Skoči na vsebino

BMW R1200 GS a do 2013


bambi

Priporočene objave

Drugače je tale moj nosilec, ki sem ti ga poslal v linku izvrstna zadeva, dalec od polovičarske in še Garmin je zaklenjen, kar pri originalu, če se ne motim ni možno

Ruf nč nimam proti Touratechu a je bolje da ga snameš,kot da ti ga kak pacient zaklenjenega spuli dol...je velik več škode.....
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače je pa mišljeno, da mi ga ni treba za vsako kavo dol snemat, normalno pa je, da drugače vedno dol snamem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam pa tko narejen, da vse z nosilcem in kablom vse odnesem od motorja. Stvar odvitja ene matice in potegnit je treba konektor iz vtičnice.

Res je blo pa treba zato posebej vtičnico, pod armaturo narest. Na motorju tako ostane samo nosilec z bunko od garmina. Če pa se mu, da tist snemat pa naj, sam se bo kr namatral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi imel to narejeno tako, da samo napravo snamem iz nosilca, ostalo pa naj bo ves čas montirano.

Pa tudi navigacijo bi bolj poredko snemal...

@Ruf

Ti imaš tam še neko alu štango. To je najbrž del opreme GSA, ker GS ima samo uno nižjo izza števcev.

@Kmet2

Daj še kako bolj detaljno slikco prosim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem za mojega zumota rešil tako, da sem montiral original GPSmount podporo za GSa, nanj pa sem montiral Motechov nosilec. Priklopil sem s kablom-konektorjem ki paše direkt na BMW accessories konektor ki je v mojem primeru za oljnim hladilnikom.

http://shop.sw-motec...&typid=59885743

http://www.nippynormans.com/products/garmin/item/lead-for-splicing-zumo-660-into-the-bmw-harness-and-for-any-other-gps-gar-canbuszu660

post-76-0-45734200-1333436805_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi imel to narejeno tako, da samo napravo snamem iz nosilca, ostalo pa naj bo ves čas montirano.

Pa tudi navigacijo bi bolj poredko snemal...

@Ruf

Ti imaš tam še neko alu štango. To je najbrž del opreme GSA, ker GS ima samo uno nižjo izza števcev.

@Kmet2

Daj še kako bolj detaljno slikco prosim.

Corser tega ti trenutno ne morem ker je na servisu v A-Cosmosu,lahko greš tja pogledat ali pa če počakaš ,da ga dobim nazaj...dal sem ti mobi pa me poklič.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

upam da ne motim, jaz sem normalen nosilec za garmina namontiral, prevozil celo Romunijo in dve leti Balkana, pa nikoli ni nihče po nosilcu šaril. ZUMOTA, pa seveda snamem.

LP

Matjaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mojmu GSA si tud lajk stisnu v galeriji........nazadnje si boš še GS ubodu..... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Corser,

Tole si namontiraj, kot nosilec http://shop.touratec...on-systems.html , potem pa lahko namontiras kar želiš na to prečko, lp

http://shop.touratech.de/lenkerhalterung-zumo-550-abschliessbar-eloxiert-alu-natur.html

Popravljeno . Popravil solorider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mojmu GSA si tud lajk stisnu v galeriji........nazadnje si boš še GS ubodu..... :P

Žal, dokler bo imel bokser motor ziher ne... :grrr Pa ne zdaj spet narobe razumet, ne želim pljuvat, samo pač mi ni všeč.. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo.Upam da vas ne motim.Zanima me akomulator za 1200gs letnik 2006.V navodilu pise 12v 14ah.nekatiri pravijo da mora biti 12v 18ah. Kaj naj kupim in seveda po vgodni ceni.L.p. in hvala za odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo.Upam da vas ne motim.Zanima me akomulator za 1200gs letnik 2006.V navodilu pise 12v 14ah.nekatiri pravijo da mora biti 12v 18ah. Kaj naj kupim in seveda po vgodni ceni.L.p. in hvala za odgovor.

http://www.akumulator.si/index.aspx?source=katalog&kategorija=12&nadgrupa=Z7&grupa=A3%2002&id=A3%2001%2022

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo.Upam da vas ne motim.Zanima me akomulator za 1200gs letnik 2006.V navodilu pise 12v 14ah.nekatiri pravijo da mora biti 12v 18ah. Kaj naj kupim in seveda po vgodni ceni.L.p. in hvala za odgovor.

Čim več A boljši je samo če imaš dovolj prostora ! ! Več A kaj je bolje - je enako kot bi vprašal kaj je bolje 10 ali 20 literski benzin tank ! ! Ugodne cene ima EVROTON,če še kakega mehanika poznaš dobiš sigurno še 20% popusta !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo.Upam da vas ne motim.Zanima me akomulator za 1200gs letnik 2006.V navodilu pise 12v 14ah.nekatiri pravijo da mora biti 12v 18ah. Kaj naj kupim in seveda po vgodni ceni.L.p. in hvala za odgovor.

vprašaj še Grajzar akumulatorstvo, nahajajo se zraven TC Motoshopa v Lj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ContiTrailAttack

110/80/19 ...4mm profila (5mm nova)

150/70/17 ...7mm profila (9mm nova)

prodam, saj je preveč cestno usmerjena.

Vozim že drugi komplet kramparc Karoo T.

Pnevmatiki sta v brezhibnem stanju, nikoli nista tresli pri nobeni hitrosti ali bili predrti ali..

Sem iz Maribora.

Vse dodatne info v ZS ali na mobitel 031 651 890, Aleksander

Cena 120 € oz po dogovoru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima imam za prodat original nosilce zadnjih stranskih kufrov za R1200GS.

Več na ZS.

LP Rok

Maš mogoče tudi original kufre?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo iz izkušenj, če in kako se da staknit konektor od glavne svečke , brez tistega plastičnega okroglega nastavka (orodja), ki je specialno narejen za to (ga nimam)?

post-25470-0-70058200-1335122448_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil tonikoce
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!