Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

1 hour ago, Markisan said:

Spet mešaš japke in hruške. 

Prvič. Ne moreš reči da je nepopolno cepljenih in ostalih zanemarljivo in tudi ne moreš reči da so to nepomembne postavke ker številk ne veš. Že samo prebolevniki. Če jih je okol 400k , koliko od teh je šlo npr. v bolnico? Zato ne nabijaj v prazno. Očitno pa bolnice te podatke imajo in jih ne povedo.

Glede dobička in naivnosti pa je to generalna debata in se ne more govorit o konkretnih številkah kot bi se jih v zgornji temi lahko. Če boš kdaj imel svojo firmo boš ugotovil da ima lahk osamo dve prihodnosti rast ali propad. Naivnih ljudi je definitivno veliko kar pokaže zgodovina. Denar pa ni vprašanje.

 

Vse skupaj pa izgleda kot da vidiš leteti bele miši in debatiramo o tem kako visoko letijo, ker je to zelo pomembno.

 

Itak. :headbang:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, Markisan said:

Prej sem nekaj govoril da je denar motivator

Je, pa ne vsem zato ne moreš kar tako posploševat.

9 hours ago, Markisan said:

ampak me je nekdo ki je celo pamet sveta pojedu tukaj prepričeval da ni tko.

Jaz sem ti vsaj odgovoril, ti se pa obrneš na drugo temo.

9 hours ago, Markisan said:

No da vemo zakaj je toliko pozitivnih izkušenj in pozitivnega sporočanja glede testiranja v šolah

Dokler bodo starši na šole z motorkami, kričali na študente na bencinskih, na natajarje, trgovce,..., bodo "njihovo ogledalo" otroci delali enako. In te stvari je potrebno umiriti.

A tebi se zdi normalno in pošteno da se ljudje znašajo nad študene ki kontrolirajo PCT pogoje?

Meni ne, ker če bi bili res pametni, za kar se imajo, bi vedeli da si tega ti isti študenti niso izmislili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Markisan pravi:

Ne izhajam iz predpostavke, da je večina ljudi pokvarjenih. Izhajam pa iz predpostavke (verjetno tudi dejstva), da je na višjih položajih glavno gonilo dobiček, večina navadnih ljudi pa je izjemno naivnih. Za denar naredimo vse. Skoraj vse.

Necepljeni uradno res bolj polnijo bolnišnice. Kljub temu pa glede na to da se pod podatkov necepljenih združuje, nepopolno cepljene, prebolele in necepljene, bi rad videl tudi razčlenitev te postavke. Očitno podatek imajo, zakaj ga ne objavijo ne vem. Torej v bolnicah je x% polno cepljenih, x% delno cepljenih, x% prebolelih, x% necepljenih. To bi bila prava slika.

Ja to jaz tebe sprašujem. Kaj pa praviš na un video od Billa?

Ti svoje trditve utemeljuješ z videoposnetki?

Si ga vprašal, kaj je s tem želel povedati?

Ga je kdo sploh o tem kaj vprašal?

Jaz pravim, da tudi Billu mrtvi, ali pa živi in bolni ne koristijo. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... str fotr od Billa Gejtsa je mende dal ven virus španske gripe......, pa so depopularizirali ene 80.000.000 do 100.000.000 ljudi ...

....in pol so dali ven zdravilo...

.... samo zdej je pa treba pofentat ene 5.000.000.000 ljudi, pa k se niso mogli zmenit, koga fentat, koga ne, so spustili ven ubogega netopirja, da on opravi to delo ... samo....ni bil dovolj učinkovit....

...in zdej nas cepijo s počasnim strupom, da pokrepamo čez par let..... ker če bi strup začel delovati hitro, se nihče ne bi več hotel cepiti....

...isto delajo podgane, če najdejo kako hrano (beri - strup), ki jo ne poznajo. Najprej pošljejo eno najbolj naivno podgano v izvidnico za dvornega pokuševalca hrane... počakajo kak dan, če podgani nič ni. gredo še one jest tisto (zastrupljeno) hrano, ko jo ne poznajo.... in pol kmalu pogine tista taprva... potem pa še vse ostale.....

.... zakaj pa mislite, da se moramo precepiti 80% !!!!!.... ker če bi se 100% .... pol res ne bo nihče preživel.....

 

....in tako bodo preživeli samo tanarbolj pametni in pogumni....  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 minutes ago, Zivnorc said:

... str fotr od Billa Gejtsa je mende dal ven virus španske gripe......, pa so depopularizirali ene 80.000.000 do 100.000.000 ljudi ...

....in pol so dali ven zdravilo...

.... samo zdej je pa treba pofentat ene 5.000.000.000 ljudi, pa k se niso mogli zmenit, koga fentat, koga ne, so spustili ven ubogega netopirja, da on opravi to delo ... samo....ni bil dovolj učinkovit....

...in zdej nas cepijo s počasnim strupom, da pokrepamo čez par let..... ker če bi strup začel delovati hitro, se nihče ne bi več hotel cepiti....

...isto delajo podgane, če najdejo kako hrano (beri - strup), ki jo ne poznajo. Najprej pošljejo eno najbolj naivno podgano v izvidnico za dvornega pokuševalca hrane... počakajo kak dan, če podgani nič ni. gredo še one jest tisto (zastrupljeno) hrano, ko jo ne poznajo.... in pol kmalu pogine tista taprva... potem pa še vse ostale.....

.... zakaj pa mislite, da se moramo precepiti 80% !!!!!.... ker če bi se 100% .... pol res ne bo nihče preživel.....

 

....in tako bodo preživeli samo tanarbolj pametni in pogumni....  :D

To bo, to. Končno razumna razlaga :kva2:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, KARMEN1 said:

Necepljeni uradno res bolj polnijo bolnišnice. Kljub temu pa glede na to da se pod podatkov necepljenih združuje, nepopolno cepljene, prebolele in necepljene, bi rad videl tudi razčlenitev te postavke. Očitno podatek imajo, zakaj ga ne objavijo ne vem. Torej v bolnicah je x% polno cepljenih, x% delno cepljenih, x% prebolelih, x% necepljenih. To bi bila prava slika.

@Markisan Dej mi ti povej, kaj tocno te nervira? Imas toliko pripomb, da dejansko ne najdem tvojega primarnega problema. 
Objavljeni so podatki za intenzivo. razrez tocno tak, kot si ga zelis.

7A20034A-E504-402F-B7E6-81533537A04C.thumb.png.669d06299abd70a29e9d39a782000ea5.png
 

lahko pa v zaroto vrzemo se eno spremenljivko. Koliko hospitaliziranih polni statistiko “cepljeni”, v resnici pa so lastniki ponarejenih in lazno izdanih potrdil?

 

se opravicujem @KARMEN1 de je citiralo njo. 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 hours ago, ftp said:
12 hours ago, Markisan said:

Prvič. Ne moreš reči da je nepopolno cepljenih in ostalih zanemarljivo in tudi ne moreš reči da so to nepomembne postavke ker številk ne veš.

So zanemarljive.

@Markisan No pa so drugi potrdili mojo trditev. So zanemarljivi!

 

Uf, še vedno razumem statistiko :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, KARMEN1 pravi:

Niti slučajno ni zadnji!

Še veliko jih bo, in vedno hujši bodo!

Je to že uradno...ker zgleda, da prihaja od zanesljivega vira?

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

32 minutes ago, vandrovec said:

Je to že uradno...ker zgleda, da prihaja od zanesljivega vira?

ni uradno, vir: razumen človek, kdor ne razume naj se zamisli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, vandrovec pravi:

Je to že uradno...ker zgleda, da prihaja od zanesljivega vira?

Ni uradno, vendar je predvidljivo in logično.

Epidemije so bile, so, in vedno bodo.

Ne rabiš biti niti Baba Vanga, niti Bill, niti Potrč, da to razumeš kot del zgodovine Zemlje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....zdej se topi permafrost in se sproščajo v ozračje na tisoče let stari virusi,ki so pokončali mamute,sibirske tigre....jamske medvede....tudi Otzi je mende umrl zaradi tega....

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom še jaz opisal izkušnjo s tem sranjem... Dobil od prijatelja, k sreči se je takoj zjutraj testiral s HAT in takoj javil,. da je pozitiven.  Isti trenutek sem v firmi vse izpustil iz rok, povedal zakaj gre in odšel domov. K sreči imamo dovolj prostora, da sem se popolnoma samoizoliral. Naslednji dan mi je znanec že sporočil, da je bil pozitiven tudi na PCR, naslednje jutro pa sem bil že pozitiven na HAT.  Sledilo je otečeno grlo, polna glava in nenadzorovan kašelj.  kasneje bolečine po vsem telesu, ki so me spomnile na vsako poškodbo, ki sem jo do zdaj pridelal... Potem pride tudi povišana telesna tempera, nizka saturacija in čudno visok pulz, skratka nočete fasat...

V četrtek sem po 14, dneh prvič še delat. Po parih krajših sprehodih mi je jasno, da se pravo okrevanje sploh še ni začelo. KOPB, astma, bronhitis... Ker sem se uspel izognit pljučnici, si drznem trditi, da je cepivo opravilo svojo nalogo in da brez cepljenja zdaj morda tega sploh ne bi pisal... 

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, SF pravi:

Bom še jaz opisal izkušnjo s tem sranjem... Dobil od prijatelja, k sreči se je takoj zjutraj testiral s HAT in takoj javil,. da je pozitiven.  Isti trenutek sem v firmi vse izpustil iz rok, povedal zakaj gre in odšel domov. K sreči imamo dovolj prostora, da sem se popolnoma samoizoliral. Naslednji dan mi je znanec že sporočil, da je bil pozitiven tudi na PCR, naslednje jutro pa sem bil že pozitiven na HAT.  Sledilo je otečeno grlo, polna glava in nenadzorovan kašelj.  kasneje bolečine po vsem telesu, ki so me spomnile na vsako poškodbo, ki sem jo do zdaj pridelal... Potem pride tudi povišana telesna tempera, nizka saturacija in čudno visok pulz, skratka nočete fasat...

V četrtek sem po 14, dneh prvič še delat. Po parih krajših sprehodih mi je jasno, da se pravo okrevanje sploh še ni začelo. KOPB, astma, bronhitis... Ker sem se uspel izognit pljučnici, si drznem trditi, da je cepivo opravilo svojo nalogo in da brez cepljenja zdaj morda tega sploh ne bi pisal... 

A dej?

49 let, 10 dni  vročine, ki ni šla preko 39. Ja, me je vse bolelo na začetku, hujše je bilo, da mi je bilo precej slabo. 
Odležala, se filala z vsemi vitamini, lekadoli, aspirini in tabletami proti slabosti....in je minilo. Brez cepljenja, brez pljučnice. 

Ja, seveda, jutri nedvomno še ne bom skakala od energije, ampak to tudi po gripi nisem. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Alla pravi:

A dej?

49 let, 10 dni  vročine, ki ni šla preko 39. Ja, me je vse bolelo na začetku, hujše je bilo, da mi je bilo precej slabo. 
Odležala, se filala z vsemi vitamini, lekadoli, aspirini in tabletami proti slabosti....in je minilo. Brez cepljenja, brez pljučnice. 

Ja, seveda, jutri nedvomno še ne bom skakala od energije, ampak to tudi po gripi nisem. 

 

Ja fino, dobro zate, a ne razumem, kaj hočeš zdaj dopovedat... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, Alla said:

Da se da corono preživet tudi brez cepljenja....

Saj tudi moto nesrečo se da preživet brez zaščitne opreme (čelada in ostalo). Samo jaz ne rad stavim samo na srečo.

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 28. 11. 2021 ob 11:26, Markisan pravi:

Lahko bi citiral vir, ampak ne, raje si izbral anticepilsko interpretacijo :whistle:

Tukaj je izvirnik:

https://www.epicentro.iss.it/coronavirus/bollettino/Bollettino-sorveglianza-integrata-COVID-19_24-novembre-2021.pdf

Od strani 15 dalje

Precepljenost (>12let) 87,1%

Hospitalizacije: necepljenih (264 na 100.000) t.j 7* več kot cepljenih v zadnjem pol leta (oz. 6* več kot cepljenih pred več kot pol leta).

Intenzivno potrebuje 8* več necepljenih kot cepljenih.

Umrljivost je 9* višja pri necepljenih (oz. 6* pri cepljenih pred več kot pol leta).

 

pred 9 urami, Kugelschreiber pravi:

lahko pa v zaroto vrzemo se eno spremenljivko. Koliko hospitaliziranih polni statistiko “cepljeni”, v resnici pa so lastniki ponarejenih in lazno izdanih potrdil

1962567156_Screenshot_2021-12-05-15-39-13-199_com.facebook.katana2.thumb.jpg.959cbdb488329439aa989203bba139e6.jpg

1672413043_Screenshot_2021-12-05-15-43-54-630_com.facebook.katana2.thumb.jpg.10e91ea93073e2600db7fe002501dbde.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, hajamoto pravi:

Sam ne vsi.......

Res je. Tudi gripe ne preživijo vsi. Al pa pljučnice..... 

Hočem povedat samo to, da nehajte že težit s cepljenjem. 
Eni se cepijo in ne zbolijo, eni se cepijo in zbolijo in pristanejo v bolnici in celo umrejo. 
Tako kot necepljeni. Eni zbolijo, eni grejo v bolnico in eni umrejo. 

Vsak mora sam pri sebi pretehtat tveganje. 

Ne pa da se tukaj koljemo o tem kaj je prav in kaj ne. 

Zaenkrat je zadeva še na prostovoljni bazi.  Torej...

In vsi, ki se ne cepijo, niso antiwaxerji, ne verjamejo v ravno zemljo, čipe, antene in podobne nebuloze. 

Ne verjamemo pa tudi vsem nebulozam, ki jih spravi ven naša vlada oz. strokovne službe. Ker so skregane z vso zdravo kmečko pametjo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

31 minutes ago, Alla said:

A dej?

49 let, 10 dni  vročine, ki ni šla preko 39. Ja, me je vse bolelo na začetku, hujše je bilo, da mi je bilo precej slabo. 
Odležala, se filala z vsemi vitamini, lekadoli, aspirini in tabletami proti slabosti....in je minilo. Brez cepljenja, brez pljučnice. 

Ja, seveda, jutri nedvomno še ne bom skakala od energije, ampak to tudi po gripi nisem. 

 

Enim ni nič,drugi ga pa kar dobro naj..... Drugač pa, si slučajno prebrala kaj vse si s temi tabletami zaužila,oziroma kaj vse je v tabletah,ki so te tako lepo pozdravili.. Verjetno ne,ker tega ni na FB-ju.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Marcel-F pravi:

Enim ni nič,drugi ga pa kar dobro naj..... Drugač pa, si slučajno prebrala kaj vse si s temi tabletami zaužila,oziroma kaj vse je v tabletah,ki so te tako lepo pozdravili.. Verjetno ne,ker tega ni na FB-ju.....

daj ne mešaj hrušk in češpl

Če nisem cepljena, ne pomeni, da zavračam vso znanost.  
Vidiš, ko mečeš vse v isti koš, samo zato, ker se nismo želeli cepit.  

In ja....eni najebejo.... Zato pa naj se vsak zase odloči a se bo cepil ali ne. 
 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, ftp pravi:

Saj tudi moto nesrečo se da preživet brez zaščitne opreme (čelada in ostalo). Samo jaz ne rad stavim samo na srečo.

Jaz pa na čimbolj dober imunski sistem. 
Pa zdravo kmečko pamet 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, Alla said:

daj ne mešaj hrušk in češpl

Če nisem cepljena, ne pomeni, da zavračam vso znanost.  
Vidiš, ko mečeš vse v isti koš, samo zato, ker se nismo želeli cepit.  
 

Sem vedel,da ne boš štekala bistva,,...Preberi še enkrat ,mogoče ti rata ..Pa veliko sreče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!