Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

1 hour ago, ukica said:

Ja, klasika. Indijc, brez dovoljenja za trgovanje z zdravili v EU in US in 80% sveta.Healing Pharma je pa samo nek veledrogerist.

In potem se sprasujemo kako je cepivo narejeno(ne leti direktno nate :))

Zanimivo bi blo nardedit analizo kaj je vse tam v teh tabletah zmleto notri pole pravjo da škodi cepivo tablete ki jih mešajo doma v garaži to je pa uredu:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 hours ago, John2005 said:

Napačen izračun. Stranke učinke je potrebno delit s številom cepljenih oseb, kar jih pa definitivno ni 2.047.297 ampak je to število doz. Skratka številke podajajo zavajujoče. Torej če je nekdo dobil 1,2 in booster pa mu je na koncu zrasla tretja roka al pa vidi zemljo ravno ali pa je ratal antiwaxer ali lovi bigffota to ne pomeni da je stranskih učinkov 33% ampak 100% kr je samo ena oseba cepljena.

Pejd nazaj v osnovno...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, smasher pravi:

Kako dela lahko delata sodni in pravni sistem če se pričanja in zapisi kar izgubijo? 

Banana Republic of Zlovenijastan !

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Erikcslo pravi:

Tud v teh primerih ukazujejo majstri iz garaž. No sedaj so v vladi. Nič bolje kot tablete iz Indije :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še zmeraj se drži "quote" od Mark Twain-a, "Kam pa mislite da grejo vsi ti ključavničarji ( v tistem času tehnološko napredna izobrazba), ki zaprejo delavnice (v politiko - nesposobni)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Erikcslo said:

 

2 hours ago, smasher said:

Dodal bi samo nekaj? Kako dela lahko delata sodni in pravni sistem če se pričanja in zapisi kar izgubijo? 

Hja, jaz pa menim da ima medalja zmeraj dve plati.

Kako bi pa v privat sektorju to zgledal? Ma ce ti ni prou, kle mas knjizco adijo! Ni to demokracija..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, ukica pravi:

 

Hja, jaz pa menim da ima medalja zmeraj dve plati.

Kako bi pa v privat sektorju to zgledal? Ma ce ti ni prou, kle mas knjizco adijo! Ni to demokracija..

In ker se vsi (skoraj) potuhnejo, umirajo ljudje, odgovoren pa ni nihče.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, ukica said:

 

Hja, jaz pa menim da ima medalja zmeraj dve plati.

Kako bi pa v privat sektorju to zgledal? Ma ce ti ni prou, kle mas knjizco adijo! Ni to demokracija..

V zdravi družbi bazirani na empatijo sočloveka to ni mogoče - privat ali državno. V skorumpirani družbi pa je.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Erikcslo pravi:

Še zmeraj se drži "quote" od Mark Twain-a, "Kam pa mislite da grejo vsi ti ključavničarji ( v tistem času tehnološko napredna izobrazba), ki zaprejo delavnice (v politiko - nesposobni)?

žalostno je, da smo že nešolani debili trdili, kaj vse je narobe. Sedaj podkrepljeno z dokazi, šolan debil potrjuje isto. Ker pa ni bil tiho je izgubil službo. Zanimivo...barve hudiči menjajo, ma stila ne.

Kar se je Janezek naučil, to janezek počne.

pred 1 uro, ukica pravi:

 

Hja, jaz pa menim da ima medalja zmeraj dve plati.

Kako bi pa v privat sektorju to zgledal? Ma ce ti ni prou, kle mas knjizco adijo! Ni to demokracija..

oprosti, v javnem sektorju, ker si ravno citiral post kateri omenja vse sranje in napake v zvezi s hitrimi testi "jebivetrov" iz Majbertfarme:

je tako, če nisi naš evo knjižice. Tako bo kot ukažemo. Tehnika in ideologija, ne moreš verjamit, naučena v komunizmu. Če pa slučajno preveč ve, se je pa reklo:

ajd bodi tiho, ti damo fantastično dobro plačano službico na petrolu ali kaki drugi firmi.

Kdor obvladuje denar (pa ga ne rabi niti imet, Kučan bi ti znal povedat) obvladuje vse. Janezek je pa iste šole.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, vandrovec pravi:

Nekje sem slišal, da  postaja seme necepljenih moških zelo iskano in cenjeno? Je kaj resnice na tem?

je. Genetsko je popolnoma čisto, seveda če vsak dan vadiš jogo, ješ samo presno, ne piješ alkohola, mrmraš mantre, bio, eko, neagresiven....

Sam se vprašam. A je še kaj testosterona v tem al je ves testosteron menjan z estrogenom :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Erikcslo pravi:

Še mal pa bo za PCR isto se pokazalo

pred 1 uro, ukica pravi:

 

Hja, jaz pa menim da ima medalja zmeraj dve plati.

Kako bi pa v privat sektorju to zgledal? Ma ce ti ni prou, kle mas knjizco adijo! Ni to demokracija..

U privat sektorju testov najbrž noben nebi kupu pa bi firma (v tem primeru vlada) šla u 3pm

pred eno uro, vandrovec pravi:

Nekje sem slišal, da  postaja seme necepljenih moških zelo iskano in cenjeno? Je kaj resnice na tem?

Sem vedu, da bom enkrat bogat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se napihujete, jaz dam loh gor etiketo "virus free sperm PCT" :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, tomaz69 pravi:

sam kolko miljonov je šlo že skozi čistilno napravo....:lol1:

Ufff ..... je pa lepo vedt, da ne bo več veljalo, da samo ženske na zlatu sedijo :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ukradel, ma se nasmejal :P

247417489_7045509762141198_4970316258072936086_n.thumb.jpg.17686f5e6e15068c33d767c36d331961.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa zadnja dognanja Ameriških strokovnjakov, pa ne da karkol napeljujem so:

247110746_897410684482891_4587910139437780544_n.jpg.b00480f5a6d973493050eb78ad8e2e70.jpg

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo nekaj me zanima, kje se okužijo vsi ti ljudje? Kaj obstajajo podjetja in kafiči kjer si ljudje pljuvajo v obraz, al pa se vsako jutro po "francosko" pozdravijo?

Kjer delam, delamo nonstop, jaz sem edini kreten 2x cepljen z masko cel dan... No ampak smo imeli enega okuženega decembra in enega marca ampak zadeva se ni širila dalje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 minutes ago, smasher said:

Samo nekaj me zanima, kje se okužijo vsi ti ljudje? Kaj obstajajo podjetja in kafiči kjer si ljudje pljuvajo v obraz, al pa se vsako jutro po "francosko" pozdravijo?

Kjer delam, delamo nonstop, jaz sem edini kreten 2x cepljen z masko cel dan... No ampak smo imeli enega okuženega decembra in enega marca ampak zadeva se ni širila dalje. 

Citam ravnokar v Trstu je 136 okuzenih na sto tisoc drugje v It 50 .Trst je mesto no green pass prihajajo iz drugih delov drzave strajkat.Pricekujejo 20 norcev.Ljudje hodijo bolani okrog ni za se cudit isto kot v Lj potem raznesejo okrog .

https://www.corriere.it/cronache/21_ottobre_21/trieste-no-pass-timori-l-arrivo-20-mila-manifestanti-diventata-capitale-protesta-dd79d762-3235-11ec-ae69-6ee9c02f57eb.shtml?refresh_ce

Popravljeno . Popravil Spasku
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, Spasku said:

Citam ravnokar v Trstu je 136 okuzenih na sto tisoc drugje v It 50 .Trst je mesto no green pass prihajajo iz drugih delov drzave strajkat.Pricekujejo 20 norcev.Ljudje hodijo bolani okrog ni za se cudit isto kot v Lj potem raznesejo okrog .

https://www.corriere.it/cronache/21_ottobre_21/trieste-no-pass-timori-l-arrivo-20-mila-manifestanti-diventata-capitale-protesta-dd79d762-3235-11ec-ae69-6ee9c02f57eb.shtml?refresh_ce

Meni bolj deluje kot namerno spuščanje virusa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, Erikcslo pravi:

Meni bolj deluje kot namerno spuščanje virusa!

Verjetno strokovnjaki niso tako neumni, da v 2 letih ne bi nič spremenili. Letošnja zima bo enaka kot lanska kljub množičnemu cepljenju. In ob takem poteku okužb bi trajal ta scenarij lahko še 10 let...cepljenje povzroča mutacije virusa, začaran krog. Ob vsem tem tudi ne bi bilo čudno, če bi virus namerno spuščali...ker se dela, da se zadeva poslabšuje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!