Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

2 hours ago, BIF said:

Imaš pa klinične dokaze, da cepivo ščiti pred respiratorjem...pa se vseeno poigravaš z možnostjo, da bi raje vzel zdravilo za konja....mogoče je vseeno čas, da zadevo malo bolje premisliš...

Če bi pogledal video, ki sem ga delil, bi videl, da so "ZDRAVILO ZA KONJA" pošiljali v Afriške države zaradi rečne slepote in deluje, če se jemlje po pameti! Zdravilo ima svoje ime in če ga poimenuješ "ZDRAVILO ZA KONJA" to ne pomeni da je z konja ampak si 30% ljudi prepričal, da tega naj ne uporabljajo - to je PROPAGANDA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK ne grem se več, ker je nekdo omenil da se je uporabljal tudi za živali sem dal jaz HIPOTETIČNI PRIMER če bi nekdo rekel da zdravilo za konje pomaga, 

TOREJ: NE GREM SE VEČ, TUKAJ NOBEN NE ZASTOPI HIPOTETIČNEGA PRIMERA in besed ALI in  ČE.

Jaz sem cepljen, in mislim da je to v naši državi najenostavnejše, obstajajo tudi drugi pristopi do katerih bi ljudje lahko meli dostop.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Erikcslo pravi:

Če bi pogledal video, ki sem ga delil, bi videl, da so "ZDRAVILO ZA KONJA" pošiljali v Afriške države zaradi rečne slepote in deluje, če se jemlje po pameti! Zdravilo ima svoje ime in če ga poimenuješ "ZDRAVILO ZA KONJA" to ne pomeni da je z konja ampak si 30% ljudi prepričal, da tega naj ne uporabljajo - to je PROPAGANDA!

Ni mi treba gledat. Delam s tem zdravilom praktično vsak dan. Poznam njegovo delovanje, stranske učinke in pišem farmakovigilanco.... In še enkrat...ne bi ga vzel niti v minimalnih dozah NIKOLI...sploh če je na voljo za boljše rezultate neprimerno varnejše cepivo. Konec razprave o ivermectinu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, BIF said:

Ni mi treba gledat. Delam s tem zdravilom praktično vsak dan. Poznam njegovo delovanje, stranske učinke in pišem farmakovigilanco.... In še enkrat...ne bi ga vzel niti v minimalnih dozah NIKOLI...sploh če je na voljo za boljše rezultate neprimerno varnejše cepivo. Konec razprave o ivermectinu.

Zelo nevarno je, če imaš preveć dobro mnenje o sebi, vsak išče resnico kjer lahko - tebi, Kreku, Pokljukarju in še kateremu zdravstvenemu birokratu ne verjamem ničesar,  če mi omenite dan, bom šel pogledat, ker je lahko noč!

V tem videu ne govori Krek ampak človek, ki je sestavil mRNA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, Erikcslo pravi:

241760759_5163461540349809_5150024577186977466_n.jpg

direkten bris iz možganov :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, tomaz69 pravi:

Moja sezona je bila lepa, ne glede na vse.....tako kolesarska (sploh in se opravičujem, ker jo tu omenjam), kot tudi moto...

Objektivno gledano je fajn stat v motoopremi na vročini za test in ga še plačat in vsak dan gledat, če še ni potekel.

Subjektivno pa je sezona lahko lepa tudi v garaži, če imaš lep motor :)

Iz vidika motorizma ni dileme. Pikec je kot vožnja brez omejitev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 minutes ago, smasher said:

OK ne grem se več, ker je nekdo omenil da se je uporabljal tudi za živali sem dal jaz HIPOTETIČNI PRIMER če bi nekdo rekel da zdravilo za konje pomaga, 

TOREJ: NE GREM SE VEČ, TUKAJ NOBEN NE ZASTOPI HIPOTETIČNEGA PRIMERA in besed ALI in  ČE.

Jaz sem cepljen, in mislim da je to v naši državi najenostavnejše, obstajajo tudi drugi pristopi do katerih bi ljudje lahko meli dostop.

Hipotetičen primer je lahko laž in ne more bit menjava imena zdravila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam eno resno vprašanje, za vse, ki dobro sledijo te ukrepe, ki se dnevno spreminjajo, pa sem zmeden.

 

Jaz sem cepljen, moja žena pa NI!

 

A se je moram bati? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, ukica pravi:

Ti moras imeti samo potrdilo o cepljenju. Nima veze od koga je.. necaka, sina, oceta, matere.. Ce pride inspekcija/policija pa sam odgovarjas in ne ponudnik storitev.

Ekola, potrdilo o mojem cepljenju (2 X Pfizer) je že na mojem fonu, natankat MMV na vbližnji OMV pa se bom verjetno odpeljal po mojem današnjem "solo" kosilu :blush: , in moje poročilo seveda sledi ...

IMG_1506.thumb.JPG.42f77a9446e0f1f5a9b7109997681968.JPG

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

Mam eno resno vprašanje, za vse, ki dobro sledijo te ukrepe, ki se dnevno spreminjajo, pa sem zmeden.

 

Jaz sem cepljen, moja žena pa NI!

 

A se je moram bati? :P

 

K drakula česna...:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maribor

Image

"smo" bli pametni in sedaj raje čakamo

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

Mam eno resno vprašanje, za vse, ki dobro sledijo te ukrepe, ki se dnevno spreminjajo, pa sem zmeden.

 

Jaz sem cepljen, moja žena pa NI!

 

A se je moram bati? :P

 

samo poslušat jo moraš, to je edino, kar moraš vedeti

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, thumper pravi:

Kot zaveden državljan sem se takoj po sprehodu cepil.

20210915_082234.thumb.jpg.eb0f22c3338430d1c26cf8ca8f16968e.jpg

Vidis prednost PCT... 10 ura nikogar več ne zanima.:D

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Snečer pravi:

Objektivno gledano je fajn stat v motoopremi na vročini za test in ga še plačat in vsak dan gledat, če še ni potekel.

Subjektivno pa je sezona lahko lepa tudi v garaži, če imaš lep motor :)

Iz vidika motorizma ni dileme. Pikec je kot vožnja brez omejitev.

sploh nisem imel teh težav....da bi stal v motoopremi za test? WTF?? In tudi motor ni bil v garaži dosti manj kot ostale sezone..tudi tvoj "pikec" bo kmalu potekel in PCT-ja ne bo več, razen seveda, če bo 3-ji pikec...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, tomaz69 pravi:

sploh nisem imel teh težav....da bi stal v motoopremi za test? WTF?? In tudi motor ni bil v garaži dosti manj kot ostale sezone..tudi tvoj "pikec" bo kmalu potekel in PCT-ja ne bo več, razen seveda, če bo 3-ji pikec...

In bom šel po nov pikec, kot grem v trgovino po kruh.

Ne gre za težko operacijo, pri nas kar v športni dvorani to izvedejo.

Preprosto ne razumem ljudi, ki so najbrž od malega proti vsemu cepljeni, sedaj pa takšen "strah" pred znanostjo in zdravstvom.

Nekje si stal v vrsti za test in plačal za tank bencina, dal sem primer.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, tomaz69 pravi:

sploh nisem imel teh težav....da bi stal v motoopremi za test? WTF?? In tudi motor ni bil v garaži dosti manj kot ostale sezone..tudi tvoj "pikec" bo kmalu potekel in PCT-ja ne bo več, razen seveda, če bo 3-ji pikec...

pikec nebo potekel ;) point tega da daš nekomu privilegij, je da ima ta nekdo privilegij, in naši političarji so sebi uredili privilegij, ne vrjamem da si ga bodo vzeli... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

In bom šel po nov pikec, kot grem v trgovino po kruh.

Ne gre za težko operacijo, pri nas kar v športni dvorani to izvedejo.

Preprosto ne razumem ljudi, ki so najbrž od malega proti vsemu cepljeni, sedaj pa takšen "strah" pred znanostjo in zdravstvom.

Nekje si stal v vrsti za test in plačal za tank bencina, dal sem primer.

 

če boš verjel ali ne, nisem prav nič plačal....in tudi tank je malo večji kot pa strošek testa...

pred 1 minuto, ligenjček pravi:

pikec nebo potekel ;) point tega da daš nekomu privilegij, je da ima ta nekdo privilegij, in naši političarji so sebi uredili privilegij, ne vrjamem da si ga bodo vzeli... 

hja ne vem, ga. dr. Logar je včeraj na Val 202 omenila, da bo verjetno PCT potekel po določenem času od zadnjega cepljenja, ker ugotavljajo, da s časom nivo protiteles drastično pada...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Snečer pravi:

Maribor

Image

"smo" bli pametni in sedaj raje čakamo

samo poslušat jo moraš, to je edino, kar moraš vedeti

Upam, da bo naval kmalu se umiril. Moral bom po drugi pikec, pa se mi ne da čakati☹️.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, ligenjček pravi:

pikec nebo potekel ;) point tega da daš nekomu privilegij, je da ima ta nekdo privilegij, in naši političarji so sebi uredili privilegij, ne vrjamem da si ga bodo vzeli... 

ma rok trajanja, za vstop na hrvaško je veljavnost 290 dni če se ne motim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, Snečer said:

In bom šel po nov pikec, kot grem v trgovino po kruh.

Ne gre za težko operacijo, pri nas kar v športni dvorani to izvedejo.

Preprosto ne razumem ljudi, ki so najbrž od malega proti vsemu cepljeni, sedaj pa takšen "strah" pred znanostjo in zdravstvom.

Nekje si stal v vrsti za test in plačal za tank bencina, dal sem primer.

 

Prekomerno jemanje tablet ali cepiv je nevarno in ti lahko uniči določen imunski sistem - lahko potrdiš to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kaldu pravi:

Upam, da bo naval kmalu se umiril. Moral bom po drugi pikec, pa se mi ne da čakati☹️.

jaz pa po tretji...in četrti in peti :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, tomaz69 pravi:

od zadnjega cepljenja, ker ugotavljajo, da s časom nivo protiteles drastično pada...

A ni tko, da MRNa cepiva ne proizvajajo protiteles?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!