Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 8 minutami, Scarabeo 500 pravi:

A ni naslednjih 14 dni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

A ni naslednjih 14 dni?

A ni 14 dni več kot pa ena tretjina? :)

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žalostno je, da nobeden ne analizira korporativno poslovanje teh farma družb, ki je srce vsega, kar se dogaja. Vsi ti delničarji, ki pritiskajo za dobiček, kaj bo naslednja niša - prehrambena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Enkrat se sigurno mora končati...samo pri tistih, ki so prejeli cepivo za spreminjanje genov, bo pa ta sprememba kar ostala :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, vandrovec pravi:

Enkrat se sigurno mora končati...samo pri tistih, ki so prejeli cepivo za spreminjanje genov, bo pa ta sprememba kar ostala :hmm:

Hudo je sprejet dejstvo, da si bil posiljen sprejeti cepljenje zaradi različnih vzrokov, ki posamezniku niso všeč. Če pa bodo posledice, bo pa še huje. No, posledic itak ne bo, vsaj javno. Če bodo, bodo pripisane drugim dejavnikom. No, tu stroki ne zaupam. In vse bo v najlepšem redu.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, Scarabeo 500 pravi:

A ni 14 dni več kot pa ena tretjina? :)

tis pa optimist :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, Erikcslo pravi:

Žalostno je, da nobeden ne analizira korporativno poslovanje teh farma družb, ki je srce vsega, kar se dogaja. Vsi ti delničarji, ki pritiskajo za dobiček, kaj bo naslednja niša - prehrambena?

jaz nečesa ne razumem in to so analize dosedaj znanih podatkov!

1. kužnost , s predpostavko, da si v prostoru s kužno osebo, mora za delto miniti kar nekaj minut, kar takoj izključi kratek rok trajanja, ko plačaš gorivo na pofukanem petrolu

2. prenos okužbe. Še nihče ni uspešno dematiral, da se MI CEPLJENI ne moremo okužiti, ter širiti virus, če smo packi

3. žal prebiram spet nebuloze o asimtomatikih (torej osebe brez znakov okužbe, ki virus širijo) ampak samo necepljenih, cepljeni SMO po čudežu nenevarni

4. precepljenost in zaviranje virusa???? En kup držav, ki gladko cepljeni obolevajo

5. prednosti cepljenja: manjša možnost za okužbo in baje bolj blago prebolevanje, ki ga pa s takimi izjavami, ki jo je podal Adolf Lukanovič https://www.24ur.com/novice/korona/v-ukc-ljubljana-zaceli-cepiti-zaposlene-s-tretjim-odmerkom-cepiva-proti-covidu-19.html čisto zjebejo

izjava: S tretjim odmerkom cepiva se namerava cepiti tudi nekdanji strokovni direktor ljubljanske ginekološke klinike Adolf Lukanovič, ki je sam preživel hudo obliko bolezni in zdravljenje na intenzivni negi. Ocenjuje, da poživitveni odmerek pripomore k stabilnosti imunskega odgovora. "Zatrdno sem prepričan, da je to edina pravilna pot v borbi proti epidemiji," je poudaril. Višja precepljenost bi prinesla k manjšemu pritisku na bolnišnice, k manjši obremenitvi intenzivnih oddelkov. S tem bi tudi omogočili dostop do storitev tistim, ki zdravstveno nego potrebujejo, je dejal. Žalostno se mu zdi, "da se zdravstveni problemi v naši družbi zlorabljajo za politične obračune".

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, vandrovec pravi:

Enkrat se sigurno mora končati...samo pri tistih, ki so prejeli cepivo za spreminjanje genov, bo pa ta sprememba kar ostala :hmm:

ja, z nami je konec..:P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, DAMI34 pravi:

ja, z nami je konec..:P

 

Ja pol pa oktobrana jadranko. Drugo leto pa v žari, al kwa?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, skalar36 pravi:

Ja pol pa oktobrana jadranko. Drugo leto pa v žari, al kwa?

 

js tvoje nam vozu, zihr jo bom kje raztresu al pa izgubil :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, DAMI34 pravi:

js tvoje nam vozu, zihr jo bom kje raztresu al pa izgubil :P

 

No, sej to je smisu. Na vsakmu ovinku mal. Pa valda nam ležu nekje v Senju, k ni nč zanimivga :D 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, skalar36 pravi:

No, sej to je smisu. Na vsakmu ovinku mal. Pa valda nam ležu nekje v Senju, k ni nč zanimivga :D 

cela jadranka bo tvoja :P

 

samo v SLO je baje hudo, drugod so vsi pridni :P

http://novice.najdi.si/predogled/novica/fe53ce98a340642e9aacfe55e573835f/Regional-Obala/Kronika/NAPADEL-USLUŽBENKO-TRŽAŠKEGA-LETALIŠČA-KO-JE-VPRAŠALA-ZA-COVIDNO-POTRDILO-Utrpela-pretres-možganov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

korak dalje v nebulozah pctja (jaz se samo vprašam, kdo je tu bolj nor, al ena učiteljica, ki doživi nirvano z magnetom al nek sodnik (bulšdasmtiho, polsepačudimodazastara) https://www.dnevnik.si/1042972994/slovenija/foto-izpolnjevanje-pogoja-pct-na-terenu-nezivljenjsko-polno-zmede-in-jeze

PCT na sodišču

Danes je začel vladni odlok o izpolnjevanju pogoja PCT veljati tudi za vse, ki obiščejo sodišče – torej ne le za zaposlene tam in odvetnike, ampak tudi za stranke, udeležence v postopkih ter druge obiskovalce. Pravosodni policisti so na Okrožnem sodišču v Ljubljani spoštovanje odloka preverjali že pred vhodom, da bi se tako izognili morebitni gneči na varnostnem pregledu. In kot so dan prej sporočili na spletnih straneh vrhovnega sodišča, so osebam, ki pogoja PCT niso izpolnjevale, zavrnili vstop na sodišče. Eden od obtoženih v zadevi domnevnega tihotapljenja tujcev, ki je na sodišče prišel iz hišnega pripora, je na vhodu dejal, da ga »o odloku ni nihče obvestil«. Preodbravnavni narok je sodnica tako morala prestaviti. In sicer zaradi opravičljivih razlogov. O posledicah neprihodov zaradi neizpolnjevanja PCT pogojev se morajo namreč o vsakem primeru posamič odločati sodniki sami.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še do 20.10 zdržimo, pol pa ivermektin dalje :P (delite objavo na vseh družbenih omrežjih)

 

241905367_2440716176061005_4823490897080509047_n.thumb.jpg.8220df9f1421c04d447657d74ae1f0a7.jpg

 

 

Take debile res razumem. so pač debili, ne morem pa svetovalcev vladi in vlade :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa dejmo še mal nabijat :P PCT v reali

https://maribor24.si/slovenija/v-domovih-za-starostnike-zbolevajo-polno-cepljeni?fbclid=IwAR2r3690bbuSO9iz8ZD2z4rbmxEeWTuZv4D86Py5ImF3ZP5B3c48-80W7C0

 

 

Po navedbah v intervjuju omenjene revije naj bi v četrtem valu, seveda nevede, okužbo vnesla cepljena stanovalka, prepričana da je povsem varna pred virusom, saj je prejela obe dozi cepiva.

Okužbe so se hitro razširile in zbolelo je deset polno cepljenih stanovalcev ter eden, ki ni prejel cepiva. Po navodilih NIJZ cepljeni ob izbruhu ne rabijo v karanteno, center pa naj se zapre do razjasnitve.

NIJZ je ob tem predlagal zaprtje centra do ocene stanja, sicer pa karantene ob tesnih stikih ne predvidevajo, saj naj bi bili cepljeni varni, kar je po besedah direktorice največja zmota.

 

 

 

 

 

 

Jest samo upam, da ocene ne bu delal Krek :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, tomaz69 pravi:

Zakaj že? Petrol aplikacija Na poti - verjetno še nisi slišal? Aja, pa mi "na vasi" imamo tudi trgovino veš....

Verjamem, da imate trgovino, za sarkazem pa, izgleda, še niste slišali ?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

še več tega bo treba. Celo moj vaksiran kolega, je ob debilizmih JJa reku, da se bo zgodila ulica. Naj se..jaz nimam nič proti. Deliti narod s takimi bedarijami...mislim, da je čas za granitne kocke in še kaj drugega.

Kot sem reku, prvi, ki me bo povprašal po PCT, ga vprašam isto nazaj .

Si šel na protest danes z granitno kocko v roki? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cepivu se počasi izteka rok uporabe, pa je treba mal spodbudit ljudi, da se gredo cepit. Ker je res nesmiselno, da se cepljeni, ki so lahko prenašalci, družijo z necepljenimi, če oboji izpolnjujejo pogoj za vstop v trgovinska središča...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, vandrovec pravi:

Različne napovedi so...2 do 3 let, ali do 5 let. V glavnem, nimam teh problemov...to mora psiha trpet? B)

ne laži, že nekajkrat si nam dal rok do jeseni (letos) pol do spomladi naslednje leto, zdej pa si kr na leta prešaltal. Ti bi loh NIJZju pomagal :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

ne laži, že nekajkrat si nam dal rok do jeseni (letos) pol do spomladi naslednje leto,

dokaži...že nekajkrat si to vrgel ven. Kaj si ti nekaj pomešal? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, motozajebant pravi:

Si šel na protest danes z granitno kocko v roki? 

kadar čem kakor čem in kamorkol čem, nihče mi ne bo govoril kdaj naj z granitom opletam.

Sem pa vseeno mnenja da boljše rezultate da dobra vzgoja, predvsem pa razumevanje nečesa kar ni čisto nikaršen bawbaw. Vsi podatki so vedno jasni in znani s strani uradnih inštitucij. Zato si jemljem čisto svobodo tudi javno kritizirat nebuloze ukrepov.

Medtem ko tebe skrbi, kako do kondomov na petrol :P

 

pred 5 minutami, vandrovec pravi:

dokaži...že nekajkrat si to vrgel ven. Kaj si ti nekaj pomešal? :hmm:

dobro, da ne bom lagal, pol se pa natančno izjasni..kolk let mam še, ker mi psiha trpi...full 

Sam ne mi nabijat, 3do 5, al pa 1 leto pogojno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!