Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Pravkar, ftp pravi:

Samo če 30 voziš, jih je lahko 50 policajev z radarjem za kapelcami in se ne bo zgodilo nič.

Ja vem, spet boš o tem kako nesmiselno se postavljajo, saj enako nesmiselno se obnašajo anti, ko napadajo vse okrog sebe ki bi samo radi normalno živeli. Ne se cepit in to zdraži zase, ne pa pridigat okoli in iskat izgovore.

emmmmm ... jest sem cepljen . Sej veš moje mnjene o tebi. Zopet ga potrjuješ s tem odgovorom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Markisan said:

emmmmm ... jest sem cepljen . Sej veš moje mnjene o tebi. Zopet ga potrjuješ s tem odgovorom.

Vem tvoje mnenje o ostalem, zato me sploh ne gane.

Sicer pa kaj od navedenega ni na mestu, ali ti samo ne ustreza???

Kot vedno, ko ne veš kaj bi, napadaš osebno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, ftp pravi:

Vem tvoje mnenje o ostalem, zato me sploh ne gane.

Sicer pa kaj od navedenega ni na mestu, ali ti samo ne ustreza???

Kot vedno, ko ne veš kaj bi, napadaš osebno.

Vem kaj bi, samo ti ne potegne. Odzval sem se pa zato ker si zgoraj napisal "Ne se cepit in to zdraži zase"

Lahko bi ti rekel tudi obratno ampak forum je za izražanje mnenj....ni tako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

33 minutes ago, Markisan said:

Odzval sem se pa zato ker si zgoraj napisal "Ne se cepit in to zdraži zase"

Si sam povedal da ne boš več šel na dodatno "poživitveno"  cepljenje, kar je po določenem času kakor da nisi sploh šel.

A ti je bol razumljivo sedaj ???

 in še vedno velja Ne se (do)cepit in to zdraži zase.

Jaz ne silim nobenega in samo odgovarjam na neresnične objave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, vandrovec pravi:

Kaj pa umor tistega znanstvenika, ki je povedal, kaj je v cepivih? Ni to vsaj malo sumljivo?

Ne, dokler ne najdejo morilca in vzrok umora.

Do takrat ni nič sumljivo.

Saj vsi antiwaxerji "vedo" kaj je v cepivih, pa jim nihče ne streže po življenju.

Kaj po spletu kroži malo objav o domnevni vsebini cepiva?

Naj samo omenim poden od podna objave pred nekaj dnevi, da so v porodnišnici Postojna umrli štiri dojenčki, od mamic, ki so bile cepljene!

Kako nizko se še lahko ti ljudje spustijo? Zame so že dosegli dno, sedaj naj le še potonejo!

Popravljeno . Popravil KARMEN1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, ftp pravi:

Si sam povedal da ne boš več šel na dodatno "poživitveno"  cepljenje, kar je po določenem času kakor da nisi sploh šel.

A ti je bol razumljivo sedaj ???

 in še vedno velja Ne se (do)cepit in to zdraži zase.

Jaz ne silim nobenega in samo odgovarjam na neresnične objave.

Na adrialabu sem si izmeril protitelesa ..... po preboleli koroni sem imel 38U/mL ..... tik pred cepljenjem 190 U/mL (rekli so da je to tako ker naj bi bil v stiku z virusom in se je telo odzvalo),  cca 14dni nazaj .....rezultat 418,3 U/mL (verjetno ker je bila žena bolna) ....... ne vem zakaj bi se cepil še....motor funkcionira

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, KARMEN1 pravi:

Zakaj pa si se sploh prvič cepil, po prebolevnosti?

Sem že razložil. Ker mi je potekel P in enostavno nisem mogel več normalno delat z vsemi temi testiranji. Organizacija dela je bila nemogoča. Torej zgolj in samo zaradi udobja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Markisan said:

....... ne vem zakaj bi se cepil še....motor funkcionira

redni servis se dela ko motor funcionira. Ko crkne...

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, ftp pravi:

redni servis se dela ko motor funcionira. Ko crkne...

Da malo špiknem... Prilepi sliko brez majice da vidimo če dobro vzdržuješ svoje telo (servisiraš). Ali samo tankaj vozi?:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Kugelschreiber pravi:

Ma veš, kar trdo delaš na zbijanju svojega creda. 
 

Sama stalisca in mnenja (MENI) niso kamen spotike. Argumentacija pa pogosto. Zaplete se ko moje mnenje postane edino pravilno in strasno pomembno.  Po enem letu intenzivnega cepljenja po celem svetu, je podatkov zadosti. Rezultati so jasni in nedvoumni. Slovenci smo tako pametni, da nam taljani posiljajo humanitarno pomoc v obliki zdravstvenega osebja. 

Politika in zdravstvo je tako ravnodušno ali brezbrižno, da vedo, na jesen bo..., na pomlad bo zopet val. Pa ne storijo popolnoma nič. Ni dodatnih postelj in kadra. Sramota, kažejo na svojo nesposobnost. Za vse so pa krivi drugi. Zadeve trajajo že skoraj 2 leti in kaj so ukrenili glede tega - samo cepljenje in cepljenje.

Ja podatkov je dovolj in precepljenost nima takšnega učinka kot bi ga naj imelo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, vandrovec pravi:

Kaj pa umor tistega znanstvenika, ki je povedal, kaj je v cepivih? Ni to vsaj malo sumljivo?

Je nekoliko sumljivo. Še bolj bi pa bilo sumljivo, če bi samo napovedal, kaj bo razkril in bi ga umorili preden bi uspel razkriti. 

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, BlackDoc said:

Da malo špiknem... Prilepi sliko brez majice da vidimo če dobro vzdržuješ svoje telo (servisiraš). Ali samo tankaj vozi?:)

Si dobro zašel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Scarabeo 500 pravi:

 

Ja podatkov je dovolj in precepljenost nima takšnega učinka kot bi ga naj imelo.

točno tako, iz lastnih iskušenj, 2x cepljeni zbolijo, 3x cepljeni umrejo (žal je njihov problem, če imajo sfukan imunski sistem) ter podoben šit okrog novoletnih stojnic. Hrana in pijača prepovedana, kostanj pa lahko...fak no, kje jest žwim. V bifeje in barčke zraven stojnic pa lahko....

In tako je, precepljenosti, ter cepljenju zamerim točno vse, od tega, da ne ščiti, do nebuloz kako so cepljeni varni...sem reku, da bom držal gobec, a ga ne morem.

In ja 3x sem cepljen...tut 150x se lahko, sam ne me jebat, kok pomaga.

264678170_10227763070242174_5023780836305129664_n.thumb.jpg.6503b71f4bb1af4e59f0b72dd924ff08.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Scarabeo 500 said:

Politika in zdravstvo je tako ravnodušno ali brezbrižno, da vedo, na jesen bo..., na pomlad bo zopet val. Pa ne storijo popolnoma nič. Ni dodatnih postelj in kadra. Sramota, kažejo na svojo nesposobnost. Za vse so pa krivi drugi. Zadeve trajajo že skoraj 2 leti in kaj so ukrenili glede tega - samo cepljenje in cepljenje.

Ja podatkov je dovolj in precepljenost nima takšnega učinka kot bi ga naj imelo.

Na koncu pa na volitve verjetno ne hodiš in krivi so vedno drugi.

Morda to ne velja točno za tebe, velja pa za veliko večino, sploh dokler je udeležba samo tretjinska.

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, ftp pravi:

Na koncu pa na volitve verjetno ne hodiš in krivi so vedno drugi.

Morda to ne velja točno za tebe, velja pa za veliko večino, sploh dokler je udeležba samo tretjinska.

problem je sedaj, ne pa čakat volitve

pred 4 urami, Codeine pravi:

264242001_10224089085928146_14522212581185559_n.jpg

vsekakor manjka še en nagrobnik, od mojga fotra. 3x sem se cepil, storil vse in umrl :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

točno tako, iz lastnih iskušenj, 2x cepljeni zbolijo, 3x cepljeni umrejo (žal je njihov problem, če imajo sfukan imunski sistem) ter podoben šit okrog novoletnih stojnic. Hrana in pijača prepovedana, kostanj pa lahko...fak no, kje jest žwim. V bifeje in barčke zraven stojnic pa lahko....

In tako je, precepljenosti, ter cepljenju zamerim točno vse, od tega, da ne ščiti, do nebuloz kako so cepljeni varni...sem reku, da bom držal gobec, a ga ne morem.

In ja 3x sem cepljen...tut 150x se lahko, sam ne me jebat, kok pomaga.

 

 

A veš kaj sedaj pripravljajo avstrijci. Obvezno cepljenje in kazen za trimesečje 600€ za necepljenje s februarjem. V cepljenju je rešitev, ker je zeloooo učinkovito. 

Ravnokar sem prebral. Naslednja pandemija bi lahko bila še bolj smrtonosna kot ta, ki se še ni končala. Ko vse to spremljam, ne vem, če se bo to končalo. :hmm:

Že razmišljajo o novem cepivu, :), ker bodo morda novi sevi še bolj nevarni. Važno je, da je politika pripravljena na vse.

Kdaj bomo pa mi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, Scarabeo 500 pravi:

A veš kaj sedaj pripravljajo avstrijci. Obvezno cepljenje in kazen za trimesečje 600€ za necepljenje s februarjem. V cepljenju je rešitev, ker je zeloooo učinkovito. 

Ravnokar sem prebral. Naslednja pandemija bi lahko bila še bolj smrtonosna kot ta, ki se še ni končala. Ko vse to spremljam, ne vem, če se bo to končalo. :hmm:

Že razmišljajo o novem cepivu, :), ker bodo morda novi sevi še bolj nevarni. Važno je, da je politika pripravljena na vse.

Kdaj bomo pa mi?

še mal, pa bomo :P naši so skos v pripravljenosti. A nč ne bereš ukrepov? :P

 

lej, res nimam nič proti cepivu, če prime. Zlahko požrem tudi kak stranski učinek. Jebanje folka z 2xno dozo, kako je varen pa težko preživim. Tisti, ki trenutno imajo C in QR da so 2x filani, še zdaleč niso varni. Varni so pogojno 3x špiknjeni, torej z booster dozo. Od nje mora miniti vsaj 1 teden, morajo biti zdravi, in rok trajanja zaščite je--kdo bi vedu..ajd dejmo 3 mesece. Omikron izvzet in raćunice.

Moja mati se ni niti okužila. 3x pikec (bi reku moj bivši frend). 

2x pikec se pa gladko okuži (moj brat,tretjega odmerka nisem štel, ker je dobil vročino naslednji dan po cepljenju). In še slabše, okužbo šera okrog.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, DAMI34 pravi:

še mal, pa bomo :P naši so skos v pripravljenosti. A nč ne bereš ukrepov? :P

 

lej, res nimam nič proti cepivu, če prime. Zlahko požrem tudi kak stranski učinek. Jebanje folka z 2xno dozo, kako je varen pa težko preživim. Tisti, ki trenutno imajo C in QR da so 2x filani, še zdaleč niso varni. Varni so pogojno 3x špiknjeni, torej z booster dozo. Od nje mora miniti vsaj 1 teden, morajo biti zdravi, in rok trajanja zaščite je--kdo bi vedu..ajd dejmo 3 mesece. Omikron izvzet in raćunice.

Moja mati se ni niti okužila. 3x pikec (bi reku moj bivši frend). 

2x pikec se pa gladko okuži. In še slabše, okužbo šera okrog.

 

Tudi jaz nimam nič proti cepivu kot tudi alkoholu - samo ne me siliti. :)

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!