Skoči na vsebino

Suzuki GSX-S 1000GT 2022


Hytech

Priporočene objave

Celo na 190 stock širino sem dal že 180/60 in namesto 50 55 višino, brez kakršnega koli problema kjerkoli, tehnični,policija kontrola...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Jaz sem ostal kar na standardnih merah. Vozim pa zdaj mitas sport force + evolution

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Živjo fantje...Kako ste pa kaj zadovoljni s tem GSX GT?A lahko sedi sopotnica udobno na zadnjem zicu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadovoljen? Da, ce bi kupoval ponovno, bi se odlocil enako. Sicer ni perfect, je se vedno odlicna izbira, sploh glede na ceno.

Ampak samo za solo voznje, zadnji sedez je bolj zasilne sorte. Ce zelis tak tip motorja in se vozit v dvoje, poglej SXa. Razen ce sta z bejbo na bojni nogi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..bi znal biti SX bolj udoben zadaj, ja...

..ampak, dokler ne probaš, ne moreš vedeti. Poznam kar nekaj "sopotnic", ki so bile nezadovoljne z na papirju in po pripovedovanju udobnejšimi motorji od tistega, na katerem so se vozile prej.

Ima pa GT zadnji zic res za kako bolj športno ritko, kot pa za kako "udobnejšo"...

...v vsakem primeru pa najprej natakniti (na kateri koli zadnji zic) ala Tribo seat prevleko...anti slip...protizzdrsno mrežico, da se sopotnica ne trajba preveč gor, dol po zicu. Že to pomeni ogromno glede udobja na zadnjem zicu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je kar top tale GT....napravil sem 680km,lepo  se pelje.Zdaj bo servis na 1000km.Ali lahko kakšen kilometer prekoračim?Namreč na servisu mi je rekel,da bom na vrsti čez tri tedne.Ima ful gužvo.Kaj pravite?Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, corleone48 pravi:

Meni je kar top tale GT....napravil sem 680km,lepo  se pelje.Zdaj bo servis na 1000km.Ali lahko kakšen kilometer prekoračim?Namreč na servisu mi je rekel,da bom na vrsti čez tri tedne.Ima ful gužvo.Kaj pravite?Lep pozdrav

kakšen km že, ne pa preveč.

Že zaradi utekanja motorja ni fajn da guliš olje, ki je zato namenjeno. mislim da priznajo nekih 10%, sicer je pa velik odvisno od serviserja. Kam boš peljal?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K Marčelotu v Novi Gorici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vpraši ga, če bo kaj kompliciral, ker bo čez

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom.Hvala ti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz prvega servisa ne bi prevec odlagal. Olje je mineralno in namenjeno utekanju motorja, ni to the real deal. Ce cas dopusca magari peljes k drugemu serviserju, ki ni polno zaseden (hint: pri domzalski elisi zna biti, da bos na vrsti cez en teden, sem govoril z njimi vceraj).

Pri rednih servisih pa ni tako hudo. Proizvajalec pravi, da menjaj na 12k, ampak vsak serviser ti bo svetoval na 6k. Ker cudo japonsko od 1000ccm ima samo 2,8l olja :cry:

Ciljas na 6k potem pa tudi ce mal falis ni panike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!