Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 24 minutami, DAMI34 pravi:

a tri mesece velja?

No, jaz ne bi nič delal, tik preden greš preveriš kaj rabiš za tja kamor greš.

 

Trenutni P mi velja še 3 mesece, sedaj sem spet HAGT+, tako da bi mi npr. od danes veljal še pol leta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, BlackDoc pravi:

Trenutni P mi velja še 3 mesece, sedaj sem spet HAGT+, tako da bi mi npr. od danes veljal še pol leta...

aha..zakaj pa ne..saj samo prijaviš, pol dobiš pa kodo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, DAMI34 said:

aha..zakaj pa ne..saj samo prijaviš, pol dobiš pa kodo

Dobiš samo slovensko digitalno potrdilo. Ne velja za tujino. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, V Svici so sklenslali vse ukrepe, ostaja samo:

- maske v bolnicah, domovih za ostarele in v javnem prevozu

- samoizolacija ob pozitivnem testu

v glavnem, skupinske igre so spet dovoljene, razen na vlaku si ne smemo izmenjevat tekočin in sopare. Upam, da pride čim prej tudi k vam :) v Slovenijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, XTR pravi:

Dobiš samo slovensko digitalno potrdilo. Ne velja za tujino. 

sj mogoče je mislu morje v Ankaranu :P

 

pred 7 minutami, nejc74 pravi:

evo, V Svici so sklenslali vse ukrepe, ostaja samo:

- maske v bolnicah, domovih za ostarele in v javnem prevozu

- samoizolacija ob pozitivnem testu

v glavnem, skupinske igre so spet dovoljene, razen na vlaku si ne smemo izmenjevat tekočin in sopare. Upam, da pride čim prej tudi k vam :) v Slovenijo

nas bo JJ spet osvobodil v kratkem :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, XTR said:

Dobiš samo slovensko digitalno potrdilo. Ne velja za tujino. 

Ma verjetno se bojo kaj zmenli da bo veljalo tudi na HR, da be bo prevelik upad prometa poleti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, DAMI34 said:

nas bo JJ spet osvobodil v kratkem :D

no, dovolj je da skensla sam sebe :) eh ja, upanje umre zadnje

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, BlackDoc pravi:

Mja, za kak vikend izlet na HR bi (zaenkrat) rabil EU potrdilo... je pa 80€:fyou:

ma Cro bo še nekajkrat spremenila potrebe po kakih testih in potrdilih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, smasher said:

Ma verjetno se bojo kaj zmenli da bo veljalo tudi na HR, da be bo prevelik upad prometa poleti. 

Si pa optimist. Enkrat (pravzaprav večkrat) so nas že nategnili z neomejeno veljavnostjo potrdila po cepljenju. Jim še kaj verjameš? Lepe cifre se vrtijo s testiranjem in cepljenjem, ne bodo kar spustili iz rok. 

13 minutes ago, DAMI34 said:

sj mogoče je mislu morje v Ankaranu :P

Ni point v slani vodi. Jadranske magistrale ni v Ankaranu. :( 

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

zdj so cepljeni rešili vse necepljene, se pa lahko odpira vse .. super :P 

Hehe ...to verjetno tistih 200 dodatnih k so se cepili od začetka pa do konca 4 vala :)

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, Markisan pravi:

Hehe ...to verjetno tistih 200 dodatnih k so se cepili od začetka pa do konca 4 vala :)

verjetno .. vpraši NIJZ ;)

pred 9 minutami, Alla pravi:

:lol1::lol1::lol1::lol1: Hvala k ste me rešili :lol1::lol1::lol1::lol1:

 

nekdo mora za nespametne mislit :P 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, maus pravi:

verjetno .. vpraši NIJZ ;)

nekdo mora za nespametne mislit :P 

 

Maus, jaz te povsem odvezujem te vloge. Tudi vse ostale.

Nase sem vedno pazila sama in tudi mislim s svojo glavo. Za kaj takega ne postrebujem ne vlade, ne vladnih "strokovnjakov", ne tebe in podobnih...

Kdo je v celi zgodbi nespameten bi se dalo pa na dolgo in široko razpravljat....

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Alla pravi:

Maus, jaz te povsem odvezujem te vloge. Tudi vse ostale.

Nase sem vedno pazila sama in tudi mislim s svojo glavo. Za kaj takega ne postrebujem ne vlade, ne vladnih "strokovnjakov".

O nespametnosti bi se dalo pa na dolgo in široko razpravljat....

 

ok .. nate ne mislim  :ras:

itak nobenega ne rabiš ... jaz to vem ... ;) 

uživaj še naprej v svojem prav .... jaz pa v svojem prav in bova živela do konca tvojih dni :P 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jest dam Alli zmeri prav... mogoče mi pa kdaj prav pride....   :D ...

...mogoče prav zdej.... a je prav?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ampak, ko gledam malo tele koronske cajte, pa je tu ena velika pozitivna stvar:

.... folk je dejansko iznašel naravo. Tisti blokarji, ko so se dolgočasili po nakupovalnih središčih in tudi ob nedeljah iz dolgcajta prevračali in razkopavali police po štacunah...in imeli otroke na igralih ob bifejčkih.... mamice kofetkale.... so iznašli sosednje hribe in griče.

...prej nihče niti ni vedel za imena bližnjih hribov..... v hosti si srečal samo kakega "lokalca" al pa kmeta z motorko..... zdej pa jih gomazi po hribih na podolgem in počez....

..čeprav mi to načeloma ni všeč, ker se folk ne zna niti obnašat niti ne ve, kako se obnašati v naravi, mi je pa všeč, da je folk vsaj malo začel migat v naravi....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Zivnorc pravi:

...ampak, ko gledam malo tele koronske cajte, pa je tu ena velika pozitivna stvar:

.... folk je dejansko iznašel naravo. Tisti blokarji, ko so se dolgočasili po nakupovalnih središčih in tudi ob nedeljah iz dolgcajta prevračali in razkopavali police po štacunah...in imeli otroke na igralih ob bifejčkih.... mamice kofetkale.... so iznašli sosednje hribe in griče.

...prej nihče niti ni vedel za imena bližnjih hribov..... v hosti si srečal samo kakega "lokalca" al pa kmeta z motorko..... zdej pa jih gomazi po hribih na podolgem in počez....

..čeprav mi to načeloma ni všeč, ker se folk ne zna niti obnašat niti ne ve, kako se obnašati v naravi, mi je pa všeč, da je folk vsaj malo začel migat v naravi....

Vem ja...k so ble cele procesije blokarjou mim naše bajte vsak dan....sploh tamali blokovski sončki nimajo blage veze kako se ubnašat kje drugje k na štengah njegovega bloka......:angryrant1::naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sončke, se da, dokler so sončki, še kej naučit....

... problematični so starši sončkov...   :D    ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Zivnorc pravi:

... sončke, se da, dokler so sončki, še kej naučit....

... problematični so starši sončkov...   :D    ...

Ne...uni grejo čist naraunost mim..sončki brez zaušnice vijugajo mem bajte, dokler kakšna od mojih žvali pustran ne pugleda..pol pa un "rezk" jok, k gre men najbl na kurac...:lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Kaldu pravi:

1616534832992blob.jpg.346d657dae3ff0db7080d11571fe6913.jpg

Naslednjih 14 dni bo ključnih

 

 

 

Najbrž

?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr naenkrat, mal drgač razmišljajo. Saj, da so falili noben "kurc" ne bo priznal :P

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koronavirus/avstrija-bi-lahko-odpravila-obvezno-cepljenje-proti-covidu-19/612256

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ps. Danci vs Švedi..sploh leto 2021..se splača pogledat

 

Zanimivo, takole piše Lauc: 

Uradni podatki Eurostata o presežni smrtnosti so zelo jasni.
Najmočnejši napovedovalec presežne smrtnosti med pandemijo je bilo premoženje države. Švedska ima kot država z relativno blagimi "ukrepi" enega najmanjših presežkov smrti. Edina bistveno boljša država je Norveška. "Ukrepi" so bili popolnoma neuporabni.. .
Hrvaška je druga najrevnejša država na tem seznamu. Glede na smrtnost je sedma najslabša, a ne veliko slabša od povprečja EU.
Dejstvo, da smo se kljub revščini uspeli zelo približati povprečju EU, je zasluga relativno blagih ukrepov, ki so ubili manj ljudi kot strogi ukrepi v drugih državah. Posledice "strogih" ukrepov bodo ubijale ljudi še leta po koncu pandemije, tako da bo na koncu položaj Hrvaške veliko boljši.
Včasih je bilo precej "boleče" trpeti napade pandemičnega marketinga v zadnjih 18 mesecih, vendar sem vesel, da končni resnični podatki (in presežne smrti so edini objektivni kriteriji) kažejo, da sem bil na "pravi" strani te prevare
 
274189297_10227913607253385_5590335836313166063_n.jpg.7cd33955e4f33fc5ee6d73f87d82c2a1.jpg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!