Skoči na vsebino

Corona cepljenje


Bmflar

Ali se boste cepili proti Korona virusu  

64 članov je glasovalo

  1. 1. Ali se boste cepili proti Korona virusu

    • Da, seveda, takoj ko bo možno
      24
    • Ne vem, počakal bom, da vidim kako deluje na drugih
      15
    • Niti slučajno, naj čipe vgrajujejo drugim
      10
    • Seveda, drugače ni možen 5G sprejem na telefonu
      15


Priporočene objave

Pravkar, DAMI34 pravi:

jst če kmal naum šou bom res crknil. Že 3/4 leta nisem bil na jadranki, umiram na obroke.

 

ne čakaj pomladi ne čakaj na maaaajjjjjjjjjjjjjjjjjj .... :music2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Grut pravi:

ne čakaj pomladi ne čakaj na maaaajjjjjjjjjjjjjjjjjj .... :music2:

z jutrišnjim dnem postanem varen :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

z jutrišnjim dnem postanem varen :D

 

to mi deviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii   :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, Snečer pravi:

meni pa osebno ne visi dol, kdo se in kdo se ne

ker pri tistem ki se ne, je praviloma še kakšen drug problem, ki mi ni sprejemljiv

 

moja žena ni cepljena in še dolgo ne bo. Dela v medicini. Približno polovica medic. sester in 1/3 zdravnikov se še ni cepilo. (kar so men znani zadnji podatki, mogoče je sedaj kaj več)

Pol misliš, da so bolj nevarni?

 

Z veseljem letamo po trgovinah, raznih ikeah, po kavicah, po pumpah, kjer zhr ne dela cepljen folk, ali pa je ta v manjšini.

Kje bi bil potem drug problem?

 

 

Jaz resnično ne vidim čisto nobenega efekta v prisili v cepljenje. Niti mi ni jasno, zakaj bi oseba, ki se boji ali noče ali ne sme cepiti imela kak drug, nesprejemljiv problem? Zadeva je na prostovoljni bazi. 

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, DAMI34 pravi:

js cepec si nisem, ker nimam digitalnega potrdila (nočm da mi država sledi)

za to ne rabiš digitalnega potrdila, le SI-PASS ali SMS-PASS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, notranc pravi:

za to ne rabiš digitalnega potrdila, le SI-PASS ali SMS-PASS

sj je isto, registrirat si ga moreš, pa nekam it za to..fakoff ne bojo mi sledil :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

sj je isto, registrirat si ga moreš, pa nekam it za to..fakoff ne bojo mi sledil :P

 

cel dan si na FB, MS, .... pa se bojiš, da ti bojo sledil?, sej sam sproti sporočaš lokacijo in kaj počneš

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, Snečer pravi:

Praviloma...

NI tu dovolj prostora, da bi ti vse napisal :)

 

kaj bi potem bilo? 

Bova potem na privat :D

pred 30 minutami, ftp pravi:

... tako se otroci obnašajo  :hmm:

Mogoče... a ne želim se cepiti samo zato, da bom lahko prehajal meje. To mi je totalno mimo. 

A zdi se mi da se ustvarjajo novi vegani (z vsem spoštovanjem do njih, vsak izbira kaj bo jedel). Nadležni ko podrepna muha. A je že kaka skupina cepljenih na fb, ki pljuva ostale??? 

Ps. Nič nimam proti cepljenim, hvala bogu da se ljudje želijo cepiti, neglede na to kakšen je razlog v ozadju. A dajmo probat biti toliko razumni in se vsaj med sabo ne bockat, če nas že politiki nabijajo u rit cel čas. 

Treba je razumeti in ene in druge. Vsak ima svoje razloge zakaj ja oz zakaj ne. 

@ftp tisti "iz inata" je bil bolj v hecu. Jaz sem tak ze pred casom rekel, da se ne bom cepil :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, notranc pravi:

cel dan si na FB, MS, .... pa se bojiš, da ti bojo sledil?, sej sam sproti sporočaš lokacijo in kaj počneš

dans so mi sledil v MB, pa v MS in trojane. Zdej pa sm doma. Nej sledijo.

 

Ne resno, sem hotel potegniti zadevo dol, pa bi si moral registrirat zadevo. Ne gre pa to online.

 

Zdej me pa res zanima kako si bodo starostniki to urejali. Sicer kar vem, ni nujno imeti ta pildek.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

Zdej me pa res zanima kako si bodo starostniki to urejali. Sicer kar vem, ni nujno imeti ta pildek.

Ni nujno, itak te poskenira na meji, ko pesa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

N

pred 9 minutami, DAMI34 pravi:

Ne resno, sem hotel potegniti zadevo dol, pa bi si moral registrirat zadevo. Ne gre pa to online.

 

Ne samo registrirati. Zaprositi moraš za digitalno potrdilo, to pomeni vloga na upravno enoto. Ker pa je zaradi epidemije okrnjeno delovanje UE se moraš najprej naročiti in potem na uro odnesti vlogo na UE.

Sledi čakanje na priporočeno pošto in aktivacija digitalnega potrdila. Pol is pa car.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, BlackDoc pravi:

Ni nujno, itak te poskenira na meji, ko pesa.

normalno, če pa išče kje maš vgrajen čip :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, notranc pravi:

za to ne rabiš digitalnega potrdila, le SI-PASS ali SMS-PASS

Da to dobiš, rabiš se legitimirati, za to pa rabiš digitalni certifikat. Jbg, začaran krog.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, DAMI34 pravi:

ja in kontra se pa paranoiki.

Še vedno ni nihče dokazal, kako ga necepljeni ogroža.

Država in NIJZ sta poskrbela za varnost s formulo:

PCT

Kdo pa trdi, da necepljeni ogrožajo koga?

Oni ogrožajo le sami sebe in ostale necepljene osebe.

Meni se sladko ....... , kdo je cepljen in kdo ni. Poskrbela bom zase, za svojo mamo in tudi za tiste, ki se ne želijo cepiti.

Wtf ti anticepilci rompajo bale balote?

Popravljeno . Popravil KARMEN1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Kaldu pravi:

Da to dobiš, rabiš se legitimirati, za to pa rabiš digitalni certifikat. Jbg, začaran krog.

 

Zdaj bo junija Zeleni covid pass, s črtno kodo, da bo lahko miličnik na meji samo potegnil.

Verjetno bo za prevzem potrebna sigenca, sipass itd. Ali pa kje skašljat kak novec, da oni natisnejo :)

 

COVID-19: Travelling to Slovenia with the EU's Digital Green Certificate -  THE Slovenia

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, KARMEN1 pravi:

Kdo pa trdi, da necepljeni ogrožajo koga?

 

marsikdo. Nič bolj se ne ogrožajo kot prej, še par dni nazaj sva tut midva bila med necepljenimi.

 

Kar jaz opažam, ni neke normale in strpnosti. So zakleti anticepilci in zakleti cepilci. 

O ogrožanju pa nebi.

Ogroža se vsak sam, al je cepljen al ne. Al kolesari z masko al ne, al nosi masko v avtu sam al ne...mislim, predaleč je šlo vse skupaj, res predaleč.

In cepivo, ni sveti gral, ni magic špika, ki bo vse rešila. Lahko pa pomaga..zaenkrat.

 

PCT pa pomeni, prebolel, cepljen, testiran. Vsi trije so izenačeni po pravicah. (prehodi meja, sedenje v zaprti gostilni itd..)

 

pred 5 minutami, Snečer pravi:

Zdaj bo junija Zeleni covid pass, s črtno kodo, da bo lahko miličnik na meji samo potegnil.

Verjetno bo za prevzem potrebna sigenca, sipass itd. Ali pa kje skašljat kak novec, da oni natisnejo :)

 

COVID-19: Travelling to Slovenia with the EU's Digital Green Certificate -  THE Slovenia

spet si ne predstavljam mojga fotra, kak si bo to zrihtal :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Kaldu pravi:

Da to dobiš, rabiš se legitimirati, za to pa rabiš digitalni certifikat. Jbg, začaran krog.

 

ni res, vse kar rabiš je, da se registriraš na WWW in potem podpišeš še izjavo na UE.

vse skupaj sem uredil v 30 min med malico - registracija na www  in podpis na UE in SMS PASS začne delati takoj, brez čakanja na priporočeno pošto. 

Pa še nekaj, za sprejemno pisarno na UE ni naročanja

Popravljeno . Popravil notranc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

35 minutes ago, motozajebant said:

A zdi se mi da se ustvarjajo novi vegani (z vsem spoštovanjem do njih, vsak izbira kaj bo jedel). Nadležni ko podrepna muha. A je že kaka skupina cepljenih na fb, ki pljuva ostale??? 

Bolj agresivni so (ste) antivse. Kar poglej koliko objav je od koga. So pa anti... kot vegani. Prijatelj, ki ima tipično istrsko konobo in seveda tipično istrsko hrano, je dobil slabo oceno, ker nima veganskega menuja :eek:, po drugi strani še nisem zasledil, da bi veganska restavracija dobila slabo oceno, ker nima čevapov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, notranc pravi:

ni res

v vsakem primeru moraš na UE, da dobiš eno ali drugo in da te identificirajo

če pa že imaš sigenco pa lahko dobiš si pass

pred 9 minutami, DAMI34 pravi:

marsikdo. Nič bolj se ne ogrožajo kot prej, še par dni nazaj sva tut midva bila med necepljenimi.

 

Kar jaz opažam, ni neke normale in strpnosti. So zakleti anticepilci in zakleti cepilci. 

O ogrožanju pa nebi.

Ogroža se vsak sam, al je cepljen al ne. Al kolesari z masko al ne, al nosi masko v avtu sam al ne...mislim, predaleč je šlo vse skupaj, res predaleč.

In cepivo, ni sveti gral, ni magic špika, ki bo vse rešila. Lahko pa pomaga..zaenkrat.

 

PCT pa pomeni, prebolel, cepljen, testiran. Vsi trije so izenačeni po pravicah. (prehodi meja, sedenje v zaprti gostilni itd..)

 

spet si ne predstavljam mojga fotra, kak si bo to zrihtal :D

 

ti mu boš zrihtal, simpl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snečer pravi:

v vsakem primeru moraš na UE, da dobiš eno ali drugo in da te identificirajo

če pa že imaš sigenco pa lahko dobiš si pass

ja na UE pa moraš podpisat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Snečer pravi:

 

ti mu boš zrihtal, simpl

še sebi ne bom, ker se mi ne da.

Sicer pa fotru nimam kaj rihtat, ker nima android founa, fura staro nokio

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

js cepec si nisem, ker nimam digitalnega potrdila (nočm da mi država 

Zihr ti je napisala bajer pa si cviknu da bojo črve v tebi namakal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, thumper pravi:

Zihr ti je napisala bajer pa si cviknu da bojo črve v tebi namakal

Bajc, pa sem si mislu če tako odmerite dozo, kot priimke pišete..bom mal trd verjetno :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, notranc pravi:

ja na UE pa moraš podpisat

UE pa so napol zaprte, se moraš telefonsko najaviti, če imaš srečo. To vsaj velja za UE Ljubljana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, DAMI34 pravi:

 

PCT pa pomeni, prebolel, cepljen, testiran. Vsi trije so izenačeni po pravicah. (prehodi meja, sedenje v zaprti gostilni itd..)

Nikjer ni točno opredeljeno kaj je to "testirani"... hitri , pcr, koliko časa? Zaposlei na benciskih se ne rabijo testirat.. torej ne sme v gostilno.

Boloks.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!