Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 11 minutami, nejc74 pravi:

smrkanje / poln nos / nahod, wahtever, ni ravno znamenje covida, samo povem :)

ne ni, je pa lahko...preventivno je bolje biti mal brihten, kot zvoniti po toči.

Pa da smo si na jasnem, še vedno svetujem cepljenje vsaj tistim 50+, ma zaboga, nej folk že 1x ugotovi, da QR koda, ni imunost. Je samo politična poteza. 

Folku je treba povedat, da cepivo ne deluja ravno najbolje, da ma svoje omejitve itd..

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, DAMI34 said:

ne razumem. Res ne...

Saj to me pri tebi toliko moti. Poveš da nič ne razumeš, ma vseeno skoraj pol postov tvojih. :eek:

7 minutes ago, DAMI34 said:

vi ki razumete, pa spet lahko cepljeni okrog skačete, saj mate kodo, ko jebe, če ste mal nahodni al pa mate vročino.

Preberi si še enkrat 2 moja posta nazaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, ftp pravi:

Saj to me pri tebi toliko moti. Poveš da nič ne razumeš, ma vseeno skoraj pol postov tvojih. :eek:

Preberi si še enkrat 2 moja posta nazaj

kaj tebe pri meni moti, me čisto boli kita :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://www.skrivnostisveta.si/zakaj-se-namerno-ustvarja-kaos/?fbclid=IwAR2nvqJFODRNZKwfK-yW56A6X3sXx0YlHRUqNoqHlzcXR6tTeUPaXZ3WJWY

https://uqload.com/ag81vfx874a8.html    ?

...se ukvarjate s kostmi, ki so nam jih vrgli, da ne bi opazili dogajanja v ozadju

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, DAMI34 said:

ne ni, je pa lahko...preventivno je bolje biti mal brihten, kot zvoniti po toči.

Manj kot 5% zbolelih ima poln nos, ne splača se delat panike zaradi smrkanja :) , zaradi vročine, in starejsih, kot si omenil, pa ja. Btw, zdajle bo eno leto odkar sem jo jaz fasal, je bilo prvič v lajfu da pozimi nisem imel polnega nosu. Sem eden od tistih, ki čim je zunaj mrzlo, začnem smrkat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, nejc74 pravi:

Manj kot 5% zbolelih ima poln nos, ne splača se delat panike zaradi smrkanja :) , zaradi vročine, in starejsih, kot si omenil, pa ja. Btw, zdajle bo eno leto odkar sem jo jaz fasal, je bilo prvič v lajfu da pozimi nisem imel polnega nosu. Sem eden od tistih, ki čim je zunaj mrzlo, začnem smrkat.

Sicer greva v detajle, ampak se spet obešam na moj primer. Bratec ima vročino, a jo gladko pripiše tretjemu odmerku...butasto. Je okužil še druge. Če ne bi bil 2x cepljen ajd, mu rečem da pač ni vedel, ampak ker je bil, ker ima izkušnje kot jaz, bi moral malo podvomiti. 

Sam prehlad vemo vsi, kako poteka. Dokler ni glava "šutasta bi rekli primorci" dokler samo šmrkam in kiham res ni korona. 

V trenutku, ko se pridruži vročina....no, res bi lahko mal pomislil. 

Prvi in še vedno trdim en najbolj smiselnih ukrepov, je bil, kontrola temperature na vhodu v podjetja ali v vstopu v državo. Povišana temperatura je pokazatelj da se telo z nečem bori...pa še zlo simpl je to nadzirat.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, vandrovec pravi:

...dobro jutro. V neki drugi temi sem o podobnem že pisal. Samo zdaj to ni več smešno. To se bi zgodilo tudi brez korone. Korona bo zadevo samo malo pospešila. 
Ampak...ker je vedno ampak....kdor je razumel pred časom je pripravljen....zdaj je že malo na knap....kmalu bo za večino prepozno. In kot sem že napisal....tisti, ki ne razume, mu bodo pač v nekem trenutku drugi razložili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, BIF pravi:

Ampak...ker je vedno ampak....kdor je razumel pred časom je pripravljen....zdaj je že malo na knap....kmalu bo za večino prepozno. In kot sem že napisal....tisti, ki ne razume, mu bodo pač v nekem trenutku drugi razložili.

A nisi nedolgo nazaj trdil, da je edina rešitev cepivo?

Citiraj

 

Toda ta t.i cepiva niso samo neuporabna, ampak še slabša. Pravzaprav so zelo verjetno med najbolj smrtonosnimi in najnevarnejšimi drogami, ki so jih kdaj izdali javnosti.

Vprašanje je: zakaj ljudem še vedno vbrizgavamo te neučinkovite in nevarne snovi? Kaj je drugi namen kot obogatiti tiste, ki se ukvarjajo z njihovo proizvodnjo in distribucijo? Zdaj Big Pharma, Fauci and Co. in njihove medijske neumnosti pravijo, da moramo vzeti njihova ponovna cepljenja, ojačevalnike, da se zaščitimo. Vendar pa bodo ojačevalniki verjetno prav tako neučinkoviti kot originalni neuspešni piki. CDC je nedavno odobril četrto injekcijo za ranljive. To je z njihove strani posredno priznanje, da so prejšnji trije piki propadli. Zakaj bi kdo verjel, da bo četrta injekcija delovala?

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, vandrovec pravi:

A nisi nedolgo nazaj trdil, da je edina rešitev cepivo?

 

....vidim, da težje dojemaš. Saj bo. Ti bodo ob primernem času vse razložili...z dejstvi na bančnem računu. Cepivo nima dosti veze s tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KOPIRANO AMPAK PODPIŠEM DO ZADNJE BESEDE:

Dragi moji sorojaki, ta zapis je namenjen vsem, ki pozivate k odgovornosti in solidarnosti. Vem, da je življenjsko bati se za svoje življenje, vem tudi, da je v današnjih časih v poplavi zastraševanja z vseh strani marsikoga, ki je padel v ta mlin ustrahovanja pošteno strah vsega in vseh. Mi v poznih zrelih letih smo svoje otroštvo, mladost živeli in izživeli, s kakšno pravico današnjim generacijam otrok in mladostnikov jemljemo svobodo in pravico do brezskrbnega otroštva. Vi stari prdci se v strahu za svoja življenja spravljate na otroke jih omejujete in jim kradete in uničujete otroštvo. Otroci naj bodo solidarni z vami strahopetci zahrbtni? Natikate jim maske, silite jih v testiranja.... V nekih drugih časih so se naši očetje in dedki borili proti okupatorju, za svobodo države za svobodo svojih otrok. Za otroke so žrtvovali tudi življenje, da bi jih obvarovali. Vi pa danes žrtvujete otroke, da bi obvarovali sebe. Sramotno, podlo in hinavsko ravnanje je to. Vi svoje otroke, vnuke uporabljate, kot živi ščit, kot kanon futer. Gnusite se mi vsi, ki to počnete in podpirate. Za božjo voljo stopite iz lastne sence strahov in pustite otrokom brezskrbno otroštvo, pustite jim dihati, pustite jim svobodo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, tomash pravi:

KOPIRANO AMPAK PODPIŠEM DO ZADNJE BESEDE:

Dragi moji sorojaki, ta zapis je namenjen vsem, ki pozivate k odgovornosti in solidarnosti. Vem, da je življenjsko bati se za svoje življenje, vem tudi, da je v današnjih časih v poplavi zastraševanja z vseh strani marsikoga, ki je padel v ta mlin ustrahovanja pošteno strah vsega in vseh. Mi v poznih zrelih letih smo svoje otroštvo, mladost živeli in izživeli, s kakšno pravico današnjim generacijam otrok in mladostnikov jemljemo svobodo in pravico do brezskrbnega otroštva. Vi stari prdci se v strahu za svoja življenja spravljate na otroke jih omejujete in jim kradete in uničujete otroštvo. Otroci naj bodo solidarni z vami strahopetci zahrbtni? Natikate jim maske, silite jih v testiranja.... V nekih drugih časih so se naši očetje in dedki borili proti okupatorju, za svobodo države za svobodo svojih otrok. Za otroke so žrtvovali tudi življenje, da bi jih obvarovali. Vi pa danes žrtvujete otroke, da bi obvarovali sebe. Sramotno, podlo in hinavsko ravnanje je to. Vi svoje otroke, vnuke uporabljate, kot živi ščit, kot kanon futer. Gnusite se mi vsi, ki to počnete in podpirate. Za božjo voljo stopite iz lastne sence strahov in pustite otrokom brezskrbno otroštvo, pustite jim dihati, pustite jim svobodo.

Našemu se ne maska, ne samotestiranje ne zdi nič posebnega, pa ima 8 let.

Kot umivanje zob in nošnja copat v šoli.

Pa kaj ni tudi sicer šola ena sama prisila? ... 

Problem so starši, no, saj tudi psihoza določenih staršev se je umirila in samotestiranje ni več nek bav bav in lepo poteka.

Deci ni nič hudega, čakajo praznike in darila, kakor je v naši družbi ustaljeno ...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, Snečer said:

Kot umivanje zob in nošnja copat v šoli.

A ni to prisila? Zakaj se sam ne odloči ?  ?

 

Hec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj... kje se učlanim v antivaxerje? Evo prvi verjetno potrjen stranski učinek cepiva, sodelavec je imel blagi infarkt (zvilo ga je za en dan ma kr je ištrijan ni šou k doktorju takoj ampak je počakal na ponedeljek) Med preiskavami niso našli ničesar več, so ga skritizirali da kaj je čakal, odgovor ki ga je dobil, ker so bili vsi rezultati vredu, da sumijo cepivo za tole zadevo. To je mislim da cca. 1 ali 2 meseca po cepljenju. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gremo še malo dalje.

Največja tovarna za proizvodnjo mask jih naredi 3 milijone na dan. Naši otroci, vnuki in verjetno tudi mi bomo kmalu namesto listja na drevesih videli viseti maske. Ampule cepiv zasedejo okoli 4 000 kubičnim metrov, kje so še stekleničke razkužil itd itd.

Zavoljo strahu starih prdcev se dušimo. Ali pa tole. Za kovidom je umrlo cca 5 milijonov ljudi, za rakom pa 10 milijonov v enem letu. Torej, zaprimo vse in ukinimo vse kajti rak bo pobral vse. Ampak ni tako. 98% možnosti imate, da ne zbolite za covidom in le 2%, da se to zgodi in umrete. Seveda z mladostjo ta procent pride na 0. Torej, pustite za božjo voljo otroke pri miru, prdci stari.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, tomash pravi:

Gremo še malo dalje.

Največja tovarna za proizvodnjo mask jih naredi 3 milijone na dan. Naši otroci, vnuki in verjetno tudi mi bomo kmalu namesto listja na drevesih videli viseti maske. Ampule cepiv zasedejo okoli 4 000 kubičnim metrov, kje so še stekleničke razkužil itd itd.

Zavoljo strahu starih prdcev se dušimo. Ali pa tole. Za kovidom je umrlo cca 5 milijonov ljudi, za rakom pa 10 milijonov v enem letu. Torej, zaprimo vse in ukinimo vse kajti rak bo pobral vse. Ampak ni tako. 98% možnosti imate, da ne zbolite za covidom in le 2%, da se to zgodi in umrete. Seveda z mladostjo ta procent pride na 0. Torej, pustite za božjo voljo otroke pri miru, prdci stari.

Probaj Playstation 5 kje kupit ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

40 minutes ago, tomash said:

Za kovidom je umrlo cca 5 milijonov ljudi, za rakom pa 10 milijonov v enem letu. Torej, zaprimo vse in ukinimo vse kajti rak bo pobral vse.

Ti povem eno skrivnost?

Rak ni nalezljiv, zato ne potrebuje posebne pozornosti, ko si v bližini obolele osebe.

 

Zanemarljiva razlika, ane.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 hours ago, DAMI34 said:

sem dal tole, kako se Italijani dobro držijo pri nas :P

 

 

sem pojasnil, da se ne guncam okrog smrti ampak zaščite.

Cela država joče koliko je okuženih. cca 30% okuženih je cepljenih, ti tudi širijo virus dalje, saj jim to omogoča brezskrbno laufanje okrog s potrdilom. Samo ta del anuliraj, pa cifre padejo.

In potem jočemo, da številke gredo v nebo, da bo kolaps zdravstva.

tudi o kretenih, enih in drugih. Tega pri sedanji situaciji ni več, je čisto obično širjenje, čeprav spet moj sosed, ker je cepljen hodi okrog pozitiven, tak sem slišal.

In ponavljam, pa se lahko vsi na trepalnice mečejo:

cepljenje NI obvezno.

Paranoiki bi pa itak najraje pocepili vse, stare, mlade, otroke, pa še domače ljubljčke. Zatem pa živino in perutnino :P s cepivom, kot si se izrazil: mal slabše prime :P

 

 

 

 

A tako pizdis tud ker telefonu baterija crkne prej kot pise v prospektih? Al si se navdu pravocasno filat? A dozivlas zivcni zlom vsakic ko avto pije vec od reklamiranga? Gres vseeno tankat, al pises po netu pridige in litanije?   A te usece bozjast isto sekundo ko indikatorji na mitaski vidjo asfalt,  prej kot v estimated 10 000km? in NE! Ne bi po amerisko cepil pod 15 ali 12 let. Zal so neodgovorni odrasli, breme vrgli odgovornim starsem in odgovorno vzgojenim najstnikom. Sramota.

oboje bi moglo bit. Mogli bi bit dobro precepljeni in se bol previdno obnasat. in bi ze zdej zveli 95% normalno. Za drhal so to previsoka pricakovanja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Padla še ena teorija zarote. Majo pa koliko sem pa tja kakšen primer. Torej uni kampi niso bli teorija zarote ...ali pač.

AUSTRALIA - The army is now transferring positive Covid cases and contacts in the Northern Territories to ‘Quarantine Camps’ by army truck.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

40 minutes ago, Markisan said:

Padla še ena teorija zarote. Majo pa koliko sem pa tja kakšen primer. Torej uni kampi niso bli teorija zarote ...ali pač.

AUSTRALIA - The army is now transferring positive Covid cases and contacts in the Northern Territories to ‘Quarantine Camps’ by army truck.

Sta bila danes dva marsovca, ki že 5 svetlobnih let opazujejo zemljo, pri meni in pravita kaj se vse tu na zemlji dogaja. Ne moreš verjet, pravi, kaj vse se vidi od zgoraj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, vandrovec said:

Jes bom covid fasal ko tole berem.

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!