Skoči na vsebino

MotoGP 2021


ArcaneWater

Priporočene objave

pred 12 urami, Shillien pravi:

ne, ker so tvoji komentarji tako glupi da bi bol težko bli...

1. kaj je bilo to sranje? dobra dirka z prehitevanji in razpletom ki ga nismo vedeli od 3. kroga naprej

2. če bi bil to sachenring, kjer je pesek, guess what NI BIL SACHENRING.

3. za bruhat? ja tvoj komentar

4. zmagal bi iz nič? kolikor sem gledal dirko je bil celo dirko v vodilni skupini, veliko časa tudi vodilni.

5. jap, sreča, z srečo je prišel do 8 naslovov, zdej ko je nima več bi mo lahko en tak strokovnjak kot si ti malo pomagal.

Dej ne mi uporabljat izraza vodilna skupina... 

Srečo je imel, da je tako dolgo ostal kolikor toliko zdrav ob vseh svojih padcih in tveganih vožnjah predvsem v spremenljivih pogojih... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, KennyJR pravi:

Dej ne mi uporabljat izraza vodilna skupina... 

Srečo je imel, da je tako dolgo ostal kolikor toliko zdrav ob vseh svojih padcih in tveganih vožnjah predvsem v spremenljivih pogojih... 

Marquez je odlično vozil do menjave, tu ni dvoma.

Tudi Rossi do pol kroga pred ciljem, kjer ga je zapustila sreča.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, KennyJR pravi:

Dej ne mi uporabljat izraza vodilna skupina... 

Srečo je imel, da je tako dolgo ostal kolikor toliko zdrav ob vseh svojih padcih in tveganih vožnjah predvsem v spremenljivih pogojih... 

Ok in kaj naj uporabljam? Dirkači ki vozijo odspredaj ampak še vedno niso na nivoju KennyJRa?

Tako da ne, on nima sreče da je "kolikor toliko zdrav", on ima smolo da nima tebe v svojem boxu!

Res me čudi da glede na tvoje vseznanje še nisi zaposlen v eni od ekip, oz zakaj se ekipe ne tepejo med sabo kdo te bo zaposlil, saj glede na tvoje komentarje bi bila tista ekipa zmagovalna na vsaki tekmi če bi te le poslušali

Popravljeno . Popravil Shillien
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Shillien pravi:

Ok in kaj naj uporabljam? Dirkači ki vozijo odspredaj ampak še vedno niso na nivoju KennyJRa?

Tako da ne, on nima sreče da je "kolikor toliko zdrav", on ima smolo da nima tebe v svojem boxu!

Res me čudi da glede na tvoje vseznanje še nisi zaposlen v eni od ekip, oz zakaj se ekipe ne tepejo med sabo kdo te bo zaposlil, saj glede na tvoje komentarje bi bila tista ekipa zmagovalna na vsaki tekmi če bi te le poslušali

Sorry, ampak glih en tolk pameten si tud ti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, a79 pravi:

Sorry, ampak glih en tolk pameten si tud ti...

Res? Dej citiraj kje. Al sam še vedno jokaš ker ne navijamo vsi za rossija.

Popravljeno . Popravil Shillien
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Snečer pravi:

Marquez je odlično vozil do menjave, tu ni dvoma.

Tudi Rossi do pol kroga pred ciljem, kjer ga je zapustila sreča.

Bi rekel, da je zadel izbor gum in da bi mehka zdržala takole do konca dirke... Čeprav vprašanje ali bi vodil tudi brez kapelj... Sem mu pa zdi, da bi jih nabil, če bi bilo do konca suho s par kapljami... Razen če bi se Fabio postavil po robu, ostalo tako ne bi imeli šans... 

Rossi pa mi bil niti blizu... Lecuona ga je takoj ujel in prehitel, potem še ostali in to že kar malo prej kot pol kroga pred koncem... Takrat so uni na mokrih mim letel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Shillien pravi:

Res? Dej citiraj kje. Al sam še vedno jokaš ker ne navijamo vsi za rossija.

Resno? Preber si mal svoje poste, pa ne bod otrocji..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, a79 pravi:

Resno? Preber si mal svoje poste, pa ne bod otrocji..

Ja resno. Sem ti napisal da citiraj glih zato ker nimaš kaj. Otročji ? otročji kot nekdo ki joka ker ne navijamo vsi za rossija in se vtika ter išče špitir? (Ja o tebi govorim).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morbidelli gre v fabriško moštvo Yamahe, takšne informacije imam. Se bodo stvari kar konkretno spremenile zanj (boljši motor, fabriška podpora).

 

Ima kdo tudi takšno informacijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, spartanbp said:

Morbidelli gre v fabriško moštvo Yamahe, takšne informacije imam. Se bodo stvari kar konkretno spremenile zanj (boljši motor, fabriška podpora).

 

Ima kdo tudi takšno informacijo?

Saj to je jasno že odkar je MV naznanil odhod. Najverjetneje so ga tudi zato poslali na operacijo sredi sezone, da bo za naslednjo 100% pripravljen.

 

Lp, Samo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 hours ago, ukica said:

Ena boljsih dirk. Zmagal je tisti ki je najvec riskiral, oziroma imel najmanj za izgubit! Razumem Quartararoja, da je zamenjal motor, saj je 10 pik boljs k 0 k se bori za naslov. Ne stekam pa ostalih, zakaj so zdnji krog menjali..

 Menjali so  4 kroge pred koncem: in bili zadnje dva kroga ZELO hitri. Samo Binderja niso uspeli ujeti, on je bil pa edini iz vodilne skupine, ki je bila kar nekaj pred drugimi. Pa se njega bi ze na koncu ciljne ravnine.Vse ostale, so prehiteli za salo, kot so povedali po sedem v dveh treh zavojih... So pa pa vec ali manj vsi ostali na kolesih, razen MM-a in pokasirali tocke. Milsim, da je bila odlocitev za menjavo kar pravilna. In na koncu je zmagal Binder (vsaka cast za jajca) ki pa ni nikomur nevaren.

 

Popravljeno . Popravil jvalant
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede MV sem bil ziher, da bo dirkal za aprilio že letos, po tem, ko Savadori ni ravno nevem kako konkurenčen in sedaj še poškodovan. Očitno ga Yamaha vseeno ne želi spustiti... Za Silverstone se je nekaj omenjal Dixon,da bo nastopil v motogp. Verjetno ne namesto Calvina? Torej namesto Viñalesa? V tovarniški ekipi? Al vseeno v Petronasu? In v tem primeru bo v tovarniški ekipi kdo? Samo eden ostane. Hehehe. 

Petronas se umika iz motogp. V moto2 in moto3 ne bodo več imeli ekipe, v motogp bo sponzor drug... To je škoda, ker bodo mesta ziher spet pobrali Španci... Ne ravno fajn, ker jih je že sedaj zelo veliko... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, KennyJR pravi:

Petronas se umika iz motogp. V moto2 in moto3 ne bodo več imeli ekipe, v motogp bo sponzor drug... To je škoda, ker bodo mesta ziher spet pobrali Španci... Ne ravno fajn, ker jih je že sedaj zelo veliko... 

tako kot je sedaj vse razpadlo in zmešano bi lahko rosi vzel letošnjo petronas ekipo za vr46 in bi dirkali na yamahah.. 

čeprav se mi zdi prevelik zalogaj - a ob sponzorjih . bi lahko imeli potemtakem vr461 in vr462 ekipi.. samo razmišljam da ne bo kdo pograbil belo za črno.. 

ampak bi bla pa dobra fora..daš dovija in pedroso na yamahi in marinija pa bezecija na ducatija.. 

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor vem se je za Ducatija odločil zaradi boljših ponudb glede motociklov. Pri Yamahi bosta v satelitu ponovno dva leto stara motocikla pri Ducatiu pa bo en od njiju aktualnega letnika.

 

Lp, Samo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Yamahi so "baje" Rossiju ponudili zelo dobro ceno za najem motorjev za celotno sezono. Čudno, da se je odločil za Ducatija...ampak pomoje ded že ve, v katerem grmu tiči zajec.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah ti ne pomaga dobra cena, če imaš staro mašinerijo. Vidimo Morbidelija na stari mašini, kako nima šans, pa je lani 3 zmagal.

Ducatiji so se pa tudi kakšno leto stari zelo dobro izkazali, sploh, ker majo močno mašino. 

Je pa zelo pomembno, da imaš aktualno tehniko, ker sej nekega hudega razvoja ni (no zdej tale zaklep motorja), ampak je več ali manj vse v prilagoditvi motorja gumam... in če maš par let staro tehniko se ne sklada z gumami, ali pa sem pa tja se in maš potem boljši material od tovarniškega :D samo to ni vedno tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, spartanbp pravi:

A sem prav bral danes, fa bo 46-tka postal ata ?

Da

pred 16 minutami, ducar pravi:

Dedek bo postal ata, lepo.

No sej tako zalo star pa spet ni :D in glede na to da je njegova mlajša, on fit, finance pa neomejene mislim, da ni nič zamudil ko je počakal na konec kariere, po mojem mnenju je še bolše tako.

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, uradno vinales je zaključil pri yamahi, yamaha bo pripeljala nadomestnega dirkača ki še ni znan.

Potrjeno s strani vinales in lin jarvisa

Popravljeno . Popravil Shillien
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko se človek obnaša po otročje. ( Pač taka vzgoja doma; fotr je isti kaliber ) Kar je želel, to mu je ekipa nudila. Forcada ni bil dober zanj, je dobil Garcio. Tudi slednji je bil menjan za Rossi-jevega Galbusero. In tip izjavi, da pri Yamahi nimajo pojma. Ko to slišijo Japonci, je zadeva zaključena. So preveč ponosen narod, da jih bo neko razvajeno pol pismeno dete učilo tehnike. Saj ni bil problem turiranje mašine, ampak psihopatsko obnašanje, iberture pa le lep povod za odpoved. Čista 10/10 za umetniški vtis samodestrukcije. Možakar potrebuje pomoč psihologa, da se ozavesti svojih dolžnosti in odgovornosti. Jarvis ne govori veliko, kar pove je pa to to. Kaj v Noale-ju mislijo je njihova stvar. Za vsakim vogalom čakajo mladi željni junci, oni se pa palijo na psihiče. Svašta.    

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah no, jaz bi privoščil Vinalesu, da na Aprili pokaže Yamahi, da so bedaki... 

Upam, da se vseeno zgodi nekaj v tej smeri, da Maverick že letos sede na Aprilio in odpelje do konca sezone. Ne vem al misli biti Savadori na red do Silverstona ali ne, ampak nebi bilo nič narobe, če bi ga zamenjali z Vinalesom :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!