Skoči na vsebino

BMW R1200 GS a do 2013


bambi

Priporočene objave

TRAILMAX TR91

Jutri jih grem namontirat :OK:

tako, gume so ta prave..pa čeprav večina prisega na metzeler in pravijo da so dunlop slabše se je pri meni tudi v tem segmentu pokazalo to kar se mi je zdelo..

sem pač "obsojen" na dunlop..

gume so enakovredne z Metzeler :OK: samo prej se bodo obrable :kva1: ko jebe širnika, če se mu ne ljubi telefona dvigniti :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tole sem vidu. Hvala

Živijo matjazg!

Jaz sem te narobe vere učil na 4. blagoslovu.Se opravičujem za napačno razlago plošče. Nisem mislil, da je original od BMW-ja ampak od Touratecha.

Bi te pa vprašal, kje si ti dobil nosilec za garmina?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vzel booster plug ven..zdej bom mogu pa spet šraufat da ga dam nazaj :D

fajn furca čez "dirkališča"..

manjka mu mal konjev..

ampak vzmetenje in gume pa super delajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo za kakšnega dobrega gs 1200 ?

a unga si šel dol v KP pogledat,ko je imel full opreme?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni ga več... :blush:

Ja za dobre GS-e in dobro ceno se treba kar mal potrudit,saj grejo takorekoč v parih dneh ko pridejo na net......no želim ti srečo pri nakupu... :OK:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal prebiram tole temo in vidim, da se nekateri pritožujete nad tem, da pije olje.

No, meni ga pa čisto nič ne pije. Zdaj me pa že skrbi :blush::kva2:

Sicer sem pa kar zelo malo aktiven na forumu. Tudi motor imam že od l. 2006 a komaj 11.000 km... Pač drugi plani, dopusti, želje.

No, se bom malo vključil nazaj v forum, sem kar malo pogrešal...

A ima kdo na GS-u Garmina in kako je to rešil (nosilec, napajanje)? Kako fotko bi prosil.

hvala !

lp A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem resil z nosilcem od Touratecha, pa se zaklenit se ga in povezan je na elektriko, super zadeva. Tukaj je link http://shop.touratech.com/navigation/gps-accessories/touratech-gps-brackets/handlebar-mount-motorbike-for-zumo-660-v2-0-lockable-anodised-natural-aluminium.html

Fotke še nima, jo bom naredil in posredoval

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal prebiram tole temo in vidim, da se nekateri pritožujete nad tem, da pije olje.

No, meni ga pa čisto nič ne pije. Zdaj me pa že skrbi :blush::kva2:

Sicer sem pa kar zelo malo aktiven na forumu. Tudi motor imam že od l. 2006 a komaj 11.000 km... Pač drugi plani, dopusti, želje.

No, se bom malo vključil nazaj v forum, sem kar malo pogrešal...

A ima kdo na GS-u Garmina in kako je to rešil (nosilec, napajanje)? Kako fotko bi prosil.

hvala !

lp A

http://www.motosvet.com/tabla/topic/7003-galerija-motociklov-forumasev/page__st__2010

tok sem jaz to rešil.....Za BMW ga dela Garmin,povezan je na motorjev softver,prikazuje tudi nivo goriva v rezervoarju in ostale nepotrebne stvari....narejen je tako ,da ga lahko upravljaš z motorističnimi rokavicami...itd...o ceni me pa ne sprašuj,je kot da so ga v BMW-ju sestavljali zlatarji..heheh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O ti baraba :ninja:

BLACK HAWK DOWN, BLACK HAWK DOWN

To pa je makina.

Uf. Čestitam.

No, vidim, da imaš še nek alu nosilec.... Je to vse skupaj (nosilec, pa garmin itd) od BMW-ja?

Če bo to sploh šlo pod malo šipo navadnega GS-a---

Popravljeno . Popravil corser
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet,

A imas motor na servisu, danes viden

Jes Ruf,danes sem ga peljal zamenjat olje....itd...ma tako gužvo,da mogoče pridem na vrsto do četrtka...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O ti baraba :ninja:

BLACK HAWK DOWN, BLACK HAWK DOWN

To pa je makina.

Uf. Čestitam.

No, vidim, da imaš še nek alu nosilec.... Je to vse skupaj (nosilec, pa garmin itd) od BMW-ja?

Če bo to sploh šlo pod malo šipo navadnega GS-a---

Corser,koga to sprašuješ mene ali Rufa.....
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem si ga podrobno ogledal, medtem ko sem novemu lastniku GS-a razlagal, kaj vse si lahko oziroma je priporocljivo dodati na motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Corser,koga to sprašuješ mene ali Rufa.....

Komentar je k tvoji sliki črnega GSA, sprašujem pa tudi tebe oz. vsakega, ki ima s tem izkušnje in mi lahko svetuje kaj naj kupim.

O navigaciji "sanjam" že nekaj časa in sedaj, ko sem obrisal prah z motorja, se mi je zgodilo ravno to, da sem nekej med SLO in IT v soboto "taval" s praznim želodcem in željo po tem, da najdem najhitreje do Komna na Krasu. No saj vse poti vodijo nekam tja ampak je pomoje čist ok imet navigacijo, kot pa se ustavljat in gledat na telefon.

In ker me ne zanimajo neki polovičarksi izdelki, da potem neke žice visijo mi je ta tvoja rešitev simpatična.

Se kaj voziš po LJ, da bi to lahko pogledal v živo? Vabljen v EGOIST-a na Tržaški na kavo... npr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače je tale moj nosilec, ki sem ti ga poslal v linku izvrstna zadeva, dalec od polovičarske in še Garmin je zaklenjen, kar pri originalu, če se ne motim ni možno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače je tale moj nosilec, ki sem ti ga poslal v linku izvrstna zadeva, dalec od polovičarske in še Garmin je zaklenjen, kar pri originalu, če se ne motim ni možno

Oprosti Ruf a v tej debati sem popolnoma spregledal tvoj link.

Daj še kako fotko (če jo imaš) kako to izgleda na tvojem motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!