Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 19 minutami, Spasku pravi:

In koliko primerov smrti od cepljenja poznas pri nas???? 

V zadnjem tednu dve. Obe zaradi strdkov po cepljenju...zadnji pogreb danes, čeprav je človek imel že prej težave zaradi žil in srca, ga dva dni po cepljenju niso mogli več rešiti. Poznam enega, ki so ga rešili po cepljenju zaradi strdkov. Zaradi virusa poznam le en primer, katerega so zdravili v bolnišnici in tudi pozdravili. Da ne omenjam nenadnih smrti po cepljenju...padec pri košnji trave, padec pri vožnji s kolesom. Verjetno pa za nobeno smrt po cepljenju ni bilo uradno krivo cepivo...večinoma gre v teh primerih za moške okrog 60 let.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, Scarabeo 500 said:

Ravnokar sem prebolel kovid - vsaj test je pokazal tako. V življenju sem prebolel vsaj 4 gripe, od mile do ubitačne. Če me ubiješ nisem opazil nobene razlike med njima.

Sem spraseval vandrovca kolikor smrti od cepljenja pozna pri nas verjetno da ne bom dobil odgovora nikdar ker razen dveh iz casopisov ne pona nobenga. Ne morem pa razumet v cemu je fora laganja razen ce ni eden od tistih maske dol ali OPS pol pa razumim.Ocitno si mel sreco da si prebolel lazjo varianto in se ni razvilo v pljucnico hujse oblike ker kovid ni gripa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Erikcslo pravi:

Svjetska zdravstvena organizacija konačno je potvrdila ono što smo mi (i mnogi stručnjaci i studije) mjesecima govorili – koronavirus nije smrtonosniji niti opasniji od sezonske gripe.

https://www.logicno.com/politika/szo-slucajno-potvrdila-da-covid-19-nije-opasniji-od-gripe.html

Evo, pa ti kapiraj!

ni problem v koroni, problem je v "reklami" o smrtonosnosti gripe, ki se jo je do sedaj negiralo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, vandrovec pravi:

V zadnjem tednu dve. Obe zaradi strdkov po cepljenju...zadnji pogreb danes, čeprav je človek imel že prej težave zaradi žil in srca, ga dva dni po cepljenju niso mogli več rešiti. Poznam enega, ki so ga rešili po cepljenju zaradi strdkov. Zaradi virusa poznam le en primer, katerega so zdravili v bolnišnici in tudi pozdravili. Da ne omenjam nenadnih smrti po cepljenju...padec pri košnji trave, padec pri vožnji s kolesom. Verjetno pa za nobeno smrt po cepljenju ni bilo uradno krivo cepivo...večinoma gre v teh primerih za moške okrog 60 let.

Ah, itak bi umrli, nič hudega ni to.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, vandrovec pravi:

Eni imajo kasno paljenje...tako je. Sam poznam več primerov smrti zaradi posledic cepljenja, zaradi virusa ne poznam osebno še nobene. 

sori, čeprav v tej temi nabijam, si podatkov ne izmišljujem. Smrti zaradi korone (ali s korono) ti lahko iz glave naštejem vsaj 10 komadov, ki sem jih osebno poznal, smrti zaradi cepljenja nobene. Pa čeprav občasno udriham po cepljenju. Cepljenje ima določene zaplete, sploh če se igraš gluposti, kot se jih gredo naši politiki, nmikakor pa me ne boš niti pod razno prepirčal (navedi podatke) kako ljudje bolj umirajo zaradi cepljenja kot zaradi korone.

Nadalje: razumem da nekdo umre zaradi korone, a ker naj bi bilo cepljenje svobodna in lastna odločitev, ne sme umret nihče!!! Razumeš nihče!!!! to pomeni odgovorno propagiranje cepljenja, to pomeni, da omejiš določena cepiva na starostne grupe, kjer je tveganje najmanjše. Govorit pa budalaštine, kako jih več umre zaradi cepljena, kot od korone, pa kaže samo na to, da nimaš total nobenega pojma.

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Ravnokar sem prebolel kovid - vsaj test je pokazal tako. V življenju sem prebolel vsaj 4 gripe, od mile do ubitačne. Če me ubiješ nisem opazil nobene razlike med njima.

o testih...sem napisal eno stran prej. Možno da si prebolel gripo, a reklamo ma kovid večjo. Blejovička je končno priznala, da so testi: nrzanesljivi

predlagam kontrolo protiteles, vsaj to bo lahko en pokazatelj, kaj si prebolel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Spasku pravi:

Ocitno si mel sreco da si prebolel lazjo varianto in se ni razvilo v pljucnico hujse oblike ker kovid ni gripa.

Zakaj srečo. Procent oseb, ki potrebujejo pomoč in gredo v bolnico je izredno majhen. Tudi težji potek gripe se je lahko razvil v pljučnico in nato bolnica.

Imunski sistem je opravil svojo nalogo, to je to. Ko te sposobnosti več ne bo imel, pa adijo. :)

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

predlagam kontrolo protiteles,

Brigajo me protitelesa, zdaj imam pa:lol1:pirje in grem smučati v Italijo ali Avstrijo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

Nadalje: razumem da nekdo umre zaradi korone, a ker naj bi bilo cepljenje svobodna in lastna odločitev, ne sme umret nihče!!! Razumeš nihče!!!! to pomeni odgovorno propagiranje cepljenja, to pomeni, da omejiš določena cepiva na starostne grupe, kjer je tveganje najmanjše. Govorit pa budalaštine, kako jih več umre zaradi cepljena, kot od korone, pa kaže samo na to, da nimaš total nobenega pojma.

 

Žal, to je kar osebno poznam, ne kar drugi servirajo. In lahko potrdim, da osebno poznam več smrti po cepljenju, kot pa smrti zaradi okužbe s corono. ...če nekomu ni prav, me ne zanima

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, vandrovec pravi:

V zadnjem tednu dve. Obe zaradi strdkov po cepljenju...zadnji pogreb danes, čeprav je človek imel že prej težave zaradi žil in srca, ga dva dni po cepljenju niso mogli več rešiti. Poznam enega, ki so ga rešili po cepljenju zaradi strdkov. Zaradi virusa poznam le en primer, katerega so zdravili v bolnišnici in tudi pozdravili. Da ne omenjam nenadnih smrti po cepljenju...padec pri košnji trave, padec pri vožnji s kolesom. Verjetno pa za nobeno smrt po cepljenju ni bilo uradno krivo cepivo...večinoma gre v teh primerih za moške okrog 60 let.

lej, dajmo nekaj razumet.

cepljenje vs covid bolezen.

Napiši ti svoje ideje, potem bom jaz opisal svoje.

pa da ne bo slepega nabijanja:

1. cepivo (tako mRna kot Vektorsko) ti da samo delček nečesa, niti ne okužbe (ajd vektorsdka dajo okužbo, mRna celo sleparijio) kot ti lahko v telo da kovid.

2. priznavanje nevarnosti cepiv, je priznavanje tudi nevarnost obolelosti za kovidom, ki je lahko 10 ali 100x večja...

dajva začet tule.

 

pred 31 minutami, vandrovec pravi:

V zadnjem tednu dve. Obe zaradi strdkov po cepljenju...zadnji pogreb danes, čeprav je človek imel že prej težave zaradi žil in srca, ga dva dni po cepljenju niso mogli več rešiti. Poznam enega, ki so ga rešili po cepljenju zaradi strdkov. Zaradi virusa poznam le en primer, katerega so zdravili v bolnišnici in tudi pozdravili. Da ne omenjam nenadnih smrti po cepljenju...padec pri košnji trave, padec pri vožnji s kolesom. Verjetno pa za nobeno smrt po cepljenju ni bilo uradno krivo cepivo...večinoma gre v teh primerih za moške okrog 60 let.

upam da ne boš tudi letošnjih smrti motoristov na jadranki pripisal cepljenju :P

 

pred 7 minutami, Scarabeo 500 pravi:

 

Brigajo me protitelesa, zdaj imam pa:lol1:pirje in grem smučati v Italijo ali Avstrijo. 

maš samo pol leta :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

lej, dajmo nekaj razumet.

cepljenje vs covid bolezen.

Napiši ti svoje ideje, potem bom jaz opisal svoje.

pa da ne bo slepega nabijanja:

1. cepivo (tako mRna kot Vektorsko) ti da samo delček nečesa, niti ne okužbe (ajd vektorsdka dajo okužbo, mRna celo sleparijio) kot ti lahko v telo da kovid.

2. priznavanje nevarnosti cepiv, je priznavanje tudi nevarnost obolelosti za kovidom, ki je lahko 10 ali 100x večja...

dajva začet tule.

nima smisla ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, Scarabeo 500 said:

Zakaj srečo. Procent oseb, ki potrebujejo pomoč in gredo v bolnico je izredno majhen. Tudi težji potek gripe se je lahko razvil v pljučnico in nato bolnica.

Imunski sistem je opravil svojo nalogo, to je to. Ko te sposobnosti več ne bo imel, pa adijo. :)

Brigajo me protitelesa, zdaj imam pa:lol1:pirje in grem smučati v Italijo ali Avstrijo. 

Procent oseb je 5000 mrtvih in marsikateri bi bil se ziv danes

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, vandrovec pravi:

Žal, to je kar osebno poznam, ne kar drugi servirajo. In lahko potrdim, da osebno poznam več smrti po cepljenju, kot pa smrti zaradi okužbe s corono. ...če nekomu ni prav, me ne zanima

 

ti poznaš umrle. A je povezano s cepivom al ni, nisi ugotovil. Za vse samo veš, da so bili cepljeni. 

Zdej pa poglejva, da je bilo cepljenih več kot 80 ali celo 90% vseh starostnikov v DSojih, katerim so žal leta šteta. Ne moreš vsega pripisat cepljenju. Enako trdimo, da ne moreš vsega pripisat koroni. Lahko pa je korona pospeševalec za krajšo življenjsko dobo.

 

In v končni fazi, niti ni potrebe, da se strinjava. Komplet ves problem reši, če je cepljenje svobodna odločitev!!!!!

pred 6 minutami, vandrovec pravi:

nima smisla ...

če nimaš argumenta, lahko tudi tako zapišeš :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

maš samo pol leta :P

 

Glej pozitivno. Celo zimsko sezono in uvod v motoristično. :)

 

pred 2 minutami, Spasku pravi:

Procent oseb je 5000 mrtvih in marsikateri bi bil se ziv danes

Na te števike gledam drugače kot ti. Če je umrl zaradi raka ali drugih podobnih bolezni in je imel na koncu kovid - je bilo zavedeno kao - kovid. Pa ne me basat. 

Ko so ljudje umirali zaradi AIDSA, jih je pobral lahko tudi navaden prehlad. A ne bi bilo malo smešno, pompozno v novicah. FRedy je umrl zaradi prehlada.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, vandrovec pravi:

Nasedel si propagandi, ne želim te prepričevati...

da, tako je. Zgolj samo propagando prebiram :P v glavnem na NORA24tv

 

pred 8 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Glej pozitivno. Celo zimsko sezono in uvod v motoristično. :)

 

 

na vse to sranje se pozitivno ne da gledat. 

1. če si res preživel korono, maš celo srečo. Po vsem kar sem seznanjen imaš daleč najbolja protitelesa.

2. če je nisi in je bila gripa, se pa mal slepiš

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

1. če si res preživel korono, maš celo srečo. Po vsem kar sem seznanjen imaš daleč najbolja protitelesa.

2. če je nisi in je bila gripa, se pa mal slepiš

Kako pa statistični urad ugotovi, da je kovid, a merijo protitelesa al, kr tk malo. Verjetno kr tk mal, test je pokazal in to je to.:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Spasku said:

In koliko primerov smrti od cepljenja poznas pri nas???? 

Potem ne primerjaj kovid z gripo

jos jednom iako je vec napisano. 

kada jedna visokopozicionarana osoba u bonici koja je ujedno i voditelj covid odjela tako definira covid ..... 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Kako pa statistični urad ugotovi, da je kovid, a merijo protitelesa al, kr tk malo. Verjetno kr tk mal, test je pokazal in to je to.:)

test je qurac, dobesedno.

če si greš izmerit protitelesa, boš vsaj vedel na čem si. Sicer pa, tudi tam ni točnih cifer, kaj je IN in kaj je OUT. Če ti rečejo, da imaš "full" protiteles, si korono pihnu, če jih ni si gripo :P

Sicer vse skupaj res ne igra bistvene vloge. Maš papir in si car. Jaz sem nabacil Astro iz Zenice in sem isto car :P

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

Jaz sem nabacil Astro iz Zenice in sem isto car :P

Dok je Astra iz Zenice je sve OK. :) Vesoljci so problem. :P

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po  nekaterih razmisljanjih priblizno pol svetovne populacije je cepljeno okrog 3 miljarde smrti 5 miljonov po tej logiki so vsi umrli zaradi cepljenja glede na %  razen nas cepljenih forumasev ki smo trdozivi

Popravljeno . Popravil Spasku
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo dobra jasna, kratka, razumljiva razlaga. INFEKTOLOG - IMUNOLOG

Infektologi nimajo veščin za obvladovanje epidemije Kot je razložil, je namreč naloga infektologov ozdraviti pacienta, kar "nima nobene zveze z razmišljanjem, kako je do okužbe prišlo in kako jo preprečiti", zato infektologi drugih veščin za obvladovanje epidemije po njegovem mnenju nimajo. "Ker se ukvarjajo z zdravljenjem nalezljivih bolezni, so nekateri presodili, da so se sposobni ukvarjati z njihovim preprečevanjem v družbi. Tega ni nikjer na svetu." V nasprotju z njimi pa imajo epidemiologi znanje s področja zdravja prebivalstva, spremljajo tudi sociološko sliko družbe, ekonomiko, izobrazbo, analitiko ...

Več na: https://www.zurnal24.si/slovenija/nekdanji-prvi-moz-nijz-o-tem-kaksne-kadre-je-nastavila-vlada-372599 - www.zurnal24.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, Spasku said:

Po  nekaterih razmisljanjih priblizno pol svetovne populacije je cepljeno okrog 3 miljarde smrti 5000miljonov po tej logiki so vsi umrli zaradi cepljenja glede na %  razen nas cepljenih forumasev ki smo trdozivi

sasvim logicna racunica: 

 

ako se kod zaraze tako racuna zasto ne i kod cijepljenja? 
 

Ili uzmimo primjer Nigerije 210 MIO ljudi koji tamo zive. Niti maski, niti Lockdown.a, niti nenormalno puno umrlih, niti cijepljenja niti corone, niti problema. O Svedskoj nitko vise ni slova nije napisao?! 

 

malo statistike iz Austrije:

-- od infektivnih i paraziranih bolesti je u A umrlo 35909 osoba.

   Corona je sa 6491 smrti na 2. mjestu. Prosjek starosti je ca. 83 godine 

-- zlocudne bolesti - 40767 sa prosjekom godina starosti 75

-- srcane bolesti - 38355 - 81 godina starosti 

izvor informacija: 
 

https://www.statistik.at/web_de/statistiken/menschen_und_gesellschaft/gesundheit/todesursachen/index.html

i jos jedan podatak: 

-- prosjek ozdravljenja od covida je trenutno na preko 94% 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Spasku pravi:

Sem spraseval vandrovca kolikor smrti od cepljenja pozna pri nas verjetno da ne bom dobil odgovora nikdar ker razen dveh iz casopisov ne pona nobenga. Ne morem pa razumet v cemu je fora laganja razen ce ni eden od tistih maske dol ali OPS pol pa razumim.Ocitno si mel sreco da si prebolel lazjo varianto in se ni razvilo v pljucnico hujse oblike ker kovid ni gripa.

Zanimivo ko rečeš imel si srečo. A glede na številke koliko ljudi je bilo v stiku s kovidom jih ima srečo 99%. Zanimivo razmišljanje.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!