Skoči na vsebino

MotoGP 2021


ArcaneWater

Priporočene objave

Kakšne gluposti... Bil je dobro na poti v prvi dirki. V drugi dirki izločen iz boja zaradi, kar je bilo tudi povedano, napake mehanika pri sklopki. Nato je vozil daleč zadaj, pa magari če je hotel celo mašino razgnat iz jeze, se mu lahko samo opravičijo, ker so ga še 1x več zajebali... 

A je Jarvis spet neki pameten? Zato pa majo tolk naslovov v zadnjih 10 letih, ker je on tako sposoben... Dej no... Letos jim Fabio spet zakocka tole, pa lahko sam še celo ekipo zamenjajo... 

Tako kot Honda spet stavijo na enega dirkača... Ostale izbirajo smešno oz. se niti ne trudijo... Mislijo, da so s Fabiojem dobili zlato jajce, pa čeprav se je že izkazal za nezanesljivega... Nekaj podobno Viñalesu... 

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, KennyJR pravi:

Kakšne gluposti... Bil je dobro na poti v prvi dirki. V drugi dirki izločen iz boja zaradi, kar je bilo tudi povedano, napake mehanika pri sklopki. Nato je vozil daleč zadaj, pa magari če je hotel celo mašino razgnat iz jeze, se mu lahko samo opravičijo, ker so ga še 1x več zajebali... 

A je Jarvis spet neki pameten? Zato pa majo tolk naslovov v zadnjih 10 letih, ker je on tako sposoben... Dej no... Letos jim Fabio spet zakocka tole, pa lahko sam še celo ekipo zamenjajo... 

Tako kot Honda spet stavijo na enega dirkača... Ostale izbirajo smešno oz. se niti ne trudijo... Mislijo, da so s Fabiojem dobili zlato jajce, pa čeprav se je že izkazal za nezanesljivega... Nekaj podobno Viñalesu... 

torej ko v službi mašina nekaj zajebava jo pač razjebeš do konca, saj to ni tvoj problem, šef pa naj se ti pride še upravičit?  imaš ti neke smešne teorije glede odnosa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej si video... 2x je mal gas navil iz jeze no... Dej dej... Sama politika... Boli jih za mašino... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vr46 bo namest njega :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih so si vsi dirkači motorje sami štelali, zdaj pa je to prepovedano... Najbolj brezvezne pa so mi trditve, da je to nevarno, a ne ravno nevarnost dela šport zanimiv... Z temi omejitvami pa varnostnimi oslarijami bodo počasi šli tako daleč, da bo dirkač v boksu na daljinca vozil motor, da se mu slučajno ne bo kaj zgodilo.:bum:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, ligenjček pravi:

Včasih so si vsi dirkači motorje sami štelali, zdaj pa je to prepovedano... Najbolj brezvezne pa so mi trditve, da je to nevarno, a ne ravno nevarnost dela šport zanimiv... Z temi omejitvami pa varnostnimi oslarijami bodo počasi šli tako daleč, da bo dirkač v boksu na daljinca vozil motor, da se mu slučajno ne bo kaj zgodilo.:bum:

Včasih so bli motorji popolnoma drugačni. Danes to da si jih ditkači štelajo sami enostavno nebi bilo mogoče. 

Varnost pa ja... nekje more bit meja in ko začnejo pretiravat postane za nas majn zanimivo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Več novinarjev in fotografov je izjavilo, da je v zadnjih krogih izgledalo kot, da bi MV vozil prestavo nižje in na blokadi. Saj so tudi časi krogov objavljeni. Iz vsega skupaj se da sklepat, da je želel doseči odpoved agregata kar ja, ob ispustu olja bi bilo nevarno tako za njega kot za ostale.

Zanimivo, da ni nobene njegove izjave.

 

Lp, Samo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče se je zašaltal ?

 

Ps. Yama ima komplet telemetrijo, tako da ni dvoma. Kaj je bilo v resnici, kaka je igra v ozadju, pa ne bomo nikoli izvedeli. Nam bo servirana samo uradna verzija.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Nightmare pravi:

Več novinarjev in fotografov je izjavilo, da je v zadnjih krogih izgledalo kot, da bi MV vozil prestavo nižje in na blokadi. Saj so tudi časi krogov objavljeni. Iz vsega skupaj se da sklepat, da je želel doseči odpoved agregata kar ja, ob ispustu olja bi bilo nevarno tako za njega kot za ostale.

Zanimivo, da ni nobene njegove izjave.

 

Lp, Samo

Jah no samo na onboard posnetku ni slišat posebnosti razen 4x ko navije moped do konca na obrate... Razen če je bil to problem še pred tem torej prej kot v zadnjih dveh krogih.... 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bogi vinales.. zihr je menjalnik crknu zdej so pa njega obtožil..

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sem prav videl, se je Vinjales opravičil yamahi ker je bil sfrustriran

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram priznat, da ne razume več čisto nič ... včerajšnja dirka ena boljših če ne celo najboljša letos, pa samo dva komentarja??? Ali ste vsi na morju pa je kaj bolj zanimivega za pogledat, al je prevroče za tipkat ...?? Prvo polovico se je kar dogajalo spredaj, nato pa je dež zavrtel ruleto in je bila veselica ... če ne bi bilo dežja bi bi lahko MM  celo zmagal, tudi po menjavi motorja je bil v dobri poziciji, če ne bi bil preveč neučakan ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, nofla pravi:

Moram priznat, da ne razume več čisto nič ... včerajšnja dirka ena boljših če ne celo najboljša letos, pa samo dva komentarja??? Ali ste vsi na morju pa je kaj bolj zanimivega za pogledat, al je prevroče za tipkat ...?? Prvo polovico se je kar dogajalo spredaj, nato pa je dež zavrtel ruleto in je bila veselica ... če ne bi bilo dežja bi bi lahko MM  celo zmagal, tudi po menjavi motorja je bil v dobri poziciji, če ne bi bil preveč neučakan ...

Po menjavi nebi več zmagal ker nebi nadoknadil razlike ki so jo naredili tisti ki niso menjali motorjev. Škoda za takšen zaključek, ampak se vsaj vidi nek napredek kar je super novica. 

Drugače pa tako kot si rekel, zanimiva dirka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Starina skor na stopničke .. po moje bo naslednič s svojim moštvom kakšen wilde kart dobil in zmagal kakšno dirko :P

in ja .. veliko joh je bilo na motorjih .. tudi jaz .. sem raje opazoval, kje se vozi MS provida, da sem bil jaz takrat na drugem koncu :P 

 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je bila razburljiva dirka....ubogi Crutschlow se je mučil z Yamo. Rumeni je bil skoraj na stopničkah :) Binder pa je imel več sreče kot pameti....ampak se očitno včasih izide. Zanimiva dirka, zagotovo. 

 

Škoda mi je le za Zarcoja :( Zanj navijam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je bila daleč najboljša dirka te sezone! Če ne celo večih sezon... Na sporedu je bila ob 11:00... Kako so to fajtali... Noro.. Sploh zadnje kroge... In ne ni šlo samo za vožnjo v skupni pa dejmo na koncu obračunat.. Ta bolšji so se odpeljali... Noro... 

MotoGP dirka pa je bila deleč on najbolše... Kaj je bilo to sranje? 

Zmagal je nekdo, ki je v zadnjem krogu vozil več ob pisti, kot pa po pisti... Prvi ovinek lagano namerno naravnost... Zadnji ovinek verjetno tudi... Če bi bil to Sachsenring, kjer je povsod pesek nebi bilo nobene zmage... Za bruhat... Na koncu pa 3s kazni za zadnji ovinek... Kr neki... Kaj pa za prvega? Pa mogoče še kej vmes, česar nismo videli? Dej no... Sranje od dirke... Tistega, ki bi mu pa res privoščil, da dobi štengce, so pa 3 ovinke pred koncem prehiteli... Zato, ker je vozil po progi... Če bi šel povsod 10 metrov čez bi mu pa mogoče uspelo... Kr neki res... Aja pa govorim o Lecuoni, ne o Rossiju, da ne bo pomote... 

MM klasično v pesek, ko ima prevelike oči in bi iz nič zmagal... Neverjetna sreča se ga je nehala držat v 100% in zdej pač leti ven, ko je to na mestu... Vse se enkrat neha, zelo dolgo je trajalo... 

Skratka... Čim manj takih dirk, ki nimajo smisla... 

Fabio je pokazal, da je edino kandidat za naslov... Mir ne more... Pecco ni dovolj konstanten... Zarco počasi ugaša... Ostali pa itak nimajo šans... 

Fabio pa je popušča, kot je lani začel ravno tu v Avstriji, ampak dodaja... 

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Shillien pravi:

prav čakal sem tvoj komentar, ko sem videl da si komentiral sem se nasmejal, vedel sem da bo nekaj neumenga in nisi razočaral

Zato, ker sem napisal nekaj čez mm... Ko sem ga pa kdaj pohvalil, me pa niso mogel prehvalit... Dej, požri se s tem Marquezom.. Haha. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MM je bil dober na zadnji dirki, zelo dober..vse al nič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, KennyJR pravi:

Zato, ker sem napisal nekaj čez mm... Ko sem ga pa kdaj pohvalil, me pa niso mogel prehvalit... Dej, požri se s tem Marquezom.. Haha. 

ne, ker so tvoji komentarji tako glupi da bi bol težko bli...

pred 5 urami, KennyJR pravi:

Včeraj je bila daleč najboljša dirka te sezone! Če ne celo večih sezon... Na sporedu je bila ob 11:00... Kako so to fajtali... Noro.. Sploh zadnje kroge... In ne ni šlo samo za vožnjo v skupni pa dejmo na koncu obračunat.. Ta bolšji so se odpeljali... Noro... 

MotoGP dirka pa je bila deleč on najbolše... Kaj je bilo to sranje? 

Zmagal je nekdo, ki je v zadnjem krogu vozil več ob pisti, kot pa po pisti... Prvi ovinek lagano namerno naravnost... Zadnji ovinek verjetno tudi... Če bi bil to Sachsenring, kjer je povsod pesek nebi bilo nobene zmage... Za bruhat... Na koncu pa 3s kazni za zadnji ovinek... Kr neki... Kaj pa za prvega? Pa mogoče še kej vmes, česar nismo videli? Dej no... Sranje od dirke... Tistega, ki bi mu pa res privoščil, da dobi štengce, so pa 3 ovinke pred koncem prehiteli... Zato, ker je vozil po progi... Če bi šel povsod 10 metrov čez bi mu pa mogoče uspelo... Kr neki res... Aja pa govorim o Lecuoni, ne o Rossiju, da ne bo pomote... 

MM klasično v pesek, ko ima prevelike oči in bi iz nič zmagal... Neverjetna sreča se ga je nehala držat v 100% in zdej pač leti ven, ko je to na mestu... Vse se enkrat neha, zelo dolgo je trajalo... 

Skratka... Čim manj takih dirk, ki nimajo smisla... 

Fabio je pokazal, da je edino kandidat za naslov... Mir ne more... Pecco ni dovolj konstanten... Zarco počasi ugaša... Ostali pa itak nimajo šans... 

Fabio pa je popušča, kot je lani začel ravno tu v Avstriji, ampak dodaja... 

1. kaj je bilo to sranje? dobra dirka z prehitevanji in razpletom ki ga nismo vedeli od 3. kroga naprej

2. če bi bil to sachenring, kjer je pesek, guess what NI BIL SACHENRING.

3. za bruhat? ja tvoj komentar

4. zmagal bi iz nič? kolikor sem gledal dirko je bil celo dirko v vodilni skupini, veliko časa tudi vodilni.

5. jap, sreča, z srečo je prišel do 8 naslovov, zdej ko je nima več bi mo lahko en tak strokovnjak kot si ti malo pomagal.

Popravljeno . Popravil Shillien
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena boljsih dirk. Zmagal je tisti ki je najvec riskiral, oziroma imel najmanj za izgubit! Razumem Quartararoja, da je zamenjal motor, saj je 10 pik boljs k 0 k se bori za naslov. Ne stekam pa ostalih, zakaj so zdnji krog menjali..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!