Skoči na vsebino

Corona cepljenje


Bmflar

Ali se boste cepili proti Korona virusu  

64 članov je glasovalo

  1. 1. Ali se boste cepili proti Korona virusu

    • Da, seveda, takoj ko bo možno
      24
    • Ne vem, počakal bom, da vidim kako deluje na drugih
      15
    • Niti slučajno, naj čipe vgrajujejo drugim
      10
    • Seveda, drugače ni možen 5G sprejem na telefonu
      15


Priporočene objave

Lahko je še bolj črn scenarij.. lahko se zdravstvena zavarovalnica spomni, da bodo za vse obolele zahtevali povračilo stroškov, saj je cepljenje zastonj in tisti ki odklanja ter zboli, namerno obremenjuje zdravstveno blagajno ... tudi podjetja lahko zavrnejo plačila bolniške ...

p.s.

samo premišljujem, kaj se lahko vse spomnijo v bodočnosti .. to za cepilni potni list, sem predvideval že februarja in očitno bo res tako ... kost za glodanje ;) 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, maus pravi:

Lahko je še bolj črn scenarij.. lahko se zdravstvena zavarovalnica spomni, da bodo za vse obolele zahtevali povračilo stroškov, saj je cepljenje zastonj in tisti ki odklanja ter zboli, namerno obremenjuje zdravstveno blagajno ... tudi podjetja lahko zavrnejo plačila bolniške ...

p.s.

samo premišljujem, kaj se lahko vse spomnijo v bodočnosti .. to za cepilni potni list, sem predvideval že februarja in očitno bo res tako ... kost za glodanje ;) 

ti si že za 2022 dobil dozo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snečer pravi:

ti si že za 2022 dobil dozo?

ne še :P ...  :ras:

samo premišljujem, kaj se bodo spomnili ... pa ne ta vlada ... v EU in svetu sploh ;)

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, maus pravi:

ne še :P ...  :ras:

samo premišljujem, kaj se bodo spomnili ... pa ne ta vlada ... v EU in svetu sploh ;)

 

 

 

v zakon dodajo, da je obvezno tudi to cepljenje in je to to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Snečer pravi:

v zakon dodajo, da je obvezno tudi to cepljenje in je to to

ne ne .. prisile pa ne ... čeprav so za predšolske otroke že marsikje za določene bolezni, cepiva obvezna, razen za tiste, ki jim zdravstvo ne dovoli... 

zdravstvena zavarovalnica pa lahko kaj takega naredi, zakaj bi nekaj plačevali, če imajo vsi možnost se cepit zastojn... 

;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Darko3g pravi:

Jaz sem bil cepljen z AstraZeneco in nisem imel prav nobene reakcije, so pa eni imeli visoke vročine za en dan, pri Pfizerju pa jih je večino bolela roka kak dan ali dva (pa brez interneta).

AZ mal je roka bolela 2 dni, pa mal "šutast" sem bil prvi dan, sam to je za mene normalno :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, KARMEN1 pravi:

Ok, zaprli so nas za eno leto, to je vsem jasno!

Ok, da bomo lahko potovali, je pogoj cepljenje!

Ok, če si cepljen, boš morda bolezen prebolel v lažji obliki!

Ok, če ne boš zbolel in ne boš asimptomatski, bolezni ne boš mogel prenesti na mamo, babico, teto,....ki jih ne moreš prepričati, naj se cepijo! 

Ok, pameten odneha, neumen se punta, dokler tudi on ne odneha, ker ga itak vedno nekdo od zgoraj nadmudri!

Zame je pameten, kdor se zna v dani situaciji prilagoditi novim razmeram in zna iz njih potegniti čimveč dobrega zase., v svojo korist. Lahko so določeni privilegiji, dobrine, kapital, .......karkoli je za pametnega koristno.

Mi bomo vijugali po plominki in jadranki!

Ostali naj se puntajo dalje, doma, za računalnikom naj pozivajo k uporu in padcu vlade.

 

 

trdim, da zavračanje ceplenja ni nikakršno puntanje.

Je pravica in bi taka morala ostat. Seveda pa bodo necepljenje hotel nadzirat drugače (testi)

Dejstvo pa je, da se lahko  cepljeni kot necepljeni okuži. To je dejstvo.

In vsesplošna zabloda, ki nam jo turijo politiki, ko čvekajo o precepljenosti in izginotju korone.

Poglej samo rajske otoke..preko 60%na precepljenost in okužbe jim noro naraščajo...pa so okrivili Kitajce da so jim dal razrečeno fiziološko :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, DAMI34 pravi:

AZ mal je roka bolela 2 dni, pa mal "šutast" sem bil prvi dan, sam to je za mene normalno :P

 

sj sm biu pa mau len ... no ja .. vsaj za dan dva sem imel izgovor :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, maus said:

cepilni potni list,

Tole po svoje niti ni slabo. Green pass bos mel, al pa ne, in zdravo. Po zdejsnem “sistemu” moras zdravniske izvide kazat vsakemu k bi ti rad dunajca u gostilni postregu. Od pondeljka bo sicer drugace. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kugelschreiber pravi:

Tole po svoje niti ni slabo. Green pass bos mel, al pa ne, in zdravo. Po zdejsnem “sistemu” moras zdravniske izvide kazat vsakemu k bi ti rad dunajca u gostilni postregu. Od pondeljka bo sicer drugace. 

v gostilni so druga potrdila-fiat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snečer pravi:

v gostilni so druga potrdila-fiat :)

tut kripto zmenjajo :P ... če maš tako kartico ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgac pa....a po vsej tej šalamastiki lhko komu zamerimo, da je do cepljenj skepticen? En odmerk zdej drug odmerek cez 14, 21 dni, ce cepiv ni pa lahk kar 7 tednov pocakamo....enkat mesanje ne pride v postev, mesanje je mozno, u bistvu ze skor priporoclivo, v pondelk cazzin “zarad prekinjenih dobav skrbno gospodari z AZ da bo na voljo za drugi odmerek” v cetrtk se poklukar, tifusar prebolevni,  cepi “s tem kar je na voljo, to je AZ” WTF?! po vsem tem jebanju u mozak....jez res nikomur ne zamerim ce rata skeptik. 
 

fotr mati stric in svak so dobili fajcer, prvi odmerk vsi cist brez reakcije, drugi je mamo naslednj dan mal polegel. Sestra z AZ je pa kr fino kuhala, farbala pa jamrala de vse boli....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Kugelschreiber pravi:

fotr mati stric in svak so dobili fajcer, prvi odmerk vsi cist brez reakcije, drugi je mamo naslednj dan mal polegel. Sestra z AZ je pa kr fino kuhala, farbala pa jamrala de vse boli....

Po mojem laičnem mnenju bi kuhala, ne glede jah bi ji dali ... vsako telo se drugače odziva ... isto za cepivo za gripo ... eni malo težje eni a malo lažje prenesejo virus, ki ti ga vbrizgajo ;) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24ur po Pfizerju vse normalno, tudi zvečer sem ga stestiral in je vse delovalo.

Edino malo še v roki čutim, ko se je mesarilo v mišico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, DAMI34 pravi:

pa so okrivili Kitajce da so jim dal razrečeno fiziološko :P

To je kot da bi ti ponudili razredčeno pivo 0,00?

pred 13 urami, Kugelschreiber pravi:

Sestra z AZ je pa kr fino kuhala, farbala pa jamrala de vse boli....

Kva vse si bojo babe še zmislne da jim ne bo treba dat zvečer..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Snečer pravi:

24ur po Pfizerju vse normalno, tudi zvečer sem ga stestiral in je vse delovalo.

Edino malo še v roki čutim, ko se je mesarilo v mišico.

počak kak teden, saj vidiš kako je z mano :P

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, bajkr88 pravi:

ah kokr hvališ versača mislm da tud donavo prečkaš bp

versys 650 je dejansko odličen motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snečer pravi:

versys 650 je dejansko odličen motor

in corona free :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, Snečer said:

versys 650 je dejansko odličen motor

dokler ne poskusiš kaj drugega tudi najboljši :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!