Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

Če bo Krek zagrozil Rusiji si dolgo ne bodo opomogli :P

 

Jp, bo vse pojedu.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Markisan pravi:

Ti se očitno ne spoznaš ne na eno ne na drugo. A si že pršu vn iz lukne zdej ko so ti tko po TVju povedal?

V luknji si bil ti sirotek. Jaz sem se ves čas prosto gibal okoli. Sploh pa kaj ti veš kateri je moj tv. Če nekaj ni po tvoje ne pomeni da je moje.  Lahko greš zdaj z rdečo zastavo mahat tvojim.

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

sj , a korona je še? Dans po radiu 8 ur niti enega obvestila (okužbe, gibanja, napovedi apokalipse, spremembe ukrepov, delne spremembe ukrepov, parcialne spremembe ukrepov, ukrepi vezani na vreme, ukrepivezani na temperaturo...). Sem se že ustrašil, da so jo blokirali :P

 

Če bo Krek zagrozil Rusiji si dolgo ne bodo opomogli :P

 

benti, eni vejo, drugi pa res veste. Politiko vam prepuščamo :P

 

Ne rabiš nikomur nič prepuščat. Da bi kaj prepuščal moraš najprej imet. Tega pa pri tebi ni....edino kar imaš, večina niti noče....tebi pa je prirojeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, BIF pravi:

 

Ne rabiš nikomur nič prepuščat. Da bi kaj prepuščal moraš najprej imet. Tega pa pri tebi ni....edino kar imaš, večina niti noče....tebi pa je prirojeno.

a to si se sam spomnil, al si od kje prepisal? :P

Vedno sem rad poslušal pametnejše od mene...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ta udarc:

Majbertfarm je razpadel. Le kdo nam bo sedaj maske rihtal? A je un kamion od Toninčka kje na vidiku? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se sekirat prihaja kriza s pšenico in pilnom / nafto... se bojo našli novi švercerji zdej za nove artikle...

Kaj začnemo temo tretja EU vojna? Kjer bomo gledali kai cene rastejo in obujali spomine na vrste za moko in cuer ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, vandrovec pravi:

Konec korone, začetek vojne...samo slepec ne vidi povezave v predstavi ?

Neč bat, so že naredil nek nov sev, Omikron 2 al neki takiga.

Ukrepi se rahljajo pri nas, da lohka lJublJeni vodja reče, da nam je dal nazaj svobodo in naj volijo Janeza Odrešenika.

In pol bo Kacin spucal bazen na Krku in korona bo nazaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, BIF pravi:

V luknji si bil ti sirotek. Jaz sem se ves čas prosto gibal okoli. Sploh pa kaj ti veš kateri je moj tv. Če nekaj ni po tvoje ne pomeni da je moje.  Lahko greš zdaj z rdečo zastavo mahat tvojim.

Haha, tale z rdečo zastavo je pa dobra. Se vidi da ne veš nič. Pejd nazaj v ogrado z ostalimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebeno je vse skup, k so vse informacije, preden jih mi dobimo, fejst zmanipulirane, prečiščene in načrtovane. To je 3 WW. Informacijska. Če podležeš propagandnemu stroju si pečen, če pa ne podležeš si pa isto pečen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... včasih so prišle informacije od župnika, poštarja al pa od vaškega miličnika, in so potem vaške babnce širile mnaprej vsaka malo po svoji prirejeni verziji.... pa je trajalo kak dan, dva, da si zvedel.... danes pa vsak po svoje vleče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nacisti so začeli s "false flag" in na podlagi tega vkorakali v Poljsko. Naprej so to prakso nadeljevali Američani. Njihov način življenja je pa počasi se infiltriral v Evropo, kjer že praznujemo njihove praznike, in imamo njihovo propagando. Vse države, ki so sodelovale pri korona prevari(njihove vlade)so dobile plačilo. Berloruski precednik je to plačilo zavrnil. 500 mill , kasneje celo 1 milliardo za "boj proti koroni"  (IMF awards Belarus $1B to fight coronavirus)

Lepo bo sledil svetovni reset, odpis vseh dolgov državam, ki bodo uvedle enotno digitalno valuto v zameno za sledljive transakcije i popolni nadzor nad ljudmi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, skalar36 pravi:

Jebeno je vse skup, k so vse informacije, preden jih mi dobimo, fejst zmanipulirane, prečiščene in načrtovane. To je 3 WW. Informacijska. Če podležeš propagandnemu stroju si pečen, če pa ne podležeš 

če pa ne podležeš ...........si antivaxer :P

 

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 2/26/2022 at 7:41 AM, Markisan said:

Uradna verzija je trenutno takšna: Netopriji so sekvenco iz Moderninega patenta, ki se nanaša na onkološke raziskave, uspešno integrirali v korona virus, nakar so odšli iz svoje jame v 1.500 kilometrov oddaljen Vuhan, kjer so povzročili izbruh. Moderna je izdelala cepivo v dveh dneh.

Če temu ne verjameš, si teoretik zarot in proti znanosti.

Moj neuradni dodatek: Glede na in vitro raziskave, beljakovina S (iz virusa in cepiva) vpliva na sposobnost popravljanja DNK, pred par dnevi pa je bil objavljen še članek švedskih raziskovalcev, ki se nanaša na in vitro raziskavo vpliva Pfizerjevega cepiva na človekov DNK, v katerem ugotavljajo, da cepivo trajno spremeni DNK zapis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, vandrovec pravi:

Sedaj je kar je...menda so za jesen spet v načrtu nove doze

še starih jim ni uspelo uveljavit, korona je pase

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FB in Youtube sta bolj vedorostojna medija kot pa vsi uradni mediji. Veliko jih je padlo na propagandno foro. To ni težava, težava je , če ne spregledaš, al pa nočeš, da so te "nategnil", in furaš laži naprej.

Maš fajn člank v uni temi: vojna v Ukrajini, kako se mediji poslužujejo laži za propagando. Hitr prebrat, ker dvomim, da bo članek še dolgo dosegljiv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!