Skoči na vsebino

Corona cepljenje


Bmflar

Ali se boste cepili proti Korona virusu  

64 članov je glasovalo

  1. 1. Ali se boste cepili proti Korona virusu

    • Da, seveda, takoj ko bo možno
      24
    • Ne vem, počakal bom, da vidim kako deluje na drugih
      15
    • Niti slučajno, naj čipe vgrajujejo drugim
      10
    • Seveda, drugače ni možen 5G sprejem na telefonu
      15


Priporočene objave

pred 5 minutami, Snečer pravi:

Po tvoje jih bodo opustili tudi pri operacijah? seveda je efekt, pacek vsaj ne špuka, hraklja in kiha vsepovsod.

Menda tudi tam (pri operacijah) niso enotni o potrebnosti/učinkovitosti, pa jih nosijo na "predpisan" način (sterilne in brez dotikanja) .

Glede pljuvanja, smrkanja in kihanja (predvidevam, da sem prav "prevedel" ) , pa maska ni ravno ovira (še vedno se jo da sneti/odmakniti) .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Snečer pravi:

Most Recent - Photos - Coast to Coast AM | Grey alien, Alien art, Alien  artwork

JJ po 6ih mesecih od prejema drugega odmerka AZ.

 

In tej kurci točno vedo, da ne bo AZ in še vedno cepijo z AZ. Pravkar mi je en srečnež pokazal svoj kartonček.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred casom sem rekel, da mislim, da je imel Einstein prav... Zdaj sm pa ze skor popolnoma preprican, da je imel prav.

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lincajte me... Js bom sla, da me stisnejo. Ne vem kdaj pridem na vrsto, in s katerim. Mi je vseeno. V ves ta cirkus malo vrjamem. Razen tega, da eni obracajo ogromno šuškov.

Predvsem zakaj grem... Ker drugace ne morem izven meja- magari je to samo do Čakovca ali Nagykanizse... Do ene in druge meje imam slabe 6km... Tm se dela biznis in žlahta

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, franc said:

V osnovi sta si zelo podobni. Neka osnovna ideja (virus) , potem pa obilo dogem, dezinformacij (pol resnic) in prisile (groženj) . Iz korone se dela neko "verovanje" v katerega ni dovoljeno dvomiti, necepljene in dvomljivce pa na grmado...

lp

Pri veri je osnovna ideja pravljica. Pri covidu pa virus ki povzroci bolezen in je samo v sloveniji predcasno ugasnila 4302 zivljenji, and counting, 

u bistvu isto, ja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kugelschreiber pravi:

Pri veri je osnovna ideja pravljica. Pri covidu pa virus ki povzroci bolezen in je samo v sloveniji predcasno ugasnila 4302 zivljenji, and counting, 

u bistvu isto, ja. 

ideja o popolnosti in posmrtnem življenju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, ftp pravi:

ravno obratno ?

novi vegabi so vaxeri ? še slabše..

pred 5 urami, DAMI34 pravi:

zakaj ne?

Vsak lahko komot utemelji zakaj se ne bo cepil.

Mogoče bo pa ščasoma ugotovil, da je smiselno, al pa kdo, ki je že vpisan se premislil. Vse je možno. Vsak lahko zapiše svoje mnenje. Dejasko pa je tema odprta kot anketa, čeprav z mal čudnim vprašanjem oziroma blesavimi odgovori.

 

še huj, nekateri cepljeni so sveto prepričani, da jih samo necepljeni ogroža. 

Pa sem cepljen, da nau pomote.

 

v resnici cepljeni bolj ogrožajo necepljene..  prenašalci brez simptomov..

pred 5 urami, Snečer pravi:

No, in kaj je potem res pri vsej tej epidemiji? :)

prst u rit..

pred eno uro, Ninč. pravi:

Lincajte me... Js bom sla, da me stisnejo. Ne vem kdaj pridem na vrsto, in s katerim. Mi je vseeno. V ves ta cirkus malo vrjamem. Razen tega, da eni obracajo ogromno šuškov.

Predvsem zakaj grem... Ker drugace ne morem izven meja- magari je to samo do Čakovca ali Nagykanizse... Do ene in druge meje imam slabe 6km... Tm se dela biznis in žlahta

:eek:  saj za prehod meja niso potrebni šuški!! le zakaj bi se morala spustiti v prostitucijo? 

a ćez mejo je to bolš plačan ?

pred eno uro, DAMI34 pravi:

dejmo mešat neznano..če bo kerga razfukal bomo rekl da se je nepredvidoma pojavil ogljik..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, thumper pravi:

:eek:  saj za prehod meja niso potrebni šuški!! le zakaj bi se morala spustiti v prostitucijo? 

a ćez mejo je to bolš plačan ?

Ninc, u jezik se ugrizni, predihaj in zapri to temo... ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Ninč. pravi:

Ninc, u jezik se ugrizni, predihaj in zapri to temo... ???

škoda jezika..boli , peče , skeli če se ugrizneš vanj.. bolš da kej konkretnega potegneš..

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je, tudi jaz smatram cepljenje kot cisto osebno odlocitev. In mi je baš vseeno kdo je in kdo ni... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Grut pravi:

Tisti,ki se ne bomo cepili bomo dali za pjačo...

KWA!!??? Že kličem za termin!

  • Hvala 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, Grut said:

sej ne morem vrjet kva berem...je zgleda res naši kretenski vladi uspelo spret narod...se že delite na cepljene in ne -cepljene...in kot v večina takih primerov so cepljene spet najbol pametni,požrli celo znanost sveta.V Sloveniji ni zakonsko določena cepljenost,zato ne razumem zakaj se cepljenčki kla neki kurčite in pametujete,kdor hoče se bo cepil,kdor pa noče se pač ne bo,to je posameznikova odločitev in pravica.Tisti,ki se ne bomo cepili bomo še vedno isti ljudje,družabni,prijazni,še vedno bomo dali za pjačo...in nič nas ne bo razlikovali od cepljenčkou....lahko je pa sram tiste ki delate tako razliko in mislite da ste boga za jajca prijel,ker se boste cepil....tudi cepljenček lahko spet faše korono...tko,da....

Če bi bolj pozorno bral to temo in korna temo, je največja težava v tem, da se "anivakserji" pritožujejo zakaj so "drugorazredni" in bolj omejeni kot cepljeni. In ne gre za prepričevanje. Samo argumenti zakaj je tako in je prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, thumper pravi:

škoda jezika..boli , peče , skeli če se ugrizneš vanj.. bolš da kej konkretnega potegneš..

Ma u rt se mi zalet :whistle: dej te mam pa dost ?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, ftp pravi:

Če bi bolj pozorno bral to temo in korna temo, je največja težava v tem, da se "anivakserji" pritožujejo zakaj so "drugorazredni" in bolj omejeni kot cepljeni. In ne gre za prepričevanje. Samo argumenti zakaj je tako in je prav.

verjemi mi,da zelo pozorno berem to temo,tako tiste ki se bojo ali so se že in tudi tiste ki se ne bodo...in jest sm že zdavnej napisou da se ne bom...in tuki ne zganjam nobene panike glede tega,se mi pa zelo nečloveško pisanje o delitvah...veš...hitler je delil narod,na arijsko raso in na ostalo pod vrst katero je treba istrebit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, Grut said:

verjemi mi,da zelo pozorno berem to temo,tako tiste ki se bojo ali so se že in tudi tiste ki se ne bodo...in jest sm že zdavnej napisou da se ne bom...in tuki ne zganjam nobene panike glede tega,se mi pa zelo nečloveško pisanje o delitvah...veš...hitler je delil narod,na arijsko raso in na ostalo pod vrst katero je treba istrebit...

saj ni letelo na tebe in tiste ki enako mislijo. Ampak na par zelo zagrizenih antivsemu (beri korona, cepljenje,...) ki so pojedli celotno pamet sveta (beri večinoma na YT in FB) in imajo v teh dveh temah veliko večino objav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, Grut pravi:

verjemi mi,da zelo pozorno berem to temo,tako tiste ki se bojo ali so se že in tudi tiste ki se ne bodo...in jest sm že zdavnej napisou da se ne bom...in tuki ne zganjam nobene panike glede tega,se mi pa zelo nečloveško pisanje o delitvah...veš...hitler je delil narod,na arijsko raso in na ostalo pod vrst katero je treba istrebit...

In ta rasa je sedaj skoraj v celoti precepljena ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, KARMEN1 pravi:

In ta rasa je sedaj skoraj v celoti precepljena ???

ta pravi ne vzamejo igle... tisti bradati, s klobuki in v črnih haljah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ko jih jebe pa cepljenje. Kacin si lahko prvi odmerek v en jajc zabije, Ster pa tadruzga. Senkam. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, gasperX pravi:

Tisti ki ste bili cepljeni z BionTech/Pfizer, kaksne ste kaj imeli reakcije po cepljenju?? Grem v Petek na vsaditev prvega tracking sistema, pa grem po tem direkt na siht. 

Nobenih reakcij.

Jutri grem po drugi šus

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Ninč. pravi:

Ma u rt se mi zalet :whistle: dej te mam pa dost ?

Zdej je pa dost no..  pa sej veš da sm poročen !!

Čeprav tvoja iziava zveni mamljivo.. 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez poletje bo bolj prostovoljno cepljenje...dopustniki in to, v jeseni pa zna biti pestro. Vprašanje kdaj bodo pritisnili na delodajalce naj poskrbijo za zaposlene...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Grut pravi:

Tisti,ki se ne bomo cepili bomo še vedno isti ljudje,družabni,prijazni,še vedno bomo dali 

Eh.dougcajt..ko te kličem za pir al delaš al pa s nek na štajerskem..sej ne da nisi prijazen.. sam jst ostanem žejen.

pred eno uro, Ninč. pravi:

Tako je, tudi jaz smatram cepljenje kot cisto osebno odlocitev. In mi je baš vseeno kdo je in kdo ni... 

To pa res ni res.

pred 14 minutami, Snečer pravi:

ta pravi ne vzamejo igle... tisti bradati, s klobuki in v črnih haljah

Židi?

pred 2 minutami, vandrovec pravi:

Čez poletje bo bolj prostovoljno cepljenje...dopustniki in to, v jeseni pa zna biti pestro. Vprašanje kdaj bodo pritisnili na delodajalce naj poskrbijo za zaposlene...

Bo pa direktor zaklenil vrata v delavnico.. a ti resno misliš da me lahko prisili? Zdej ko je najin -dva sva- oddelek 20% nad lanskin prometom? Velik sreče mu želim..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, gasperX pravi:

Tisti ki ste bili cepljeni z BionTech/Pfizer, kaksne ste kaj imeli reakcije po cepljenju?? Grem v Petek na vsaditev prvega tracking sistema, pa grem po tem direkt na siht. 

Na mestu vboda po drugem cepljejnu sem čutil rahlo bolečino, drugače pa brez kakšnih koli problemov. Jaz sem šel po prvem na bicikel, po drugem pa na motor.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!