Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Kako to, da še noben ni izrazu s trinjanje z ukrepi v avstraliji ter predlogom ,da bi tako moralo biti tudi pri nas? Bi rekel, da imamo tukaj nekaj zrelih za to.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Spasku pravi:

Ne veš kam bi se postavil kot piha veter 1x tu 1 x tam pišeš da pišeš in ne veš kaj si pišeš včeraj da ne govorim za pol leta nazaj bistvo pa nisi še danes ukapiral.Mimogrede ni potrebno zjat po forumu ker razumim brez.

zelo točno vem.

Vem, da jokanje čez eno Saško ne rešuje problema, vem, da ima marsikdo, ki se upira prav, vem da nam lažejo na veliko, zamujajo s pravimi podatki in se igrajo z življenji. 

Po dolgem času so spet Fafangla ven potegnili v stilu, mi mamo poln qurac, ajd dej zdej ti neki naredi. Pa poslušam njegovo pridigo po javnih občilih in na koncu , kaj je povedal?

Isto, kar že dolgo tumblamo. Če bo lokdaun mora biti za vse, brez kakršnihkoli izjem. Samo ena v razmislek. Ko sem pred časom omenil, da bi morali tudi cepljene testirati, je bil cel halo...

 

Nič ni zijanje (zijanje je caps lock), so pa povečane in poboldane črke, da bolje vidiš in lažje izločiš pomembne zadeve, pa da se sveta podobca politike skrije zadaj :P

Mojster, bistvo sem že zdavnaj ukapiral. In če sem cepljen še ne pomeni, da se strinjam z obveznim cepljenjem niti s tem da me necepljeni ogroža.

sem ti poboldal izvleček

verjetno nisi prebral, kaj sem ti sploh zapisal, ker drugače bi vsaj komentiral, kaj je pandemijski marketing, kje se moti Lauc, kje ostali itd..

 

 

in potem pride en Spasku in citira nebuloze nova24tv, kako sredini protestniki in petkovi kolesarji trosijo okužbe Jebenti, kdo jih pa v Irski? A majo tut naše kolesarje, a tam kolesarijo ob ponedeljkih? Za nameček mi pa še taljanske linke daje, ko točno ve da so lahi čist vse zafukali in najbolj nestrokovno delujejo. Pravljice...počakmo še kak mesec, bo tudi pri njih kažin.

Se veča v Angliji in drugje...še mal še mal...

 

(mam enakega sodelavca, k drka na številke in preklinja protestnike, gleda italijansko televizijo in nora24tv) .

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem danes od znanca zvedu zakaj je zdravstvo tudi preobremenjeno. Zato ker je ogromno zdravstvenih delavcev doma bolnih s korono. A niso zd delavci precej preceljeni??

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, John2005 pravi:

Sem danes od znanca zvedu zakaj je zdravstvo tudi preobremenjeno. Zato ker je ogromno zdravstvenih delavcev doma bolnih s korono. A niso zd delavci precej preceljeni??

Niso..pa ni štos v tem. Štos je v jebiga odnosu do delavcev. Najbrž je razlika kok se jebe medicinska sestra in kok dodatka dobi v primerjavi z zdravnikom (pa za kak denar kdo dela, da ne omenjam izgorelosti). Najbrž je tudi razlika a ima država 200 covid postelj al 400. Na koncu je vse denar

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naslednji teden se zaradi velikega števila okužb po 75 letih odpira bolnišnica Franja :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V centrifugi... Do listen...

https://val202.rtvslo.si/2021/10/komentar-dogodkov-tedna-93/

Neznosno postaja življenje pod oblastjo, ki se ni sposobna distancirati od lastnih simptomov in napak ter jih reflektirati. Ali se vsaj – sem pa tja – zadržati v svoji napadalnosti. Neznosno pa predvsem utrujajoče. Utrujajoča je ta igra sprenevedanja in izčrpavanja pa tudi številnih neumnosti, ki ne vzdržijo racionalne argumentacije … gre za način vladanja, jaz imam prav, ker sem jaz. Ni samo pri nas, a človek bi kar stekel stran …

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

Niso..pa ni štos v tem. Štos je v jebiga odnosu do delavcev. Najbrž je razlika kok se jebe medicinska sestra in kok dodatka dobi v primerjavi z zdravnikom (pa za kak denar kdo dela, da ne omenjam izgorelosti). Najbrž je tudi razlika a ima država 200 covid postelj al 400. Na koncu je vse denar

Kako niso. Sestricna dela v ukc pravi da so na njene oddelku v 2 ki nista spiknjene. Pa pol jih skor manjka. Jutr bom se kolegico iz onkologije vprasu kako je tam

Ups

https://www.theguardian.com/world/2021/oct/28/covid-vaccinated-likely-unjabbed-infect-cohabiters-study-suggests?utm_term=Autofeed&CMP=twt_gu&utm_medium&utm_source=Twitter#Echobox=1635438330

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, glih ki imaš take veze v zdravstvu, vprašaj te tvoje kolegice, koliko pljuč so že presadili, koliko jih še čaka na presaditev in kaj bo, ko bo zmanjkalo darovalcev????? Saj toliko prometnih nesreč pa tudi nimamo ne?

Btw. Za enega, ki čaka na presaditev, vem, ker ga poznam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, KARMEN1 pravi:

No, glih ki imaš take veze v zdravstvu, vprašaj te tvoje kolegice, koliko pljuč so že presadili, koliko jih še čaka na presaditev in kaj bo, ko bo zmanjkalo darovalcev????? Saj toliko prometnih nesreč pa tudi nimamo ne?

Btw. Za enega, ki čaka na presaditev, vem, ker ga poznam.

Kaj ma to veze s tem kar sm napisu. Manjko zdravstvenega kadra zaradi obolelosti je realen problem. Kjub veliki prevcepljenosti.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, John2005 pravi:

Kako niso. Sestricna dela v ukc pravi da so na njene oddelku v 2 ki nista spiknjene. Pa pol jih skor manjka. Jutr bom se kolegico iz onkologije vprasu kako je tam

Ups

https://www.theguardian.com/world/2021/oct/28/covid-vaccinated-likely-unjabbed-infect-cohabiters-study-suggests?utm_term=Autofeed&CMP=twt_gu&utm_medium&utm_source=Twitter#Echobox=1635438330

Podatki iz julija:

https://necenzurirano.si/clanek/aktualno/vlada-pogrnila-tudi-pri-cepljenju-zdravstvenih-delavcev-887275

Kako je pa danes, ne vem. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, John2005 pravi:

Kaj ma to veze s tem kar sm napisu. Manjko zdravstvenega kadra zaradi obolelosti je realen problem. Kjub veliki prevcepljenosti.

To ima veze z vsem tem, kar tukaj klofaš ?.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, John2005 pravi:

Kako niso. Sestricna dela v ukc pravi da so na njene oddelku v 2 ki nista spiknjene. Pa pol jih skor manjka. Jutr bom se kolegico iz onkologije vprasu kako je tam

Ups

https://www.theguardian.com/world/2021/oct/28/covid-vaccinated-likely-unjabbed-infect-cohabiters-study-suggests?utm_term=Autofeed&CMP=twt_gu&utm_medium&utm_source=Twitter#Echobox=1635438330

torej niso vsi precepljni mar ne :D velika večina pa ja. 

V glavnem, delajo poleg vira okužb, tako se lahko okuži čisto vsak, predvsem, po mojem mišljenju pa je izgorelost, izžrpanost in na koncu majo tut poln kurac vsega. Ker političnim trobezljačem se čisto jebe za njih.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakva je procedura kod prelaska drzavnih granica ako se ima EU Covid putovnica? 

Pokazes i prodjes ili se ipak nekii test mora odraditi .

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, kronik pravi:

kakva je procedura kod prelaska drzavnih granica ako se ima EU Covid putovnica? 

Pokazes i prodjes ili se ipak nekii test mora odraditi .

 

 

odvisno od države verjetno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi bil pa zato da se vse zapre za 14dni na način, en del samo cepljene en del samo necepljene. Odprto imajo samo preboleli, pa da vidmo primerjavo. Vem da ni mozno bi bil pa odlicen preizkus kje se zadeva bolj prenaša

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!