Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 24 minutami, Erikcslo pravi:

Prekomerno jemanje tablet ali cepiv je nevarno in ti lahko uniči določen imunski sistem - lahko potrdiš to?

kadiš, piješ, ješ nezdravo, dihaš onesnažen zrak, izpostavljen škodljivim žarkom...

kaj bi rad še slišal? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, Snečer said:

kadiš, piješ, ješ nezdravo, dihaš onesnažen zrak, izpostavljen škodljivim žarkom...

kaj bi rad še slišal? 

te stvari dobro poznam in imaš prav, postavil sem eno vprašanje in me bombardiraš z stvarmi, da se izogneš realnemu vprašanju!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Erikcslo pravi:

te stvari dobro poznam in imaš prav, postavil sem eno vprašanje in me bombardiraš z stvarmi, da se izogneš realnemu vprašanju!

No pa ti odgovorim. Ne poznam odgovora, ne vem, je preveč strokovno zame, nisem iz te stroke. Kako prekomerno cepljenje vpliva na imunski sistem, ti si celo vprašal o "določenem delu imunskega sistema".

Jaz sem samo pokazal, kako so antiwxerji in eko bio teroristi zaplezani.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, Snečer said:

No pa ti odgovorim. Ne poznam odgovora, ne vem, je preveč strokovno zame, nisem iz te stroke. Kako prekomerno cepljenje vpliva na imunski sistem, ti si celo vprašal o "določenem delu imunskega sistema".

Jaz sem samo pokazal, kako so antiwxerji in eko bio teroristi zaplezani.

 

Pa kdo so antivaxerji ali eko bio terorist, kakšen na forumu ali je to splošno za vse, ki drugače mislijo?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam kar nekaj zagriženih necepljenih, ki so včeraj in danes tekli na cepljenje ... ras je vrag vzel šalo ... pa ne samo v Sloveniji... marsikdo se je ustrašil za službo ... saj je res mogoče neustavno, ampak marsikdo nima časa čakat 10-15 let, da se izkaže, da ima prav ... mora jest, hranit otroke, plačat stanovanje itd itd ... 

:huh: 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Erikcslo pravi:

Pa kdo so antivaxerji ali eko bio terorist, kakšen na forumu ali je to splošno za vse, ki drugače mislijo?!?

https://lokalec.si/novice/disciplinski-postopek-proti-mariborski-proticepilski-uciteljici/

primer antiwaxera

tudi na forumu se jih najde z lahkoto

ne mislijo drugače, ker ne mislijo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en "biserni" zapis iz interneta:

"Antene so vam vstavljali preko palčk za brise. Vsi, ki ste se hodili testirat, ste v svoja telesa dobili grafen oksid. Grafen oksid se je sposoben sam sestaviti v vašem telesu. Sploh ne potrebujejo nobenih čipov. Nobenega vezja. Potrebujejo zgolj grafen. In postali boste internet teles.

Tako, da tisti, ki se vztrajno testirate....dajte še malo zdaj o grafen oksidu....

Vsi smo v bistvu ena velika internetna družinica....Covid conected people....?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

Poznam kar nekaj zagriženih necepljenih, ki so včeraj in danes tekli na cepljenje ... ras je vrag vzel šalo ... pa ne samo v Sloveniji... marsikdo se je ustrašil za službo ... saj je res mogoče neustavno, ampak marsikdo nima časa čakat 10-15 let, da se izkaže, da ima prav ... mora jest, hranit otroke, plačat stanovanje itd itd ... 

:huh: 

lepo uvest obvezno cepljenje in bo v trenutku ta psihoza normalizirana

tak je

seveda obstaja alternativa: izselitev na samoten otok, kjer ni življenja v družbi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, maus said:

Poznam kar nekaj zagriženih necepljenih, ki so včeraj in danes tekli na cepljenje ... ras je vrag vzel šalo ... pa ne samo v Sloveniji... marsikdo se je ustrašil za službo ... saj je res mogoče neustavno, ampak marsikdo nima časa čakat 10-15 let, da se izkaže, da ima prav ... mora jest, hranit otroke, plačat stanovanje itd itd ... 

:huh: 

Sem šel po malico pred 10 min in me ne pustijo not - TUŠ - s to trgovino sem končal!

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, BIF pravi:

Še en "biserni" zapis iz interneta:

"Antene so vam vstavljali preko palčk za brise. Vsi, ki ste se hodili testirat, ste v svoja telesa dobili grafen oksid. Grafen oksid se je sposoben sam sestaviti v vašem telesu. Sploh ne potrebujejo nobenih čipov. Nobenega vezja. Potrebujejo zgolj grafen. In postali boste internet teles.

Tako, da tisti, ki se vztrajno testirate....dajte še malo zdaj o grafen oksidu....

Vsi smo v bistvu ena velika internetna družinica....Covid conected people....?

ne razumem...

ker nekateri antiwaxeri se radi hodijo testirat :) 

Pravkar, Erikcslo pravi:

Sem šel po malico pred 10 min in me ne pustijo not - TUŠ - s to trgovino sem končal!

tudi na Motosvetu bo kmalu PCT

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rezervar MMS je zopet poln.   ?

Ko se pripelje na Idrijskki OMV servis novo vozilo, prodajalka takoj izstopi iz zgradbe in vpraša če izpolnjuješ PCT pogoje, in če to dokažeš, česar meni zaradi "starega poznanstva" ni bilo treba ? , pa tudi če bi bilo, sem imel na mujotu potrdilo, in potem poteka vse kakor nekoč, seveda z masko "na ksihtu" ...   :OK:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, Snečer said:

https://lokalec.si/novice/disciplinski-postopek-proti-mariborski-proticepilski-uciteljici/

primer antiwaxera

tudi na forumu se jih najde z lahkoto

ne mislijo drugače, ker ne mislijo

Ne mislijo?!? Kje si to zdaj pobral, vsi razmišljajo eni tako, drugi drugače!

1 minute ago, BIF said:

Še en "biserni" zapis iz interneta:

"Antene so vam vstavljali preko palčk za brise. Vsi, ki ste se hodili testirat, ste v svoja telesa dobili grafen oksid. Grafen oksid se je sposoben sam sestaviti v vašem telesu. Sploh ne potrebujejo nobenih čipov. Nobenega vezja. Potrebujejo zgolj grafen. In postali boste internet teles.

Tako, da tisti, ki se vztrajno testirate....dajte še malo zdaj o grafen oksidu....

Vsi smo v bistvu ena velika internetna družinica....Covid conected people....?

Poglej hudiča, pa sem mislil, da ne premoreš humorja in sarkazma - kako se lahko človek zmoti!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Erikcslo pravi:

Sem šel po malico pred 10 min in me ne pustijo not - TUŠ - s to trgovino sem končal!

Po moje boš končal z vsemi velikimi trgovskimi centri ... ostanejo ti samo še male trgovinice z živilskimi izdelki ... 

;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Erikcslo pravi:

Ne mislijo?!? Kje si to zdaj pobral, vsi razmišljajo eni tako, drugi drugače!

Poglej hudiča, pa sem mislil, da ne premoreš humorja in sarkazma - kako se lahko človek zmoti!

 

lani sem "opozarjal"

bodite odgovorni, držite se bolj za sebe itd.

ne, treba je smučat, zrćat, noret, v bosno...

in sedaj imamo rezultat tega norenja...

to je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, BIF pravi:

Še en "biserni" zapis iz interneta:

"Antene so vam vstavljali preko palčk za brise. Vsi, ki ste se hodili testirat, ste v svoja telesa dobili grafen oksid. Grafen oksid se je sposoben sam sestaviti v vašem telesu. Sploh ne potrebujejo nobenih čipov. Nobenega vezja. Potrebujejo zgolj grafen. In postali boste internet teles.

Tako, da tisti, ki se vztrajno testirate....dajte še malo zdaj o grafen oksidu....

Vsi smo v bistvu ena velika internetna družinica....Covid conected people....?

Torej, Nobelova nagrada odkritje za nove lastnosti grafena gre.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, Snečer said:

lani sem "opozarjal"

bodite odgovorni, držite se bolj za sebe itd.

ne, treba je smučat, zrćat, noret, v bosno...

in sedaj imamo rezultat tega norenja...

to je to

Kolikor vem, lani se ni dalo smučat, razen določenim osebam, ki so izpoljevale pogoje

Zrče je poleti, ko je virus na dopustu in prav tako Bosna

15.09.2021 - dan za nov praznik, začetek segregacije v Sloveniji!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Erikcslo pravi:

Kolikor vem, lani se ni dalo smučat, razen določenim osebam, ki so izpoljevale pogoje

Zrče je poleti, ko je virus na dopustu in prav tako Bosna

15.09.2021 - dan za nov praznik, začetek segregacije v Sloveniji!

no, no, danes je državni praznik, tudi tega ne veš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Erikcslo pravi:

Kolikor vem, lani se ni dalo smučat, razen določenim osebam, ki so izpoljevale pogoje

Zrče je poleti, ko je virus na dopustu in prav tako Bosna

15.09.2021 - dan za nov praznik, začetek segregacije v Sloveniji!

No, no...ne pretiravat....

 

241980839_1963143513855606_8430144074163514259_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, BIF said:

No, no...ne pretiravat....

Segregacija je ločevanje, zapostavljanje določene rase, določenega družbenega sloja na vseh področjih javnega življenja.

Pretiravanje je, vendar je lahko začetek.

Vsi gledamo skozi različna okna!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Erikcslo pravi:

Segregacija je ločevanje, zapostavljanje določene rase, določenega družbenega sloja na vseh področjih javnega življenja.

Pretiravanje je, vendar je lahko začetek.

Vsi gledamo skozi različna okna!

To ni segregacija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Erikcslo pravi:

Segregacija je ločevanje, zapostavljanje določene rase, določenega družbenega sloja na vseh področjih javnega življenja.

Pretiravanje je, vendar je lahko začetek.

Vsi gledamo skozi različna okna!

No...to je daleč od segregacije.

In ja...gledamo skozi različna okna...kar ni nič narobe. Problem so tisti, ki gledajo skozi (v) okna s puščenimi žaluzijami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, BIF pravi:

No...to je daleč od segregacije.

 

To je verjetno normalno in potrebno?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!