbclid=IwAR0-8FoOEsgBykJTreYXMdo_p_mHebpxDRNgWyEeDV3_ARKtLdNLfKNkNcQ

kole, čez pol leta bodo sodišča ugotovila, da je zadeva skregana z ustavo, pa bomo spet vse nazaj zaposlovali, ter dali plače za ves čas ležanja doma.

Banana republjik :(

 

https://portal-os.si/noro-preveri-koliko-sta-v-epidemiji-prejela-marko-potrc-in-lili-zagar/

antiwaxer, ki je izkoristil antiwaxerje, da kupujejo vitamine v novi trgovini, sam pa cuzal državo :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://www.rtvslo.si/slovenija/ministrstvo-pogoj-pct-morajo-izpolnjevati-tudi-delavci-ki-opravljajo-delo-na-domu/594582

Bravoooo! Končno!

Vsak email, ki ga pošlješ... PCT ???  

Tu na MS vidim, da imajo prav samo Cepci, bolje ostalim, da so tiho, ker če ti ni po godu njihov kretenizem si hitro antiwaxer ?‍♂️?‍♂️

Zgled naredi več kot prisila! Jebemumast, cepljenje je pomembno a ne za vse in ne s prisilo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snečer!

In kaj bi rad zdaj povedal? Da mu ne pripada določena vsota samo zato, ker je izrazil nestrinjanje z delom Kekcev v vladi? 

 

Popravljeno . Popravil Najots
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Najots pravi:

Snečer!

In kaj bi rad zdaj povedal? Da mu ne pripada določena vsota samo zato, ker je izrazil nestrinjanje z delom Kekcev v vladi? 

 

Ne verjame v sistem, a novec vzame. Ni samo nestrinjanje, ampak kar poštena anti kampanja, a kot vidimo, je v ozadju reklamiranje spletne trgovine :)

Boli njega za corona, važno da bo izplen. 

Telo vzame vitamine iz hrane, če jih užiješ preveč, se ne kopičijo, ampak jih telo izloči :)

Nadmudrivanje 1A.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Snečer pravi:

Ne verjame v sistem, a novec vzame. Ni samo nestrinjanje, ampak kar poštena anti kampanja, a kot vidimo, je v ozadju reklamiranje spletne trgovine :)

Boli njega za corona, važno da bo izplen. 

Telo vzame vitamine iz hrane, če jih užiješ preveč, se ne kopičijo, ampak jih telo izloči :)

Nadmudrivanje 1A.

 

Posplošuješ kar tako malo počez....

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, mladench pravi:

https://www.rtvslo.si/slovenija/ministrstvo-pogoj-pct-morajo-izpolnjevati-tudi-delavci-ki-opravljajo-delo-na-domu/594582

Bravoooo! Končno!

Vsak email, ki ga pošlješ... PCT ???  

Tu na MS vidim, da imajo prav samo Cepci, bolje ostalim, da so tiho, ker če ti ni po godu njihov kretenizem si hitro antiwaxer ?‍♂️?‍♂️

Zgled naredi več kot prisila! Jebemumast, cepljenje je pomembno a ne za vse in ne s prisilo. 

Če so zgodbe o magnetih, 5g antenah ipd. potem je bolje biti tiho.

Zaenkrat še nisem slišal nekega upravičenega antiwaxer argumenta (npr. zdr. razlog kot pri drugih obveznih pikecih).

Pri večini izgovorov vidim neko pametovanje.

 

 

pred 1 minuto, Alla pravi:

 

Posplošuješ kar tako malo počez....

 

Antiwaxer stil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari, ni vse antiwakser stil....

Vitamini, ki so vodotopni, se viški izločijo iz telesa, vitamini, ki pa so topni v maščobi (eden izmed njih je tudi A vitamin), pa se kopičijo v telesu in se jih da predozirat. Mogoče si že slišal za avitaminozo?

Industrijsko predelana hrana vsebuje bistveno manj vitaminov, predvsem pa se ljudje prehranjujejo vse preveč enolično, da bi prejeli vse potrebne vitamine v zadostni količini s hrano. 

Je pa res, da je večina umetnih vitaminov stran vržen denar, ker so bistveno manj biološko razpoložljivi, kot naravni vitamini. 

Je treba vedno pogledat v kakšni obliki je kakšen vitamin maksimalno biološko razpoložljiv. 

Še kakšna nizka in bedasta, samo zato ker se še nisem cepila, al sem zaenkrat dovolj utemeljila tvoje posploševanje? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Alla pravi:

Stari, ni vse antiwakser stil....

Vitamini, ki so vodotopni, se viški izločijo iz telesa, vitamini, ki pa so topni v maščobi (eden izmed njih je tudi A vitamin), pa se kopičijo v telesu in se jih da predozirat. Mogoče si že slišal za avitaminozo?

Industrijsko predelana hrana vsebuje bistveno manj vitaminov, predvsem pa se ljudje prehranjujejo vse preveč enolično, da bi prejeli vse potrebne vitamine v zadostni količini s hrano. 

Je pa res, da je večina umetnih vitaminov stran vržen denar, ker so bistveno manj biološko razpoložljivi, kot naravni vitamini. 

Je treba vedno pogledat v kakšni obliki je kakšen vitamin maksimalno biološko razpoložljiv. 

Še kakšna nizka in bedasta, samo zato ker se še nisem cepila, al sem zaenkrat dovolj utemeljila tvoje posploševanje? 

Ti si že povedala, da se bojiš pikeca in da je to razlog. Strah je zdr. razlog.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://www.24ur.com/novice/tujina/cepivi-pfizer-in-biontech-varni-za-otroke-od-5-do-11-leta-starosti.html

Citiraj

Pri sodelujočih v študiji, starih od 5 do 11 let, je bilo cepivo varno, razvil pa se je tudi robusten odziv protiteles, kažejo podatki kliničnih preizkusov cepiva. Najpogostejši stranski učinki so bili bolečina in oteklina na mestu cepljenja, glavobol, mrzlica in povišana temperatura. V podjetju so napovedali, da bodo podatke čim prej predložili pristojnim v EU, ZDA in drugod po svetu.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Snečer pravi:

https://portal-os.si/noro-preveri-koliko-sta-v-epidemiji-prejela-marko-potrc-in-lili-zagar/

antiwaxer, ki je izkoristil antiwaxerje, da kupujejo vitamine v novi trgovini, sam pa cuzal državo :) 

propaganda vaxerjev. Stojim za vsem kar je rekel MP. Čisto za vsem. Mu lahko dokažeš, kje navaja fake news? Svoje izjave podkrepi vedno z linki na raziskave, sploh pa se ne zavzema za antivaxerstvo ampak ga boli isto kot mene:

blesavi ukrepi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, mladench pravi:

https://www.rtvslo.si/slovenija/ministrstvo-pogoj-pct-morajo-izpolnjevati-tudi-delavci-ki-opravljajo-delo-na-domu/594582

Bravoooo! Končno!

Vsak email, ki ga pošlješ... PCT ???  

Tu na MS vidim, da imajo prav samo Cepci, bolje ostalim, da so tiho, ker če ti ni po godu njihov kretenizem si hitro antiwaxer ?‍♂️?‍♂️

Zgled naredi več kot prisila! Jebemumast, cepljenje je pomembno a ne za vse in ne s prisilo. 

tu na MS ima prav vsak, tut un k mu magnet prime..

Še vedno sem mnenja, da vsak lahko izrazi svoje stališče. Seveda če nekdo nabija o rešitvi sveta s cepivom mu bom povedal svoje, ma enako nekomu, ki sanja o čipih in 5G sprejemu.

Cepljenje ni tako zelo pomembno, kot ga hočejo predstaviti, no pravzaprav je, za tvegano populacijo. 50+

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!